Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

5 lat za uświadamianie dzieci

Polecane posty

Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczynka nie musi wiedzieć czemu krwawi. Po prostu leci jej krew i już, tak bywa u kobiet. Nie trzeba od razu tłumaczyć całego cyklu rozmnażania co się gdzie wkłada.

NIE KARMIĆ TROLA/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

W szkole mojej córki w 5 klasie dzieci oglądały film gdzie rodził się lew morski i moje dziecko ma teraz traumę, bo nie wiedziało, że to " stamtąd" wychodza dzieci.

Ja bym się martwiła, że moje dziecko z góry założylo, że każdy gatunek rodzi się w jeden sposób, a następnie zaczęła kłamać,że to tylko u lwa morskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nawet w kreciku uświadomili wszystkie dzieci o wyglądzie porodu 😂 sorry, ale żeby w 5 klasie dziecko nie wiedziało skąd się biorą dzieci? Potem się nie dziwić, że 12 latka z rowiesnikiem ma dziecko. Właśnie temu ma zapobiegać edukacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruuss

🙂 Ja myślę, że to temat zastępczy, w praktyce nie da się wyeliminować tej części życia jaką jest rozmnażanie z programu nauczania. Można zlikwidować edukację seksualną jako przedmiot, ale nie można nauczyć że krowa daje mleko bez wyjaśnienia że ma to związek z cielakiem, nie można nauczyć języka angielskiego bez możliwości używania niektórych słów - nawet wulgaryzmy trzeba znać lub znać sposób ich wyszukania, nie można nauczyć rozmnażania pantofelka bez odniesień do rozmnażani ssaków, a że rozmnażanie dotyczy całej żywej przyrody to cóż... Jak nie nauczysz dziecka że ma układ rozrodczy to i tak wyjdzie to przy układzie hormonalnym i immunologicznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nawet w kreciku uświadomili wszystkie dzieci o wyglądzie porodu 😂 sorry, ale żeby w 5 klasie dziecko nie wiedziało skąd się biorą dzieci? Potem się nie dziwić, że 12 latka z rowiesnikiem ma dziecko. Właśnie temu ma zapobiegać edukacja.

Dzieci dziś nie znają Krecika ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dla osoby, ktora legalnie moze wspolzyc. Czyli dla grupy wiekowej +15

Naprawde az witki opadaja..

Nie, leki nie sa klasyfikowane ze wzgledu  na wiek pacjenta, jego wage, dojrzalosc narzadow typu pluca, serce, nerki czy watroba.. Nie jest brana pod uwage mozliwosc niewydolnosci tych narzadow pod wplywem danego leku, jego przedawkowanie czy istniejace skutki uboczne.

Nie. Leki sa klasyfikowane dla danej grupy wiekowej poprzez kryterium czy moze juz wspolzyc czy nie.

Kurtyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

Naprawde az witki opadaja..

Nie, leki nie sa klasyfikowane ze wzgledu  na wiek pacjenta, jego wage, dojrzalosc narzadow typu pluca, serce, nerki czy watroba.. Nie jest brana pod uwage mozliwosc niewydolnosci tych narzadow pod wplywem danego leku, jego przedawkowanie czy istniejace skutki uboczne.

Nie. Leki sa klasyfikowane dla danej grupy wiekowej poprzez kryterium czy moze juz wspolzyc czy nie.

Kurtyna.

Pokaż mi lekarza, który przepisuje leki antykoncepcyjne po wykonaniu wszystkich badań hormonalnych, laparoskopii itp 🙂 No dawaj. Mówimy oczywiście o nfz.

To tak na temat realiów w PL.

A po drugie, oczywiście, że żaden lekarz nie przepisze pigułki dziecku, które ma nierozwinięte w pełni cechy płciowe, a to można ocenić na pierwszym badaniu, lub problemy ze zdrowiem.
Przepisywanie pigułki ze względu na np PCOS jest wykonywane bez względu na to, czy dziewczyna ma 15 lat, czy 19.

Więc zorientuj się następnym razem, zamiast sypać takimi radosnymi informacjami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.10.2019 o 00:27, Gość sówka1313 napisał:

Ale co, nie pasuje?Przecież chcieliście  Pisu, a wiedzieliscie do czego jest zdolny. Siedziec cicho i nie ujadac,  a zresztą i i tak niedługo będą cenzurowac net, a w przyszłosci będą kary za brak dzieci a za poronienie dożywotnie więzienie. Brawo brawo, ważne że socjał z nieba leci.

