Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tina

Szlachetna Paczka to pomoc patologii i nieudacznikom

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Podsumowanie, laska z linku ma od groma dzieci, z których część została jej odebrana, w ciązy z kolejnym, nie pracuje, leży i śmierdzi, konkubent też.

Jak widać w tym temacie jeleni, którzy to popierają jest pełno, szczególnie ta która co miesiąc kupuje buty za500zł i pomaga patoli by sobie zrobić lepiej. Poczuć się pysznie, że ma i da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam czego zazdrościć bo chleb jem za swoje ciężko zarobione pieniądze a nie jak patola z rąk innych. Chodziło mi o to, że mają wiecej to niech sobie kupią a nie dalej wyciągają ręce. Wszystkiego dorobiłam sie sama a nie z socjalu.

Widać że masz straszliwe pretensje że ktoś nie pracuje a ty musisz , żenada, zamień się z tymi ludźmi którzy często są chorzy, skąd ty bierzesz te informacje że to alkoholicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A dla mnie patologia to ludzie którzy zarabiają 2500 netto bo im się nie chciało zdobyć kwalifikacji żeby zarobić to 5 tyś netto 

Czyli twoim zdaniem patologia to ponad połowa pracujących Polaków. Dobre zanim napiszesz kolejną bzdure sprawdź ile wynosi średnia krajowa to pocieszysz oko, a później sprawdź ike wynosi dominata to zejdziesz na ziemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak widać w tym temacie jeleni, którzy to popierają jest pełno, szczególnie ta która co miesiąc kupuje buty za500zł i pomaga patoli by sobie zrobić lepiej. Poczuć się pysznie, że ma i da.

Tak bo powinna dac tobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tu pisze jakaś mopsiara, która leży i śmierdzi, kase dostaje za free i sie z Was śmieje popijając piwkem i zamawiając z neta kolejne buty za 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ale fakt ta lalka z linku dobra, bałagan w życiu, to zrobię se dzieciaka hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, DANIEL napisał:

Czyli twoim zdaniem patologia to ponad połowa pracujących Polaków. Dobre zanim napiszesz kolejną bzdure sprawdź ile wynosi średnia krajowa to pocieszysz oko, a później sprawdź ike wynosi dominata to zejdziesz na ziemię. 

A to moja wina że ktoś jest leniem i nie chciał się uczyć żeby zarobić 5000 tyś na rękę? I takie lenie wyzywaja chorych ludzi , których spotkała tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udem
13 godzin temu, Gość Jula napisał:

Jest 500 niech ludzie w końcu zaczną pracować i zarabiac na rodziny.

niestety rodzinom z 500 plus nie należy się szlachetna paczka, dlatego że 500 plus wlicza się do dochodu w szlachetnej paczce. Więc nikt się nie załapie. Jedynie bezdomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Csv
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tu pisze jakaś mopsiara, która leży i śmierdzi, kase dostaje za free i sie z Was śmieje popijając piwkem i zamawiając z neta kolejne buty za 500zł.

Nie kupuje takich butów bo zawsze wszytko na wóde i czester fildy wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, DANIEL napisał:

Czyli twoim zdaniem patologia to ponad połowa pracujących Polaków. Dobre zanim napiszesz kolejną bzdure sprawdź ile wynosi średnia krajowa to pocieszysz oko, a później sprawdź ike wynosi dominata to zejdziesz na ziemię. 

Spier.dolinie umysłowej tego nie przetłumaczysz. Ona ma 5 tyś a inni, którzy mają mniej to patole. Chciała wyjsc na dobrego człowieka a wyszła na zgorzkniałego potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tu pisze jakaś mopsiara, która leży i śmierdzi, kase dostaje za free i sie z Was śmieje popijając piwkem i zamawiając z neta kolejne buty za 500zł.

Tak się składa mopsiaro że buty za 500 zlotych mogę kupić bo zarabiam 6 tyś miesięcznie na rękę, mąż 7 tyś , ty masz problem z głową bo ci przeszkadzają biedni chorzy ludzie którym trzeba pomóc, tak samo jak przeszkadzają ci ludzie którym się powodzi , współczuję i nie pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Spier.dolinie umysłowej tego nie przetłumaczysz. Ona ma 5 tyś a inni, którzy mają mniej to patole. Chciała wyjsc na dobrego człowieka a wyszła na zgorzkniałego potwora.

