Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co to się porobiło?

Plaga samotnych kobiet po 30

Polecane posty

Gość co to się porobiło?

nagadali babom aby goniły kariery a zegar tyka i potem przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luz blues

Zmadrzaly. Juz wiedza ze lepiej samej niz z byle kim. Brakuje fajnych merzczyzn, a po co kobiecie kula u nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 ona

To prawda że brakuje...

Sama to czuję

Zostali ...e

Nienastarczylo tych mądrych

Jestem z Dwoma na raz i jest słabo z każdym

jeden ciągnie w swoją stronę, drugi w swoją

Seks z jednym fenomenalny z drugim brak

Z tym z którym brak życie stabilne, z tym z którym jest bajeczny seks życie biedne..i brudne.. i na rencie

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan T
8 godzin temu, Gość Luz blues napisał:

Zmadrzaly. Juz wiedza ze lepiej samej niz z byle kim. Brakuje fajnych merzczyzn, a po co kobiecie kula u nogi. 

taaa kiedyś fajnych nie brakowało i kobiety potrafiły swoich znaleźć, a teraz TV wyprało babom mózgi i "fajny" to musi być niemal ideał z okładki czasopisma, przystojny i bogaty model i książe z bajki, ideał w każdym wydaniu. No więc "brakuje" takich, to prawda.

poyebało was, to gnijcie same i płaczcie w poduszke, łatwe to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan T
5 godzin temu, Gość 34 ona napisał:

To prawda że brakuje...

Sama to czuję

Zostali ...e

Nienastarczylo tych mądrych

Jestem z Dwoma na raz i jest słabo z każdym

jeden ciągnie w swoją stronę, drugi w swoją

Seks z jednym fenomenalny z drugim brak

Z tym z którym brak życie stabilne, z tym z którym jest bajeczny seks życie biedne..i brudne.. i na rencie

 

 

 

odjeebało wam głupim pizzdom, naoglądały się TV i myślą że życie to serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbghj
5 godzin temu, Gość 34 ona napisał:

To prawda że brakuje...

Sama to czuję

Zostali ...e

Nienastarczylo tych mądrych

Jestem z Dwoma na raz i jest słabo z każdym

jeden ciągnie w swoją stronę, drugi w swoją

Seks z jednym fenomenalny z drugim brak

Z tym z którym brak życie stabilne, z tym z którym jest bajeczny seks życie biedne..i brudne.. i na rencie

 

 

 

Sama jesteś zerem a chciałabyś księcia. Jesteś żałosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość kapitan T napisał:

odjeebało wam głupim pizzdom, naoglądały się TV i myślą że życie to serial

😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemanko
4 godziny temu, Gość kapitan T napisał:

odjeebało wam głupim pizzdom, naoglądały się TV i myślą że życie to serial

bo tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU9

Wszystkiego jest pod dostatkiem tylko trzeba poszukać . I nie patrzeć tylko na pieniądze. A pustaki niech będą same. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta39
Dnia 21.12.2019 o 08:23, Gość Luz blues napisał:

Zmadrzaly. Juz wiedza ze lepiej samej niz z byle kim. Brakuje fajnych merzczyzn, a po co kobiecie kula u nogi. 

Dokladnie. Bo lepiej czasami byc samej niz z kims naprawde baznadziejnym i jeszcze miec takie dzieci. 

Oczywiscie trzeba rozumiec ze kazdy ma wady i idealow nie ma. Ale chociaz ze ktos byl chociaz w miare.

A tak w ogole to ze sa latwe rozwody spowodowalo ze dla kobiet malzenstwo przestaje miec taka wartosc bo zawsze chlop Cie moze zostawic latwo i jestes w gorszej sytuacji niz bedac singlem nagle. Bo zostajesz z dziecmi i czesto bez zycia zawodowego lub z gorszym z powodu dzieci. I to kazdy powie ze dzieci spowalniaja zycie zawodowe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelgeri
22 minuty temu, Gość Kobieta39 napisał:

Dokladnie. Bo lepiej czasami byc samej niz z kims naprawde baznadziejnym i jeszcze miec takie dzieci. 

Oczywiscie trzeba rozumiec ze kazdy ma wady i idealow nie ma. Ale chociaz ze ktos byl chociaz w miare.

A tak w ogole to ze sa latwe rozwody spowodowalo ze dla kobiet malzenstwo przestaje miec taka wartosc bo zawsze chlop Cie moze zostawic latwo i jestes w gorszej sytuacji niz bedac singlem nagle. Bo zostajesz z dziecmi i czesto bez zycia zawodowego lub z gorszym z powodu dzieci. I to kazdy powie ze dzieci spowalniaja zycie zawodowe.

