Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sayjor

Brak ochoty na seks po porodzie

Polecane posty

Gość DeBeeR

Pchają się na wałek, Leszczyki hah

Daj im tą cipe wylizac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Akurat prawidłowzaadresowany. A kim ty jesteś, żeby mnie tu pouczac?

A kim Ty jesteś żeby obrażać innych? Poza tym, ja się nie żale, że jestem hejtowana. Przypomnieć Ci Twoje wpisy? Nikt Cię tu nie wyzwał, sam zaczynasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Hultaj napisał:

Wykopcie go z tego tematu, a ja z wami zostanę i będę lizał wam cipki 

daj sobie wylizac wszystkich na ero to res tam pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość A napisał:

A kim Ty jesteś żeby obrażać innych? Poza tym, ja się nie żale, że jestem hejtowana. Przypomnieć Ci Twoje wpisy? Nikt Cię tu nie wyzwał, sam zaczynasz. 

Jeśli już, to tylko te co się o to proszą Resiurku. Czy ja się komuś żale? Nie zmyślaj tyle, bo nos ci urośnie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Res został wbity w asfalt. Nie potrafił udowodnić żadnej swojej tezy. W małżeństwie kobieta i mężczyzna mają takie sama prawa. Każdy może wystąpić o rozwód z winy małżonka lub bez winy. Każdy może zostac pozwany o alimenty w przypadku rozwodu bez winy. Nie ma tu podziału na kobiety i mężczyzn.

A skoro Res już wyraźnie widzi, że nie może obronić swoich tez zaczyna sypać chamskimi tekstami. Normalne u niego.

Swoją drogą nieźle musiała go jakaś baba wydymać skoro teraz jest tak bardzo cięty na takie rzeczy. Po prostu był głupi i myślał fiutkiem. Bywa.

I co jeszcze ci się przyśniło 😛?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

I co jeszcze ci się przyśniło 😛?

ze musisz byc gruby oblech bo twoja baba lata po forum i chce lizac nawet kobietom😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Gość Resiurek napisał:

Fuuuuuj jakbym cię tam znalazła to musiałabym tydzień odkazac albo sprzedać mieszkanie 🤮

O znalezieniu mnie to możesz sobie najwyżej pomarzyć.😛. A mieszkanie powinnaś posprzątać przynajmniej przed świętami, bo masz straszny syf.😛😛😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ze musisz byc gruby oblech bo twoja baba lata po forum i chce lizac nawet kobietom😀

Nie wątpię, że ktoś głupi jak ty, może w to nawet uwierzyć 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jeśli już, to tylko te co się o to proszą Resiurku. Czy ja się komuś żale? Nie zmyślaj tyle, bo nos ci urośnie jeszcze bardziej.

To jest Twój post z poniedziałku:

"To moje wpisy są odpowiedzią na te chamskie wpisy pod moim adresem. Można sprawdzić.

Nie mam zamiaru nikogo udawać. Poglądy mogę mieć jakie zechcę i mogę się nimi dzielić, od tego jest forum dyskusyjne.

A dlaczego niby mam pozostawiać bez odpowiedzi teksty obrażające moja rodzinę i mnie samego? Więc takie rady, to zachowaj dla siebie."

To proszę, napisz kto Cię tu obraził, że jesteś chamski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res to co ty tutaj reprezentujesz to dno. Wcale nie dziwie się ze twoja żona ceni sobie twój zawód.  Nie ma Cię w domu pół roku,  kasę ma ,sypiac z tobą nie musi. Pewnie czasu też nie lubi z Tobą spędzać.  Masz okropny charakter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co Res? Pogrążyły cię kobitki. Nie masz żadnych argumentów na poparcie swoich żłosnych wynurzeń to przechodzisz do ataków, wyśmiewania się i wyzywania.

Jesteś mały. Taki parszywy chu/jek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

No dajcie mi te cipki do lizania, będą się lśniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Nie wątpię, że ktoś głupi jak ty, może w to nawet uwierzyć 😛.

calujesz zone po tym jak biega i wylizuje i chlopom i babom😀fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli już, to tylko te co się o to proszą Resiurku. Czy ja się komuś żale? Nie zmyślaj tyle, bo nos ci urośnie jeszcze bardziej.

Kolejne "zmyslenie" 

"No właśnie. Przecież pisze o tym cały czas. Dlaczego mnie nie ignoruja? Ale ja wiem dlaczego. Bo gdyby nie ich wcinanie się w rozmowę z chamskimi odżywkami, nie było by zadymy i okazało by się, że Rescator ma sporo racji w tym co piszę. A to jest dla nich nie do zniesienia."

Zajrzyj do wątku o hejcie, to sobie przypomnisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Res to co ty tutaj reprezentujesz to dno. Wcale nie dziwie się ze twoja żona ceni sobie twój zawód.  Nie ma Cię w domu pół roku,  kasę ma ,sypiac z tobą nie musi. Pewnie czasu też nie lubi z Tobą spędzać.  Masz okropny charakter .

I co tam jeszcze zmyslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

calujesz zone po tym jak biega i wylizuje i chlopom i babom😀fuj

Sama wierzysz w to co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość A napisał:

Kolejne "zmyslenie" 

"No właśnie. Przecież pisze o tym cały czas. Dlaczego mnie nie ignoruja? Ale ja wiem dlaczego. Bo gdyby nie ich wcinanie się w rozmowę z chamskimi odżywkami, nie było by zadymy i okazało by się, że Rescator ma sporo racji w tym co piszę. A to jest dla nich nie do zniesienia."

Zajrzyj do wątku o hejcie, to sobie przypomnisz. 

I ty tu widzisz jakieś "żalenie"? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I co Res? Pogrążyły cię kobitki. Nie masz żadnych argumentów na poparcie swoich żłosnych wynurzeń to przechodzisz do ataków, wyśmiewania się i wyzywania.

