Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pare slow do kobiet... wy sie naprawde pozbawiacie szansy na milosc i szczescie

Polecane posty

Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

przecież to największa mameja, która nawet koło faceta nie stała

skad wiesz, jaki on jest w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość gość napisał:

No i niestety zleciały się już kafeteryjne debylki , których dupsko boli od prawdy i jak tępe bachory nie potrafią się przyznać, ze lecą na bad boyów...żałosne koorewki, was to powinno się znowu sprowadzic do roli własności męzczyzny, za tępe jesteście by żyć jako autonomiczne jednostki.

Może i lecą, ale co z tego? Czy coś dalej z tego wynika?

 

41 minut temu, Gość gość napisał:

być może 🙂

choć trudno uwierzyć, że u Ciebie wokol sa sami intelektualisci, co graja w szachy i czytaja ksiazki a w czasie wolnym zwiedzaja muzea

Jak Bog miły, nie o szachy i muzea tu chodzi, tylko o normalnych ludzi, którzy przynajmniej starają się utrzymać swoje związki. Czy Ty siedzisz tylko na jakiejś dresiarskiej dyskotece, gdzie same karyny i sebixy wymieniają się du.pskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę już żyję na tym świecie i wiesz co ci powiem? Takie teksty jak twój są bardzo typowe dla koleżki, który wie, że nie ma w zasadzie nic do zaoferowania - jest nudny jak flaki z olejem, marnuje życie na "granie w gry", nie ma interesującego zajęcia, nie ma poczucia humoru, ciekawej osobowości. No i trudno, część społeczeństwa taka jest. Tylko że taki koleżko nie spojrzy na równie nudną dziewczynę, szarą myszkę w kucyku i sweterku, która się mało odzywa. Taki zawsze patrzy na te ładne, atrakcyjne dziewczyny, które mają coś do powiedzenia, mają jakieś jaja. I wtedy zaczyna się ten słynny męski lament. "Dziewczyny takie są, lecą tylko na wygląd i kasę, oglądają się za badboyami a przecież liczy się charakter". Oglądasz czasem Chłopaków do wzięcia? Siedzi taka bezzębna ciapa i gada o tym, że dla dziewczyn powinien liczyć sie charakter, podczas gdy on nie ma nawet tego charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trochę już żyję na tym świecie i wiesz co ci powiem? Takie teksty jak twój są bardzo typowe dla koleżki, który wie, że nie ma w zasadzie nic do zaoferowania - jest nudny jak flaki z olejem, marnuje życie na "granie w gry", nie ma interesującego zajęcia, nie ma poczucia humoru, ciekawej osobowości. No i trudno, część społeczeństwa taka jest. Tylko że taki koleżko nie spojrzy na równie nudną dziewczynę, szarą myszkę w kucyku i sweterku, która się mało odzywa. Taki zawsze patrzy na te ładne, atrakcyjne dziewczyny, które mają coś do powiedzenia, mają jakieś jaja. I wtedy zaczyna się ten słynny męski lament. "Dziewczyny takie są, lecą tylko na wygląd i kasę, oglądają się za badboyami a przecież liczy się charakter". Oglądasz czasem Chłopaków do wzięcia? Siedzi taka bezzębna ciapa i gada o tym, że dla dziewczyn powinien liczyć sie charakter, podczas gdy on nie ma nawet tego charakteru

👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

W życiu odrzuciłam sporo pajacow, którzy pewnie podobnie wyplakuja się na forach, że pewnie dlatego, że nie są badboyami xD a to zwykle dzbany były uzalajace się nad sobą i szukające winnych wokol

Raz zaczęłam się spotykać z 1 "badboyem", ale źle to się dla mnie skończylo, sporo nakręcił i zerwał kontakt, ale może kiedyś mu napisze, że właśnie patrzę na jego dziecko i myślę jak zniszczył mi i maluchowi życie 

PS żadnego dzieciaka nie było, a ja sobie znalazłam kogoś kto o mnie dba i o kogo ja chętnie dbam pod każdym względem

