Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska

Edukacja seksualna - dlaczego tak wiele osób jest na NIE?

Polecane posty

Gość Gosc

Jak patrzę co się ostatnio dzieje to jestem przerażona. Byle matoly piszą książki do szkół gdzie pełno błędów i przemycania jakiś bzdur. Rodzice powinni mieć zaufanie że osoby które decydują o tym co będzie w książkach maja wiedzę i trochę oleju w głowie. Ostatnio słyszałam że chcą uczyć 10 latków zakładania prezerwatyw..... No wariactwo. Choćby nie wiem jaka edukacja maloletnie ciąże były są i będą. I tak jest w każdej dziedzinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

tzreba tez usunąć matematykę, gografię i polski. Bo 90 % uczniów nie lubi tych przedmiotów 😄

Weź się palnij w ten głupi, niedouczony łeb.

Sama sie palnij  nieuku.

Ja akurat lubilam te przedmioty. Ty bylas w tych 90 % 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

A mowia o tym ? Podaja konkretne pozycje ?

Raczej twoje argumenty sa bzdurne.  Nie trzeba byc specjalistaod seksuologii by rozmawiac o tym ze swoim dzieckiem. Nie uwazam by rodzic byl glupszy do przypadkowego nauczyciela w szkole, czy " profesjonalisty " z jakies fundacji.Dlakazdego z nich to tylko praca i nic wiecej.Dla rodzica to jego dziecko.

No to ponad 60% dzieci nie usłyszy na ten temat nic, bo mniej więcej tylu rodziców z dziećmi na temat seksu nei rozmawia. A jak usłyszą, to często zaściankowe bzdury. Na mądre rozmowy z rodzicami o dorastaniu, bliskości, problemach jakie mogą się z seksualnością wiązać etc. ma szanse niewiele dzieci. I temu właśnie  dobrze zorganizowana edukacja  ma przeciwdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Raczej ty 😉

Nie wiesz co to jest lekcja ustna ? Przekaz ustny ? Ludzie tak uczyli sie od wiekow,bez pomocy ksiazek, zanim wogole wynaleziono pismo 🙂 Uczyli sie tez poprzez zajecia praktyczne, nawet analfabeci.

co nie zmienia faktu, że nadal byli analfabetami 🙂 Wygoogluj sobie może to słowko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

I cóz by bylo w tym takiego dziwnego ? Edukacja domowa jest na porzadku dziennym.

I ,owszem, jestem najwazniejszym nauczycielem mojego dziecka od jego pierwszych dni, a nie zaden pedegog.

jestem ciekawa, jak wytłumaczysz dziecku fizykę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

A mowia o tym ? Podaja konkretne pozycje ?

Raczej twoje argumenty sa bzdurne.  Nie trzeba byc specjalistaod seksuologii by rozmawiac o tym ze swoim dzieckiem. Nie uwazam by rodzic byl glupszy do przypadkowego nauczyciela w szkole, czy " profesjonalisty " z jakies fundacji.Dlakazdego z nich to tylko praca i nic wiecej.Dla rodzica to jego dziecko.

Popieram. Do tego często nauczyciele sami się krepuja poruszać te tematy. Można oczywiście zatrudnić jakieś zdemoralizowane panny prosto po studiach ale one nauczą dzieci tylko o seksie w wulgarny sposób. Najlepsza lekcja dla dziecka są kochający i szanujący się rodzice w domu. Tacy którzy potrafią się kłócić i godzić. Rozmawiać z sobą i razem milczeć. Reszty dzieci nauczą się sami gdy będą wiedziały że trzeba szanować ta druga stronę ale i siebie. Że nie trzeba się na wszystko godzić że mam prawo powiedzieć nie.... A nie gumką i kijek w dziurka,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Grupa 4-6 l nauka o porodzie i różnych orientacjach seksualnych hehe kto pisał ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka powiedziała, że nie chce chodzić na te zajęcia, bo ze mną o wszystkim rozmawia i dostaje odpowiedzi, które są jej potrzebne. Ale oczywiście nie jestem przeciwna, żeby takie zajęcia miały miejsce i korzystała z nich młodzież, która nie ma z kim porozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jestem ciekawa, jak wytłumaczysz dziecku fizykę 😄

XD no nie wyjaśni, bo jej edukacja państwowa nie nauczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Moja córka powiedziała, że nie chce chodzić na te zajęcia, bo ze mną o wszystkim rozmawia i dostaje odpowiedzi, które są jej potrzebne. Ale oczywiście nie jestem przeciwna, żeby takie zajęcia miały miejsce i korzystała z nich młodzież, która nie ma z kim porozmawiać. 

w Niemczech Twoja córka musiałaby tam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

co nie zmienia faktu, że nadal byli analfabetami 🙂 Wygoogluj sobie może to słowko.

