Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pare slow do kobiet... wy sie naprawde pozbawiacie szansy na milosc i szczescie

Polecane posty

Gość hehehe
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

20 lat? Ja z takimi dziećmi nie rozmawiam. Pora zmienić pieluche smarkaczu. 

buhehehehe to spadaj. 20 lat ale madrzejszy od ciebie pustaku patrzacy tylko na wyglad :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość hehehe napisał:

wy i to wasze wybielanie sie 😄 a co powiesz na to... znam kolesia ktory pisal z taka jedna przez kilka miesiecy. pisala mu ona ze jest on jej idealem z charakteru, stworzonym dla niej i inne podobne komplementy ale jednak odrzucila go bo nie podobal sie jej jego ryj. i co? podejrzewam ze z kazda byloby poodbnie bo dla was liczy sie TYLKO wyglad. ktory swoja droga okolo 40 zupelnie straci znaczenie bo wtedy kazdy, nawet najpiekniejszy przystiojniaczek wyglada jak gowno, pomarszczony paskudny ryj z wypadajacymi zebami i wlosami :V ale wyglad jest najwazniejszy bueheheheheh 😄

incelu nie pie rdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
8 minut temu, Gość Gość napisał:

incelu nie pie rdol

nie pisalem o sobie tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość hehehe napisał:

ja mam 20 lat przyglupie ale latwo mozna zaobserwowac jak np zmienili sie aktorzy i aktorki. 20 lat temu pieknisie kolo 20 a teraz kolo 40 chodzace gowna z wygladu. teraz pomysl co sie stanie z jakimis nalogowcami ktorzy starzeja sie o wiele szybciej, a wiadomo ze polaczki to w wiekszosci alkoholicy i palacze. tyle wart jest wyglad. a jesli chodzi o tamtego kolesia to oni znali sie z reala wiec wiedziala doskonale  zkim pisze ale jednak finalnie postanowila wszystko olac bo cos tam sie jej nie podobalo w jego ryju, grubasem koles nie jest 😄 ja na pewno nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym ze jest moim idealem z charakteru, nawet gdyby byla brzydka, z czasem na pewno bym sie przyzwyczail bo do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

20 lat i już tak tragicznie zyebany umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość hehehe napisał:

ja mam 20 lat przyglupie ale latwo mozna zaobserwowac jak np zmienili sie aktorzy i aktorki. 20 lat temu pieknisie kolo 20 a teraz kolo 40 chodzace gowna z wygladu. teraz pomysl co sie stanie z jakimis nalogowcami ktorzy starzeja sie o wiele szybciej, a wiadomo ze polaczki to w wiekszosci alkoholicy i palacze. tyle wart jest wyglad. a jesli chodzi o tamtego kolesia to oni znali sie z reala wiec wiedziala doskonale  zkim pisze ale jednak finalnie postanowila wszystko olac bo cos tam sie jej nie podobalo w jego ryju, grubasem koles nie jest 😄 ja na pewno nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym ze jest moim idealem z charakteru, nawet gdyby byla brzydka, z czasem na pewno bym sie przyzwyczail bo do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

Nie odrzuciłbyś, bo nie miałbyś ku temu okazji. Po prostu w ogóle byś nie zaczął takiej znajomości i nie przekonał się, że to dziewczę idealne z charakteru. Poza tym jak słyszę to wasze "pisali ze sobą kilka miesięcy", "popiszemy?". "pisałem z nią, a ona..." to mam cofki. Pokolenie wymoczków, co mocni są w "pisaniu", a w realnym życiu głównie ryk, bo już nie umieją relacji międzyludzkich obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość hehehe napisał:

ja mam 20 lat przyglupie ale latwo mozna zaobserwowac jak np zmienili sie aktorzy i aktorki. 20 lat temu pieknisie kolo 20 a teraz kolo 40 chodzace gowna z wygladu. teraz pomysl co sie stanie z jakimis nalogowcami ktorzy starzeja sie o wiele szybciej, a wiadomo ze polaczki to w wiekszosci alkoholicy i palacze. tyle wart jest wyglad. a jesli chodzi o tamtego kolesia to oni znali sie z reala wiec wiedziala doskonale  zkim pisze ale jednak finalnie postanowila wszystko olac bo cos tam sie jej nie podobalo w jego ryju, grubasem koles nie jest 😄 ja na pewno nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym ze jest moim idealem z charakteru, nawet gdyby byla brzydka, z czasem na pewno bym sie przyzwyczail bo do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

