Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość King

Co zrobi kobieta jeśli się zakocha ale facet o nią nie zabiega

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Subtelne znaki to sobie zostawcie dla indian. 90 procent facetów tych niby znaków nawet nie zauważa.

No patelnia nie przywale. 🙂 akurat te moje sygnaly byly widoczne i na szczescie udalo mi sie mezczyzne zachecic 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King
1 minutę temu, Gość gość napisał:

słuchaj, jak lasce BARDZO podoba się facet to zabiega o niego...mam takiego znajomego, co aż podrywami ze strony kobiet jest aż zmęczony. Najwyraźniej Ty nie jesteś na tyle atrakcyjny i wydaje Ci się, że kobiety to krolewny z drewna a po prostu one nie są zainteresowane poznawaniem Ciebie. 

Facet, który jest przystojny, bogaty, ma pozycję społeczną - to laski się wręcz o niego biją. 

Zależy jaka taka dama typowa, dobrze wychowana, z klasą, nie puszczają a się nie będzie podrywała. Kiedyś owszem ma ala mnie babka, kładla cycki na moje ramię itp i niby było fajnie ale nie aż tak mi się podobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Chodzi o poyebane królewny z drewna, którym bardzo podoba się chłopak, ale i tak oczekują tego, że to on będzie o nie zabiegał (!). I odpuszczają tylko ze względu na własną próżność, zepsucie i przerośnięte ego.

znam gościa, którego podrywają nawet modelki i nie przeszkadza im nawet to, że ma narzeczoną ... tylko, że on jest dentystą z własną kliniką, jest z wyglądu 9/10 umięśniony, chodzi na siłkę i jeździ limitowaną wersją nowego bmw. 

także nie ma czegoś takiego jak "drewniana królewna"...tym drewnianym królewnom cieknie z nogawki na myśl o nim.

także tak - faceci są podrywani ale tylko ci z "górnej półki". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Chodzi o poyebane królewny z drewna, którym bardzo podoba się chłopak, ale i tak oczekują tego, że to on będzie o nie zabiegał (!). I odpuszczają tylko ze względu na własną próżność, zepsucie i przerośnięte ego.

zrozum, ze ŻADNA nie jest Tobą po prostu zainteresowana. Gdyby były to by Cie podrywały. Znam sporo kolesi, którzy ciągle są podrywani przez kobiety ale mają wygląd, kasę, pozycję itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King
1 minutę temu, Gość gość napisał:

znam gościa, którego podrywają nawet modelki i nie przeszkadza im nawet to, że ma narzeczoną ... tylko, że on jest dentystą z własną kliniką, jest z wyglądu 9/10 umięśniony, chodzi na siłkę i jeździ limitowaną wersją nowego bmw. 

także nie ma czegoś takiego jak "drewniana królewna"...tym drewnianym królewnom cieknie z nogawki na myśl o nim.

także tak - faceci są podrywani ale tylko ci z "górnej półki". 

To że modelki, czy piękne nie oznacza że są wartościowymi kobietami... Zasadami. Jak już mówiłem też byłem podrywany, macany, ale do tej konkretnej dziewczyny to nie pasuje, jest ładna ale skromna, ciut nieśmiała ale inteligentna i raczej świadoma swojego seksapilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

znam gościa, którego podrywają nawet modelki i nie przeszkadza im nawet to, że ma narzeczoną ... tylko, że on jest dentystą z własną kliniką, jest z wyglądu 9/10 umięśniony, chodzi na siłkę i jeździ limitowaną wersją nowego bmw. 

także nie ma czegoś takiego jak "drewniana królewna"...tym drewnianym królewnom cieknie z nogawki na myśl o nim.

także tak - faceci są podrywani ale tylko ci z "górnej półki". 

ehhh rozmarzylam sie na mysl o takim 😛 pewnie by mnie ktos nawet moglby nazwac "krolewna z drewna" bo nie wykazywalam zainteresowania 😄 ale takiego tez bym wyrywala. No ale nie dla psa kielbasa.... zostaje przygarnac jakiegos Bolka, ale pomarzyc, pofantazjowac zawsze mozna... albo popracuje nad soba w nowym roku zebym miala sexy dentystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King
2 minuty temu, Gość gość napisał:

zrozum, ze ŻADNA nie jest Tobą po prostu zainteresowana. Gdyby były to by Cie podrywały. Znam sporo kolesi, którzy ciągle są podrywani przez kobiety ale mają wygląd, kasę, pozycję itd. 

