Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość Ando

A może ktoś by łaskawie wspomniał o matkach dzieci niepełnosprawnych, które PiS ma w poważaniu? One często nie miały wyboru, życie im się wywaliło do góry nogami, musiały porzucić myśli o karierze czy nawet o pracy w sklepie odzieżowym. Wiecie, że kochany rząd likwiduje domy pomocy dla dorosłych niepełnosprawnych? A Jarek jedyne co proponuje to pieluchy (co tam, że nie każdy ich potrzebuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

sprzątanie i zajmowanie się dzieckiem, kiedy to juz podrosło zajmuje ci 100% czasu? Masakra:D

Ja z moim mężem mamy system partnerski, pracujemy, opieka w domu na pół, lekcje na pół, sprzątanie na pół. Ogarnięcie chaty, kiedy przychodzi moja kolej, zajmuje mi pół h i jest czysto. Nie wiem, co ty robisz w tym czasie, czyścisz codziennie fugi szczoteczka do zębów. Niesamowite, jak niektóre z was traktuje ogarniecie domu niczym mityczne tworzenie ziemi. Nawet jak dziecko było małe ogarnięcie wszystkiego zajmowało mi 3-4 h, siedziałam w domu dodatkowo pracując.

Jestes po prostu leniwa i powolna, dlatego potrzebujesz na to wszystko 8h dziennie, do tego najlepiej, żeby jeszcze to było płatne jak na etacie. Niezłe jaja.

jakie lekcje? dalej chodzicie do szkół podstawowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te wszystkie kury domowe to ta mniej inteligentna część kobiet w tym sensie że nie są w stanie przełożyć swoich "umiejętności" na żaden sensowny zarobek. Żeby się poczuć lepiej próbują wyśmiewać kobiety zarabiające, umniejszając wartość ich pracy. Jaka by nie była i tak jest lepsza niż latanie na szmacie w domu bo PŁATNA. A tak to są wyłącznie na czyimś utrzymaniu, żałosne w 21 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

jakie lekcje? dalej chodzicie do szkół podstawowych?

czytaj ze zrozumieniem. tam pojawił się wyraz "dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Ando napisał:

A może ktoś by łaskawie wspomniał o matkach dzieci niepełnosprawnych, które PiS ma w poważaniu? One często nie miały wyboru, życie im się wywaliło do góry nogami, musiały porzucić myśli o karierze czy nawet o pracy w sklepie odzieżowym. Wiecie, że kochany rząd likwiduje domy pomocy dla dorosłych niepełnosprawnych? A Jarek jedyne co proponuje to pieluchy (co tam, że nie każdy ich potrzebuje).

Ale po co gadac o dzieciach niepełnosprawnych, które generują realne koszty socjalne, lepiej poględzić o aborcji i poumoralniać kobiety, to nie niesie żadnych kosztów a wszyscy się jarają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

czytaj ze zrozumieniem. tam pojawił się wyraz "dziecko"

tak, czyli kolejna para, przy której można się pogubić kto chodzi do szkoły: rodzice czy dziecko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ando napisał:

A może ktoś by łaskawie wspomniał o matkach dzieci niepełnosprawnych, które PiS ma w poważaniu? One często nie miały wyboru, życie im się wywaliło do góry nogami, musiały porzucić myśli o karierze czy nawet o pracy w sklepie odzieżowym. Wiecie, że kochany rząd likwiduje domy pomocy dla dorosłych niepełnosprawnych? A Jarek jedyne co proponuje to pieluchy (co tam, że nie każdy ich potrzebuje).

