Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego kobietom się wydaje że da coś warte tylko gdy godzą sto ról? U mnie na fitnessie normalnie licytacja mlodych mamuś

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, ja nazwałam nienormalnymi kobiety które zostawiają miesieczniaka z obca kobieta a nie z własnym mężem. Ty mi to wkładasz w usta i to ty się tu produkujesz od kilku h, mnie nie było prawie od początku, weszłam i patrzę że naklepalyscie 3 strony a teraz już cztery. Jesteś yebanym trollem i gardzę takimi, bo twoim jedynym celem jest zmyślać że powiedziałam coś czego nie mówiłam i mi to wpierać. Weź zejdź już ze mnie.  Ja twojego świra nie będę leczyć. Współczuje twojemu facetowi że jest z takim młotem. Takiego cepa ma w domu co ludźmi gardzi.

Ale wulgarna mamuśka 😄 ludzie! Powiedz jeszcze raz jaka ty spełniona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Oj, kogoś tu zazdrość zżera.

No przecież. Jak się nie ma argumentu to kurzyna z kafe ZAWSZE wyskoczy z zazdrością. Grażynka ciętej riposty. Wymyśl coś bardziej oryginalnego a nie wklejasz ten szablon każdemu kto się z tobą nie zgadza. Niczego co nie zazdroszczę, bo zostać na macierzyńskim to był mój świadomy wybór a mąż tylko na to przyklasnął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znalazła się ta co się 7 h nie produkuje. Nawet mierzy czas. To tak wygląda ta twoja rozwijająca cię kariera? Pewnie robisz jakieś pierdy bo gdyby to było coś naprawdę ważnego, nie miałabyś czasu na kafeterię. W tej sytuacji naprawdę nie masz się co wywzszac.a jeśli dzis nie robiłaś nic z pracy i jeśli dziś jest czas na dziecko to też średnio ci idzie opieka nad nim.

 

Nie mierze czasu, czas jest podany przy poście na głównej. Moje dzieci już śpią 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale wulgarna mamuśka 😄 ludzie! Powiedz jeszcze raz jaka ty spełniona jesteś

No ty ewidentnie spełniona nie jesteś. I im więcej wstawiasz tej uhahanej buźki tym bardziej widać że coś pod kopułka nie łączy i wcale ci tak dobrze w tym żyćku nie jest skoro musisz szczerzyc zęby na pokaz. Ty nawet dzieci nie masz, bezpłodna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie mierze czasu, czas jest podany przy poście na głównej. Moje dzieci już śpią 😉

Ale jak nie spały to też tu klepalas, psychopatko obrzydliwa 🙂 od tej pory możesz tłuc setki postów a ja już do ciebie buzi nie otworzę bo szkoda na ciebie czasu. Życzę ci jak najgorzej ofermo, bo jesteś toksyczną i podłą trollicą. Rzygam na ciebie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mierze czasu, czas jest podany przy poście na głównej. Moje dzieci już śpią 😉

Wszyscy już się przekonali jaka z Ciebie królowa życia. Nie znudziło ci się gnoić te "leniwe matki"? Naprawde? Poza tym jak pracowałaś 3 dni po kilka h to jest zabawa w pracę i pic na wodę. Ja pracowałam po macierzyńskim na cały etat i to jest praca a nie to twoje pitu pitu. Wydaje mi się że twój jad na forum wynika z tego że w sumie to ty w tej pracy kawę piłaś i robiłaś jakieś nic nie warte rzeczy stąd wyrzuty sumienia i ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale jak nie spały to też tu klepalas, psychopatko obrzydliwa 🙂 od tej pory możesz tłuc setki postów a ja już do ciebie buzi nie otworzę bo szkoda na ciebie czasu. Życzę ci jak najgorzej ofermo, bo jesteś toksyczną i podłą trollicą. Rzygam na ciebie.

 

 

Chora jakaś 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wszyscy już się przekonali jaka z Ciebie królowa życia. Nie znudziło ci się gnoić te "leniwe matki"? Naprawde? Poza tym jak pracowałaś 3 dni po kilka h to jest zabawa w pracę i pic na wodę. Ja pracowałam po macierzyńskim na cały etat i to jest praca a nie to twoje pitu pitu. Wydaje mi się że twój jad na forum wynika z tego że w sumie to ty w tej pracy kawę piłaś i robiłaś jakieś nic nie warte rzeczy stąd wyrzuty sumienia i ataki.