Jak was dziewczyny odrzucają to pewnie za wysokie progi na wasze nogi i tyle xD jak można mieć pretensje nic sobą nie reprezentując oprócz frustracji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Trochę już żyję na tym świecie i wiesz co ci powiem? Takie teksty jak twój są bardzo typowe dla koleżki, który wie, że nie ma w zasadzie nic do zaoferowania - jest nudny jak flaki z olejem, marnuje życie na "granie w gry", nie ma interesującego zajęcia, nie ma poczucia humoru, ciekawej osobowości. No i trudno, część społeczeństwa taka jest. Tylko że taki koleżko nie spojrzy na równie nudną dziewczynę, szarą myszkę w kucyku i sweterku, która się mało odzywa. Taki zawsze patrzy na te ładne, atrakcyjne dziewczyny, które mają coś do powiedzenia, mają jakieś jaja. I wtedy zaczyna się ten słynny męski lament. "Dziewczyny takie są, lecą tylko na wygląd i kasę, oglądają się za badboyami a przecież liczy się charakter". Oglądasz czasem Chłopaków do wzięcia? Siedzi taka bezzębna ciapa i gada o tym, że dla dziewczyn powinien liczyć sie charakter, podczas gdy on nie ma nawet tego charakteru

Nie przetłumaczysz tego komuś takiemu jak vvv bo on jest święcie przekonany że ma wspaniały charakter tylko żadna mu nie chce dac szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

A co robi taki "badboy"? Pije, pali i przeklina? :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Hehehe napisał:

A co robi taki "badboy"? Pije, pali i przeklina? :V

Przebiega na czerwonym, więc wie co to adrenalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co robisz zeby miec dziewczynę. Czy zagadujesz jakies dziewczyny na podobnym poziomie atrakcyjnosci. Czy pracujesz nad soba? Czy wiesz jak kogos uszczesliwic? Czy umiesz soba zainteresowac. Czy umiesz rozmawiac na inne tematy poza bed bojami i co kobiety powinny robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jest umiesniony, przyjezdza na stacje benzynowa w sobote wieczorem kupic piwo i szlugi i gumki, wpycha sie przed niesmialego introwertyka ktory zrobil dwa kroki w bok, by siegnac po tic taki !

a potem wsiada do auta (VW Golfa) do swojej blond niunii i jada na impreze, potem wracaja autem do domu, mimo ze pili i uprawiaja seks, bad boy do tego oczekuje zrobienia loda, choc nie bral prysznica od 10 godzin !

 

nazajutrz kobieta mowi, ze ja boli glowa, a on mowi jej " kurfa nie przesadzaj" i zamiast po paracetamol jedzie do kolegi (albo kochanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

czyli nedzny frajer z gownem zamiast mozgu ktory zatrzymal sie w rozwoju na liceum :V jak wiekszosc polaczkow :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jest umiesniony, przyjezdza na stacje benzynowa w sobote wieczorem kupic piwo i szlugi i gumki, wpycha sie przed niesmialego introwertyka ktory zrobil dwa kroki w bok, by siegnac po tic taki !

a potem wsiada do auta (VW Golfa) do swojej blond niunii i jada na impreze, potem wracaja autem do domu, mimo ze pili i uprawiaja seks, bad boy do tego oczekuje zrobienia loda, choc nie bral prysznica od 10 godzin !

 

nazajutrz kobieta mowi, ze ja boli glowa, a on mowi jej " kurfa nie przesadzaj" i zamiast po paracetamol jedzie do kolegi (albo kochanki)

To jest patologia a nie „bad boy”.

Normalna dziewczyna nie zainteresuje się takim chłopakiem, bo po co? 

Chyba, ze Ty szukasz takiej blond niuni to wtedy faktycznie masz problem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Hehehe napisał:

Gdyby "badboy" mial brzydki ryj to by zadna na niego nie spojrzala. Chodzi tylko o wyglad ryja. No i tez nie moze byc grubasem. Charakter jest malo wazny, liczy sie tylko wyglad dla tych pustakow.

mój bad boy miał brzydki ryj. I w sumie wolałam pozyć znim kilka lat i mieć całkiem fajne wspomnienia i dobry seks, niż wyjść za mąż za takie flaki z olejem, które mnie niczym nie pociągąły, bo taki właśnie facet o mnie zabiegął i gdybym sie dąła namówić, to pewnie bym go dawno już zatłukła taki był nijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
5 godzin temu, Gość gość napisał:

skonczmy z tym wzajemnym naskakiwaniem na siebie na forum... zrobmy gruba kreske i porozmawiajmy rzeczowo i kulturalnie !