Nie ma w poważaniu, deklaratywnie najbardziej żal było ich elektoratowi PO do momentu gdy PiS nie zaproponował podatku wrażliwie społecznym inaczej, który sięgnąłby do ich portfeli głównie, wtedy już otarli łzy i przeszli nad ich mękami do porządku dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888

I dlatego - odonoszac sie do pierwszego posta w tym temacie - ja zaglosuje, mimo ze w sumie to nie jets moja spraw,a bo od 11 lat mieszkam pzoa Polska.

ale zaglosuje  no i oczywiscie, na Lewice.

kobieta, 37 lat, mezata dzieciata, nie pobierajaca zasilkow,  pracujaca.

poludniowa Anglia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

sprzątanie i zajmowanie się dzieckiem, kiedy to juz podrosło zajmuje ci 100% czasu? Masakra:D

Ja z moim mężem mamy system partnerski, pracujemy, opieka w domu na pół, lekcje na pół, sprzątanie na pół. Ogarnięcie chaty, kiedy przychodzi moja kolej, zajmuje mi pół h i jest czysto. Nie wiem, co ty robisz w tym czasie, czyścisz codziennie fugi szczoteczka do zębów. Niesamowite, jak niektóre z was traktuje ogarniecie domu niczym mityczne tworzenie ziemi. Nawet jak dziecko było małe ogarnięcie wszystkiego zajmowało mi 3-4 h, siedziałam w domu dodatkowo pracując.

Jestes po prostu leniwa i powolna, dlatego potrzebujesz na to wszystko 8h dziennie, do tego najlepiej, żeby jeszcze to było płatne jak na etacie. Niezłe jaja.

Niektórym babom się wydaje, że przenoszą góry i niewiadomoco siedząc na mopie albo zajmując się dzieckiem pół życia. Zwyczajnie są zbyt leniwe, żeby coś zrobić konstruktywnego ze swoim życiem, przyzwyczaiły się, że facet wszystko przynosi a one siedzą. Dlatego potem takie obrażają kobiety pracujące nazywając je wyrobnikami bez sumienia, które zostawiają egoistycznie dziecko w żłobku. Sypią argumentami, że niby dziecko, którego matka pracuje jest samotne i źle się rozwija. A same pod przykryciem "idealnej matki polki" siedzą z petem w gębie ogladając kolejny serial na netflixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lewica w tym kraju to żenada , sami nic nie robia dla ludzi a szczuja na prawicę, śmieją się z PiSu że daje 500 plus bo lewica będzie miała mniej żeby kraść xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Niektórym babom się wydaje, że przenoszą góry i niewiadomoco siedząc na mopie albo zajmując się dzieckiem pół życia. Zwyczajnie są zbyt leniwe, żeby coś zrobić konstruktywnego ze swoim życiem, przyzwyczaiły się, że facet wszystko przynosi a one siedzą. Dlatego potem takie obrażają kobiety pracujące nazywając je wyrobnikami bez sumienia, które zostawiają egoistycznie dziecko w żłobku. Sypią argumentami, że niby dziecko, którego matka pracuje jest samotne i źle się rozwija. A same pod przykryciem "idealnej matki polki" siedzą z petem w gębie ogladając kolejny serial na netflixie.

Z takimi ludźmi jak ty się nie dyskutuje bo mają ograniczony pogląd na zasadzie "czarne- białe " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość 8888 napisał:

I dlatego - odonoszac sie do pierwszego posta w tym temacie - ja zaglosuje, mimo ze w sumie to nie jets moja spraw,a bo od 11 lat mieszkam pzoa Polska.

ale zaglosuje  no i oczywiscie, na Lewice.

kobieta, 37 lat, mezata dzieciata, nie pobierajaca zasilkow,  pracujaca.

poludniowa Anglia.

Ja też nie mieszkam w Polsce i też zaglosuje przeciw PiS, bo nawet rodzice mnie o to proszą, nie chcą żyć w takim kraju jaki ta partia szykuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Lewica w tym kraju to żenada , sami nic nie robia dla ludzi a szczuja na prawicę, śmieją się z PiSu że daje 500 plus bo lewica będzie miała mniej żeby kraść xD

problem w tym, ze nie ma na kogo głosować. Bo co zagłosujesz na konfederację, gdzie pryszczaci chłopcy obrażają kobiety a wieczorami i tak latają na d z i w k i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale po co gadac o dzieciach niepełnosprawnych, które generują realne koszty socjalne, lepiej poględzić o aborcji i poumoralniać kobiety, to nie niesie żadnych kosztów a wszyscy się jarają.