Sama plujesz na ubogich a kogoś nazywasz potworem , psuchiatryk dla Ciebie to za mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A to moja wina że ktoś jest leniem i nie chciał się uczyć żeby zarobić 5000 tyś na rękę? I takie lenie wyzywaja chorych ludzi , których spotkała tragedia 

Bardzo Tobie współczuje smutnego życia. Bezdzietna samotna Panna, która ma troche więcej, ale nikt jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak się składa mopsiaro że buty za 500 zlotych mogę kupić bo zarabiam 6 tyś miesięcznie na rękę, mąż 7 tyś , ty masz problem z głową bo ci przeszkadzają biedni chorzy ludzie którym trzeba pomóc, tak samo jak przeszkadzają ci ludzie którym się powodzi , współczuję i nie pozdrawiam 

No ale co o rodzince z linku myślisz? Najpierw dzieci, potem zastanawia UE się czy mamy warunki. Albo taki alkoholik z własnym domem, potrzebuje czegoś ale nie pójdzie do pracy bo jest zmęczony alkoholizmem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Gabi

To pomagaj chorym, bezdomnym. Za chorymi zawsze jestem za, ale za nieróbstwem i bezmyślnym rozmnażaniem nigdy za nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bardzo Tobie współczuje smutnego życia. Bezdzietna samotna Panna, która ma troche więcej, ale nikt jej nie chce.

Mam męża który mnie chce i zarabia więcej niż ja , żyjemy wygodnie ale nie potepiamy ludzi których spotkała tragedia jak ty , jesteś wredna i zawistna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty 500 zarabiasz za pół miesiąca więc jak możesz mówić że tanie 

Pół dnia. Ale ja nie czuję potrzeby chwalić się tym za ile kupuje buty, szczególnie w wątku o ubogich rodzinach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeti
6 minut temu, Gość Udem napisał:

niestety rodzinom z 500 plus nie należy się szlachetna paczka, dlatego że 500 plus wlicza się do dochodu w szlachetnej paczce. Więc nikt się nie załapie. Jedynie bezdomni.

Niestety? I bardzo dobrze, mają socjale to niech nie wyciągają łapska po więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

To pewnie bezpłodna jesteś i dlatego plujesz tu jadem na mniej zarabiających i wyzywasz od patolii. Wielka dama zarabiająca, bezpłodna haha. Z Ciebie sie teraz patologio umysłowa pośmiejemy. Bezpłodnica, bezpłodnica!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuu
1 minutę temu, Gość Ewelina napisał:

To pewnie bezpłodna jesteś i dlatego plujesz tu jadem na mniej zarabiających i wyzywasz od patolii. Wielka dama zarabiająca, bezpłodna haha. Z Ciebie sie teraz patologio umysłowa pośmiejemy. Bezpłodnica, bezpłodnica!!!!!!!!!!!!!!

Jałowa jałowa jałowa jałowa jałowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Uuuuuu napisał:

Jałowa jałowa jałowa jałowa jałowa. 

Teraz mówi sie bezpłodna lambadziara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2018 roku samorządy wydały 57mld na pomoc społeczną podczas gdy zadłużenie służby zdrowia to 14mld. Podczas gdy 1/3 kwoty przeznaczonej na pomoc ginie w kosztach obsługi tej pomocy, to jest wiele niedofinansowanych sektorów które lepiej by wsparły potrzebujących. Np wzrost rent zdrowotnych, rozszerzenie darmowej opieki lekarskiej, darmowe posiłki dla wszystkich w szkołach, wsparcie opiekunów osób niepełnosprawnych czy rodzinnych domów dziecka. Każdy organizm rozwija się tylko w warunkach mu sprzyjających, identycznie jest z tzw marginesem. Odetnijcie dopływ wsparcia dla patologi to wyginie samoistnie. To jest drastyczne rozwiązanie i wielu powie że wbrew prawom człowieka, ale jedyne naprawdę skuteczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
43 minuty temu, DANIEL napisał:

Rozumiem jeżeli w domu jest osoba niepełnosprawna bo dzisiejsze koszty leczenia niektórych chorób zrujnowały już nie jeden budżet. Ale bieda z powodu wielodzietności to już patologia. Co to średniowiecze zeby po antykoncepcje latać do wioskowego szamana? Masa dzieci i brak środków na ich utrzymanie to nie bieda tylko głupota. Jeszcze jak w skutek wydarzeń losowych matka zostanie sama z dziećmi to owszem można jej pomóc w ułożeniu sobie jakoś tego życia. Ale jak dwoje zdrowych fizycznie ludzi narobi dzieci i beczy pod MOPSem że nie ma z czego żyć to tylko pała, gaz, pała i kopa na rozpęd. Zdrowy facet w tym kraju spokojnie znajdzie fizyczną robote za 2500 plus trójka dzieci z 500+ razem 4000 zł. Doliczmy minimalne koszty za mieszkanie socjalne i się okazuje że dochód porównywalny do ludzi którzy ciężko pracują i muszą spłacać kredyty za swoje mieszkania. Prawdziwą patologia jest dawanie na prawo i lewo jak popadnie i uczenie masy ludzi lenistwa. 

Zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ty ile udacznico masz na koncie ? Miliony? Jeździsz nowym porsche ? Wyglądasz jak 18 letnia britney spears? Jeśli nie to niestety sama jesteś nieudacznica

Widzisz, ta nieudacznica pewnie nie siedzi na mopsie i pracuje, a ty zawodowa mopsiara oczekujesz, że ta nieudacznica zrobi ci paczkę pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość xxxxxxxxxxxxxxxx napisał:

U mnie w mieście tez juz żebrzą na szlachetne paczki, w niektórych opisach wyraźnie piszą, że ojciec rodziny choruje na "chorobę alkoholową"... masakra... Ja rozumiem pomoc w losowych sytuacjach, ktoś zginął w wypadku, komuś spalił się dom, ktoś zachorował na raka, ale nie wieloletnie nieróbstwo, dziecioróbstwo i "choroby alkoholowe" , no ludzie... 

choroba alkoholowa i wypalenie zawodowe pewnie idące w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość xyzzz napisał:

sytuacje losowe to jedno, a lenistwo to drugie, jak mozna w dzisiejszych czasach nie móc znaleźć pracy? Mnóstwo jest ogłoszeń. A jak się nie ma warunków, to sie nie płodzi kolejnych dzieci. 

dokładnie, przecież one nie zagoniły siebie i swojego potomstwa przez sytuacje losową w narożnik tylko własnymi decyzjami i tu jest materiał do pracy dla terapeuty aby uświadomosić jej popełniane błędy pod rygorem nie wypłacenia im 500 plus i wszelakich świadczeń socjalnych to by wreszcie podjęły pracę nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mhm. Tylko takim pomaganiem pogłębiasz patologię. Poszukaj jakiejś samotnej matki opiekującej się niepełnosprawnym dzieckiem, albo rodziny gdzie samotny rodzic ciężko zachorował i im pomagaj, to będzie przynajmniej miało sens.

Ale ja nie napisalam jakim pomaganiem, nie napisal nigdzie ze wspieram szlachetna paczke. Kazdy ma prawo postepowac zgodnie ze swoim sumieniem i wrazliwoscia. I tak zwasze pochwale gdy ktos dzieli serce z innymi niz ten kto nigdy nawet groszem sir nie podzielil. Ja np wspieram dzieci na siepomaga. Wsparlam tez akcje zbiorki dla kresowiakow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Elza napisał:

No nic się nie zmieniło bo ciągle te same rodziny sie zgłaszaja do Sz P jedyna zmiana u nich to kolejny dzieciak.  Te wielodzietne rodziny mają więcej od mojej. Stać ich niech sobie kupią.

Czyli okazuje się, że nawet pomoc rzeczowa gwarantująca poszerzanie horyzontów, kwalifikacji, rozwój jak rzeczony laptop umożliwiający prace zdalną w żaden sposób nie pozbawia ich problemów, które było nie było sami na siebie sprowadzili. To o czym w ogóle mowa, skoro program nie zdaje egzaminu i ich nie aktywizuje na wielu polach? Bezsens totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Do tej pani ktura kupuje buty za 500 czy ma pani dla mnie jakieś kozaki na zime? Dzieco obkupilam a dla mnie juz nie starczy. Zostawi pani mi swuj meil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Aaa napisał:

Ale fakt ta lalka z linku dobra, bałagan w życiu, to zrobię se dzieciaka hah

to nie wiedziałaś, że dziecko cementuje związek? 😄 musiała nowego gaciora utrzymać przy sobie a właściwie łudziła się, że przywiąże do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×