Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniek

dance monkey

Polecane posty

Gość Gość
38 minut temu, Gość gość napisał:

Pudło, bezdenna ... ko. Nie do mnie z tymi tekstami. Nawet nie ogarniasz, z czym do kogo. Różnicuj interlokutorów.

...Nie ma za co. W ramach pomocy nienadążającym.

Będę pisała co chcę, do kogo chcę. Nie potrzebuję pozwolenia jakiejś losowej dziewczynki ze stada prostaków naśmiewających się z niepełnosprawnej vlogerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🍾🍾🍾

Buka żąda wszystkiego za free. No i na apula dej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ktoś z boku napisał:

Tu się zgodzę. Nie ma 14, jest inteligenta i widzi wiele rzeczy, fakt, ale żeby nie było tak słodko to jest to jedna z tych osób, których od najmłodszych lat nikt nie lubił. Które zawsze były mądrzejsze niż ustawa przewiduje i przepełnione jadem, a teraz jest bardzo niespełniona. Bardzo i dobrze wie, jakie ma deficyty, tylko za Chiny się do tego nie przyzna i stwierdzi z że skoro nie może być najlepsza to chociaż zrobi tak, żeby inni byli dużo gorsi.

Zgadzam się, nikt kto prowadzi minimalną higienę emocjonalną nie będzie z takim zaangażowaniem klepał bezmyślnych akapitów na temat tak dużej ilości różnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość 🍾🍾🍾 napisał:

Buka żąda wszystkiego za free. No i na apula dej! 

Co wy macie z tym apulem? Problem, że ktoś dostanie coś za darmo? A co was to boli? Wam zabiera tę kasę? Nie czaję. Po co niby powstały takie portale jak Patronite? Właśnie po to, żeby móc napisać, czego się potrzebuje albo pragnie i internauci Z WŁASNEJ WOLI mogą wysłać SWOJE pieniądze. I tyle. Co to za małostkowość, żeby komuś wyliczać, czego potrzebuje, a czego nie? Bo o argumencie "ile by psów w schronisku było weselszych za tę kasę" nawet nie wspominam, to idźcie wpłaćcie na schronisko. Jak Bogu marzy o takim komputerze, to czemu ma nie ustawić takiego progu? To nie żebranie, to OPCJA dla internautów, którzy ją lubią i chcą jej pomóc. To nie wasza sprawa, na co POWINNA zbierać pieniądze. Zbierajcie sobie na co chcecie, ona robi to samo. Gdzie wy macie mózgi, egocentryczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

To współczesne żebranie, i na nic te słowne żonglerki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czyli co? ona dostała za darmo miejsce w cinema city? To jak przyniosę swoje krzesło albo usiądę na ziemi to też dostanę bilet za 0 zł? Ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Czyli co? ona dostała za darmo miejsce w cinema city? To jak przyniosę swoje krzesło albo usiądę na ziemi to też dostanę bilet za 0 zł? Ciekawe.. 

Ale na drugim jest cena prawie 40zl. Moze oni licza jakos bilet od zajmowanego miejsca, a Boguska niby zadnego miejsca nie zajela, ale i tak placila. Nie wiem jak to dziala. No chyba, ze w Warszawie bilet do kina tyle kosztuje? Az sie wierzyc nie chce, w Gdansku zawsze place mniej niz 20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Co wy macie z tym apulem? Problem, że ktoś dostanie coś za darmo? A co was to boli? Wam zabiera tę kasę? Nie czaję. Po co niby powstały takie portale jak Patronite? Właśnie po to, żeby móc napisać, czego się potrzebuje albo pragnie i internauci Z WŁASNEJ WOLI mogą wysłać SWOJE pieniądze. I tyle. Co to za małostkowość, żeby komuś wyliczać, czego potrzebuje, a czego nie? Bo o argumencie "ile by psów w schronisku było weselszych za tę kasę" nawet nie wspominam, to idźcie wpłaćcie na schronisko. Jak Bogu marzy o takim komputerze, to czemu ma nie ustawić takiego progu? To nie żebranie, to OPCJA dla internautów, którzy ją lubią i chcą jej pomóc. To nie wasza sprawa, na co POWINNA zbierać pieniądze. Zbierajcie sobie na co chcecie, ona robi to samo. Gdzie wy macie mózgi, egocentryczki?

