Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zabujana

jeśli facet ogląda każdą moją relację na fb

Polecane posty

mariakatie Wiek faceta o czymś świadczy. Nie ożenił się tylko żyje z partnerką na kocią łapę też o czymś świadczy. Trzeba tu tylko zapytać jaki ma charakter i czy jest wierzący? Bo jeżeli jest wierzący to odpowiedź jest jasna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ożenił się bo czeka na lepszą opcje. To już stary chłop za przeproszeniem, jak widać nie śpieszno mu do rodziny z tą swoją partnerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2020 o 08:52, karol36 napisał:

Cześć. Widzę, że nie jestem sam w tym temacie. U mnie podobna sytuacja wstawiam relacje, dziewczyna podgląda każdą. Wiem, że jej się podobam ale niestety ma męża ale nie mają dzieci. Nie wiem jak mam się do tego odnieść.

Przypadkiem znalazłam ten wątek. Ma podobny problem. Kolega z byłej pracy, obserwuje niemal każdą moją relacje jakoś od ponad dwóch miesięcy a mnie nie obserwuje. Raz coś zalajkował i tyle. Tyle trudu by mnie wyszukać na Instagramie ale nie doda do znajomych. Pisałam raz  czy dwa razy do niego to pisał jak ze znajomą, ale sam nie napisze. Potem lekko wyszłam na desperatkę to nie odpisał mi już, ale zaczął częściej w relacje zaglądać. ostatnio na trzy dni dałam na prywatne to po tym ostatniej nie zobaczył chyba, że jeszcze zobaczy, ale wątpię. Co myśleć o takich? W pracy patrzył cały czas na mnie i flirtował, ale nic nie robi. Co takiego chodzi po głowie takiej osobie? mieszkamy daleko od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, molly123 napisał:

Przypadkiem znalazłam ten wątek. Ma podobny problem. Kolega z byłej pracy, obserwuje niemal każdą moją relacje jakoś od ponad dwóch miesięcy a mnie nie obserwuje. Raz coś zalajkował i tyle. Tyle trudu by mnie wyszukać na Instagramie ale nie doda do znajomych. Pisałam raz  czy dwa razy do niego to pisał jak ze znajomą, ale sam nie napisze. Potem lekko wyszłam na desperatkę to nie odpisał mi już, ale zaczął częściej w relacje zaglądać. ostatnio na trzy dni dałam na prywatne to po tym ostatniej nie zobaczył chyba, że jeszcze zobaczy, ale wątpię. Co myśleć o takich? W pracy patrzył cały czas na mnie i flirtował, ale nic nie robi. Co takiego chodzi po głowie takiej osobie? mieszkamy daleko od siebie.

Może mu sie podobasz ale nie dąży do kontaktu, jest zdystansowany bo pewnie ma kogoś. Po co to rozkminiac? Jakby chciał rozwinąć ta znajomość to by pisał, oglądanie relacji jeszcze malo znaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Malutka92 napisał:

Może mu sie podobasz ale nie dąży do kontaktu, jest zdystansowany bo pewnie ma kogoś. Po co to rozkminiac? Jakby chciał rozwinąć ta znajomość to by pisał, oglądanie relacji jeszcze malo znaczy. 

No tak zwłaszcza, że specjalnie musi mnie wyszukac by zobaczyc status. Nie ma nikogo. Może bo mieszkamy daleko, dość bardzo póki co. Myślisz, że może o to chodzi? 
Rozkminiam tylko dlatego, że sie w nim zadurzyłam i chce wiedzieć czy z wzajemnością. 

Edytowano przez molly123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosciu mi mocno w glowie zawrocil, najpierw flirtował w pracy lekko, potem realacje, napisalam do njego pisalismy i bylo milo, ciagnal rozmowe, A potem sie zdystansowal. Na pytanie spotkania nie odpisal, moze by to zrobil ale nie dalam szansy 😅 i kiedy myslisz kaplica jednak nie zainteresowany to wzanwia sledzenie realcji dwa razy bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obserwuje mnie i nie wiem o co mu chodzi, raz tak raz tak 🙄 gdyby mi sie nie podobal to mialabym go w d*** 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Gosciu mi mocno w glowie zawrocil, najpierw flirtował w pracy lekko, potem realacje, napisalam do njego pisalismy i bylo milo, ciagnal rozmowe, A potem sie zdystansowal. Na pytanie spotkania nie odpisal, moze by to zrobil ale nie dalam szansy 😅 i kiedy myslisz kaplica jednak nie zainteresowany to wzanwia sledzenie realcji dwa razy bardziej

Skoro gadaliście i nic nie wyszło to pewnie jest estetą. Wzrokowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

Skoro gadaliście i nic nie wyszło to pewnie jest estetą. Wzrokowcem.

Może szkoda, albo kwestia, że dzieli nas duży dystans kilometrowy, myślisz, że to przeszkoda dla niego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, molly123 napisał:

Może szkoda, albo kwestia, że dzieli nas duży dystans kilometrowy, myślisz, że to przeszkoda dla niego? 

