Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie, po pierwsze nie nazywać nikogo nierobem, gdyż taka osoba po prostu nie pracuje zawodowo.

po drugie przejść nad tym do porządku dziennego.

po trzecie nie wnikać niczym policja myśli z roku 1984 w motywacje człowieka, ja widzę, że wy to najchętniej byście stworzyły coś na wzór państwa totalitarnego, w którym tzw. mopsiarze, pińcetki, ludzie nie odbijający karty o 7 w korpo powinni zdechnąć z głodu w imię darwinizmu społęcznego

Niech ich rodziny zapewniają im byt, na pewno nie reszta podatników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nie, po pierwsze nie nazywać nikogo nierobem, gdyż taka osoba po prostu nie pracuje zawodowo.

po drugie przejść nad tym do porządku dziennego.

po trzecie nie wnikać niczym policja myśli z roku 1984 w motywacje człowieka, ja widzę, że wy to najchętniej byście stworzyły coś na wzór państwa totalitarnego, w którym tzw. mopsiarze, pińcetki, ludzie nie odbijający karty o 7 w korpo powinni zdechnąć z głodu w imię darwinizmu społęcznego

Aha. Czyli, przykładowo, 30 letni byczek na utrzymaniu mamusi emerytki nie jest nierobem. On po prostu nie pracuje zawodowo.

Oki. Będę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nie będę cię już nakręcać w twojej nienawiści do człowieka, widać wyżej cenisz bażanty niż posła reprezentującego lokalną społeczność.

przykre jak się zapętlacie w nienawiści.

Planeta ziemia świetnie sobie poradzi bez posła Szyszko czy jakiegokolwiek innego polityka. W ogóle bez ludzi tym bardziej.

Za to już bażanty są częścią ekosystemu.

Co za ignorancja. Najlepiej wybijmy wszystkie zwierzęta od razu i wytnijmy wszystkie lasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Oto wypowiedź, pod którą mogłaby się podpisać zawodowa "madka" robiąca bombelki rok po roku, nie mając pracy ani mieszkania. Taka, która krytykuje kobiety chcące coś osiągnąć przed urodzeniem dziecka - "bo jak możesz przekładać mieszkanie nad decyzję o bombelku? Wychowasz materialistę! Pieniądze nie są najważniejsze!"

I potem mamy wysyp madek bez pracy, pieniędzy i żadnego doświadczenia zawodowego wołające tylko: "dej, bo mnie się należy"

Pieniądze nie są najważniejsze, ale są niezbędne - taki mamy świat i tyle

 

A w nazistowskich Niemczech to akurat ideałem była kobieta spełniająca zasadę KKK - kościoł, kuchnia, dzieci. Czyli perfekcyjna gospodyni domowa na pełny etat bez pracy i całkowicie zależna od męża. Doucz się trochę, zanim zaczniesz się wypowiadać.

już się zaczyna... dowartościowałaś się panienko o 14 walącą w klawiaturę zamiast pozyskiwać milionowe kontrakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie będę cię już nakręcać w twojej nienawiści do człowieka, widać wyżej cenisz bażanty niż posła reprezentującego lokalną społeczność.

przykre jak się zapętlacie w nienawiści.

Czyli według ciebie, strzelanie dla frajdy do zwierząt jest spoko. Można i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Dorla napisał:

Planeta ziemia świetnie sobie poradzi bez posła Szyszko czy jakiegokolwiek innego polityka. W ogóle bez ludzi tym bardziej.

Za to już bażanty są częścią ekosystemu.

Co za ignorancja. Najlepiej wybijmy wszystkie zwierzęta od razu i wytnijmy wszystkie lasy. 

dinozaury i mamuty też były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no właśnie 

umniejsza się pracującym kobietom, że w biurze, że na kasie więc to nic takiego i są niepotrzebne, a facet może robić cokolwiek nawet cieciować i jest wielkim bohaterem. już się zaczyna PISlamizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

już się zaczyna... dowartościowałaś się panienko o 14 walącą w klawiaturę zamiast pozyskiwać milionowe kontrakty?