Ciebie juz całkiem pogrzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No przecież. Jak się nie ma argumentu to kurzyna z kafe ZAWSZE wyskoczy z zazdrością. Grażynka ciętej riposty. Wymyśl coś bardziej oryginalnego a nie wklejasz ten szablon każdemu kto się z tobą nie zgadza. Niczego co nie zazdroszczę, bo zostać na macierzyńskim to był mój świadomy wybór a mąż tylko na to przyklasnął. 

Zazdrosnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Człowiek człowiekowi wilkiem. Wypijcie melise i dobranoc. Pozdrawiam wszystkie mamy i Panie robiące kariery zawodowe ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Groza. Rzeczywiście to prawda ze Ta kafeterianka od tego lol (czyli tej emotki: :D) wali swoje wypociny już przez kilka stron. Zastanawia mnie tak psychologicznie kim może być taka osoba. Ostro zaburzona jednostka i gołym okiem widać że jej celem jest rozpętanie g..wnoburzy. autorko mam nadzieję że trzymasz się tego co napisałaś i nie będziesz dalej dawać się prowokować . Kolejne dno zniszczyło kolejny temat. Czy to forum nie ma moderacji?

A co do tematu: baby już tak mają, że licytują się między sobą która więcej zapiertala. Tez mnie to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk
12 minut temu, Gość Gość napisał:

No ty ewidentnie spełniona nie jesteś. I im więcej wstawiasz tej uhahanej buźki tym bardziej widać że coś pod kopułka nie łączy i wcale ci tak dobrze w tym żyćku nie jest skoro musisz szczerzyc zęby na pokaz. Ty nawet dzieci nie masz, bezpłodna babo

Każda bezplodna jest lepsza od Ciebie sieroto życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Człowiek człowiekowi wilkiem. Wypijcie melise i dobranoc. Pozdrawiam wszystkie mamy i Panie robiące kariery zawodowe ☺

To babska od "kariery"(pewnie jakiejś wątpliwej) zaczęły jechać po matkach na wychowawczym i obrzucać je błotem od leniwych i tak dalej. Jak zwykle zresztą. A rację ma akurat autorka że takie licytowanie się która wcześniej z kimś dziecko zostawiła to żenada. W ogóle chwalenie się praca to jest żenada

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Fgk napisał:

Każda bezplodna jest lepsza od Ciebie sieroto życiową.

Bezpłodna baba jest nic nie warta. To taki gorszy mezczyzna.Nie nazywaj sierotami życiowymi kobiet które pierwszy rok życia dziecka wola spędzić z nim samym niż w pracy z takimi zerami jak ty, bo sama siebie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe to forum, jakaś bezpłodna nieudaczna kreatura nazywa matki na macierzyńskim sierotami życiowymi bo zostawiły na ROK stery pracy zawodowej. No choroba psychiczna aż wyziera z tego postu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idźcie zapracowane kobiety su/ka/cesu do spania bo jutro trzeba czelendzowac a wasze wspaniałe życie już stoi otworem 😄😄 p.s.dziecko już mówi do niańki mamo, czy jeszcze nie? Wszystko przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszyscy już się przekonali jaka z Ciebie królowa życia. Nie znudziło ci się gnoić te "leniwe matki"? Naprawde? Poza tym jak pracowałaś 3 dni po kilka h to jest zabawa w pracę i pic na wodę. Ja pracowałam po macierzyńskim na cały etat i to jest praca a nie to twoje pitu pitu. Wydaje mi się że twój jad na forum wynika z tego że w sumie to ty w tej pracy kawę piłaś i robiłaś jakieś nic nie warte rzeczy stąd wyrzuty sumienia i ataki.

Bo trzeba pracować mądrze, a nie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To babska od "kariery"(pewnie jakiejś wątpliwej) zaczęły jechać po matkach na wychowawczym i obrzucać je błotem od leniwych i tak dalej. Jak zwykle zresztą. A rację ma akurat autorka że takie licytowanie się która wcześniej z kimś dziecko zostawiła to żenada. W ogóle chwalenie się praca to jest żenada

 

 

Gdybyś miała sie czym pochwalić... gdzie pracowalas przed ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka pokazała prawdziwą twarz. Za dnia madka, a w nocy poczwara...czy jak to szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość do kwadratu