 

Jaki to jest ktoś " w miare" dla ciebie? Bo rzucasz ogólnikami zamiast konkrety. Wiadomo że każda szuka ideału a gdy was się spyta jakie wady u faceta by były do akceptacji to wy patrzycie jak jeleń w reflektory, jakbyście nie rozumiały pytania, no bo jak to..... wad nie może mieć żadnych. To powód dlaczego jesteście same. Faceci jeszcze sobie znajdą jakąś panna wcześniej czy później jak są w miare kumaci, a wy po jakimś czasie jesteście już przeterminowane i nadajecie się tylko do praktyki dla młodych ogierów, jako worki na sperme. Na starej piczy młody ... się ćwiczy a potem kopie w dupe taką i bierze młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To chyba w miastach taka plaga bo na wsiach nie widzę tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na wsi i małych miasteczkach tego nie będzie bo zaraz po liceum wyjeżdzają i za wszelką cenę chcą pozostać w miescie. Kobiety teraz realizują się jak kiedyś mężczyzni a ci już dawno zrozumieli że nie tędy droga . Studia, jedne, drugie, praca całodniowa, kredycik na mieszkanko chyba że gospodarstwo się sprzeda, ciągłe gonienie za awansem itp aż przychodzi 30 + i co ? pełno wokół facetów ale bezwartosciowi na poważny związek, zabawić sie to tak ale nic więcej, imprezy, zabawy, wyjazdy a im oni starsi tym bardziej rozrywani przez młodsze by z kimś się bawic. Facet po 40 mysli inaczej, po co mu ..... jak pełno 20 gotowych na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hromus
8 godzin temu, Gość gość napisał:

To chyba w miastach taka plaga bo na wsiach nie widzę tego .

Na wsiach niewiele kobiet zostaje, uciekają do miast, głupie pindy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość gość napisał:

Facet po 40 mysli inaczej, po co mu ..... jak pełno 20 gotowych na wszystko.

pod warunkiem, że ma $$$$$$ na co innego takiej dwudziestce stary prykol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość hromus napisał:

Na wsiach niewiele kobiet zostaje, uciekają do miast, głupie pindy

moje koleżanki 25+ ze wsi wszystkie już mężatki, bo najpierw wyszły za mąż za wsioków i dopiero wtedy uciekły do miast 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca

O wiele wiele więcej jest samotnych mężczyzn po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Git

30 tki są same ,bo mają wymagania, z reguły są już po jakich większych lub mniejszych miłostkach i chcą teraz zrobić interes życia.Tj znaleźć faceta nienajgorzej wyglądającego, dobrze prosperującego( przyszłościowa praca, oszczędności, dobra typu mieszkanie,samochód), najlepiej singla bez bagażu, lubiącego podróże itd. Niestety takiego "towaru" jest już jak na lekarstwo, stąd tyle samotnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ted
Dnia 22.12.2019 o 20:12, Gość gosc napisał:

pod warunkiem, że ma $$$$$$ na co innego takiej dwudziestce stary prykol?

nie musi mieć kasy, są takie które lubią starszych i pałke za friko robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik

plaga to będzie za 10-20 lat, stada "niezależnych" samotnych karierowiczek niewydymek, po przekwicie, z ręką w nocniku, wtedy już nic im nie zostanie, chyba że worek na sperme dla młodego co chce potrenować, tylko przegrane życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienty

Baby, macie trociny zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 21.12.2019 o 12:00, Gość 34 ona napisał:

To prawda że brakuje...

Sama to czuję

Zostali ...e

Nienastarczylo tych mądrych

Jestem z Dwoma na raz i jest słabo z każdym

jeden ciągnie w swoją stronę, drugi w swoją

Seks z jednym fenomenalny z drugim brak

Z tym z którym brak życie stabilne, z tym z którym jest bajeczny seks życie biedne..i brudne.. i na rencie

 

 

 

To poszukaj jeszcze trzeciego, nie ma innego wyjścia 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrr

Społeczeństwo jest bardzo rozpite i to jest problem, a nie seriale. 