O, widzę, że mężuś jeszcze nie wrócił i masz chwilę oddechu? Lepiej wracaj do robienia 3 daniowego obiadu, bo Twój pan i władca się wkurzy jak będzie musiał poczekać i kaski nie zobaczysz przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czyli według ciebie, strzelanie dla frajdy do zwierząt jest spoko. Można i tak.

napewno nie jest przedmiotem histerii u osoby dojrzałej. znakiem rozpoznawczym osoby dorosłej jest to, że bezwarunkowo ceni życie ludzkie a tu się okazuje, że trzeba trafić w wasze gusta: pracować, nie pobierać zasiłków socjalnych i broń boże nie strzelać do bażantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

już się zaczyna... dowartościowałaś się panienko o 14 walącą w klawiaturę zamiast pozyskiwać milionowe kontrakty?

wyśmiewanie pracujących ludzi, którzy płacą podatki i chcą dalej pracować... PiS osiąga właśnie poziom dna. Serio zatrudnijcie lepszych trolli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

napewno nie jest przedmiotem histerii u osoby dojrzałej. znakiem rozpoznawczym osoby dorosłej jest to, że bezwarunkowo ceni życie ludzkie a tu się okazuje, że trzeba trafić w wasze gusta: pracować, nie pobierać zasiłków socjalnych i broń boże nie strzelać do bażantów

śmiem wątpić czy osoba mająca ubaw zabijania zwierząt może bezwarunkowo cenić jakiekolwiek życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oto wypowiedź, pod którą mogłaby się podpisać zawodowa "madka" robiąca bombelki rok po roku, nie mając pracy ani mieszkania. Taka, która krytykuje kobiety chcące coś osiągnąć przed urodzeniem dziecka - "bo jak możesz przekładać mieszkanie nad decyzję o bombelku? Wychowasz materialistę! Pieniądze nie są najważniejsze!"

I potem mamy wysyp madek bez pracy, pieniędzy i żadnego doświadczenia zawodowego wołające tylko: "dej, bo mnie się należy"

Pieniądze nie są najważniejsze, ale są niezbędne - taki mamy świat i tyle

 

A w nazistowskich Niemczech to akurat ideałem była kobieta spełniająca zasadę KKK - kościoł, kuchnia, dzieci. Czyli perfekcyjna gospodyni domowa na pełny etat bez pracy i całkowicie zależna od męża. Doucz się trochę, zanim zaczniesz się wypowiadać.

ale czego wymagasz o maDki z kafeterii, że bedzie czytała o nazistowskich Niemczech, że zacznie mysleć samodzielnie i logicznie zamiast powtarzać puste slogany antykapitalistyczne? Wolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ale czego wymagasz o maDki z kafeterii, że bedzie czytała o nazistowskich Niemczech, że zacznie mysleć samodzielnie i logicznie zamiast powtarzać puste slogany antykapitalistyczne? Wolnego!

Przecież to jest PISowski tro/ll a nie żadna madka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
4 minuty temu, Gość gość napisał:

już się zaczyna... dowartościowałaś się panienko o 14 walącą w klawiaturę zamiast pozyskiwać milionowe kontrakty?

A wiesz, że ta panienka "waląca w klawiaturę" dokłada się do 500+ dla Twoich dzieci bardziej, niż Ty, skoro nie skalałaś się pracą zarobkową? Może trochę szacunku dla ludzi pracujących, którzy nie są tylko pasożytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

napewno nie jest przedmiotem histerii u osoby dojrzałej. znakiem rozpoznawczym osoby dorosłej jest to, że bezwarunkowo ceni życie ludzkie a tu się okazuje, że trzeba trafić w wasze gusta: pracować, nie pobierać zasiłków socjalnych i broń boże nie strzelać do bażantów

Wypiertalaj pisowska opłacona kvrwo! No bo to takie dziwne żeby dorosły, zdrowy człowiek pracował zamiast siedzieć, pierdzieć w fotel i pobierać zasiłek na życie. 

