Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pan szyszunia nie żyje nie plujcie już jadem 

I co z tego, ze nie żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie mieszkam w Pl kochana. Tu nie zlikwidowali  gimnazjum 🙂

To co się odzywasz na temat sytuacji w Polsce, jak cię tutaj nie ma?

6 minut temu, Gość Gość napisał:

A najlepsze że najwięcej o łamaniu praw kobiet do powiedzenia mają tępe polczyny które wlaza na łeb facetom , ciekawe co ma powiedzieć afykanka która dojada resztki spod stolu albo azjatka która rodzina sprzedała za 200 dolarów 

Bo mogą tępaku? Bo mają na tyle w tej chwili wolności słowa, że mogą i nie chcą tego stracić. A ta Afrykanka, czy Azjatka, zaznaczmy, że tylko z pewnych obszarów kontynentu jednego i drugiego nie mogą, bo silniejszy fizycznie facet ją skutecznie pięścią uciszy.  Nie pisz Azjatka, ani Afrykanka, tylko obywatelka konkretnego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To co się odzywasz na temat sytuacji w Polsce, jak cię tutaj nie ma?

Bo mogą tępaku? Bo mają na tyle w tej chwili wolności słowa, że mogą i nie chcą tego stracić. A ta Afrykanka, czy Azjatka, zaznaczmy, że tylko z pewnych obszarów kontynentu jednego i drugiego nie mogą, bo silniejszy fizycznie facet ją skutecznie pięścią uciszy.  Nie pisz Azjatka, ani Afrykanka, tylko obywatelka konkretnego kraju.

Tepakiem to jesteś ty bo bez kultury nie umiesz się wypowiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To co się odzywasz na temat sytuacji w Polsce, jak cię tutaj nie ma?

Bo mogą tępaku? Bo mają na tyle w tej chwili wolności słowa, że mogą i nie chcą tego stracić. A ta Afrykanka, czy Azjatka, zaznaczmy, że tylko z pewnych obszarów kontynentu jednego i drugiego nie mogą, bo silniejszy fizycznie facet ją skutecznie pięścią uciszy.  Nie pisz Azjatka, ani Afrykanka, tylko obywatelka konkretnego kraju.

Skoro masz w sobie na tyle bezczelności ignorantko żeby wyzywać obcych ludzi od tepakow to widocznie masz tej wolności slowa aż za dużo,więc skończ bredzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To co się odzywasz na temat sytuacji w Polsce, jak cię tutaj nie ma?

Bo mogą tępaku? Bo mają na tyle w tej chwili wolności słowa, że mogą i nie chcą tego stracić. A ta Afrykanka, czy Azjatka, zaznaczmy, że tylko z pewnych obszarów kontynentu jednego i drugiego nie mogą, bo silniejszy fizycznie facet ją skutecznie pięścią uciszy.  Nie pisz Azjatka, ani Afrykanka, tylko obywatelka konkretnego kraju.

Bo Pani "nie mieszkam w Polsce" nie ma za bardzo innych zajęć. Całe dnie siedzi na kafe. Co się nie otworzy tematu to widać, że pisze od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja w temacie to napiszę, ze nie dziwię sie autorce ze sie wkurzyła. 

ale na pocieszenie wam napiszę, takie moje przemyślenie, ze mimo wszystko , ze PIS jest partia b tradycyjną, to wszystko co na razie zrobili jest na plus dla kobiet. Jak kobieta ma dosc pracy za grosze w markecie to moze sobie troche posiedziec w chacie . Jej wybór. ale przede wszystkim co nastapilo dzieki 500 plus: masa, ale to masa kobiet poodchodziła od facetów pijusów, tyranów, przemocowców. Najbardziej beznadziejne sytuacje, np. babka z 7 dzieci, mąz alkoholik, miała dzieki temu na wynajem. Wielu żuli sie zapiło na smierc. Prawdopodobnie własnie przez to, ze mieli wiecej na alkohol, w Polsce od niedawna spadl sredni wiek zycia męzczyzn. dzieki temu nei będą dokuczac rodzinom, do tego emeryci maja wyzsze emerytury bo one sa obliczane ze sredniej wieku. A te wszystkie dyskusje co powinien robic facet, co kobieta, sa dla mnie jak na nadchodzące czasy smieszne i przestarzałe. niebawem w ogromnej częsci zastapia nas roboty. Jak ktos pieje z zachwytu, ze to facet ma byc spawaczem, to niedługo sie zdziwi jak go zastapi sztuczna inteligencja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo Pani "nie mieszkam w Polsce" nie ma za bardzo innych zajęć. Całe dnie siedzi na kafe. Co się nie otworzy tematu to widać, że pisze od rana do wieczora.

