Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy moja była ma szansę wygrać tę sprawę ?

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Musiałbym mieć jak moja była własne mieszkanie, a tego przecież nie posiadam. 

A to na wynajmowanym dzieci nie mogą mieszkać? Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A to na wynajmowanym dzieci nie mogą mieszkać? Od kiedy?

Mogą, ale koszty wynajmu tak dużego mieszkania są bardzo wysokie, a mojej ex ten koszt właśnie odchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mogą, ale koszty wynajmu tak dużego mieszkania są bardzo wysokie, a mojej ex ten koszt właśnie odchodzi. 

Biedny miso, zawsze pod górkę. W sumie to będzie nawet zabawne jak się będziesz tak zapierać przed sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mogą, ale koszty wynajmu tak dużego mieszkania są bardzo wysokie, a mojej ex ten koszt właśnie odchodzi. 

Jako facet powiem tak:

Weź chłopie przestań skomlec i się uzalac bo się niedobrze robi. Weź się w garść leniu i rusz dooope. Co z ciebie za facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Biedny miso, zawsze pod górkę. W sumie to będzie nawet zabawne jak się będziesz tak zapierać przed sądem.

No pisze Ci jak jest. Koszty wynajmu 3 pokojowego mieszkania są wysokie, gdybym nie miał tego kosztu to mógłbym o takiej opiece pomyśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jako facet powiem tak:

Weź chłopie przestań skomlec i się uzalac bo się niedobrze robi. Weź się w garść leniu i rusz dooope. Co z ciebie za facet?

Nigdzie się nad sobą nie użalam, pracuje najwięcej jak tylko mogę i daje od siebie najwięcej jak tylko mogę, daje tak dużo od siebie, że mi praktycznie nic nie zostaje tyle co na skromne przeżycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdzie się nad sobą nie użalam, pracuje najwięcej jak tylko mogę i daje od siebie najwięcej jak tylko mogę, daje tak dużo od siebie, że mi praktycznie nic nie zostaje tyle co na skromne przeżycie. 

To jak będziesz miał dla siebie i dzieci 3500zl plus 500plus na jedną z dziewczyn to już 4000 na miesiąc a dzieci będą u Ciebie tylko 2 tygodnie. To co nie dasz rady? Przecież dzieci nic nie kosztują, same się sobą już zajmują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laraa12

A szukasz kobiety nowej?  Bo mam tez dzieci to mozee bys sie nadal do mnie 😛 nic nie musisz placic , panstwo jej zaplaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każdy budowlaniec robi fuchy na lewo  a ty co?

Układaj płytki za 30 zł od meta albo ob gładzie albo malowania.

W weekendy pracuj, w niedzielę też. Da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laraa12

Ja od mojego bylego nie dostaje nic pieniedzy , bo powiedział ze nie bedzie placil i panstwo placi , ale to jest cham powiemm ci .... powinien chociaz 500 dac swinia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jak będziesz miał dla siebie i dzieci 3500zl plus 500plus na jedną z dziewczyn to już 4000 na miesiąc a dzieci będą u Ciebie tylko 2 tygodnie. To co nie dasz rady? Przecież dzieci nic nie kosztują, same się sobą już zajmują. 

Cóż to Twoja opinia, że dzieci nic nie kosztują i same sobą się zajmują, ja tylko stwierdziłem zgodnie z prawdą, że nie są niemowlakami i nie wymagają one 24h opieki non stop i skakania wokół nich, co nie znaczy, że w ogóle opieki nie wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy budowlaniec robi fuchy na lewo  a ty co?

Układaj płytki za 30 zł od meta albo ob gładzie albo malowania.

W weekendy pracuj, w niedzielę też. Da sie

Gdybym miał 20 lat i nie miał wady kręgosłupa to może i dałbym radę pracować więcej niż 40h ale jeżeli mam 40 lat i wadę kręgosłupa to nie dam rady, lekarze raczej zalecały mi zmniejszenie godzin pracy, aniżeli zwiększenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cóż to Twoja opinia, że dzieci nic nie kosztują i same sobą się zajmują, ja tylko stwierdziłem zgodnie z prawdą, że nie są niemowlakami i nie wymagają one 24h opieki non stop i skakania wokół nich, co nie znaczy, że w ogóle opieki nie wymagają.

No to weź je na 2 tygodnie w miesiącu i nie skacz przy nich, będziesz 1500zl miesięcznie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laraa12 Karani

Mowie ci ze nie podwyzsza ci alimentow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laraa12

Ogarnij sie z tymi alimentami i tak nikt cie nie zmusi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No to weź je na 2 tygodnie w miesiącu i nie skacz przy nich, będziesz 1500zl miesięcznie do przodu.

