Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tina

Szlachetna Paczka to pomoc patologii i nieudacznikom

Polecane posty

Gość Heniek

po błędach ortograficznych i stylistycznych widać, że z WAS też niezłe patuski:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ja jestem satanistką

Padłam 😄 hahaha

Niemniej argument nie do pobicia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karma do każdego wraca , żeby jeszcze wasze dzieciory nie zebrały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie wspieram patologii. Dzieci nie są winne, ale rodzice tak, jak mnie nie było stać na dziecko to szłam do pracy, nie do łóżka. Kto chce niech pomaga. 

hmmm a jeśli miejsce jej pracy jest w łóżku, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To już pomagać jelenie już słać im paczki. Utrzymujcie leni śmierdzących i ich bękarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się zastanawiam jak podłym i złym można byc żeby opluwac nawet dobrowolna akcję na które ludzie się składają dobrowolnie , nie chcesz nie daj , nie zaglądaj do portfela tym którzy dają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakim prawem jakieś babsko ma mi mówić czy mam dac czy nie ? Ja daje zawsze i ci goffno do tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To już pomagać jelenie już słać im paczki. Utrzymujcie leni śmierdzących i ich bękarty.

Tak ci żal doope ściska że nie dają tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qaa
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Karma do każdego wraca , żeby jeszcze wasze dzieciory nie zebrały 

Gdyby nie 500 to twoje bękarty dalej by żarły chleb ze smalcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doczytałam, trójka dzieci odebrana, jedno z rozczepem i nowa ciąża w tej idealnej sytuacji życiowej, a płód niepełnosprawny. Cóż, czekamy na piątą ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 minutę temu, Gość Qaa napisał:

Gdyby nie 500 to twoje bękarty dalej by żarły chleb ze smalcem.

Po pierwsze to nie mam dzieci po drugie jesteś totalną patologią umysłową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To dawaj dalej i bądź jeleniem i sponsorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja się zastanawiam jak podłym i złym można byc żeby opluwac nawet dobrowolna akcję na które ludzie się składają dobrowolnie , nie chcesz nie daj , nie zaglądaj do portfela tym którzy dają 

bo to legitymizowanie nieróbstwa w wielu przypadkach i utrzymywanie na powierzchni różne mixy rodzin, które uzależnia się od socjalu i życia w kulcie wyuczonej bezradności co ma negatywne następstwa (narkomania, ciągnięcie od podatników, nieplanowane ciążę gdzie babcia jest przed 40 rokiem życia, uciażliwe dla otoczenia w którym wegetują etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

hmmm a jeśli miejsce jej pracy jest w łóżku, hmmm?

To kiepsko wychodzi na tym etacie, mimo, że pracowita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ktoś tu ma zryty łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

bo to legitymizowanie nieróbstwa w wielu przypadkach i utrzymywanie na powierzchni różne mixy rodzin, które uzależnia się od socjalu i życia w kulcie wyuczonej bezradności co ma negatywne następstwa (narkomania, ciągnięcie od podatników, nieplanowane ciążę gdzie babcia jest przed 40 rokiem życia, uciażliwe dla otoczenia w którym wegetują etc.)

A ja nadal mówię, nie zaglądaj mi do portfela na co wydaje pieniądze bo ty tego nie zrobiłaś , wiec z calym szacunkiem wara od portfeli innych ludzi , masz swoje pilnuj swoich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niech urodzi kolejne trzy kaleczniaki. Za chore płacą dodatkowe pieniadze 4 tys albo 5 tys nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ja nadal mówię, nie zaglądaj mi do portfela na co wydaje pieniądze bo ty tego nie zrobiłaś , wiec z calym szacunkiem wara od portfeli innych ludzi , masz swoje pilnuj swoich 

Nie zarobilas **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie największa patologia to zaglądanie komuś w portfel i mówienie co ma robić z własnymi pieniędzmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ta wyżej ciągle myśli, że pisze z autorką! Nie każdy jest jeleniem jak Ty która daje sie dymać nierobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

bo to legitymizowanie nieróbstwa w wielu przypadkach i utrzymywanie na powierzchni różne mixy rodzin, które uzależnia się od socjalu i życia w kulcie wyuczonej bezradności co ma negatywne następstwa (narkomania, ciągnięcie od podatników, nieplanowane ciążę gdzie babcia jest przed 40 rokiem życia, uciażliwe dla otoczenia w którym wegetują etc.)