Nic nie daje, nic w zamian nie dostaje. A marzyć sobie może o chatce na Malediwach i randce z Tomem Hardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale na drugim jest cena prawie 40zl. Moze oni licza jakos bilet od zajmowanego miejsca, a Boguska niby zadnego miejsca nie zajela, ale i tak placila. Nie wiem jak to dziala. No chyba, ze w Warszawie bilet do kina tyle kosztuje? Az sie wierzyc nie chce, w Gdansku zawsze place mniej niz 20zl.

U nas 40 w weekend albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoromeło
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale na drugim jest cena prawie 40zl. Moze oni licza jakos bilet od zajmowanego miejsca, a Boguska niby zadnego miejsca nie zajela, ale i tak placila. Nie wiem jak to dziala. No chyba, ze w Warszawie bilet do kina tyle kosztuje? Az sie wierzyc nie chce, w Gdansku zawsze place mniej niz 20zl.

Jak to nie zajęła miejsca? Szczerze? Zatarasowała wyjście awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda augustynobitch

Pinez-ka jak komentarz zostawi, to ludziom się pisać odechciewa, niektórym nawet żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zejdździe z Pinezki, ja lubię jej komentarze, bo są merytoryczne i dobrze się je czyta, w odróżnieniu od innych nie pisze prymitywnych tekstów typu "bezzębna paszcza", "niech zmieni pieluchę, bo śmierdzi", nie klepie jej po głowie, ale nie jest chamska jak niektórzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zejdździe z Pinezki, ja lubię jej komentarze, bo są merytoryczne i dobrze się je czyta, w odróżnieniu od innych nie pisze prymitywnych tekstów typu "bezzębna paszcza", "niech zmieni pieluchę, bo śmierdzi", nie klepie jej po głowie, ale nie jest chamska jak niektórzy. 

Dokladnie. Ta dziewczyna, ktora tu weszla z krucjata, chyba celowo omija merytoryczne posty, zeby sie czepic trolli od pieluchy i chwytaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Pinezka napisał:

Dziewczyny, olać trolla 🙂 Przecież jej nie chodzi o jakąkolwiek wymianę poglądów, tylko o to, żeby sobie ulać trochę żółci, bo pewnie na co dzień jest biedną, pomiataną przez wszystkich szarą myszką, która boi się odezwać. To chociaż w sieci sobie popluje. Zupełnie jak nasz Onionek 😄

Słusznie. Niech biedaczka ma swoje pięć minut na kafe, bo gdzie indziej nie wyszło- w ramach miłosierdzia dla braci mniejszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie. Ta dziewczyna, ktora tu weszla z krucjata, chyba celowo omija merytoryczne posty, zeby sie czepic trolli od pieluchy i chwytaka.

Merytoryczne posty - fajne wycieranie sobie gęby. Merytorykę to masz w czyjejś dysertacji, tu można znaleźć tylko prymitywne wylewanie jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Słusznie. Niech biedaczka ma swoje pięć minut na kafe, bo gdzie indziej nie wyszło- w ramach miłosierdzia dla braci mniejszych. 

To ciekawe, gdzie wam - chwytaki i pieluchy - musiało nie wyjść i w jakim obszarze trzeba mieć deficyt, żeby z maniackim uporem i regularnością obgadywać Bogu ducha winną niepełnosprawną vlogerkę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Merytoryczne posty - fajne wycieranie sobie gęby. Merytorykę to masz w czyjejś dysertacji, tu można znaleźć tylko prymitywne wylewanie jadu. 

Witamy cie w takim razie w naszym zacnym gronie, umiejetnosc plucia jadem opanowalas do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
6 godzin temu, Gość Dr goźdź napisał:

A Pinecha to akurat zna z autopsji, bo sama jest no lifem, ktorego kafateria to cale zycie 😄 a na ostatnie zaczepki, ze spedza tu 24/h, zaczela mniej pisac, choc siedzi tu caly czas. Poszukaj sobie chlopa, biedaczyno.