Ludzie nie karmcie trolla! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

już się zaczyna... dowartościowałaś się panienko o 14 walącą w klawiaturę zamiast pozyskiwać milionowe kontrakty?

takie osoby własnie muszą utrzymywać takie sojalne nieroby jak ty. Prawdopodobnie nawet nie wiesz skąd pochodzi twoje pińcet plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

NIE KARMCIE PISOWSKIEGO TROLLA! to jest opłacony kret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

dinozaury i mamuty też były

Dawniej w dinozaury ludzie rzucali kamieniami, dlatego wyginęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Dorla napisał:

A wiesz, że ta panienka "waląca w klawiaturę" dokłada się do 500+ dla Twoich dzieci bardziej, niż Ty, skoro nie skalałaś się pracą zarobkową? Może trochę szacunku dla ludzi pracujących, którzy nie są tylko pasożytami

tak, już widzę jak panienka wyrabia miliardy - tyle mniej więcej dają na 500+ dywidendy ze spółek skarbu państwa i to one utrzymują projekty cywilizacyjne rządu PiS. takżę przestań wpędzać ludzi w sztuczne poczucie winy domnienamaym uzależnieniem ekonomicznycm 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

takie osoby własnie muszą utrzymywać takie sojalne nieroby jak ty. Prawdopodobnie nawet nie wiesz skąd pochodzi twoje pińcet plus.

dywidendy spółek skarbu państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
1 minutę temu, Gość gość napisał:

tak, już widzę jak panienka wyrabia miliardy - tyle mniej więcej dają na 500+ dywidendy ze spółek skarbu państwa i to one utrzymują projekty cywilizacyjne rządu PiS. takżę przestań wpędzać ludzi w sztuczne poczucie winy domnienamaym uzależnieniem ekonomicznycm 🙂

Tak, tak, i wyeliminowania mafii VATowskiej zapewniło kasę na 500+... Ale bajki.

A może od razu Jarosław z własnej kieszeni dokłada do 500+?

Oglądaj mniej TVPiS to jest szansa, że może przejrzysz na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

wyśmiewanie pracujących ludzi, którzy płacą podatki i chcą dalej pracować... PiS osiąga właśnie poziom dna. Serio zatrudnijcie lepszych trolli. 

bo to chodzi o wyśmiewanie konkretnie kobiet pracujących, nie widzisz tego? 

 Powolutku pis tak będzie podkopywał ale pis też nie jest wieczny. Za dużo aferek z udziałem żon i dzieci polityków zatrudnianych w państwowych spółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
2 minuty temu, Gość gość napisał:

dywidendy spółek skarbu państwa

Bo skarb państwa nie ma innych wydatków, tylko 500+ dla madek. Utrzymanie dróg, szkół, szpitali opłaca święty Mikołaj

Weź idź dorabiać sobie gdzie indziej pisowski trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

tak, już widzę jak panienka wyrabia miliardy - tyle mniej więcej dają na 500+ dywidendy ze spółek skarbu państwa i to one utrzymują projekty cywilizacyjne rządu PiS. takżę przestań wpędzać ludzi w sztuczne poczucie winy domnienamaym uzależnieniem ekonomicznycm 🙂

ziarnko do ziarnka pisuarku, a skoro ona nic nie wyrabia to przestańmy pobierać od niej podatki i składki co? nie, nie przestaniemy? dlaczego? Przecież te jej grosze nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Szyszko nie żyje ponoć, miał zawał. Z nerwów pewnie. Pięknie, do czego doprowadzi zaszczucie człowieka pod płaszczykiem anonimowości.

Czy fakt, że umarł umniejsza to, że gadał głupoty? A Adamowicza było wam tak żal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

tak, już widzę jak panienka wyrabia miliardy - tyle mniej więcej dają na 500+ dywidendy ze spółek skarbu państwa i to one utrzymują projekty cywilizacyjne rządu PiS. takżę przestań wpędzać ludzi w sztuczne poczucie winy domnienamaym uzależnieniem ekonomicznycm 🙂

widac masz zerowe pojęcie o ekonomi, pieniądze idą z podatków emerytalnych, vatu na coraz droższe produkty, podatków ludzi którzy na ciebie pracują, choć nie chcą, z zusu, który jest zdzierany z pracodawców.
A ty sobie wierz dalej, że to dywidendy jełopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Szyszko zmarł na zator płucny.