Pisałem już nie mam swojego mieszkania w którym mógłbym je ugościć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Wezcie pod uwage, ze zarobki zaleznie od miejsca mocno sie roznia i nie wszedzie zarabia sie tak jak w Wawie... Trzymaj sie autorze, niestety wydatki rosna wraz z dziecmi, ale takiego szybkiego podniesienia alimentow o 100% bym sie nie obawiala. Na matce rowniez spoczywaja obowiazki finansowe, wiec niech moze i ona dazy do podniesienia swojej pensji, bo jesli tacy chcecie byc sprawiedliwi, to nie tylko facet ma sobie wyprowac zyly. Autor wyglada na uczciwego czlowieka, placi i interesuje sie dziecmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Guzik wiesz o czymkolwiek. Ciekawe czy po tej swojej robocie odrobisz z nią lekcje, zaprowadzisz na zajęcia dodatkowe. Poza tym teraz dziecko musi miec opiekę jeżeli nie ma 16 lat bo możesz mieć zaraz mops i kuratora na łbie.

Weź te swoje córki do siebie, kupuj im ciuchy, buty, książki, wycieczki i wyjścia że szkołą, płać potrójny rachunek za wodę i prąd. Zobaczysz jak dzieci nic nie kosztują i jak nic nie trzeba z nimi robić, a żona ci rzuci 1000zł i powie że placi ile może. Bardzo się zdziwisz jak to jest mało.

Do 7 roku zycia dziecko nie moze pozostawac bez opieki, wiec skad wzielas 16 lat??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

A mnie zawsze wkurza jako kobietę, matkę dwójki dzieci, ze kobieta nie musi równo łożyć na dzieci , bo przecież ona się opiekuje na codzień dziećmi, pierze, sprząta i gotuje. Jakby to jakaś kara dla niej była za posiadanie dzieci. Ja zawsze mówię, że jeszcze zapłaciłabym „alimenty” mężowi za to, że one są przy mnie i nam ten przywilej widzieć je na codzień, a on tylko od czasu do czasu... ale może ja jestem inna, doceniam dzieci, że je w ogóle mam i nie są dla mnie ciężarem tylko bonusem od życia. I jestem córką alimenciarza, z którym po latach mam super kontakt i nigdy go nie ścigałam za alimenty, odmówiłam mamie ścigania go jako dorosła. Taki dziwny jestem przypadek. I jako kobieta nie toleruję rozwodów z orzekaniem o winie męża, gdyby nawet mnie zdradził z moją własną matką... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No tak biedne misiaczki bo sąd zmusza ich do płacenia na własne dzieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
45 minut temu, Gość Gosc napisał:

No tak biedne misiaczki bo sąd zmusza ich do płacenia na własne dzieci 🙂

Biedne maDki bo muszą zajmować się swoimi dziećmi. 

Jak tak wam źle to czemu żadna w sądzie nie odda dzieci dla ojca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu ta wariatka co ciagle pisze Madki,bombelki,madki ,bombelki...stara bezpłodna raszpla co całe dnie siedzi na forum.dot macierzyństwa i uzala się nad chłopami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Znowu ta wariatka co ciagle pisze Madki,bombelki,madki ,bombelki...stara bezpłodna raszpla co całe dnie siedzi na forum.dot macierzyństwa i uzala się nad chłopami. 

No, ona ma coś nie tak pod kopułą. Też ją często widuję w tematach. W ogóle przez takie tępoty jak ona, słowo "mad.ka" traci na pierwotnym znaczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

500 zł to jest nic. Sama mam córki w podobnym wieku i nie wyobrażam sobie ich utrzymać za takie pieniądze. Nie porównuje wydatków, każdy ma inne, u mnie same oplaty zwiazane ze szkolami są wyższe, ale pomijając edukacje są zajęcia dodatkowe, rozrywka typu kino, ciuchy, buty, książki, oplaty za telefon, Internet, u nas ortodonta. Dzieci czasami chorują, czasami chcą zjeść na mieście, spotykają się ze znajomymi na urodzinach gdzie trzeba coś kupić, organizują swoje urodziny, które trzeba opłacić... dzieci chcą wyjechać na ferie i wakacje, chcą nowy sprzęt komputerowy, telefon, rower. Dzieci szybko rosną i wyrastają z ubrań a dziewczynka musi mieć wszystkiego dużo, bo nie pójdzie w tym samym ciuchu wszedzie. Reasumując dzieci to studnia bez dna a bedzie coraz trudniej, bo "duże dziecko duży wydatek". Żona bez problemu dostanie podwyższone alimemty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalafjdjv

Ta 13 latka spokojnie moglaby juz isc do jakiejs drobnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta najlepiej nich idzie za ojca do pracy  żeby biedny misiu nie musiał płacić alimentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

To śmieszne że w kraju gdzie wciąż dużo ludzi zarabia 1600zl na reke pazerne baby z kafe uważają 500zl za ochlap xD

Czepiscie się autora ale to jego była zrobiła sobie dwójkę dzieci z nieudscznikiem? Xd

I ona też nieudacznica bo zarabia tylko 3000. Po co się rozmnażala? 

Baba rodzi dzieci często nie ma pracy kasy ani nic a potem "facet dej mi na dsiecko" xd

Żałosne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autor nie zarabia najniższej wiec spokojnie może płacić więcej alimentow niż 500 zł na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×