Ale ty chyba nie rozoesz, że każdy jest inny i owszem część panienek będzie goniło za taką partia, a część kobiet tego nie zrobi choćby był nie wiadomo kim. I będą właśnie subtelnie to okazywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ehhh rozmarzylam sie na mysl o takim 😛 pewnie by mnie ktos nawet moglby nazwac "krolewna z drewna" bo nie wykazywalam zainteresowania 😄 ale takiego tez bym wyrywala. No ale nie dla psa kielbasa.... zostaje przygarnac jakiegos Bolka, ale pomarzyc, pofantazjowac zawsze mozna... albo popracuje nad soba w nowym roku zebym miala sexy dentystę

Wszystko o czym piszecie to chłodna kalkulacja, czy niektórzy tutaj nigdy nie doświadczyli takiego pojęcia jak uczucie, chemia, zalochanie? I to możesz poczuć do Bolka a do tego dotkorka akurat nie.. Co ja czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość King napisał:

To że modelki, czy piękne nie oznacza że są wartościowymi kobietami... Zasadami. Jak już mówiłem też byłem podrywany, macany, ale do tej konkretnej dziewczyny to nie pasuje, jest ładna ale skromna, ciut nieśmiała ale inteligentna i raczej świadoma swojego seksapilu

a myslisz ze by ci wyjawila, co ja skrycie podnieca? my musimy byc skromne i skryte z tym, bo jest bulwers ze strony mezczyzn, wyzywanie od plytkich suk itp 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wszystko o czym piszecie to chłodna kalkulacja, czy niektórzy tutaj nigdy nie doświadczyli takiego pojęcia jak uczucie, chemia, zalochanie? I to możesz poczuć do Bolka a do tego dotkorka akurat nie.. Co ja czytam

kalkulacja? czy ja wiem. Jesli przystojny to ja mam chemie i tyle 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość King napisał:

To że modelki, czy piękne nie oznacza że są wartościowymi kobietami... Zasadami. Jak już mówiłem też byłem podrywany, macany, ale do tej konkretnej dziewczyny to nie pasuje, jest ładna ale skromna, ciut nieśmiała ale inteligentna i raczej świadoma swojego seksapilu

a myslisz ze by ci wyjawila, co ja skrycie podnieca? my musimy byc skromne i skryte z tym, bo jest bulwers ze strony mezczyzn, wyzywanie od plytkich suk itp 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość King napisał:

To że modelki, czy piękne nie oznacza że są wartościowymi kobietami... Zasadami. Jak już mówiłem też byłem podrywany, macany, ale do tej konkretnej dziewczyny to nie pasuje, jest ładna ale skromna, ciut nieśmiała ale inteligentna i raczej świadoma swojego seksapilu

a myslisz ze by ci wyjawila, co ja skrycie podnieca? my musimy byc skromne i skryte z tym, bo jest bulwers ze strony mezczyzn, wyzywanie od plytkich suk itp 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wszystko o czym piszecie to chłodna kalkulacja, czy niektórzy tutaj nigdy nie doświadczyli takiego pojęcia jak uczucie, chemia, zalochanie? I to możesz poczuć do Bolka a do tego dotkorka akurat nie.. Co ja czytam

bezinteresowna milosc to tylko rodzicow do dziecka...wszedzie indziej masz walkę interesów, każdy chce dla siebie jak najlepiej i mieć jak najatrakcyjniejszego partnera/partnerkę...dotyczy to obu płci. Kobiety są na to bardziej uwrażliwione bo chcą urodzić zdrowe potomstwo "silnemu" samcowi ( z pozycją, kasa, wygladem).  Każdy orze jak może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King
5 minut temu, Gość gosc napisał:

kalkulacja? czy ja wiem. Jesli przystojny to ja mam chemie i tyle 😛 

Jestem przystojny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

bezinteresowna milosc to tylko rodzicow do dziecka...wszedzie indziej masz walkę interesów, każdy chce dla siebie jak najlepiej i mieć jak najatrakcyjniejszego partnera/partnerkę...dotyczy to obu płci. Kobiety są na to bardziej uwrażliwione bo chcą urodzić zdrowe potomstwo "silnemu" samcowi ( z pozycją, kasa, wygladem).  Każdy orze jak może. 

