Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fryzura przy 29 latach

Polecane posty

Gość gość

Jaka fryzura jest najlepsza i najmniej czasu zajmuje do ukladania? Ogolnie tez zeby fajnie wygladac ale duzo przy tej fryzurze sie nie narobić. I nie chodzi mi zeby w kucyk spiąć wlosy i koniec bo to wcale fajna fryzura nie jest bo akcentuje kazdy mankament urody a ja mam lekko odstajace uszy. Wiec jaka bylaby ok. Czy dlugie proste, czy lekko za ramiona albo bob? Co doradzicie? I ogolnie mam ciemne wlosy ale zaczęłam siwiec wiec jaki kolor mozecie doradzic zeby nie bylo za szybko widac siwizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Jaka fryzura jest najlepsza i najmniej czasu zajmuje do ukladania? Ogolnie tez zeby fajnie wygladac ale duzo przy tej fryzurze sie nie narobić. I nie chodzi mi zeby w kucyk spiąć wlosy i koniec bo to wcale fajna fryzura nie jest bo akcentuje kazdy mankament urody a ja mam lekko odstajace uszy. Wiec jaka bylaby ok. Czy dlugie proste, czy lekko za ramiona albo bob? Co doradzicie? I ogolnie mam ciemne wlosy ale zaczęłam siwiec wiec jaki kolor mozecie doradzic zeby nie bylo za szybko widac siwizny.

To raczej zależy od typu urody. Ja lubię takie właściwie do ramion. Po umyciu delikatnie unoszę je przy głowie szczotką i suszarką. Z kolorem gorsza sprawa. Mi nie siwieją, wiec nie mam tego problemu ale widzę odrosty u koleżanek. Ciemne przy jasnych włosach wyglądaja źle. Jeżeli kiedykolwiek zacznę siwieć będę prosiła o to, by mi zrobiono taki kolor jak mam i potem tylko "dofarbowywano' siwe odrosty. Nie wiem czy to dobry pomysł. Może któraś lepiej doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze na temat długości: z krótszymi fryzurami trzeba się czasem nieźle napracować. Jeżeli masz dużą głowę, to bardzo długie włosy zawsze będą klapnięte i nie powiększą jej optycznie. ale będą wyglądały na rzadsze. Takie do ramion nabierają objętości. Wygląda, że jest ich więcej. Jeszce krótszych nie doradzam jeśli zasłaniasz uszy. Boba zwyczajnie nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Bob to fryzura dla starych. Też nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×