Ej Goście Goście podpisujcie się jakoś bardziej indywidualnie bo nie wiadomo już kto kogo obraża 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, dlaczego zgrywasz ofiarę, skoro już w poście obraziłaś inne kobiety, a teraz narzekasz,że karierowiczki atakują kobiety na macierzyńskim? To tobie wolno, a innym juz nie? Daj ludziom wybór, ale nie dziw się,że wkurzasz inne kobiety nazywając je glupimi, dlatego że żyją inaczej. Przestań teraz tutaj wylewać swoje frustracje, bo nie otrzymałeś 5 stron braw. Następnym razem powiedz to co tutaj napisałaś paniom na fitnesie. Odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autorko, dlaczego zgrywasz ofiarę, skoro już w poście obraziłaś inne kobiety, a teraz narzekasz,że karierowiczki atakują kobiety na macierzyńskim? To tobie wolno, a innym juz nie? Daj ludziom wybór, ale nie dziw się,że wkurzasz inne kobiety nazywając je glupimi, dlatego że żyją inaczej. Przestań teraz tutaj wylewać swoje frustracje, bo nie otrzymałeś 5 stron braw. Następnym razem powiedz to co tutaj napisałaś paniom na fitnesie. Odwagi

po co sie tu produkujesz? myslisz ze dzieki temu jesteś madrzejsza od autorki albo tych pan z fitnesu? idz sie stuknij w paczango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
10 minut temu, Gość gość napisał:

po co sie tu produkujesz? myslisz ze dzieki temu jesteś madrzejsza od autorki albo tych pan z fitnesu? idz sie stuknij w paczango

szambo/nurek wylazł z kanału heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Bbbb napisał:

szambo/nurek wylazł z kanału heheh

bo co? bo usłyszala pare słów prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Bbbb napisał:

szambo/nurek wylazł z kanału heheh

a jak, wylazła z kanału i jedzie po autorce i innych komentujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wszystkie moje koleżanki które zostały na macierzynskim miały do czego wrócić. Jedna lekarz druga w korpo na stanowisku za 8k do ręki. Zmień dealera. Po prostu normalnej kobiecie która nie ma dziecka w d.troszke się wszystko przewartościowuje w pewnym momencie. Jak ktoś słusznie mówił jedna lubi bawić dziecko a druga jak jej piniąchy brzęczą.

nie chciałabym aby moim majątkiem zarządzał ktoś kto nie miał przez rok praktyki w zarządzaniu finansami o lekarzu to już nawet nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Wert napisał:

Ale cwiczysz na tym rowerku i dyszysz klientom do sluchawki? Bo rozumiem ze na cardio mozna sie zmeczyc.

Cardio robi się po treningu siłowym na 60-70% możliwości, więc nie ma opcji aby osoba wysportowana mogła dyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Idźcie zapracowane kobiety su/ka/cesu do spania bo jutro trzeba czelendzowac a wasze wspaniałe życie już stoi otworem 😄😄 p.s.dziecko już mówi do niańki mamo, czy jeszcze nie? Wszystko przed wami

Jakie dziecko? Przecież jesteśmy bezplodnymi przegrywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

A do tych co się naśmiewają z męża jednej z pan powiem tyle, głupie jesteście i zazdrościcie bo wasz Janusz nigdy by rodziny nie utrzymal sam nawet przez rok . Ona wyraźnie pisze że sama też chce takiego życia a wy zawsitnie udajecie że ona to robi wbrew sobie bo pan mąż chcial. Wasz za to uzależnia wasza wartość od tego czy zarabiacie. Nie macie też instynktu, nie lubicie przebywać ze swoim dzieckiem więc zwalacie na ambicje i karierę a wy po prostu macie te dzieci w d.skoro ktoś wam daje rok płatnego macierzyńskiego a nie umiecie skorzystać nawet z połowy tego bo już wam się pod dooopcią pali. Możecie mnie wyzywać i się naśmiewać ale to nie jest normalne żeby kasa i klient były ważniejsze od tych pierwszych miesięcy życia dziecka. To jest chore, rozumiem jakby nie było tych urlopów ale jak są to tylko bezduszny robot z tego nie skorzysta. I po co wam dzieci. Co wam zrobi rok przerwy? A jak nie możecie żyć bez tego to nie zameczajcie innych teoriami jakie to wy jesteście cudne i nie podbudowujcie się kosztem innych skoro same się z sobą podobno tak super czujecie to po co wam informowanie świata o tym w miejscu które nie jest do tego przeznaczone.

 

Od kiedy to co mógłby i chce facet jest wskaźnikiem dla dorosłej kobiety? Wiek XIX już dawno min ął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Od kiedy to co mógłby i chce facet jest wskaźnikiem dla dorosłej kobiety? Wiek XIX już dawno min ął.

naucz sie czytac. Tam jest sytuacja ze ona i on chca tego samego. czaisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×