A skąd wiesz kto tu siedzi od rana do wieczora? Bo sama tu siedzisz i się tylko wyklocasz, jak wy w domu jesteście takie jak na kaffe to pewnie już mężowie dawno planują razowod albo mają kogoś na boku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisskuss
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

To tak samo, kiedy posłanka Pawłowicz mówiła o 'tradycyjnym modelu rodziny' o tym, że bezdzietni to darmozjady niepotrzebne dla kraju 😄

Mowila tak o swoim szefie?:) w kazdej partii sa swiry, ja kocham kaczynskiego i jemu ufam, on nie swiruje, i nie chce dzieci jak ja, i ma przy sobie kobiecych doradcow ktorzy zarabiaja:) glosuje na pis jak zawsze, kaczynski obiecal wyzsze pensje dla obu plci wiec ten watek mozna wywalic do smieci, liczy sie tylko prezes i jego zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja w temacie to napiszę, ze nie dziwię sie autorce ze sie wkurzyła. 

ale na pocieszenie wam napiszę, takie moje przemyślenie, ze mimo wszystko , ze PIS jest partia b tradycyjną, to wszystko co na razie zrobili jest na plus dla kobiet. Jak kobieta ma dosc pracy za grosze w markecie to moze sobie troche posiedziec w chacie . Jej wybór. ale przede wszystkim co nastapilo dzieki 500 plus: masa, ale to masa kobiet poodchodziła od facetów pijusów, tyranów, przemocowców. Najbardziej beznadziejne sytuacje, np. babka z 7 dzieci, mąz alkoholik, miała dzieki temu na wynajem. Wielu żuli sie zapiło na smierc. Prawdopodobnie własnie przez to, ze mieli wiecej na alkohol, w Polsce od niedawna spadl sredni wiek zycia męzczyzn. dzieki temu nei będą dokuczac rodzinom, do tego emeryci maja wyzsze emerytury bo one sa obliczane ze sredniej wieku. A te wszystkie dyskusje co powinien robic facet, co kobieta, sa dla mnie jak na nadchodzące czasy smieszne i przestarzałe. niebawem w ogromnej częsci zastapia nas roboty. Jak ktos pieje z zachwytu, ze to facet ma byc spawaczem, to niedługo sie zdziwi jak go zastapi sztuczna inteligencja.

 

To ja zamiast posiedzenia w chacie, wolałabym lepszy rozwój gospodarki i wyższe pensje. Babka poszła na wynajem, ale nie lepiej byłoby wyrzucić pijaka i niech to on szuka sobie ? No właśnie poodchodziły bo dostały kasę, szkoda że przez tyle lat nie miały pensji...

Dla mnie kwestia infrastruktury do opieki nad małymi dziećmi to ważna kwestia- to być albo nie być dla kobiet na rynku pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisskuss

A tak szczerze gdyby moj zarabial za dwoje to bym chetnie w domu siedziala a nie uzerala z wariatkami ktore w 70 % nie nadaja sie do zycia zawodowego przez porypane osobowosci, wiec mi to nie przeszkadza i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd wiesz kto tu siedzi od rana do wieczora? Bo sama tu siedzisz i się tylko wyklocasz, jak wy w domu jesteście takie jak na kaffe to pewnie już mężowie dawno planują razowod albo mają kogoś na boku 

Nie. Nie siedzę całe dnie na kafe. Po prostu jak czytam jakiś wątek to widzę wpisy tej pani. Ma bardzo charakterystyczny styl pisania z interliniami i usmieszkami. Do tego często zaznacza, ze nie mieszka w Polsce i pisze o ziołach itd. Często czyta wpisy innych bez zrozumienia. Bardzo łatwo ją rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kisskuss napisał:

A tak szczerze gdyby moj zarabial za dwoje to bym chetnie w domu siedziala a nie uzerala z wariatkami ktore w 70 % nie nadaja sie do zycia zawodowego przez porypane osobowosci, wiec mi to nie przeszkadza i tak:)

A ja bym wolała żeby większość kobiet rzeczywiście zniknęła z rynku pracy i żebym ja mogła pracować i zarabiać za dwoje. Ja bym zarabiała za dwoje i mąż by zarabiał za dwoje. Dużo lepiej by nam się z mężem powodziło i może w wieku 40 - 45 lat oboje moglibyśmy całkowicie zrezygnować z pracy i jeździć po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisskyss
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A ja bym wolała żeby większość kobiet rzeczywiście zniknęła z rynku pracy i żebym ja mogła pracować i zarabiać za dwoje. Ja bym zarabiała za dwoje i mąż by zarabiał za dwoje. Dużo lepiej by nam się z mężem powodziło i może w wieku 40 - 45 lat oboje moglibyśmy całkowicie zrezygnować z pracy i jeździć po świecie.