Hej, Ostaszewska, to ty???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Acha, jak piszę o projekcie ustawy, to już moderator mnie wstrzymuje. Cenzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Jestem totalnie przerażona poziomem intelektualnym większości z Was. Czy ktoś czytał projekt ustawy? Lecicie za tym co Wam pod nos podstawią lewackie ścierwa. W projekcie nie ma ani słowa o edukacji seksualnej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosia napisał:

Jestem totalnie przerażona poziomem intelektualnym większości z Was. Czy ktoś czytał projekt ustawy? Lecicie za tym co Wam pod nos podstawią lewackie ścierwa. W projekcie nie ma ani słowa o edukacji seksualnej. 

 

Tak, jest. Oni ujeli to w elegancki sposób, nazwali to promowaniem i pochwalaniem seksu nastolatków. Ale przepraszam bardzo. Osoby w tym wieku uprawiały seks, uprawiają i uprawiać będą. Tak nas stworzyła natura i nie ma w tym nic złego. Za to pis szerzy mit, że who każe w  przedszkolu uczyć dzieci masturbacji 🙂 przypominam, że tam jest po prostu rozpisane jakie zachowania w jakim wieku są normalne, a jak wszyscy wiemy, niektóre dzieci się masturbuja i nie ma to sensu seksualnego. Oni w ten sposób na około chcą zakazać lekcji wdż, na których dzieci i młodzież mogła by poznać rzetelne informacje na temat antykoncepcji, dojrzewania, chorób przenoszonych droga płciową i wielu innych rzeczy dotyczących ich ciała. Jak tego nie będzie to ksiądz na religii będzie miał pełne pole do popisu na pieorzenie o uleglych zonach, piekle za masturbacje, jedynej pewnej antykoncepcji czyli kalendarzyka i zdrowasiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupabiskupa
38 minut temu, Gość Gosia napisał:

Jestem totalnie przerażona poziomem intelektualnym większości z Was. Czy ktoś czytał projekt ustawy? Lecicie za tym co Wam pod nos podstawią lewackie ścierwa. W projekcie nie ma ani słowa o edukacji seksualnej. 

 

Ścierwo to cie zroochało, pisiurska spyerdolino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Pokaż mi lekarza, który przepisuje leki antykoncepcyjne po wykonaniu wszystkich badań hormonalnych, laparoskopii itp 🙂 No dawaj. Mówimy oczywiście o nfz.

To tak na temat realiów w PL.

A po drugie, oczywiście, że żaden lekarz nie przepisze pigułki dziecku, które ma nierozwinięte w pełni cechy płciowe, a to można ocenić na pierwszym badaniu, lub problemy ze zdrowiem.
Przepisywanie pigułki ze względu na np PCOS jest wykonywane bez względu na to, czy dziewczyna ma 15 lat, czy 19.

Więc zorientuj się następnym razem, zamiast sypać takimi radosnymi informacjami 🙂

A skad lekarz ma wiedziec czy dziecko nie ma problemow ze zdrowiem,skoro nie zleca badan ?

Moje ' radosne informacje " sa jak najbardziej prawidlowe.

Mam w domu farmaceute i biotechnologa medycznego.

I znam lekarzy,ktorzy najpierw zlecaja badania.

Kiedy twoim zdaniem dzieckoma juz w pelni rozwiniete cechy plciowe ? Gdy ma cycki i owlosienie lonowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
58 minut temu, Gość poza PL napisał:

A skad lekarz ma wiedziec czy dziecko nie ma problemow ze zdrowiem,skoro nie zleca badan ?

Moje ' radosne informacje " sa jak najbardziej prawidlowe.

Mam w domu farmaceute i biotechnologa medycznego.

I znam lekarzy,ktorzy najpierw zlecaja badania.

Kiedy twoim zdaniem dzieckoma juz w pelni rozwiniete cechy plciowe ? Gdy ma cycki i owlosienie lonowe ?

a ja mam w domu kosmonautę i konstruktora statków kosmicznych :D

twoje argumenty rzeczywiście zwalają z nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a poza tym mój ojciec jest policjantem i przesuwa szafę jednym palcem 😄😄

Ile ty masz lat dziewczyno? 12?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość poza PL napisał:

A skad lekarz ma wiedziec czy dziecko nie ma problemow ze zdrowiem,skoro nie zleca badan ?

Moje ' radosne informacje " sa jak najbardziej prawidlowe.

Mam w domu farmaceute i biotechnologa medycznego.

I znam lekarzy,ktorzy najpierw zlecaja badania.

Kiedy twoim zdaniem dzieckoma juz w pelni rozwiniete cechy plciowe ? Gdy ma cycki i owlosienie lonowe ?