To już było, powtarzasz się. idź nudzić gdzie indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Będę pisała co chcę, do kogo chcę. Nie potrzebuję pozwolenia jakiejś losowej dziewczynki ze stada prostaków naśmiewających się z niepełnosprawnej vlogerki.

Nikogo to nie interesuje, losowa dziewczynko ze stada podwarszawskich prostaków. Idź głosić te mowy przez lufcik. A swoje problemy rozwiąż u terapeuty, zamiast tupać nóżką na kafe. O ile masz ją na tyle sprawną, żeby to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
4 godziny temu, niewinna czarodziejka napisał:

No cóż. To typowa fanka Buki. Karynka, która szczęście osiąga dopiero przy swoim Bejtku 😜

Niektóre bez bolca dostają ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pewnie chciała dwa bilety za free. Ona ma inną optykę niż my szaraki, nołlajfy.

I tak z jednego portfela idzie, więc o co cho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 📌📌📌

Od ...ta się ode mnie i moich postów i ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 📌📌📌

*Od pie/rdol/ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Nikogo to nie interesuje, losowa dziewczynko ze stada podwarszawskich prostaków. Idź głosić te mowy przez lufcik. A swoje problemy rozwiąż u terapeuty, zamiast tupać nóżką na kafe. O ile masz ją na tyle sprawną, żeby to robić.

Najwyraźniej ciebie tak, agresywna prostaczko, skoro ciągle mi odpowiadasz. Tym lepiej, w końcu celem jest wątek na moich warunkach ;) zawsze mniej okazji do plucia jadem na słabszych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda reda
21 minut temu, Gość gośćka napisał:

To już było, powtarzasz się. idź nudzić gdzie indziej. 

Ty tez nudzisz. Rzekłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr goźdź
33 minuty temu, Gość gośćka napisał:

To już było, powtarzasz się. idź nudzić gdzie indziej. 

Napisałam to pierwszy raz, miło, że ktoś pisal to przede mna i uwaza jak ja. Znaczy sie cos musi w tym byc, skoro wiecej osob to zauwazylo. A ty dalej z uporem maniaka myl osoby i mow kto jest kto, jednak nie jestes tak dobra w rozpoznawaniu stylu pisania, tak, jak ci sie wydawalo, pani specjalistko. Przykro mi, glowa do gory, na pewno w innych rzeczach jestes dobra, moze w lepieniu pierogow? Pozdrawiam cie serdecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🖇🖇🖇
22 minuty temu, Gość 📌📌📌 napisał:

*Od pie/rdol/ta

*Od bierdolta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeden bilet mieli za darmo, a na drugi dostali chyba jakąś zniżkę (zapłacili 32, 40 zamiast 39 zł). A ta jeszcze narzeka na instastory. Pewnie, powinni księżnej dać całą salę gratis, żeby więcej kasy zostało na sushi, szampony za 120 zł i palety z syfory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo Kelly
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Jeden bilet mieli za darmo, a na drugi dostali chyba jakąś zniżkę (zapłacili 32, 40 zamiast 39 zł). A ta jeszcze narzeka na instastory. Pewnie, powinni księżnej dać całą salę gratis, żeby więcej kasy zostało na sushi, szampony za 120 zł i palety z syfory. 

Powinna w loterii biletowej wygrać roczny abonament dla całej rodziny i apula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Dr goźdź napisał:

Napisałam to pierwszy raz, miło, że ktoś pisal to przede mna i uwaza jak ja. Znaczy sie cos musi w tym byc, skoro wiecej osob to zauwazylo. A ty dalej z uporem maniaka myl osoby i mow kto jest kto, jednak nie jestes tak dobra w rozpoznawaniu stylu pisania, tak, jak ci sie wydawalo, pani specjalistko. Przykro mi, glowa do gory, na pewno w innych rzeczach jestes dobra, moze w lepieniu pierogow? Pozdrawiam cie serdecznie. 

Specjalistka jest niezła, ciekawe, co teraz wywróży i komu spróbuje dowalić. Może Boguśce, co? W końcu ona jako jedyna się tutaj nie obroni. Dawaj, prostaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×