Nie znam ani jednego wolnego (nie rozwodnika), bez nałogów, wyględnego (sama jestem wysoka, szczupła, ładna), kulturalnego, nierzucającego mięsem od pierwszej randki, bez widocznych już na pierwszych spotkaniach odchyłów psychicznych, tylko dojrzałego emocjonalnie mężczyzny po 30. Nie zejdę z ani jednej wskazanej cechy, dla naszego potencjalnego wspólnego dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy80

Ile teraz bab siedzi na portalu randkowym myślą że znajdą chłopa na sylwestra czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Bo świat się zmienia na gorsze, na karierę.ludzie, którzy się kochają długo uciekają do innych jak się coś lekko psuje. Bo tak wygodniej. Po co naprawiać lepiej wziąć nowszy model i jechać dalej przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Z pewnością dziewczyny są bardziej wybredne. Słynna krzywa szajera, czyli facet nie atrakcyjny zakocha się w przeciętnej a przecietna kobieta tak jak i top szuka super atrakcyjnego faceta. Efekt jest taki, że jeden facet podoba się 100 kobiet które do niego startują a setka innych facetów nie ma brania w ogóle. Tak to działa. Dlatego jest tyle samotnych, które nigdy zgodnie z krzywa nie zejda w rankingu na - 1 nawet nieczęsto na zero. Facet schodzi nawet do - 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Plaga samotnych kobiet ,ale i facetów .Z tym ,że facet nie ma zegara biologicznego ,a kobiety mają i to czasem przesłania im rzeczywistość . Kobiety gonią za wykształceniem ,kasą ,pozycją -ok ,to naturalne ,faceci robią to samo ,ale my mamy dłuższy termin ważności biologicznej ,u nas inaczej to działa . Są wymagania , aby facet zarabiał nie mniej niż kobieta ,był podobnie wykształcony itd ,ale to nie zawsze działa -faceci są zadaniowcami ,chcą szybciej osiągnąć status ,posiadać coś ,a to często kosztem szkoły -czasem to dobre,czasem złe . Podobno faceci są wulgarni itd ,co kobiety drażni -oj tutaj mam wrażenie wszystko zależy od wypitego alkoholu.Facet powie coś brzydko,kobieta grzeczna ,ale do czasu wypicia alko,nagle okazuje się ,że dama potrafi ostro jechać wyzwiskami -niestety często spotykam koleżanki grzeczne do czasu .Fakt,że facet używający za miast przecinka słowa k.. ,h ... itd odrzuca i tutaj faceci musza sami się pilnować jeśli chcą poznać kobietę ciekawszą ,zainteresować . Wysyp to trochę przesada -pojawiają się ,ale nie chcą zrobić trwałego związku ,są przyzwyczajone do rządzenia ,rozpychania się - jak w korpo ,a w domu facet nie pozwoli na to i robią się niesnaski ,a czas leci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna
Dnia 30.12.2019 o 13:59, Gość Prrrrr napisał:

Społeczeństwo jest bardzo rozpite i to jest problem, a nie seriale. 

Nie znam ani jednego wolnego (nie rozwodnika), bez nałogów, wyględnego (sama jestem wysoka, szczupła, ładna), kulturalnego, nierzucającego mięsem od pierwszej randki, bez widocznych już na pierwszych spotkaniach odchyłów psychicznych, tylko dojrzałego emocjonalnie mężczyzny po 30. Nie zejdę z ani jednej wskazanej cechy, dla naszego potencjalnego wspólnego dobra. 

Prawda, nawet młodzi chłopcy rozpici, dragi to norma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrr

Majkelson

Są kobiety, które piją okazjonalnie i bardzo mało, nie zdarzyło mi się, aby zmienił mi się zasób słów przez to, że wypiłam dwa czy maksymalnie trzy kieliszki wina, więcej nie piję, bo tyle mi w zupełności wystarcza. 

Zegar biologiczny jest, ale co z tego, mądra kobieta nie będzie szukała na gwałt faceta z tego powodu, byle tylko zdążyć. Dla mnie ważniejsze jest, żeby związać się z kimś odpowiednim, niż żeby koniecznie mieć dzieci. Nie to nie, trudno, i tak jest za dużo ludzi na świecie. Tak samo jak trudno, jeśli nie znajdę nikogo... Życie to nie tylko związek. 

Jest na odwrót, niż się mówi. Po 30 jestem bardziej wybredna, bo wiem już, z czym mi było źle, jakie cechy u mężczyzny nie sprawdzają się długoterminowo, a w wieku 20 człowiek myślał, że wystarcza miłość, która dokonuje cudów. I tu nałogi i bujne życie imprezowe na pierwszym miejscu do odstrzału. Mam też już swoją stabilizację, mieszkanie, które bardzo lubię, wiem że nie przeprowadziłabym się do innego kraju czy miasta, bo tu mam wszystko, wokół czego zbudowałam sobie życie, mam osoby które kocham, przyjaźnie, pracę.

Czy jest plaga, nie wiem, mnie nie ma na portalach randkowych, mam dwie bliskie koleżanki, które nie mają faceta, większość ma już mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc ciekawy

Jakie cechy mężczyzn nie sprawdzają się długoterminowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×