A skąd ja mogę wiedzieć. Też se lubię popatrzeć na to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

A skąd ja mogę wiedzieć. Też se lubię popatrzeć na to i owo.

Ale mi by sie nie chcialo szukac mojej nazwy nawet kilka razy na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A on mieszka w Holandii, i wiem, jakby i tak za miesiac tam sie wyprowadzam, mam znajomą i plan byl od dawna, ale on o tym nie wiem raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

To go zapytaj i tyle.

Tyle, że takie osoby co malo co wrzucaja do neta nie wiedza chyba ze realcje mozna podejrzec. 

 

pozatym ostatnio powiedzialam cos nie madrego i desperackiego i nie odpisal mi juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, molly123 napisał:

Tyle, że takie osoby co malo co wrzucaja do neta nie wiedza chyba ze realcje mozna podejrzec. 

 

pozatym ostatnio powiedzialam cos nie madrego i desperackiego i nie odpisal mi juz

Haha no ja też się nie znam i pewnie siara, że podglądam, ale wuj tam. Idę, bo mnie mdli z rana. Sajonara, kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

To nie tak dalekom

No tak, ale na zwiazek czy co tam by z tego wyszlo to juz moze tak. 
 

Sugerowal ze przyjedzie na urlop do rodziny to odwiedzi moje miasto ale jak zaproponowalam wlrost spotkanie to nie odpisal, moze gdybym nie wyszla koncowo na desperatkie to by odpisal 🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluButler napisał:

Haha no ja też się nie znam i pewnie siara, że podglądam, ale wuj tam. Idę, bo mnie mdli z rana. Sajonara, kobieto.

Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, molly123 napisał:

Gosciu mi mocno w glowie zawrocil, najpierw flirtował w pracy lekko, potem realacje, napisalam do njego pisalismy i bylo milo, ciagnal rozmowe, A potem sie zdystansowal. Na pytanie spotkania nie odpisal, moze by to zrobil ale nie dalam szansy 😅 i kiedy myslisz kaplica jednak nie zainteresowany to wzanwia sledzenie realcji dwa razy bardziej

Jak to nie dalas szansy? Nie odpisał na pytanie o spotkanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Malutka92 napisał:

Jak to nie dalas szansy? Nie odpisał na pytanie o spotkanie? 

Chodzilo o to, że pisal tego dnia juz tak moim zdaniem na odczep, pytalam czy w porzadku mowil ze tak, tylko troche zmeczony. Napisalam czy jak wroci na urlop to odwiedzi mnie i nie odpisal. Kumpel moj mowil, ze wczensiej nie bylo za bardzo widac po wiadomosciach ze kece na niego, wiec to moglo ale nie koniecznie zaskoczyc go. Tlumaczył moj kumpel ze odpisze za pare dni bo moze urlop musi dograc albo gra na zwłoke. A ja w panice i okres mialam dzien pozniej wywalilam desperacja ze sorry ze pisalam jak pisalam bylam zmeczona po calym tygodniu i ty rowniez 🤦🏼‍♀️ Znowu nie odpisal. Ale po tym myslalam ze mnie odchaczył jako frajerka i szukamy innej, to zaczal znowu sledzic profil i to przez jakis czas czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Malutka92 napisał:

Jak to nie dalas szansy? Nie odpisał na pytanie o spotkanie? 

Wogóle nic odczytal i cisza 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, molly123 napisał:

Wogóle nic odczytal i cisza 🤷‍♀️

To proste- nie chce sie spotykac i kontynuować znajomosci. Pewnie mu sie podobasz wiec ogląda reakcje i jak bylas obok to poflirtowal( podbiło mu to ego tez) ale pewnie uważa ze zbyt daleko od siebie mieszkacie a nie oszalał na Twoim punkcie, żeby miał jeździć do Ciebie wiele kilometrów. Pewnie tak jak Ty, tak i inne kobiety mu sie podobają ale one jednak są bliżej...przekalkulowal to sobie ze rozwijanie tej reakcji nie ma sensu. Przyjmij to do wiadomości i szukaj innego. Wiem ze pewnie ciężko to przełknąć- obstawiam ze rzadko kiedy facet Ci sie podoba? Ja mam to samo, malo kto wpadnie mi w oko i jeśli juz ktoś mi sie spodoba a mnie olewa to bardzo to przezywam. Myślę jednak ze oni maja inaczej, im co chwile inna może sie podobać 😑 i może być zainteresowany wieloma kobietami naraz, no cóż, myślę ze maja większy wybór, tyle ładnych kobiet jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2019 o 22:18, Gość zabujana napisał:

a na żywo jest lekko zdystansowany, tzn. że mu się podobam, ale to ukrywa?

Przede wszystkim relacje na FB gdy się już raz kliknie to idą samoczynnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja się miała zastanawiać kogo śniadanie w relacji wirtualnie zjadłam i kto ma jakie domysły to bym chyba padła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Przede wszystkim relacje na FB gdy się już raz kliknie to idą samoczynnie.  

Na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×