A jego poglądy to średniowiecze, ale leniwe baby które i tak zarabiałyby najniższa krajową mu przyklaskiwały. Lepiej się zasłonić sprzątaniem i dziećmi niż przyznać że jest się niepotrzebnym w ogóle na rynku pracy, Taka prawda.

Sprzątanie i zajmowanie się dziećmi, to też jest potrzebna praca na rynku. Ale no cóż, mamisynek tego nigdy nie zrozumie, bo zawsze w domu miał podane na tacy. Przyszedł do domu i mamusia mu nawet tyłek podcierała, bo ten nie umiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

tak, już widzę jak panienka wyrabia miliardy - tyle mniej więcej dają na 500+ dywidendy ze spółek skarbu państwa i to one utrzymują projekty cywilizacyjne rządu PiS. takżę przestań wpędzać ludzi w sztuczne poczucie winy domnienamaym uzależnieniem ekonomicznycm 🙂

fantastycznie! skoro nasza praca jest tak nieistotna i śmieszna to idźmy wszyscy na bezrobocie. Niech mi spółki skarbu państwa dadzą 3000zł miesięcznie, bo tyle zarabiam i oplacą wszystkie skladki w czym problem? No przecież jesteśmy tak nieistotni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sprzątanie i zajmowanie się dziećmi, to też jest potrzebna praca na rynku. Ale no cóż, mamisynek tego nigdy nie zrozumie, bo zawsze w domu miał podane na tacy. Przyszedł do domu i mamusia mu nawet tyłek podcierała, bo ten nie umiał.

sprzątanie i zajmowanie się dzieckiem, kiedy to juz podrosło zajmuje ci 100% czasu? Masakra:D

Ja z moim mężem mamy system partnerski, pracujemy, opieka w domu na pół, lekcje na pół, sprzątanie na pół. Ogarnięcie chaty, kiedy przychodzi moja kolej, zajmuje mi pół h i jest czysto. Nie wiem, co ty robisz w tym czasie, czyścisz codziennie fugi szczoteczka do zębów. Niesamowite, jak niektóre z was traktuje ogarniecie domu niczym mityczne tworzenie ziemi. Nawet jak dziecko było małe ogarnięcie wszystkiego zajmowało mi 3-4 h, siedziałam w domu dodatkowo pracując.

Jestes po prostu leniwa i powolna, dlatego potrzebujesz na to wszystko 8h dziennie, do tego najlepiej, żeby jeszcze to było płatne jak na etacie. Niezłe jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

sprzątanie i zajmowanie się dzieckiem, kiedy to juz podrosło zajmuje ci 100% czasu? Masakra:D

Ja z moim mężem mamy system partnerski, pracujemy, opieka w domu na pół, lekcje na pół, sprzątanie na pół. Ogarnięcie chaty, kiedy przychodzi moja kolej, zajmuje mi pół h i jest czysto. Nie wiem, co ty robisz w tym czasie, czyścisz codziennie fugi szczoteczka do zębów. Niesamowite, jak niektóre z was traktuje ogarniecie domu niczym mityczne tworzenie ziemi. Nawet jak dziecko było małe ogarnięcie wszystkiego zajmowało mi 3-4 h, siedziałam w domu dodatkowo pracując.

Jestes po prostu leniwa i powolna, dlatego potrzebujesz na to wszystko 8h dziennie, do tego najlepiej, żeby jeszcze to było płatne jak na etacie. Niezłe jaja.

Też jestem tego zdania... Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy są pralki automatyczne, suszarki bębnowe, zmywarki, odkurzacze automatyczne naprawdę nie trzeba dzień w dzień całe popołudnie spędzać na sprzątaniu. Szkoda życia na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×