Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sayjor

Brak ochoty na seks po porodzie

Polecane posty

Gość Gość

Res zakochał się w Resiurku. Wszędzie ją widzi. ❤️

Wzruszające. Miłość kwitnie na naszych oczach. Będzie ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
41 minut temu, Gość Real Resiurek napisał:

No zdecyduj się w końcu. To te pieniaczki są w końcu jedną osobą, czyli Resiurkiem, czy nie?

A to  co? Test na rozroznianie stylow hejterek? G... mnie obchodzi, czy jest was jedna czy dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Resiurek wlasnie placze w mailu do mnie, ze opisalem jej proby nakablowania na mnie na policji i to, ze ja tam olali. I jej mezusia prawnika, ktory jej w tym podobno pomagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

A to  co? Test na rozroznianie stylow hejterek? G... mnie obchodzi, czy jest was jedna czy dwie.

Obojętne ci kogo hejtujesz? Twierdziłeś, że świetnie rozpoznajesz style piszących, więc chyba powinieneś wiedzieć kto do ciebie pisze. Kłamałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Rescator555 napisał:

A to  co? Test na rozroznianie stylow hejterek? G... mnie obchodzi, czy jest was jedna czy dwie.

Obojętne ci kogo hejtujesz? Twierdziłeś, że świetnie rozpoznajesz style piszących, więc chyba powinieneś wiedzieć kto do ciebie pisze. Kłamałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Obojętne ci kogo hejtujesz? Twierdziłeś, że świetnie rozpoznajesz style piszących, więc chyba powinieneś wiedzieć kto do ciebie pisze. Kłamałeś?

Ja nikogo nie hejtuje, tylko odpowiadam na hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Resiurek
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ja nikogo nie hejtuje, tylko odpowiadam na hejt.

Hahahahaha, beka tygodnia. Dowcip ci się wyostrzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Resiurek
20 minut temu, Rescator555 napisał:

Resiurek wlasnie placze w mailu do mnie, ze opisalem jej proby nakablowania na mnie na policji i to, ze ja tam olali. I jej mezusia prawnika, ktory jej w tym podobno pomagal.

Po co kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
25 minut temu, Gość Real Resiurek napisał:

Po co kłamiesz?

Gdybym nawet kłamał, co się nie dzieje, to i tak mały pikuś w porównaniu z twoimi kłamstwami na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
25 minut temu, Gość Real Resiurek napisał:

Po co kłamiesz?

Gdybym nawet kłamał, co się nie dzieje, to i tak mały pikuś w porównaniu z twoimi kłamstwami na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayjor

Wiadomo,że w przeszłości również miałam i lepsze dni i gorsze dni ale nigdy nie miałam takiego długiego zniechęcenia do seksu. Zdależało mi się, że mi się nie chciało dzień czy dwa. Jednak potem już znowu było ok. Czy ten preparat to coś w rodzaju asequrelli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasmi

No nie za bardzo ponieważ skład jest nieco inny. Porównując sobie te dwa środki to Iibido therapy ma o wiele lepszy skład ponieważ zawiera większą dawkę L argininy. Asequrella zawiera jej mniej tak więc działanie jest nieco słabsze ( dużo inwestują w reklamę i z tego powodu jest to bardziej znane , niemniej jak wybierzesz się do lekarza ginekologa to tam na pewno by Ci polecili własnie libido therapy, mi moja pani doktor to własnie polecila i z tego powodu o tym wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, obowiązki domowe, dziecko, zmęczenie - człowiek nie myśli w tym okresie o bliskości - chociaż 8 miesięcy to długo okres. Wcześniej też miewałaś takie epizody - czy to teraz gdzieś niedawno?
Może jesteś w złym nastroju - czy o co chodzi?
Zmień dietę, wiecej ruchu - sport to w końcu endorfiny.
Kolejna sprawa to suplementacja... poczytaj sobie chociażby o libido therapy na bazie l arganiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, domeczka22 napisał:

Wiadomo,że w przeszłości równiez miałam i lepsze dni i gorsze dni ale nigdy nie miałam takiego długiego zniechęcenia do seksu. Zdaarzalo mi sie,ze mi sie nie chciało dzien czy dwa. Jednak potem już znowu było ok. Czy ten preparat to coś w rodzaju asequrelli ??

Karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie za baardzo ponieważ skład jest nieco inny. Porównując sobie te dwa środki to Iibido therapy ma o wiele lepszy skład ponieważ zawiera większą dawkę L argininy. Asequrella zawiera jej mniej tak więc działanie jest nieco słabsze ( dużo inwestują w reklamę i z tego powodu jst to bardziej znane , niemniej jak wybierzesz sie do lekarza ginekologa to tam na pewno by Ci polecili własnie libido therapy, mi moja pani doktor to własnie polecila i z tego powodu o tym wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na odwrót. 

Ja mam mega ochotę na seks - od cięcia minęło 11 tygodni, a moje libido skoczyło szaleńczo w górę - a tu na złość Mąż unika mnie i zblizenia jak ognia 😞

dostaje już depresji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rozalix napisał:

Ja nie mam nadal ochoty. Nie są to hormony bo robiłam sobie badania niedawno ale po prostu seks tak jakby przestał dla mnie istnieć. Mąż się denerwuje bo wyczuwa,że coś jest nie tak. Mineło juz 8 miesięcy, nie jestem przepracowana bo mama bardzo mi pomaga z maluszkiemk, który jest zresztą grzeczny.
Co robić?

Karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam ochoty na seks a jest u mnie 2-3 razy w tygodniu, po prostu spełniam obowiązek małżeński nawet jeśli nie mam ochoty. Ubieram szpilki seksowną bieliznę czarny pas i mąż jest wniebowzięty.

Edytowano przez Waleriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie libido wyraźnie spadło po urodzeniu drugiego dziecka. W sensie seks mógłby dla mnie nie istnieć. Z czego to może wynikać? Bo chyba nie jest to normalna sytuacja, że kobieta zaraz po 30stce jaką jestem traci zainteresowanie nagle tymi sprawami?
Zważywszy, że kocham mojego męża, jest dla mnie dobry itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×