Owlosienie lonowe pojawia się PRZED miesiączka. Jako kobieta powinnaś to wiedzieć. Piersi też zaczynają równac jak się dojrzewanie zaczyna, a pierwszy okres pojawia się zazwyczaj jak dziewczynka ma 10-12 lat, a wtedy nikt z nią seksu nie może uprawiać, bo to dziecko. Zapytaj się swojego męża o to, jak taki mądry i wykształcony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Jestem totalnie przerażona poziomem intelektualnym większości z Was. Czy ktoś czytał projekt ustawy? Lecicie za tym co Wam pod nos podstawią lewackie ścierwa. W projekcie nie ma ani słowa o edukacji seksualnej. 

 

Jest o karaniu za "propagowanie seksu wsrod nieletnich" , a pod tym mozna ukryc wszystko, nawet mowienie o antykoncepcji w sposob  naukowy. Kto bedxie to weryfikowal? Ordo iuris?? No prosze cie strach bedzie uzyc slowa  g e n i t a l i a.

Jest jedna rzecz, ktorej tumany takie, jak ty,  nie rozumieja TO SĄ I BĘDA ZAJECIA DODATKOWE, FAKULTATYWNE. Jesli rodzic nie wyrazi zgody dziecko na to nie pojdzie. Wyobraz sobie w swojej malej glowce, ze sa rodzice, ktorzy chca edukowac SWOJE dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.10.2019 o 21:38, Gość pruuss napisał:

🙂 Ja myślę, że to temat zastępczy, w praktyce nie da się wyeliminować tej części życia jaką jest rozmnażanie z programu nauczania. Można zlikwidować edukację seksualną jako przedmiot, ale nie można nauczyć że krowa daje mleko bez wyjaśnienia że ma to związek z cielakiem, nie można nauczyć języka angielskiego bez możliwości używania niektórych słów - nawet wulgaryzmy trzeba znać lub znać sposób ich wyszukania, nie można nauczyć rozmnażania pantofelka bez odniesień do rozmnażani ssaków, a że rozmnażanie dotyczy całej żywej przyrody to cóż... Jak nie nauczysz dziecka że ma układ rozrodczy to i tak wyjdzie to przy układzie hormonalnym i immunologicznym. 

Oczywiście. Zaostrzyli karę za pedo/filię i całą resztę o której mówi ustawa, żebyśmy się na tym skupili, a po cichu uchwalili ustawę potępiającą akty nienawiści antykatolickiej. Tak się to nazywa. Teraz księża będą mogli robić co się im żywnie podoba. Spróbuj zgłosić na policję księdza ped/ofila, to cię zamkną, bo przecież to atak nienawiści.

Co do WHO, to chyba ktoś nie doczytał ulotki. Owszem, tam jest napisane, żeby w przedszkolu dzieci uczyć radości z dotykania własnego ciała. A wystarczy, żeby rodzic nauczył dziecko jak się prawidłowo myć i wyjaśnił, że te części ciała są ważne, delikatne i nikt inny nie ma prawa ich dotykać. Ale po co to wypośrodkować? Po co wybrać co dobre, lepiej zakazać wszystkiego. Za chwilę rodzicom zakażą tłumaczyć nocne polucje synom i miesiączki córkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Oczywiście. Zaostrzyli karę za pedo/filię i całą resztę o której mówi ustawa, żebyśmy się na tym skupili, a po cichu uchwalili ustawę potępiającą akty nienawiści antykatolickiej. Tak się to nazywa. Teraz księża będą mogli robić co się im żywnie podoba. Spróbuj zgłosić na policję księdza ped/ofila, to cię zamkną, bo przecież to atak nienawiści.

Co do WHO, to chyba ktoś nie doczytał ulotki. Owszem, tam jest napisane, żeby w przedszkolu dzieci uczyć radości z dotykania własnego ciała. A wystarczy, żeby rodzic nauczył dziecko jak się prawidłowo myć i wyjaśnił, że te części ciała są ważne, delikatne i nikt inny nie ma prawa ich dotykać. Ale po co to wypośrodkować? Po co wybrać co dobre, lepiej zakazać wszystkiego. Za chwilę rodzicom zakażą tłumaczyć nocne polucje synom i miesiączki córkom.

Widziałam ta nową ustawę, spróbuj teraz księdza po kolędzie do domu nie wpuścić..Nie rozumiem, gdzie byli ci wszyscy posłowie Po/Ko?psl, którzy tak głośno dzisiaj ujadają? Około 150 posłów sie wstrzymało od głosowania, kilku zagłosowało przeciw 😕 Więcej mam szacunku czasem do pisu, tamci głosują chociaż za albo przeciw, bo ko jak przyjdzie co do czego, to umywają rączki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×