Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciężarna

Ślub i wesele a dziecko

Polecane posty

Gość Ciężarna

Miała któraś z was tak, że termin porodu pokrywa się z datą ślubu? U mnie jest to tydzień, nie wiem co robić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, trudno uwierzyć w autentyczność tych pytań... Może nie wiesz co masz zrobić? Może przesunąć datę porodu? Na pewno dziecko chętnie poczeka...😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

2 dzieci 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola

No to nie idź, w czym problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Będziesz matką i przekażesz swoje geny?  Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiedziałaś jaka jest przypuszczalna data porodu więc nie trzeba było planować w tym terminie ślubu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Mój ślub. Zaplanowany jeszcze przed ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Ciężarna napisał:

Mój ślub. Zaplanowany jeszcze przed ciąża. 

Ty sobie chyba żartujesz co?  Co zrobić? Przełożyć na minimum po pół roku po porodzie. Z samym ślubem problemu nie ma, gorzej z salą, bo może nie być terminów w ciągu najbliższych 3 miesięcy, piszę 3 miesięcy, bo nigdy nie wiadomo, czy akurat nie urodzisz w 7-8 miesiącu . Innego wyjścia niestety, ale nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjj

Przelozyc termin slubu. Pewnie nie bedziesz z wszystkiego zadowolona w 100% ale jak niby chcesz brac slub a data porodu jest praktycznie taka sama. Mozesz nawet irodzic wczesniej lub przenosic... chcesz isc do slubu z nieobkurczoną macicą, wielka podpaska w pologu... ehh nad czym Ty sie dziewczyno zastanawiasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rozumiem, że pokrywające się terminy porodu i ślubu zaskoczyły Cię dzisiaj? 😂😂😂😂

Powinnaś dostać order mistrzyni organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka

Możesz ślub przełożyć na za 2-3 miesiące, aby jeszcze przed porodem mieć obrączkę na palcu. Oczywiście to też ryzyko czy ciąża będzie przebiegać prawidłowo, ale chyba mniejsze niż ślub i poród jednocześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Co zrobić z nawet kilkumiesiecznymi dziećmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Co zrobić z nawet kilkumiesiecznymi dziećmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Co zrobić z nawet kilkumiesiecznymi dziećmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Co zrobić z nawet kilkumiesiecznymi dziećmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Co zrobić z nawet kilkumiesiecznymi dziećmi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
11 minut temu, Gość Ciężarna napisał:

Co zrobić z nawet kilkumiesiecznymi dziećmi? 

Dziecko na sali, a później osobno pokój. Ty karmisz a tata i babcie bujają, każdy po trochu na zmianę. Moja znajoma tak zrobiła i nie poleca wesela z dzieckiem. Mówiła, że tylko czekała, aż wszyscy pójdą, żeby się wyspać i zająć dzieckiem. Przyspieszcie ślub, nawet kosztem zmniejszenia wesela. Wolałabym szybki ślub ze skromnym obiadem w ciąży, niż weselicho z noworodkiem czy niemowlakiem - i tak nic nie użyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiem, że pokrywające się terminy porodu i ślubu zaskoczyły Cię dzisiaj? 😂😂😂😂

Powinnaś dostać order mistrzyni organizacji.

A ty powinnaś dostać medal za brak znajomości realiów. W tej chwili na salę weselną się czeka nawet 2 lata. Ja już wyżej pisałam, że ślub to pikuś, termin w najbliższych 3 miesiącach zawsze się znajdzie, gorzej z restauracją. Widocznie zamówili pół roku temu salę, ustalili datę ślubu, a w późniejszym terminie zaliczyli wpadkę. Trudno, stało się.

47 minut temu, Gość Ciężarna napisał:

Co zrobić z nawet kilkumiesiecznymi dziećmi? 

Ostatnio byłam na takim weselu z ośmiomiesięcznymi bliźniętami. Dzieci państwa młodych i nie było żadnego problemu. Takie dzieci zawsze znajdą co chwilę jakiej ręce, które je wezmą na pół godzinki. A to babcia, a to ciocia, a to jeszcze ktoś inny. Sama z dziećmi nie będziesz. Zawsze też możesz znaleźć opiekunkę do dzieci na ten jeden dzień i wziąć ją na salę, a potem jak śpiące, to wysłać je z nią do pokoju, jeśli takowy jest przy restauracji, czy hotelu. Niestety, sytuacja jest jaka jest i musisz coś postanowić. Im szybciej, tym lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×