A pomyśleć, że wszystko to pod płaszczykiem ofiarności, altruizmu żeby przepracować własne emocje, że oto ja jaka dobra jestem i społecznik wręcz a później my wszyscy się użeramy z takimi jednostkami, które powinny być gdzieś na margniesie bez dopłat od państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Jestem samotnom mamom trójki dzieci czy ktoś o dobrym sercu zrobi paczki świąteczne. Córka 14 lat, córka 10 i syn 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Niech urodzi kolejne trzy kaleczniaki. Za chore płacą dodatkowe pieniadze 4 tys albo 5 tys nie pamietam.

i Iwonka H. jak wróci z nart czy tam Madery zrobi z nią okupacje parlamentu teraz będa mieli większą rzesze naiwniaków do pomocy z tzw. Lewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ta wyżej ciągle myśli, że pisze z autorką! Nie każdy jest jeleniem jak Ty która daje sie dymać nierobom.

Ja pracuje dziennie 12 godzin a ty ile ? 8 ? Czyżby nierob ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A pomyśleć, że wszystko to pod płaszczykiem ofiarności, altruizmu żeby przepracować własne emocje, że oto ja jaka dobra jestem i społecznik wręcz a później my wszyscy się użeramy z takimi jednostkami, które powinny być gdzieś na margniesie bez dopłat od państwa.

Zgadzam się!! Takie rodziny z pokolenia na pokolenie żyją na socjalu bo zawsze ktoś się znajdzie kto pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja nadal mówię, nie zaglądaj mi do portfela na co wydaje pieniądze bo ty tego nie zrobiłaś , wiec z calym szacunkiem wara od portfeli innych ludzi , masz swoje pilnuj swoich 

dobrze to broń sobie tych swoich srebrników jak gremlin fortu tylko włącz myślenie egoistko i spojrzyj z perspektywy społeczeństwa jakie negatywne konsekwencje ma twoja postawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość , napisał:

Ja pracuje dziennie 12 godzin a ty ile ? 8 ? Czyżby nierob ? 

pracuj mądrze a nie cięzko i nie dawaj tyle kasy nierobom to przejdziesz spokojnie na etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość , napisał:

Ja pracuje dziennie 12 godzin a ty ile ? 8 ? Czyżby nierob ? 

A ja i nawet 14 godzin i co z tego? Masz coś z głową? Sama teraz wyzywasz kogoś od nieroba! Twoim zdaniem ktoś kto pracuje 8 godzin to nierób! Pokazałaś swoje prawdziwe oblicze. Pomaganie na pokaz, patrzta ile mam i ile moge pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dobrze to broń sobie tych swoich srebrników jak gremlin fortu tylko włącz myślenie egoistko i spojrzyj z perspektywy społeczeństwa jakie negatywne konsekwencje ma twoja postawa

Hhaha "bro n tych swoich srebrników jak gremlin fortu" padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja i nawet 14 godzin i co z tego? Masz coś z głową? Sama teraz wyzywasz kogoś od nieroba! Twoim zdaniem ktoś kto pracuje 8 godzin to nierób! Pokazałaś swoje prawdziwe oblicze. Pomaganie na pokaz, patrzta ile mam i ile moge pomóc!

Z ku.r.wą na pokaz nie dyskutuj. Nic dziwnego, że bezdzietna i zapewne Panna zgorzkniała. Lepiej sie czuje, gdy biednym pomaga jara ją to, że jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×