 

fakty sa ino takie, ze duzo jest facetow, ktrozy cha szczerze pokochac kobiete, byc dla niej wsparciem oparciem, opiekunem, ale zarazem partnerem... chca isc razem przez zycie na dobre i na zle....

ale kobiety czesto odtracaja takich facetow, bo dostarczaja im rzekomo zbyt malo emocji... wybieraja wiec bad boya, a potem sa zdradzane i mowia, ze wszyscy faceci to banda chamow

 

ale przeciez mogly wziac sobie tych wartosciowych, same sa sobie winne, ze wybraly bad boya

ten scenariusz sie powstarza od lat, drogie panie, nie pora zmadrzec?

Takich adonisów jest pełno daruj sobie wyjdź na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

No i niestety zleciały się już kafeteryjne debylki , których dupsko boli od prawdy i jak tępe bachory nie potrafią się przyznać, ze lecą na bad boyów...żałosne koorewki, was to powinno się znowu sprowadzic do roli własności męzczyzny, za tępe jesteście by żyć jako autonomiczne jednostki.

powiedział miły, dobrze wychowany chłopak, któray ma wiele do zaoferowania kobiecie:D. Jak widać sa bad boye, są mili faceci i trzecia kategoria takich jak ty , czyli agresywny schamiały  kmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie przetłumaczysz tego komuś takiemu jak vvv bo on jest święcie przekonany że ma wspaniały charakter tylko żadna mu nie chce dac szansy.

ani panna, ani kolega, nikt się do niego nie odzywa i wszyscy uciekają  zanim zdązy usta otworzyć. Jeśli VVV nie jest smokiem ziejacym ogniem to nie wierze ze na całym swiecie nie ma ani jednej osoby która choćby z bólem, obrzydzeniem lub przez przypadek lub brak refleksu  nie zamieniłaby z nim  paru zdań przez  te jego 20 parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Przebiega na czerwonym, więc wie co to adrenalina

😄 cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

😄 cudowne

Nigdy nie czuje żadnej adrenaliny 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nigdy nie czuje żadnej adrenaliny 😐

może przebiegaj na autostradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

może przebiegaj na autostradzie

Rozwaze to 🤔 ale adrenaliny nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Rozwaze to 🤔 ale adrenaliny nie będzie.

ale jaki zryw i tempo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Poyeby zawsze na posterunku. A nawet paszteta nie potrafią wyrwać na swoją wspaniałą osobowość niebedboja. 

HAHAHA W PUNKT! 10/10 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalny beta

Gdyby tak rzeczywiście było (tzn gdyby kobiety lecialy tylko na bedbojów) to większość byłaby bez baby bo większość to niebedboje, a jakoś mają swoje losz.ki. 

Nie jesteście ani wartościowi ani dobrzy. Jesteście mocno sfrustrowanymi, pasywnymi agresorami. W dodatku najczęściej wiecznie marudzącymi i jęczącymi (a uwierzcie , ze to mooocno odpychająca cecha,) odludkami, którzy nawet nie potrafią podejśc do dziewczyny, a potem placzą, że jakiś inny Was ubiegł i wyrwał upatrzoną przez Was laskę, rzekomo "bedboj".

W dodatku zero w Was pokory czy samokrytyki. Nie wspominając o autorefleksji czy chęci pracy nad sobą. Potraficie jedynie wszystko zrzucać na "złe kobiety", rodziców, świat, ble ble ble - która normalna kobieta chciałaby takiego cip.eusza i jęczybułę? 

