Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego kobietom się wydaje że da coś warte tylko gdy godzą sto ról? U mnie na fitnessie normalnie licytacja mlodych mamuś

Polecane posty

Gość gosc
20 godzin temu, Gość gość napisał:

Jezu, ile razy mam Wam tłumaczyć, że podobnie jak 500+ tak macierzyński finansują Wam podatnicy. Z nieba nie spada. W tym dwa razy otrzymujesz pieniądze od męża raz na utrzymanie, drugi raz w formie dopłaty od m.in jego podatków. Składki są żenująco niskie względem tego co później otrzymujesz na macierzyńskim. Niewiele z matek siedziących na macierzyńskich pokryło w składkach 100 procent swojego zasiłku. Już prędzej tym wzgardzonym fitnesmaniaczkom z własnym biznesem można byłoby zasugerować, że one na swój macierzyński dzięki dynamizmowi i niebotycznym składkom zapracowały. Ale one nie chcą, nie liczą na łaskę czyjąś czy to męża czy państwa.

Ale to nie jest zadna laska, tylko prawo 🙂

Kodeks Pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja kompletnie nie rozumiem fenomentu tego fitnesu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale to nie jest zadna laska, tylko prawo 🙂

Kodeks Pracy.

Co kodeks pracy? Zmienia strukturę finansowania zasiłku macierzyńskiego i fakt, że nabywa się do niego prawo a nie pobiera wysokość swoich odprowadzonych składek? Jakby macierzyński był wypłacany z tytułu odprowadzonych składek to wiele Polek wreszcie dorosłoby do warunków życia zachodnioeuropejskich i nagle by się okazało, że nie straszny im lęk saparacyjny a budżet państwa by nieco odpoczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość pola napisał:

naucz sie czytac. Tam jest sytuacja ze ona i on chca tego samego. czaisz to?

To mi jej nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Co kodeks pracy? Zmienia strukturę finansowania zasiłku macierzyńskiego i fakt, że nabywa się do niego prawo a nie pobiera wysokość swoich odprowadzonych składek? Jakby macierzyński był wypłacany z tytułu odprowadzonych składek to wiele Polek wreszcie dorosłoby do warunków życia zachodnioeuropejskich i nagle by się okazało, że nie straszny im lęk saparacyjny a budżet państwa by nieco odpoczął.

o, dokładnie i nasze dzieci nie musiałaby spłacać z nawiązką wszystkich zasiłków od 500 plus począwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×