Kazdemu by sie lepiej zylo z kasa:) ja nie lubie zapierd.alac jak osiol wiec wole malo pracowac, uwielbiam byc w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisskyss
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ja bym wolała żeby większość kobiet rzeczywiście zniknęła z rynku pracy i żebym ja mogła pracować i zarabiać za dwoje. Ja bym zarabiała za dwoje i mąż by zarabiał za dwoje. Dużo lepiej by nam się z mężem powodziło i może w wieku 40 - 45 lat oboje moglibyśmy całkowicie zrezygnować z pracy i jeździć po świecie.

Zreszta ty tez nie lubisz bo marzysz by w wieku 40 nie zapier.dalac w ogole:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Kisskyss napisał:

Kazdemu by sie lepiej zylo z kasa:) ja nie lubie zapierd.alac jak osiol wiec wole malo pracowac, uwielbiam byc w domu:)

No to ja wolałabym pracować do 40-tki a później mieć luz i spędzać czas z mężem na przyjemnościach dopóki bylibyśmy młodzi. A nie, ze ja siedzę sama w domu a on w pracy do 65-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Kisskuss napisał:

A tak szczerze gdyby moj zarabial za dwoje to bym chetnie w domu siedziala a nie uzerala z wariatkami ktore w 70 % nie nadaja sie do zycia zawodowego przez porypane osobowosci, wiec mi to nie przeszkadza i tak:)

Tak Ci się tylko wydaje że chciałabyś siedzieć w domu.

Też tak kiedyś myślałam i mąż podwoilł swoją pensję.  I mimo to ciężko rzucić pracę i tak siedzieć po prostu na utrzymaniu faceteta. Przecież mąż też na wieki żyć nie będzie. Chciałabyś aby on jedyny brał na siebie utrzymanie rodziny? Ja sama nie chciałabym żyć pod taka presja to dlaczego ma tak żyć osoba która kocham najbardziej na świecie i chce dla niego najlepiej?

O męża trzeba dbać i partnerski układ jest jednym z lepszym sposobem na dbanie o faceta 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

To ja zamiast posiedzenia w chacie, wolałabym lepszy rozwój gospodarki i wyższe pensje. Babka poszła na wynajem, ale nie lepiej byłoby wyrzucić pijaka i niech to on szuka sobie ? No właśnie poodchodziły bo dostały kasę, szkoda że przez tyle lat nie miały pensji...

Dla mnie kwestia infrastruktury do opieki nad małymi dziećmi to ważna kwestia- to być albo nie być dla kobiet na rynku pracy. 

Akurat dzieki 500 plus wiele gałezi gospodarki odnotowało ogromne wzrosty, płace tez wzrosły, i to własnie te kobiece, bo częsc pan zrezygnowała. 

Jak miałam wyrzucic pijaka? Jelsi np. mieszkał w domu własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Akurat dzieki 500 plus wiele gałezi gospodarki odnotowało ogromne wzrosty, płace tez wzrosły, i to własnie te kobiece, bo częsc pan zrezygnowała. 

Jak miałam wyrzucic pijaka? Jelsi np. mieszkał w domu własnym

To nie przepisał pijak połowy, to gdzie to mityczne WSPÓLNE w małżeństwie? Chyba tylko handel i branża alkoholowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nareszcze ktoś się bierze za lewactwo  i feministki w Polsce. Jak mąż dobrze zarabia to kobiecie da tyle ile ona potrzebuje. A jak kobieta jest samotna, to  nie ma wielkich potrzeb. Poza tym może się związać z wolnym facetam który jej coś tam kapnie jak ona będzie dla niego dobra.  Łatwiej rozłożyć  na 15 minut nogi niż całą noc towar w markecie, więc źle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nareszcze ktoś się bierze za lewactwo  i feministki w Polsce. Jak mąż dobrze zarabia to kobiecie da tyle ile ona potrzebuje. A jak kobieta jest samotna, to  nie ma wielkich potrzeb. Poza tym może się związać z wolnym facetam który jej coś tam kapnie jak ona będzie dla niego dobra.  Łatwiej rozłożyć  na 15 minut nogi niż całą noc towar w markecie, więc źle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Akurat dzieki 500 plus wiele gałezi gospodarki odnotowało ogromne wzrosty, płace tez wzrosły, i to własnie te kobiece, bo częsc pan zrezygnowała. 