Nie odrzuciłbyś, bo nie miałbyś ku temu okazji. Po prostu w ogóle byś nie zaczął takiej znajomości i nie przekonał się, że to dziewczę idealne z charakteru. Poza tym jak słyszę to wasze "pisali ze sobą kilka miesięcy", "popiszemy?". "pisałem z nią, a ona..." to mam cofki. Pokolenie wymoczków, co mocni są w "pisaniu", a w realnym życiu głównie ryk, bo już nie umieją relacji międzyludzkich obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
Przed chwilą, Gość gość napisał:

20 lat i już tak tragicznie zyebany umysłowo?

prawda boli co smieciu? tyle wart jest ten wasz w chu/j wazny wyglad buhheheheheeh wspomnisz moje slowa przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie odrzuciłbyś, bo nie miałbyś ku temu okazji. Po prostu w ogóle byś nie zaczął takiej znajomości i nie przekonał się, że to dziewczę idealne z charakteru. Poza tym jak słyszę to wasze "pisali ze sobą kilka miesięcy", "popiszemy?". "pisałem z nią, a ona..." to mam cofki. Pokolenie wymoczków, co mocni są w "pisaniu", a w realnym życiu głównie ryk, bo już nie umieją relacji międzyludzkich obsługiwać.

brawo, i jeszcze nie nie może zrozumieć, ze prawdopodobnie nie chodziło o ryj skoro panna i tak go już widziała i pisała mu te pierdoły, tylko prawdopodobnie się wk..      tym że  ona mu daje znaki ze jej się podoba, a mameja dalej pisze, pisze i pisze zamiast coś zacząć działać. Każdy by miał dosyć, bo ile mozna czekać aż ktoś zechce sie normalnie zacząć spotykać anie tylko  pisze, czeka na komplementy i na to że panna  sama bez jego udziału mu związek zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość hehehe napisał:

prawda boli co smieciu? tyle wart jest ten wasz w chu/j wazny wyglad buhheheheheeh wspomnisz moje slowa przyglupie

hehehehe, podniecaj sie mały, podniecaj, i tak skończysz sam i nawet durniu nie zorientujesz sie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość hehehe napisał:

prawda boli co smieciu? tyle wart jest ten wasz w chu/j wazny wyglad buhheheheheeh wspomnisz moje slowa przyglupie

ty naprawdę myslisz ze jakbyś miał nie wiem jak piękny ryj to któraś panna chiałaby z tobą być. Ok, może by chętniej podchodziły, ale jak rozewrzesz gębę i zaczniesz pokazywać charakter to i ryj nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie odrzuciłbyś, bo nie miałbyś ku temu okazji. Po prostu w ogóle byś nie zaczął takiej znajomości i nie przekonał się, że to dziewczę idealne z charakteru. Poza tym jak słyszę to wasze "pisali ze sobą kilka miesięcy", "popiszemy?". "pisałem z nią, a ona..." to mam cofki. Pokolenie wymoczków, co mocni są w "pisaniu", a w realnym życiu głównie ryk, bo już nie umieją relacji międzyludzkich obsługiwać. 

gowno o mnie wiesz zje/bie. mialem kilka dziewczyn ale zadna nie byla moim idealem ale to niewazne. wazne jest to ze wiekszosc z was leci tylko i wylacznie na wyglad a pozniej placzecie po forach w necie: "moj super przystojniaczek mnie zdradzil". :V dla was najwazniejszy jest wyglad i dlatego bedziecie zawsze za ta glupote placic. to co opisalem doskonale to pokazuje. kuuuurwaaa ja w zyciu nie pozwolilbym odejsc dziewczynie ktora by byla moim idealem. w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość hehehe napisał:

buhehehehe to spadaj. 20 lat ale madrzejszy od ciebie pustaku patrzacy tylko na wyglad :V