Niepełnosprawni nie głosują to nikt się nad nimi nie pochyla, ale wystarczy, że górnik podpali kilka opon, Rydzyk pogrozi paluszkiem i kasa się znajduje. Matka niepełnosprawnego nawet tu na Kafe czyta, że powinna siedzieć cicho, bo przecież ma luksus-zapomogę i czelność raz w miesiącu iść do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ando napisał:

Niepełnosprawni nie głosują to nikt się nad nimi nie pochyla, ale wystarczy, że górnik podpali kilka opon, Rydzyk pogrozi paluszkiem i kasa się znajduje. Matka niepełnosprawnego nawet tu na Kafe czyta, że powinna siedzieć cicho, bo przecież ma luksus-zapomogę i czelność raz w miesiącu iść do fryzjera.

I jeszcze śmie jechać na wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też nie mieszkam w Polsce i też zaglosuje przeciw PiS, bo nawet rodzice mnie o to proszą, nie chcą żyć w takim kraju jaki ta partia szykuje. 

A jaka krzywda ci się dzieje ? Kolejne utarte haselka ? Za Po potrafili zamykać ludzi za wypowiadanie się o Komorowskim źle, za PiS tego nie ma , gadasz co chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jaka krzywda ci się dzieje ? Kolejne utarte haselka ? Za Po potrafili zamykać ludzi za wypowiadanie się o Komorowskim źle, za PiS tego nie ma , gadasz co chcesz 

A kogo zamkneli i co dokladnie powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Niektórym babom się wydaje, że przenoszą góry i niewiadomoco siedząc na mopie albo zajmując się dzieckiem pół życia. Zwyczajnie są zbyt leniwe, żeby coś zrobić konstruktywnego ze swoim życiem, przyzwyczaiły się, że facet wszystko przynosi a one siedzą. Dlatego potem takie obrażają kobiety pracujące nazywając je wyrobnikami bez sumienia, które zostawiają egoistycznie dziecko w żłobku. Sypią argumentami, że niby dziecko, którego matka pracuje jest samotne i źle się rozwija. A same pod przykryciem "idealnej matki polki" siedzą z petem w gębie ogladając kolejny serial na netflixie.

Nie zawsze bieda i kiepski status wynika z lenistwa , dlaczego sama nie jesteś naukowcem w NASA? Zbyt leniwa w szkole byłaś? Nie oceniaj ludzi tak pochopnie bo nie wiadomo co Ciebie czeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando
15 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma w poważaniu, deklaratywnie najbardziej żal było ich elektoratowi PO do momentu gdy PiS nie zaproponował podatku wrażliwie społecznym inaczej, który sięgnąłby do ich portfeli głównie, wtedy już otarli łzy i przeszli nad ich mękami do porządku dziennego.

Nie chodzi nawet o tę "oszałamiającą kasę". Chodzi o pogardę, wmawianie matce niepełnosprawnego Kuby, że na jego plecach pcha się do polityki. A to już matce chorego nie wolno wchodzić do polityki i walczyć o to z czym musi się mierzyć i na czym się zna? Wypomną takiej matce, że była na zagranicznych wakacjach, bo przecież powinna dzieciaka wystawić na balkon co by się przewietrzył, a sama mieć odrosty i żałobę za paznokciami. Tu matki zdrowych dzieci płaczą jakie są zarobione, bo teściowa ani myśli przychodzić do wnuka na 5 godzin dziennie codziennie, ale matka niepełnosprawnego to najlepiej niech stanie się niewidzialna. Jej nie wolno mieć planów, marzeń i ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A kogo zamkneli i co dokladnie powiedział?

