Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Często się z siebie śmiałam i inni to wykorzystali przeciwko mnie

Polecane posty

Gość Królowa w polu kwantowym
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Co do Pani Królowej to nie ma racji że dziecko nie umie ocenic rodzica. No chyba że niemowlę. Po pierwsze jeśli matka cały czas nazywa siebie głupią to dziecko może faktycznie uwierzyc że tak jest. Kłamstwo wiele razy powtarzane w końcu staje sie prawdą. Jedno dziecko faktycznie będzie współczuć matce i jeszcze bardziej ja kochać, drugie znienawidzi za to bo będzie mu wstyd przed kolegami za taką matkę. Poza tym nie wiemy ile lat ma syn autorki. Nie zapominajmy że nastolatki tez rodzą dzieci. Autorka ma 30, gdyby np. urodziła syna w wieku 16 lat, to obecnie miałby on 14 lat, a taki chłopak umie ocenić swoją matkę i to dobrze. Reasumując źle się zachowała i teraz ponosi tego konsekwencje i opłakane skutki swojego bezmyślnego postępowania.

No to nie wiem jak ta matka musiałaby być głupia, żeby dziecko nie było świadkiem ani jednego jej inteligentnego zachowania, bo i owszem dlatego właśnie, że dziecko potrafi to oszacować to zwykłe żartowanie o sobie nie może zmienić prawdziwej oceny całości. Jest to możliwe jedynie u ludzi, którzy nie znają się i nie mają ze sobą do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym wolała żeby obcy się ze mnie śmiali a nie rodzina. Obcych można olać, rodzinę się kocha, a to do czegoś zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×