Jesteś mały. Taki parszywy chu/jek.

I co tam ci się jeszcze przyśniło peezdeczko zasyfiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość A napisał:

To jest Twój post z poniedziałku:

"To moje wpisy są odpowiedzią na te chamskie wpisy pod moim adresem. Można sprawdzić.

Nie mam zamiaru nikogo udawać. Poglądy mogę mieć jakie zechcę i mogę się nimi dzielić, od tego jest forum dyskusyjne.

A dlaczego niby mam pozostawiać bez odpowiedzi teksty obrażające moja rodzinę i mnie samego? Więc takie rady, to zachowaj dla siebie."

To proszę, napisz kto Cię tu obraził, że jesteś chamski? 

Nikt go nie obraił. Ktoś po prostu uderzył w jego czuły punkt a jemu skończyły się argumenty. Zaczął być chamski z bezsilności gdy zauważył, że nie ma niczego na obronę swoich tez.

Swoją drogą, widać jak na dłoni, że facet ma problem z dwiema rzeczami: odmawianiem seksu przez żonę i koniecznością płacenia jej w razie rozwodu. Ciekawe dlaczego aż tak emocjonalnie do tego podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość A napisał:

To jest Twój post z poniedziałku:

"To moje wpisy są odpowiedzią na te chamskie wpisy pod moim adresem. Można sprawdzić.

Nie mam zamiaru nikogo udawać. Poglądy mogę mieć jakie zechcę i mogę się nimi dzielić, od tego jest forum dyskusyjne.

A dlaczego niby mam pozostawiać bez odpowiedzi teksty obrażające moja rodzinę i mnie samego? Więc takie rady, to zachowaj dla siebie."

To proszę, napisz kto Cię tu obraził, że jesteś chamski? 

Nikt go nie obraił. Ktoś po prostu uderzył w jego czuły punkt a jemu skończyły się argumenty. Zaczął być chamski z bezsilności gdy zauważył, że nie ma niczego na obronę swoich tez.

Swoją drogą, widać jak na dłoni, że facet ma problem z dwiema rzeczami: odmawianiem seksu przez żonę i koniecznością płacenia jej w razie rozwodu. Ciekawe dlaczego aż tak emocjonalnie do tego podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

I co tam ci się jeszcze przyśniło peezdeczko zasyfiona?

Peezdeczki zasyfionej to sobie w domu poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nikt go nie obraił. Ktoś po prostu uderzył w jego czuły punkt a jemu skończyły się argumenty. Zaczął być chamski z bezsilności gdy zauważył, że nie ma niczego na obronę swoich tez.

Swoją drogą, widać jak na dłoni, że facet ma problem z dwiema rzeczami: odmawianiem seksu przez żonę i koniecznością płacenia jej w razie rozwodu. Ciekawe dlaczego aż tak emocjonalnie do tego podchodzi...

no i sie wydalo ze to zona resa pisze do kobiet o lizaniu

ale wtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikt go nie obraił. Ktoś po prostu uderzył w jego czuły punkt a jemu skończyły się argumenty. Zaczął być chamski z bezsilności gdy zauważył, że nie ma niczego na obronę swoich tez.

Swoją drogą, widać jak na dłoni, że facet ma problem z dwiema rzeczami: odmawianiem seksu przez żonę i koniecznością płacenia jej w razie rozwodu. Ciekawe dlaczego aż tak emocjonalnie do tego podchodzi...

I co tam jeszcze zmyslisz? Uwazaj, bo nos ci rośnie, a cycki opadają 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

Dajcie mi kobietki te cipeczki, wyliżę je do sucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
15 minut temu, Rescator555 napisał:

I ty tu widzisz jakieś "żalenie"? 😛

A tu miałeś pretensje, że nie reagujemy:

"Czegoś równie głupiego, jak teoria, że żona mi coś każe robić na forum, to dawno nie słyszałem. Oczywiście to także jest prowokacja pod moim adresem, bo nie sądzę by ktoś był na tyle głupi, żeby w to uwierzył. Ale żadnej reakcji na te prowo nie ma. Bo to przeciw Rescatorowi a nie Rescator. Takie z was hipokrytki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Peezdeczki zasyfionej to sobie w domu poszukaj.

Ty poszukaj sobie w domu parszywego ....ka. Będzie tworzyli komplet 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A

Widzisz Res, masz pretensje, że jesteś hejtowany a tak naprawdę to jest pokłosie Twojego zachowania. Wyzwiska zawsze wychodzą od Ciebie pierwszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Ty poszukaj sobie w domu parszywego ....ka. Będzie tworzyli komplet 😛.

ty będziesz komplet z ...iszonem co lata za babamii wylizuje oblechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość A napisał:

A tu miałeś pretensje, że nie reagujemy:

"Czegoś równie głupiego, jak teoria, że żona mi coś każe robić na forum, to dawno nie słyszałem. Oczywiście to także jest prowokacja pod moim adresem, bo nie sądzę by ktoś był na tyle głupi, żeby w to uwierzył. Ale żadnej reakcji na te prowo nie ma. Bo to przeciw Rescatorowi a nie Rescator. Takie z was hipokrytki."

No i co z tego? Nie miałem prawo mieć takich pretensji? 

Na wpisy, że się "wydało, że moja żona ..", albo,  że " lata po forum i chce lizać nawet kobietom" też nie reagujecie. Więc o waszej hipokryzji nie musicie mnie przekonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość A napisał:

Widzisz Res, masz pretensje, że jesteś hejtowany a tak naprawdę to jest pokłosie Twojego zachowania. Wyzwiska zawsze wychodzą od Ciebie pierwszego. 

tylko nie płacz res😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×