Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska

Edukacja seksualna - dlaczego tak wiele osób jest na NIE?

Polecane posty

Gość gosc

Brak edukacji to ciche przyzwolenie na mo lestowanie i krzywdzenie nieświadomych dzieci ;/

Cytując klasyka Janusza Korwin Mikkego:

"wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce ped ofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji sek sualnej, bo to zabija ero tyzm" i "jeśli ped ofil poklepie po pupie to nic się nie dzieje".
 

Po czym stwierdził, że dzięki brakowi edukacji seksualnej ma dzisiaj 8 dzieci 😄 Więc wiadomo już komu zależy na ogłupianiu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co wy z tym.księdzem?  Znam wielu ateistów którzy też nie chcą  takich lekcji w szkole bo w sumie po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odp. na temat

1/bo za duże zagrożenie pe.d.o.f.i..lią, lub .p.ed.o.f.i.lia psychiczna wprost

2/bo Ci sami ludzie, którzy to forsują, zachowują się na swoich pa.r.a.da.ch jak istni p;o;k;u;r;w;ieńcy, a polscy rodzice to jednak poważnie i zatroskani o rodzinę ludzie

3/bo to kolejny p.y.to.n.g. z UE w między nasze wrażliwe pośladki

4/bo jest już coś takiego jak W.D.W.R., po co mnożyć byty + biologia

5/bo nie ma potrzeby. .g.ów.n.a.ż.er.ii tłumaczyć jak ma się zabezpieczać, skoro nie powinna się jeszcze ru;u;c;h;ać, pić i palić

starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałam dopisać, 6/że państwo nie powinno uczyć naszych dzieci seksu, chyba że mały an;a;l z zusem, ale to akurat do nas nie pasuje, skoro masowo popierają pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, brokentiger87 napisał:

odp. na temat

1/bo za duże zagrożenie pe.d.o.f.i..lią, lub .p.ed.o.f.i.lia psychiczna wprost

2/bo Ci sami ludzie, którzy to forsują, zachowują się na swoich pa.r.a.da.ch jak istni p;o;k;u;r;w;ieńcy, a polscy rodzice to jednak poważnie i zatroskani o rodzinę ludzie

3/bo to kolejny p.y.to.n.g. z UE w między nasze wrażliwe pośladki

4/bo jest już coś takiego jak W.D.W.R., po co mnożyć byty + biologia

5/bo nie ma potrzeby. .g.ów.n.a.ż.er.ii tłumaczyć jak ma się zabezpieczać, skoro nie powinna się jeszcze ru;u;c;h;ać, pić i palić

starczy?

Przecież kamasutry tam nie przerabiają (tak myślę...) Być może chodzi o uświadamianie przed zagrożeniami jakie 'doroslosc' ze sobą niesie... o negatywnych skutkach używek chyba też ostrzegają i nikt się nie zastanawia czy to w ogóle w szkole potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, brokentiger87 napisał:

odp. na temat

1/bo za duże zagrożenie pe.d.o.f.i..lią, lub .p.ed.o.f.i.lia psychiczna wprost

2/bo Ci sami ludzie, którzy to forsują, zachowują się na swoich pa.r.a.da.ch jak istni p;o;k;u;r;w;ieńcy, a polscy rodzice to jednak poważnie i zatroskani o rodzinę ludzie

3/bo to kolejny p.y.to.n.g. z UE w między nasze wrażliwe pośladki

4/bo jest już coś takiego jak W.D.W.R., po co mnożyć byty + biologia

5/bo nie ma potrzeby. .g.ów.n.a.ż.er.ii tłumaczyć jak ma się zabezpieczać, skoro nie powinna się jeszcze ru;u;c;h;ać, pić i palić

starczy?

widać, że twoim starym przydałaby się jednak edukacja w przeszłości :D 

BTW nie wypowiadaj się w imieniu polskich rodziców, bo wielu polskich rodziców ma gdzieś takich heretyków, jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Przecież kamasutry tam nie przerabiają (tak myślę...) Być może chodzi o uświadomienie przed zagrożeniami jakie 'doroslosc' ze sobą niesie... o negatywnych skutkach używek chyba też ostrzegają i nikt się nie zastanawia czy to w ogóle w szkole potrzebne...

ale czym  ma się 8 latka czy 15latka latka zabezpieczać? przecież hormony u niej normalnie nie zadziałają. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

widać, że twoim starym przydałaby się jednak edukacja w przeszłości :D 

BTW nie wypowiadaj się w imieniu polskich rodziców, bo wielu polskich rodziców ma gdzieś takich heretyków, jak ty ;)

tak, to są ci rodzice z parad, patrz punkt 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No.ale po co 7 latkowi edukacja seksualna?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

tak, to są ci rodzice z parad, patrz punkt 2

chyba się stary z tobą w dzieciństwie zabawiał, bo gadasz takie bzdury 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odpowie mi jakąś zwolenniczka edukacji seksualnej na pytanie po co 7 letniemu dziecku edukacja seksualna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

 

Co do wdż, widzę, że twoje IQ za bardzo nie pozwalać ci zrozumieć ważnej rzeczy, więc pozwól, że wytłumaczę:

Religia jest DODATKOWA >>>>NIE MUSISZ posyłać na nią dziecka

Edukacja seksualna jest DODATKOWA >>>>NIE MUSISZ posyłać na nią dziecka

Capisci? 😄 Czy jeszcze nie?

 

Ale dlaczego ja mam placic ze swoich podatkow na twoja fanaberie ?

