Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gobeliniara napisał:

Tak, tak, pracujesz i dlatego wyśmiewasz inne pracujące oraz sprowadzasz je do zbędnych pracownic korpo. Swoją drogą szacunek też masz dla tych kobiet z korpo jak widzę...

Bo teraz pracuje ale nie wiem co przyniesie los , ciężko to zrozumieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A już hitem są mężowie którzy mają ambitne zonki a za ich plecami pukaja przedszkolanke albo nianie z Ukrainy 

A kolejnym hitem są mężowie, którzy mają dość kury domowej w chałupie i za ich plecami pukają seksowną koleżankę z korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A kolejnym hitem są mężowie, którzy mają dość kury domowej w chałupie i za ich plecami pukają seksowną koleżankę z korporacji

Tak się raczej nie zdarza bo baba z korporacji to znerwicowany nudny babochlop  , faceci do romansu nie szukają bogatych tylko delikatnych kobiecych i miłych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Młoda to pewnie 35 lat. 😂

Zacznij żyć jak w średniowieczu albo epoce kamienia łupanego - to wtedy 35 lat to już był wiek, gdzie było się staruszką i szykowało się do śmierci. Powinien Ci odpowiadać taki styl życia - bez tv, internetu (przynajmniej nie będziesz wypisywać o 35 letnich babciach), bieżącej wody czy opieki lekarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak się raczej nie zdarza bo baba z korporacji to znerwicowany nudny babochlop  , faceci do romansu nie szukają bogatych tylko delikatnych kobiecych i miłych 

Ukrainki są kobiece i miłe , polki z korpo brzydkie i wredne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość popieram PIS napisał:

Mi się ten rząd podoba.  Dobrze mówi pan Szyszko, a co ważne działa! Tak jak z drzewami, każdy sobie decydował sam co ma wyciąć, a co ma rosnąć.  Kobieta ma się zająć dzieckiem i mężem. Dopiero jak dziecko jest nakarmione, zadbane, mąż nakarmiony i zadowolony z żony, to dopiero kobieta może zacząć myśleć o jakiejś łatwej pracy.    

Świat stoi na głowie kobiety zaniedbują dzieci, a jak mąż sięga po swoje to jeszcze oskarżą go o gwałt. Mam nadzieję, że ten rząd rychło utęperuje  te wszystkie feministki. Pani Szydło pochwaliła na przykład radę miasta w Zakopanym, że nie podpisała ustawy przeciw przemocy w rodzinie. Pani Szydło jest z prawdziwie katolickiej rodziny, na syna księdza i  wie, ze ta przemoc w rodzinie to wymysł feministek i LGBT.  Pismo święte mówi, że żona ma być posłuszna mężowi ! Mam nadzieję , że tak się stanie już w następnej kadęcji tego dobrego rząd  jak żona jest nieposłuszna to już rola męża i kościoła, żeby ją wychować. 

Tak jest utęperujmy kadęcję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando

A ja z uporem maniaka będę wracała do losu matek dzieci niepełnosprawnych. Myślicie, że część lub większość z nich myślała, że tak je życie skopie? Teoria teorią, a życie pokazało kuku i wszelkie bajki o karierze i niezależności mogły sobie między bajki włożyć. Co innego gdy ktoś jest lewusem na socjalu, a co innego gdy życie pokazuje środkowy palec i decyduje za nas. Wszyscy najlepiej by udawali, że takich kobiet nie ma, że tylko są kury domowe lub korpoludki, które nie proszą męża o kasę na podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak się raczej nie zdarza bo baba z korporacji to znerwicowany nudny babochlop  , faceci do romansu nie szukają bogatych tylko delikatnych kobiecych i miłych 

Jakbyś czytała trochę książek psychologów i seksuologów to byś wiedziała, że faceci szukają u kochanek, tego czego im brakuje w związku. Czyli np mąż ładnej żony może nawiązać romans z szarą myszką.

Znasz w ogóle kogoś kto pracuje w korpo? Kogokolwiek? Nie wiem po co pytam, nawet gdybyś znała, to cały Twój umysł zajmuje to, co ugotować jutro mężowi na obiad, żeby dał Ci na zimowe buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

35 lat to też już nie młoda 😉 raczej już coś pod wiek średni, nawet się nie zaleca w tym wieku już rodzić 

Kto nie zaleca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A pewnie w czasem się stanie też tak jak w krajach zachodu , gdzie facet ustawiony bo całe życie razem z żoną orali a później kop w tyłek dla biurowej starszej polki i cyk młoda filipinka która na starośc umili życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
Przed chwilą, Gość Ando napisał:

A ja z uporem maniaka będę wracała do losu matek dzieci niepełnosprawnych. Myślicie, że część lub większość z nich myślała, że tak je życie skopie? Teoria teorią, a życie pokazało kuku i wszelkie bajki o karierze i niezależności mogły sobie między bajki włożyć. Co innego gdy ktoś jest lewusem na socjalu, a co innego gdy życie pokazuje środkowy palec i decyduje za nas. Wszyscy najlepiej by udawali, że takich kobiet nie ma, że tylko są kury domowe lub korpoludki, które nie proszą męża o kasę na podpaski.