Człowiek w większości przypadków jest w stanie poprawić swój wygląd na co najmniej przyzwoity. Grubas schudnie, nieforemny może się naprawić sportem, szczerbaty zęby wyleczy, pryszczaty o cerę zadba, rysy twarzy można bardzo poprawić odpowiednią fryzurą i zarostem, może okularami. Można zamiast nieforemnego t-shirtu i spodni bojówek Bomber ubrać się tak, by kobietę pociagać. Na necie wiele jest metamorfoz, jak brzydale odrobiną wysiłku zamienili się w smakowite kąski, wcale nie metroseksualne. No ale to trzeba się trochę postarać. Skoro tobie czy "koledze" się nie chce, to dalej czekajcie jak żaby na liściu, aż znajdzie się taka, której będzie również wszystko jedno. Ale musicie być przygotowani na fakt, że ona również będzie krzywa, pryszczata, niedomyta, z zaniedbanym od lat warkoczem i obryzionymi paznokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość hehehe napisał:

gowno o mnie wiesz zje/bie. mialem kilka dziewczyn ale zadna nie byla moim idealem ale to niewazne. wazne jest to ze wiekszosc z was leci tylko i wylacznie na wyglad a pozniej placzecie po forach w necie: "moj super przystojniaczek mnie zdradzil". :V dla was najwazniejszy jest wyglad i dlatego bedziecie zawsze za ta glupote placic. to co opisalem doskonale to pokazuje. kuuuurwaaa ja w zyciu nie pozwolilbym odejsc dziewczynie ktora by byla moim idealem. w zyciu.

miałeś, ale nie masz wieć sam widzisz ze na siłe się nie da i tak, czy ryj, czy nie ryj. Uciekły, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość hehehe napisał:

gowno o mnie wiesz zje/bie. mialem kilka dziewczyn ale zadna nie byla moim idealem ale to niewazne. wazne jest to ze wiekszosc z was leci tylko i wylacznie na wyglad a pozniej placzecie po forach w necie: "moj super przystojniaczek mnie zdradzil". :V dla was najwazniejszy jest wyglad i dlatego bedziecie zawsze za ta glupote placic. to co opisalem doskonale to pokazuje. kuuuurwaaa ja w zyciu nie pozwolilbym odejsc dziewczynie ktora by byla moim idealem. w zyciu.

ale nieidealnym pozwoliłeś...co za ciekawa mentalność, ciebie  bylejakiego maja  rwać jak  czerereśnie, ale ty  możesz sie przemęczyć z byle jaką, byle nie długo, bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

wszystko co napisalem jest reakcja. "relacje miedzyludzkie" buehehehehehehe doskonale je znam, dlatego zakonczylem wiekszosc znajomosci. falsz i syf jaki wiekszosc ludzi prezentuje jest niesamowita. z wami mozna tylko uchlewac ryje i obrabiac sobie nawzajem dupy za plecami. no faktycznie, jest za czym tesknic i czego chciec. :V :V :V :V :V :V :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamstwa

"fakty sa ino takie, ze duzo jest facetow, ktrozy cha szczerze pokochac kobiete, byc dla niej wsparciem oparciem, opiekunem, ale zarazem partnerem... chca isc razem przez zycie na dobre i na zle...."

to czemu nie bierzecie starych panien, kobiet z portali randkowych i nie kochacie ich tylko czekacie na najpiekniejsze idealy 10/10?

faceci wola czekac na nieistniejace idealy zamiast dac szanse wolnym kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość hehehe napisał:

wszystko co napisalem jest reakcja. "relacje miedzyludzkie" buehehehehehehe doskonale je znam, dlatego zakonczylem wiekszosc znajomosci. falsz i syf jaki wiekszosc ludzi prezentuje jest niesamowita. z wami mozna tylko uchlewac ryje i obrabiac sobie nawzajem dupy za plecami. no faktycznie, jest za czym tesknic i czego chciec. :V :V :V :V :V :V :V

czyli młode dziwadło, które samo sobie marnuje zycie i robi krzywdę utwierdzajać sie w swoim zyebaniu. Krzyżyk na drogę synku. I powodzenia, bo jeszcze wiele trudnych lat przed tobą, w wiecznej samotności, zawiśći, złości na cały świat, odtrąceniu itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
3 minuty temu, Gość gość napisał:

czyli młode dziwadło, które samo sobie marnuje zycie i robi krzywdę utwierdzajać sie w swoim zyebaniu. Krzyżyk na drogę synku. I powodzenia, bo jeszcze wiele trudnych lat przed tobą, w wiecznej samotności, zawiśći, złości na cały świat, odtrąceniu itp, itd.