Jak miałam wyrzucic pijaka? Jelsi np. mieszkał w domu własnym

Ciekawe. Są jakieś dane popierające to co piszesz? Które gałęzie gospodarki odnotowały ogromne wzrosty i jakie to są wzrosty? Jak konkretnie wzrosły kobiece płace dzięki 500+?

Z danych GUS wynika, ze np. skrajna bieda wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

Nareszcze ktoś się bierze za lewactwo  i feministki w Polsce. Jak mąż dobrze zarabia to kobiecie da tyle ile ona potrzebuje. A jak kobieta jest samotna, to  nie ma wielkich potrzeb. Poza tym może się związać z wolnym facetam który jej coś tam kapnie jak ona będzie dla niego dobra.  Łatwiej rozłożyć  na 15 minut nogi niż całą noc towar w markecie, więc źle nie ma

A jaka jest różnica w potrzebach kobiety samotnej i kobiety w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

Nareszcze ktoś się bierze za lewactwo  i feministki w Polsce. Jak mąż dobrze zarabia to kobiecie da tyle ile ona potrzebuje. A jak kobieta jest samotna, to  nie ma wielkich potrzeb. Poza tym może się związać z wolnym facetam który jej coś tam kapnie jak ona będzie dla niego dobra.  Łatwiej rozłożyć  na 15 minut nogi niż całą noc towar w markecie, więc źle nie ma

A po co się wiązać skoro można zostać prostytutką. Wtedy na jedno wyjdzie a skapnie więcej. I bez zobowiązań - wiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ciekawe. Są jakieś dane popierające to co piszesz? Które gałęzie gospodarki odnotowały ogromne wzrosty i jakie to są wzrosty?

Producenci tanich win 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Samotna kobieta nie ma dzieci, może mieszkać z mamą, albo w małym mieszkanku w bloku. Nie ma dla kogo wydawać na kosmetyki. Ubiera się skromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A po być prostytutką, jak można mieć męża , który dobrze zarabia? Zabolało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Producenci tanich win 😄

"

Najnowsze dane na temat sprzedaży alkoholu w Polsce pokazują, że Polacy kupują coraz więcej wódki. Co ciekawe, badania pokazują, że spożycie mocnych alkoholi najszybciej rośnie wśród kobiet.

Z danych opracowanych dla DGP przez Nielsen Polska wynika, że sprzedaż napojów spirytusowych w Polsce rośnie już drugi rok z rzędu, przy czym w tym roku rośnie zdecydowanie szybciej. Wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu 2019 roku jest już większy niż w całym roku poprzednim. Najszybciej rosnącą kategorią sprzedawanego alkoholu jest wódka, o której eksperci mówią wprost, że zaczyna wracać na polskie stoły. Jeszcze roki temu sprzedaż akurat wódki malała, tymczasem w pierwszym półroczu tego roku Polacy wydali na wódkę o 7 proc. więcej, niż w roku ubiegłym.

 

Eksperci zwracają uwagę, że dynamiczny wzrost sprzedaży mocnych alkoholi może mieć związek z programem 500 plus, który sprawił, że w kieszeni wielu Polaków znalazły się dodatkowe pieniądze.

Przypomnijmy, od 1 lipca działa w Polsce zaktualizowany program Rodzina 500 Plus, zgodnie z którym dodatek finansowy w wysokości 500 zł przysługuje na każde, także pierwsze dziecko, bez względu na dochód rodziny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Samotna kobieta nie ma dzieci, może mieszkać z mamą, albo w małym mieszkanku w bloku. Nie ma dla kogo wydawać na kosmetyki. Ubiera się skromnie.

Za to niesamotna kobieta musi mieć pałac (czyli całe 55m2 na 4 osoby albo mikrochałupkę na jakimś zadupiu) i ubierać się jak prostytutka, nosząc do tego stosowną tapetę (która dodatkowo ma zakrywać sińce od kochającego mężusia i oznaki padania na pysk po usługiwaniu całemu towarzystwu) 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Za to niesamotna kobieta musi mieć pałac (czyli całe 55m2 na 4 osoby albo mikrochałupkę na jakimś zadupiu) i ubierać się jak prostytutka, nosząc do tego stosowną tapetę (która dodatkowo ma zakrywać sińce od kochającego mężusia i oznaki padania na pysk po usługiwaniu całemu towarzystwu) 😄

Żeby 55 m2, raczej kotara/pięterko u teściów😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

Samotna kobieta nie ma dzieci, może mieszkać z mamą, albo w małym mieszkanku w bloku. Nie ma dla kogo wydawać na kosmetyki. Ubiera się skromnie.

Mężatka też może mieszkać z mamą, mężem i dziećmi w mieszkaniu w bloku. Nie ma dla kogo wydawać na kosmetyki. Ubiera się skromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×