I ? Przeszkodzilo im to w nauce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, brokentiger87 napisał:

w Niemczech Twoja córka musiałaby tam chodzić

Ale, o ile sie nie mylę, żyjemy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

I ? Przeszkodzilo im to w nauce ?

Widzę, ze nic nie zrozumialas, nie jestem zdziwiona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, l.e.w.a.ki

znajcie łaskę Pani

jestem za kompromisem

1/max w jednej szkole na powiat, próbnie

2/dobrowolne, jeśli PŁATNE, 

3/od 15.r.ż 

4/bez treści t..y.p.ow..op..e.d.o..f.il.s.k.i.ch

5/nauczyciele po badaniu u sek.s.u.o.lo.......ga, czy nie są p.e.d.o

6/najlepiej, żeby byli to nauczyciele od biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gosc napisał:

jestem ciekawa, jak wytłumaczysz dziecku fizykę 😄

Normalnie. Zjawiska fizyczne otaczaja nas, dzieja sie na naszych oczach.

Bedac z dzieckiem na spacerze i widzac zamarznieta kaluze juz masz okazje do lekcji 😉

Myslisz , ze Newton uczyl sie fizyki z ksiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, brokentiger87 napisał:

w Niemczech Twoja córka musiałaby tam chodzić

Ale nie mieszkam w Niemczech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale, o ile sie nie mylę, żyjemy w Polsce.

ale w Niemczech też były na początku dobrowolne, Twoje młodsze dziecko załapie ię na przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość gosc napisał:

A mowia o tym ? Podaja konkretne pozycje ?

Raczej twoje argumenty sa bzdurne.  Nie trzeba byc specjalistaod seksuologii by rozmawiac o tym ze swoim dzieckiem. Nie uwazam by rodzic byl glupszy do przypadkowego nauczyciela w szkole, czy " profesjonalisty " z jakies fundacji.Dlakazdego z nich to tylko praca i nic wiecej.Dla rodzica to jego dziecko.

No to dawaj z reszta przedmiotow, matma, fizyka, chemia, biologią. Co sie rodzic bedzie ograniczal. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widzę, ze nic nie zrozumialas, nie jestem zdziwiona 🙂

A ja tak, ze nie rozumiesz iz ludzie przyswajali wiedze,uczyli sie nowych rzeczy przed wynalezieniem pisma i terminu analfabeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No to dawaj z reszta przedmiotow, matma, fizyka, chemia, biologią. Co sie rodzic bedzie ograniczal. 😄

Piszesz bzdury. Demagogią zajeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

ale w Niemczech też były na początku dobrowolne, Twoje młodsze dziecko załapie ię na przymus

Ale p i e p r z y s z 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No to dawaj z reszta przedmiotow, matma, fizyka, chemia, biologią. Co sie rodzic bedzie ograniczal. 😄

no właśnie. co się będzie ograniczał, święta edukacja państwowa nauczyła, więc nie powinien mieć problemu wg Ciebie, śmieszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Normalnie. Zjawiska fizyczne otaczaja nas, dzieja sie na naszych oczach.

Bedac z dzieckiem na spacerze i widzac zamarznieta kaluze juz masz okazje do lekcji 😉

Myslisz , ze Newton uczyl sie fizyki z ksiazek ?

Chcialabym zobaczyc twoje dziecko przygotowane przez ciebie do matury/ egzaminu na studia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale p i e p r z y s z 🙂

zamknij ryja lewacka gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale p i e p r z y s z 🙂

no to Twój wnuk, babciu, wiesz co się robi z kredą? pisze po tablicy, wnusiu, a nie! bo dziś pani nam pokazywała, że sobie pod majtki wkładała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No to dawaj z reszta przedmiotow, matma, fizyka, chemia, biologią. Co sie rodzic bedzie ograniczal. 😄

Ilu rodzicow musi tlumaczyc i pomagac dziecku z tych przedmiotow, bo nie zrozumialo materialu  w szkole ?

Ile dzieci chodzi na korepetycje ?

A moj maz akurat udziela korepetycji z matmy dla dzieci znajomych 😉 

Myslisz, ze jako jestem biotechnolgiem,nie dalabym rady z chemia czy biologia ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

zamknij ryja lewacka gnido

Morda w p i z d ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

no to Twój wnuk, babciu, wiesz co się robi z kredą? pisze po tablicy, wnusiu, a nie! bo dziś pani nam pokazywała, że sobie pod majtki wkładała

M o r d a.  Cwelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chcialabym zobaczyc twoje dziecko przygotowane przez ciebie do matury/ egzaminu na studia 😉

no właśnie KURFA ja też!!!@! po państwowa edukacja nauczyła rodzica, więc powinien umieć przekazać wg Ciebie

kurfa

do trzech razy sztuka z tłumokiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×