Np za humorystyczna trone o nazwie komor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Np za humorystyczna trone o nazwie komor

Bo soku z buraka to nie ścigają, skoro antykomor był humorystyczny to tym bardziej sok z buraka 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie zawsze bieda i kiepski status wynika z lenistwa , dlaczego sama nie jesteś naukowcem w NASA? Zbyt leniwa w szkole byłaś? Nie oceniaj ludzi tak pochopnie bo nie wiadomo co Ciebie czeka 

Kto nie jest naukowcem z NASA był leniwy w szkole? Ciekawa teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zawsze bieda i kiepski status wynika z lenistwa , dlaczego sama nie jesteś naukowcem w NASA? Zbyt leniwa w szkole byłaś? Nie oceniaj ludzi tak pochopnie bo nie wiadomo co Ciebie czeka 

nie jestem naukowcem nasa ale jestem niezależną finansowo osoba i juz na wielu wątkach mi to wytknięto. Generalnie jestem złą matka, która zostawiła dziecko w żłobku i nie powinna sie rozmnażać. Myślę, że ta frustracja jest właśnie z takiej biedy, nieplanowanej i umysłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Np za humorystyczna trone o nazwie komor

Ale przecież go nie zamknęli. Po co kłamiesz? Bawienie się w strzelanie do prezydenta uważasz za zabawne?

PS. To była strona AntyKomor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie jestem naukowcem nasa ale jestem niezależną finansowo osoba i juz na wielu wątkach mi to wytknięto. Generalnie jestem złą matka, która zostawiła dziecko w żłobku i nie powinna sie rozmnażać. Myślę, że ta frustracja jest właśnie z takiej biedy, nieplanowanej i umysłowej.

Ja też pracuje i co ? Nie poniżam biednych ludzi jak ty a zarabiam dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Dorla napisał:

Umiem, ale sama na siebie zarabiam i mam taki kaprys, że z MOIMI pieniędzmi robię co chcę i zamiast sama się babrać w farbie do włosów idę do fryzjera. 

Ale jak taka "gospodyni domowa" na cały etat musi prosić męża o pieniądze na podpaski, to rozumiem, że jej fryzjer niepotrzebny. A raczej mąż nie daje kasy na takie "luksusy".

Mój mąż to się cieszy że ma żonę, która dba o siebie i jednocześnie nie okupuje godzinami łazienki farbując włosy co miesiąc.

Co to znaczy prosić męża o pieniądze?

Przecież po ślubie WSZYSTKO JEST WSPÓLNE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyobraźcie sobie że moja matka miała 5 dzieci pracowała gotowała a mimo to nie każe sobie stawiać pomnika jak wy za "straszliwe poświęcenie w pracy " dla mnie fanatyczne matki i fanatyczki pracy są tak samo szurniete bo każda się domaga pomnika za swoje "wielkie trudy " co za komiczne czasy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy prosić męża o pieniądze?

Przecież po ślubie WSZYSTKO JEST WSPÓLNE 

W teorii, w praktyce faceci każą żonom garkotłukom siedzieć cicho bo nic nie zarabiają i mają się słuchać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wyobraźcie sobie że moja matka miała 5 dzieci pracowała gotowała a mimo to nie każe sobie stawiać pomnika jak wy za "straszliwe poświęcenie w pracy " dla mnie fanatyczne matki i fanatyczki pracy są tak samo szurniete bo każda się domaga pomnika za swoje "wielkie trudy " co za komiczne czasy 

 

Mało tego moja matka się nie wyklocala w ludźmi jak wariatka ani nie oceniała mimo  że robiła 5 razy tyle co wszystkie szczekaczki tutaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W teorii, w praktyce faceci każą żonom garkotłukom siedzieć cicho bo nic nie zarabiają i mają się słuchać. 

Nie każdy ma męża tyrana  , który by po niej jechał gdyby nie przyniosła kasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×