zycie to zmarnowalem sobie pewnymi znajomosciami. szkoda ze tak pozno to zrozumialem. reszty nie chce mi sie komentowac. ty wiesz wszystko najlepiej :V :V :V mysle ze kiedys wspomnisz moje slowa i powiesz "kuuurwaa on mial 100% racji". nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość hehehe napisał:

zycie to zmarnowalem sobie pewnymi znajomosciami. szkoda ze tak pozno to zrozumialem. reszty nie chce mi sie komentowac. ty wiesz wszystko najlepiej :V :V :V mysle ze kiedys wspomnisz moje slowa i powiesz "kuuurwaa on mial 100% racji". nara

nie pocieszaj sie, ja już przezyłam swoje zycie i to całkiem dobrze, zbliżam sie radośnie do 50 więc i znajomych i chłopaków i męza i dzieci i  całkiem udane zycie już miałam, kilka poraqżek i zawodów też, dlatego to ty wspomnisz moje słowa, ze esli czegoś sensownego ze sobą  i swoim g.. życiem nie zrobisz, to naprawdę będziesz miał kiedyś bardzo  cieżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość hehehe napisał:

zycie to zmarnowalem sobie pewnymi znajomosciami. szkoda ze tak pozno to zrozumialem. reszty nie chce mi sie komentowac. ty wiesz wszystko najlepiej :V :V :V mysle ze kiedys wspomnisz moje slowa i powiesz "kuuurwaa on mial 100% racji". nara

Nie ja pisałam tamten komentarz (choć się z nim zgadzam), ale aż się uśmiechnełam. Tak, ja 30letnia baba na pewno bym kiedyś przyznała rację 20letniemu wymoczkowi, którego czytam ze szczerym politowaniem... 😉 Czasem lubię sobie poczytać tych chłoptasi na kafe, odczuwam wtedy jakąś dziwną satysfakcję, że głupi ludzie marnują się na własne życzenie. Co za szczęście, że parę lat temu tylu ryczących chłopców nie było i było raczej w czym wybierać. Chłopy były bardziej życiowe. Chociaż teraz też spotykam masę fajnych młodych chłopaków, którym o coś w życiu chodzi i aż miło się z nimi przebywa. To pewnie ci mityczni "bedboje", co wam najlepsze dziewczyny podbierają, co? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musicie zrozumieć, że różnica między przyjacielem i partnerem jest taka, że kochanek musi podobać się fizycznie. Nie można mieć spełnionego, udanego związku z kimś kogo "ryj" nam się nie podoba. więc nie ma nic nienaturalnego ani pustego w odrzuceniu kogoś za sam wygląd skoro taki związek i tak byłby pełen frustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie ja pisałam tamten komentarz (choć się z nim zgadzam), ale aż się uśmiechnełam. Tak, ja 30letnia baba na pewno bym kiedyś przyznała rację 20letniemu wymoczkowi, którego czytam ze szczerym politowaniem... 😉 Czasem lubię sobie poczytać tych chłoptasi na kafe, odczuwam wtedy jakąś dziwną satysfakcję, że głupi ludzie marnują się na własne życzenie. Co za szczęście, że parę lat temu tylu ryczących chłopców nie było i było raczej w czym wybierać. Chłopy były bardziej życiowe. Chociaż teraz też spotykam masę fajnych młodych chłopaków, którym o coś w życiu chodzi i aż miło się z nimi przebywa. To pewnie ci mityczni "bedboje", co wam najlepsze dziewczyny podbierają, co? 😄

świetny komentarz. Moja 100 letnia ciotka ma więcej energii i radośći zycia niż ten koleś, który przegrał sie zanim zaczął w ogóle żyć  jak dorosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy

Kusi napisać puentę 

-najbardziej wiedza ci co zostali sami z jakiś względów, tutaj znowu będą piać życie idzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość hehehe napisał:

ja mam 20 lat przyglupie ale latwo mozna zaobserwowac jak np zmienili sie aktorzy i aktorki. 20 lat temu pieknisie kolo 20 a teraz kolo 40 chodzace gowna z wygladu. teraz pomysl co sie stanie z jakimis nalogowcami ktorzy starzeja sie o wiele szybciej, a wiadomo ze polaczki to w wiekszosci alkoholicy i palacze. tyle wart jest wyglad. a jesli chodzi o tamtego kolesia to oni znali sie z reala wiec wiedziala doskonale  zkim pisze ale jednak finalnie postanowila wszystko olac bo cos tam sie jej nie podobalo w jego ryju, grubasem koles nie jest 😄 ja na pewno nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym ze jest moim idealem z charakteru, nawet gdyby byla brzydka, z czasem na pewno bym sie przyzwyczail bo do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

hhahahah taaa pier.dol, pier.dol 

udowodniono, że kobiety z twarzą 4/10 i poniżej sa aseksualne dla facetów

znam trochę świetnych z charakteru kobiet w wieku 25-30, i mimo ze są w dodatku szczuple to i tak nie mialy powodzenia z powodu brzydkiego ryja 3 lub 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość hehehe napisał:

zycie to zmarnowalem sobie pewnymi znajomosciami. szkoda ze tak pozno to zrozumialem. reszty nie chce mi sie komentowac. ty wiesz wszystko najlepiej :V :V :V mysle ze kiedys wspomnisz moje slowa i powiesz "kuuurwaa on mial 100% racji". nara

Nie ja pisałam tamten komentarz (choć się z nim zgadzam), ale aż się uśmiechnełam. Tak, ja 30letnia baba na pewno bym kiedyś przyznała rację 20letniemu wymoczkowi, którego czytam ze szczerym politowaniem... 😉 Czasem lubię sobie poczytać tych chłoptasi na kafe, odczuwam wtedy jakąś dziwną satysfakcję, że głupi ludzie marnują się na własne życzenie. Co za szczęście, że parę lat temu tylu ryczących chłopców nie było i było raczej w czym wybierać. Chłopy były bardziej życiowe. Chociaż teraz też spotykam masę fajnych młodych chłopaków, którym o coś w życiu chodzi i aż miło się z nimi przebywa. To pewnie ci mityczni "bedboje", co wam najlepsze dziewczyny podbierają, co? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

duzo facetow pragnie zalozyc szczesliwa rodzine, a wczesniej miec kochajaca kobiete, chodzic brzegiem morza w nocy i liczyc gwiazdy na niebie!

Chcą tego z  piękną młoda dziewczyną, niejeden tu chce 20 lat młodszej i piep.rzą o bezinteresowniej miłości, albo pytają o szansę u super laski gdy przyznają, że sami są brzydcy, a później krzyczą, że kobiety patrzą na wygląd bo ich super laska nie chce, szczyt hipokryzji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cholerka, przepraszam, odświeżyłam stronę i jeszcze raz wysłał mi się komentarz. Nie wiem dlaczego nikt inny na kafe tak nie ma, tylko ja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
4 minuty temu, Gość gość napisał:

hhahahah taaa pier.dol, pier.dol 

udowodniono, że kobiety z twarzą 4/10 i poniżej sa aseksualne dla facetów

znam trochę świetnych z charakteru kobiet w wieku 25-30, i mimo ze są w dodatku szczuple to i tak nie mialy powodzenia z powodu brzydkiego ryja 3 lub 4/10

pewnie nie uwierzysz ze kiedys bylem z dziewczyna ktora nie podobala mi sie z wygladu. bylem z nia dlatego ze czulem sie przy niej niesamowicie i moglismy gadac calymi dniami. a zakonczylo sie to przez to ze ktos sie wtracil. zaluje troche ze na to pozwolilem no ale stalo sie. do wygladu mozna sie przyzwyczaic i nawet pokochac cos brzydkiego 😄 jak sie pokocha charakter to i mozna wyglad. ta laska o ktorej pisalem kiedys bedzie bardzo zalowala, ze odrzucila swoj ideal przez cos co nie ma zadnego znaczenia. a tym bardziej po 40 :V :V :V :V a oni oboje sie do tego wieku zblizaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

a swoja droga to sama nie jest jakas ladna i z akzda chwila jest coraz gorzej, podobno wypadaja jej wlosy i zeby.... kolo 35 lat... wiec skad u niej wymagania co do wygladu to nie mam pojecia :V :V :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×