I to jest prawdziwy problem, ale o tym żadna opcja polityczna nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ukrainki są kobiece i miłe , polki z korpo brzydkie i wredne 

Znam wiele miłych Ukrainek, ale mam świadomość, że nie poznałam wszystkich, tak jak nie każda Polka pracuje w korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobeliniara
18 minut temu, Gość Gość napisał:

To co zarabiasz to grosze 

No i co z tego, że dla ciebie 4000zł to grosze? utrzymanki niczego nie zarabiają, ja zarabiam tyle że oplacam sobie składki, płacę podatki i jestem w stanie sama się utrzymać, a Ty się lecz pisiorski trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Kto nie zaleca????

pewnie pisowski ginekolog po 70tce w Pcimiu Dolnym, który nie przepisuje tabletek anty i każdą kobietę po 20 roku życia zachęca do jak najszybszego zajścia w ciążę, bo "młodsza nie będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakbyś czytała trochę książek psychologów i seksuologów to byś wiedziała, że faceci szukają u kochanek, tego czego im brakuje w związku. Czyli np mąż ładnej żony może nawiązać romans z szarą myszką.

Znasz w ogóle kogoś kto pracuje w korpo? Kogokolwiek? Nie wiem po co pytam, nawet gdybyś znała, to cały Twój umysł zajmuje to, co ugotować jutro mężowi na obiad, żeby dał Ci na zimowe buty

Znam laski z korpo i są albo zaniedbane grube albo znowu karykatury po zabiegach "estetycznych "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Kto nie zaleca????

Nikt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gobeliniara napisał:

No i co z tego, że dla ciebie 4000zł to grosze? utrzymanki niczego nie zarabiają, ja zarabiam tyle że oplacam sobie składki, płacę podatki i jestem w stanie sama się utrzymać, a Ty się lecz pisiorski trollu.

Bardziej chamsko już się nie da ? Ten temat schodzi na poziom rynsztoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Znam laski z korpo i są albo zaniedbane grube albo znowu karykatury po zabiegach "estetycznych "

Tzw. dowód anegdotyczny - "bo ja znam kogoś, kto tak ma..." - to żaden argument. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bardziej chamsko już się nie da ? Ten temat schodzi na poziom rynsztoka

Dla niektórych kultura osobista to pojęcie bardzo obce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A pewnie w czasem się stanie też tak jak w krajach zachodu , gdzie facet ustawiony bo całe życie razem z żoną orali a później kop w tyłek dla biurowej starszej polki i cyk młoda filipinka która na starośc umili życie 

Kraje zachodu to ty chyba tylko w tv pis widziałaś 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kraje zachodu to ty chyba tylko w tv pis widziałaś 🤣

Co drugi dom w Norwegii .. Norweg w średnim rozwiedziony z "ambitna Norweżka " i dzieci z młoda seksowna filipinka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znam laski z korpo i są albo zaniedbane grube albo znowu karykatury po zabiegach "estetycznych "

No bo te domowe tłuki to takie barbie 10/10 😄 akurat życie co innego pokazuje grube i zaniedbane są w większości kury domowe.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No bo te domowe tłuki to takie barbie 10/10 😄 akurat życie co innego pokazuje grube i zaniedbane są w większości kury domowe.  

Zależy które 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po 18 nastolatce nie widać starzenia po 30 latce bardzo 

To, ze tego nie widać nie oznacza, ze tego nie ma :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardziej chamsko już się nie da ? Ten temat schodzi na poziom rynsztoka

Ty o kulturze mówisz? TY? nie rozsmieszaj mnie. Dobrze ci napisała, utrzymanki nic nie zarabiają. Kobieta zarabia ponad przeciętną, powyżej średniej krajowej, a Ty ją kwitujesz jakimiś "groszami" prostaczko. Zobacz sobie w rankingach zarobków Polaków jaka jest mediana zarobków w Polsce, a potem się odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

A kto ma zarabiać jak nie mężczyżni? Nie dajcie się omamić lewackiej propagandzie.  Rola kobiety jest w domu przy mężu i dzieciach. NI

Mów za siebie. Ja tam nie zamierzam wchodzić w żadne wymuszone na mnie role. Sama decyduję jaka jest moja rola i nie jest nią to oczym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przedmiotem sporu nie powinny być tu życiowe wybory i preferencje żadnej z nas, tylko wypowiedź cytowanego pana, która jest o tyle niepokojąca, że pozwala snuć domysły odnośnie roli kobiety w społeczeństwie współczesnej Rzeczypospolitej niezależnie od jej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ty o kulturze mówisz? TY? nie rozsmieszaj mnie. Dobrze ci napisała, utrzymanki nic nie zarabiają. Kobieta zarabia ponad przeciętną, powyżej średniej krajowej, a Ty ją kwitujesz jakimiś "groszami" prostaczko. Zobacz sobie w rankingach zarobków Polaków jaka jest mediana zarobków w Polsce, a potem się odzywaj.

Sama jesteś prostaczka pisząc w ten sposób do kogoś, człowiek ze wsi wyjdzie wieś z człowieka nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie chodzi w życiu żeby być utrzymanka tylko żeby mieć męża który Cię nie kopnie jak tylko nie dasz "fifty/fifty" większość tych waszych mężów was trzyma tylko dla kasy nie z miłości 

A większość waszych trzyma was, zeby miał kto ich obsługiwać i ze ścierą latać a nie z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A większość waszych trzyma was, zeby miał kto ich obsługiwać i ze ścierą latać a nie z miłości.

Nie jestem rzeczą, żeby mnie miał kto trzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×