Poslij dziecko prywatnie na te dodatkowe zajecia 🙂

Czy twoje wysoki IQ to ogarnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, brokentiger87 napisał:

ale czym  ma się 8 latka czy 15latka latka zabezpieczać? przecież hormony u niej normalnie nie zadziałają. 

 

Myślę, że 8 latka może się uczyć czegoś innego... Przecież co roku nie wałkują tego samego materiały... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ale dlaczego ja mam placic ze swoich podatkow na twoja fanaberie ?

Poslij dziecko prywatnie na te dodatkowe zajecia 🙂

Czy twoje wysoki IQ to ogarnia ?

Skarbie, najpierw zrezygnujmy z religii a potem zastanowimy się co zrobić z WDŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Prawie 20 lat temu chodziłam na WDŻ. Były to zajęcia wartościowe, czasem tylko dla dziewczyn żeby porozmawiać np o okresie, czasem tylko dla chłopców, przeważnie jednak były koedukacyjne. Były tematy o sposobach antykoncepcji, niechcianych ciążach, chorobach. Nie rozumiem, co jest takiego szokującego w tych tematach, że aż trzeba zakazać takich treści w szkole. 

Cóz, szokujacego nie ma nic. Natomiast to co bylo 20lat temu nie ma sie nijak do obecnego prgramu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

ale po co uczyć puszczania się

żeby na świat nie przychodziły takie egzemplarze, jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym to jest mówienie wprost, że jak Amerykanin na przykład chce wystukać Polkę, to nie pójdzie, on się wali jak szlachta po tych zacjęciach, a  ona jak zaścianek, jak zwierzę

wg tych ludzi nie mam edukacji seksualnej = w upśledzony sposób będą go uprawiać

no to jest traktowanie ludzi jak bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

żeby na świat nie przychodziły takie egzemplarze, jak ty ;)

logika coś ci się stała tym, co ty chcesz zrobić z nastolatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Cóz, szokujacego nie ma nic. Natomiast to co bylo 20lat temu nie ma sie nijak do obecnego prgramu 🙂

Program ten sam, tylko nauczyciele z łapanki. Co może być innego, skoro od stuleci problemy sa te same?

 Jak ma być dobre WDŻ, skoro nie ma kadry i nikomu nie chce się/nie opłaca się uczyć przedmiotów dodatkowych. Podobnie z religią - moloch przeszłości, na którym wszyscy śpią albo odrabiają lekcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dlatego do WDŻ nie powinno się brać księdza czy baby od geografii ale psychologa/pedagoga z przygotowaniem.

Powinno sie brac rodzica. Tylko on zna swoje dziecko.

Kazdy kto woli by ktos inny rozmawialo tym z dzieckiem moze poslac je prywatnie na zajecia z edukacji seksualnej.Nawet z zajeciami praktycznymi w pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Program ten sam, tylko nauczyciele z łapanki

oj, zapewniam Cię, że Ci nauczyciele nie będą z łapanki... będę to rasowe Trynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ale dowaliłaś

analfabeta jest to osobą, która nie tylko nie potrafi pisać ale także czytać. Jak niby ma się tego nauczyć nie widząc liter ? 😄

geniuszem to ty nie jesteś 😄

Raczej ty 😉

Nie wiesz co to jest lekcja ustna ? Przekaz ustny ? Ludzie tak uczyli sie od wiekow,bez pomocy ksiazek, zanim wogole wynaleziono pismo 🙂 Uczyli sie tez poprzez zajecia praktyczne, nawet analfabeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No dobra poczytałam sobie o tym programie i najbardziej rozwalaja mnie zajęcia w grupie 0-4  lat . Hehe no tak bo sliniacy sie niemowlak na 100% potrzebuje edukacji seksualnej 😉 trzeba być ...em zeby  popierać takie g

..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

broken dobrze mówi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No dobra poczytałam sobie o tym programie i najbardziej rozwalaja mnie zajęcia w grupie 0-4  lat . Hehe no tak bo sliniacy sie niemowlak na 100% potrzebuje edukacji seksualnej 😉 trzeba być ...em zeby  popierać takie g

..

 

 

dobrze, że  moje dziecko nie będzie się uczyło w po'j'e'b'anej UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Co za bzdurne argumenty. Czy trzeba być zgwałconym, żeby mówić, że gwałt jest zły i jak należy się bronić? Czy trzeba na sobie przetestować wszystkie rodzaje antykoncepcji, żeby mówić jakie sa rodzaje?

Jeśli tak, to nie wydaje mi się, żeby było na miejscu, aby księża prowadzili przygotowania przedmałżeńskie i mówili jak nalezy współżyć 😄

A mowia o tym ? Podaja konkretne pozycje ?

Raczej twoje argumenty sa bzdurne.  Nie trzeba byc specjalistaod seksuologii by rozmawiac o tym ze swoim dzieckiem. Nie uwazam by rodzic byl glupszy do przypadkowego nauczyciela w szkole, czy " profesjonalisty " z jakies fundacji.Dlakazdego z nich to tylko praca i nic wiecej.Dla rodzica to jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

To może wypisz w ogole dziecko ze szkoły i zapewnij mu edukację indywidualną, oczywiście ty byłabyś jedynym nauczycielem 😄

I cóz by bylo w tym takiego dziwnego ? Edukacja domowa jest na porzadku dziennym.

I ,owszem, jestem najwazniejszym nauczycielem mojego dziecka od jego pierwszych dni, a nie zaden pedegog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscw

haha edukacja seksualna, jakby sie ktos roocha nieumial 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×