Ale płaczcie i jojczcie dalej - TO NIC WAM NIE DA, a dzięki temu do końca swojego żywota będziecie tam gdzie jesteście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znowu Arystocweles. Tego zjeeba powinni zbanowac dożywotnio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znowu Arystocweles. Tego zjeeba powinni zbanowac dożywotnio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łabonć

Nakarmta mje chlebem To ja łabonć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

wy i to wasze wybielanie sie 😄 a co powiesz na to... znam kolesia ktory pisal z taka jedna przez kilka miesiecy. pisala mu ona ze jest on jej idealem z charakteru, stworzonym dla niej i inne podobne komplementy ale jednak odrzucila go bo nie podobal sie jej jego ryj. i co? podejrzewam ze z kazda byloby poodbnie bo dla was liczy sie TYLKO wyglad. ktory swoja droga okolo 40 zupelnie straci znaczenie bo wtedy kazdy, nawet najpiekniejszy przystiojniaczek wyglada jak gowno, pomarszczony paskudny ryj z wypadajacymi zebami i wlosami :V ale wyglad jest najwazniejszy bueheheheheh 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość hehehe napisał:

wy i to wasze wybielanie sie 😄 a co powiesz na to... znam kolesia ktory pisal z taka jedna przez kilka miesiecy. pisala mu ona ze jest on jej idealem z charakteru, stworzonym dla niej i inne podobne komplementy ale jednak odrzucila go bo nie podobal sie jej jego ryj. i co? podejrzewam ze z kazda byloby poodbnie bo dla was liczy sie TYLKO wyglad. ktory swoja droga okolo 40 zupelnie straci znaczenie bo wtedy kazdy, nawet najpiekniejszy przystiojniaczek wyglada jak gowno, pomarszczony paskudny ryj z wypadajacymi zebami i wlosami :V ale wyglad jest najwazniejszy bueheheheheh 😄

I co się podniecasz deklu? Gdyby on pisał to w eter a później laska wyslalaby mu zdjęcie na którym wygląda jak morświn bo waży 150 kilo to też by mu miłość przeszła. Jeśli w wieku 40 lat wszystko ci wypada łącznie z odbytem to można pogratulować jedynie sobie takiego zaniedbania. Morde i zęby trzeba myć a nie wietrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I co się podniecasz deklu? Gdyby on pisał to w eter a później laska wyslalaby mu zdjęcie na którym wygląda jak morświn bo waży 150 kilo to też by mu miłość przeszła. Jeśli w wieku 40 lat wszystko ci wypada łącznie z odbytem to można pogratulować jedynie sobie takiego zaniedbania. Morde i zęby trzeba myć a nie wietrzyc.

ja mam 20 lat przyglupie ale latwo mozna zaobserwowac jak np zmienili sie aktorzy i aktorki. 20 lat temu pieknisie kolo 20 a teraz kolo 40 chodzace gowna z wygladu. teraz pomysl co sie stanie z jakimis nalogowcami ktorzy starzeja sie o wiele szybciej, a wiadomo ze polaczki to w wiekszosci alkoholicy i palacze. tyle wart jest wyglad. a jesli chodzi o tamtego kolesia to oni znali sie z reala wiec wiedziala doskonale  zkim pisze ale jednak finalnie postanowila wszystko olac bo cos tam sie jej nie podobalo w jego ryju, grubasem koles nie jest 😄 ja na pewno nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym ze jest moim idealem z charakteru, nawet gdyby byla brzydka, z czasem na pewno bym sie przyzwyczail bo do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość hehehe napisał:

ja mam 20 lat przyglupie ale latwo mozna zaobserwowac jak np zmienili sie aktorzy i aktorki. 20 lat temu pieknisie kolo 20 a teraz kolo 40 chodzace gowna z wygladu. teraz pomysl co sie stanie z jakimis nalogowcami ktorzy starzeja sie o wiele szybciej, a wiadomo ze polaczki to w wiekszosci alkoholicy i palacze. tyle wart jest wyglad. a jesli chodzi o tamtego kolesia to oni znali sie z reala wiec wiedziala doskonale  zkim pisze ale jednak finalnie postanowila wszystko olac bo cos tam sie jej nie podobalo w jego ryju, grubasem koles nie jest 😄 ja na pewno nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym ze jest moim idealem z charakteru, nawet gdyby byla brzydka, z czasem na pewno bym sie przyzwyczail bo do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

20 lat? Ja z takimi dziećmi nie rozmawiam. Pora zmienić pieluche smarkaczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×