Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dla mnie wakacje to zaladowanie passata kombi i spokojna wyprawa na kemping sluchajac po drogi polskich piosenek z lat 70

Polecane posty

Gość gosc

a nie jakies all inclusive na Malediwach  albo w innej Grecji !

ludziom sie z tego lansu w dupach poprzewracalo :classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mialo byc sluchajac po drodze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

"Moja droga ja cię kocham"...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No ale co cie to obchodzi co wola inni i gdzie jeżdżą? Ładuj Passata swoimi smierdzacymi majtkami 4XL, pieczonymi udkami i pomkdorami i jedz na kemping. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Nie rozumiem co cie interesują preferencje innych ludzi. Skoro lubisz to biwakuj na własnej działce. Każdy niech sobie spędza swoj czas jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki_mędrzec

ponoć jak się teraz nie wyjeżdża za granicę to tak jakby się nie żyło... hmmm. ciekawe czasy nastały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość wielki_mędrzec napisał:

ponoć jak się teraz nie wyjeżdża za granicę to tak jakby się nie żyło... hmmm. ciekawe czasy nastały...

A co jest nadzwyczajnego w wyjeździe za granicę? Świat jest piękny, warto odkryć choć niewielka jego część.. Wczasy co roku w Mielnie sa dla mało wymagających. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki_mędrzec

ok, ale powinno się zrozumieć że są osoby które, aby odpocząć nie muszą wyjeżdżać z domu/  a odnosi się wrażenie że takie osoby są wyszydzane. mam dom na wsi, zeby odpoczać nie musze wyjeżdżać. może co innego jak ktoś mieszka w bloku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
8 minut temu, Gość wielki_mędrzec napisał:

ok, ale powinno się zrozumieć że są osoby które, aby odpocząć nie muszą wyjeżdżać z domu/  a odnosi się wrażenie że takie osoby są wyszydzane. mam dom na wsi, zeby odpoczać nie musze wyjeżdżać. może co innego jak ktoś mieszka w bloku..

No ale odpoczywaj jak chcesz. Nikt z ciebie nie szydzi. Nikt normalny nie szydzi..ty masz takie marzenia, ktoś inny ma inne. I tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki_mędrzec

dzieki, bo tak wychodzi że dużo ludzi jest nietolerancyjnych i docina z przekąsem nt. trybu spędzania urlopu. jakby każdy przeznaczył te kilka tysięcy zł na cele charytatywne to może ten świat by inaczej wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Ale z. Ciebie hipokryta. Przeszkadza ci, ze inni oceniają sposób spędzania przez ciebie urlopu... A sam oceniasz wydatki innych ludzi. Każdy ma prawo dysponować swoimi zasobami według swojego uznania. Rozumiem, ze ty te kilka tysięcy złotych oddajesz na cele charytatywne. To szlachetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość wielki_mędrzec napisał:

dzieki, bo tak wychodzi że dużo ludzi jest nietolerancyjnych i docina z przekąsem nt. trybu spędzania urlopu. jakby każdy przeznaczył te kilka tysięcy zł na cele charytatywne to może ten świat by inaczej wyglądał.

Niech każdy spędza jak chce, ja nie mam fb i nie o zdjęcia chodzi, ale uwielbiam zwiedzać nowe zakątki, świat jest piękny, ludzie tacy różni, z rożną mentalnością. Ja gdybym miała wybierać to wole podróżować niż mieć większy metraż czy lepszy samochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mm,.m,.ml,;,

mieszkania teraz bardzo drogie, cos kosztem czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry dowcip

😂 😂 😂

Idealne dla małżeństw po 40 z kryzysem wieku średniego 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość .

Po co się ograniczać.  Ja lubię i all inclusive i namiot, podróże samolotem ale i kombiakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×