To że dla ciebie są to priorytety nie znaczy że dla każdego, a potem rozwody bo związek bez miłości i jedno drugie zaczyna wkuurwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
18 minut temu, Gość gość napisał:

on jest dentystą z własną kliniką, jest z wyglądu 9/10 umięśniony, chodzi na siłkę i jeździ limitowaną wersją nowego bmw. 

No, i spłaca 2 miliony kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia
18 minut temu, Gość gość napisał:

on jest dentystą z własną kliniką, jest z wyglądu 9/10 umięśniony, chodzi na siłkę i jeździ limitowaną wersją nowego bmw. 

No, i spłaca 2 miliony kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety idą za emocjami, mając do wyboru tego idealnego ale do którego nic nie czują a mniej idealnego który wzbudza emocje, motylki wybiorą drugiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara
1 godzinę temu, Gość lulu napisał:

"Zakocha" to trochę za mocne słowo. Przynajmniej jak dla mnie. Jednak jak spodoba mi się jakiś facet i jest wolny to walę prosto z mostu czy ma ochotę gdzieś wyjść. Nie umiem stosować sztuczek czy dawać sygnałów. Wychodzę z założenia, że jak raz go gdzieś zaproszę to zna moje zdanie na swój temat i kolejny krok zostawiam jemu. Jak tego kroku nie zrobi to odpuszczam. Nie lubię się narzucać ludziom.

Nie robi tego kroku bo Ty go za szybko zrobiłaś .

 

51 minut temu, Gość lulu napisał:

No nie wiem, raczej takie jak ja pożądane nie są, ciągle jestem sama a mam już 31 lat, zresztą praktycznie za każdym razem słyszę odmowę. No cóż, przywykłam już 🙂

Macie Panowie odpowiedź .Ta ,która proponuje pierwsza spotkanie jest odrzucana ,jest nadal sama .Okazuje się ,że jednak nie lubicie kobiet z inicjatywą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Dobrarada napisał:

Nie mierz wszystkich jedną miarką. A co jak dziewczyna jest poprostu bardzo nieśmiała i ma niską samoocenę?. Może trzeba wtedy wykazać jakąś inicjatywe ją trochę spróbować ośmielić i do siebie przekonać.

Ja próbowałem wiele razy, nic to nie dało. A jednocześnie wciąż narzekała, że żaden chłopak jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

słuchaj, jak lasce BARDZO podoba się facet to zabiega o niego...mam takiego znajomego, co aż podrywami ze strony kobiet jest aż zmęczony. Najwyraźniej Ty nie jesteś na tyle atrakcyjny i wydaje Ci się, że kobiety to krolewny z drewna a po prostu one nie są zainteresowane poznawaniem Ciebie. 

Facet, który jest przystojny, bogaty, ma pozycję społeczną - to laski się wręcz o niego biją. 

Nie bredź. Polskie paniusie nie podrywają, bo by im korona z próżnego łba spadła. Co do mnie, to akurat miałem kilka razy szczęście trafić na normalne kobiety, które potrafiły pokazać, że im zależy i nie zgrywały pseudoksiężniczek. Niestety ciągle wiele Polek ma nasrane we łbach i zgrywają hrabiny, do czego nie mają żadnych absolutnie podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara
22 minuty temu, Gość vvv napisał:

Ja próbowałem wiele razy, nic to nie dało. A jednocześnie wciąż narzekała, że żaden chłopak jej nie chce.

Powiedziałeś wprost ,że Ty byś ją chciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja miałem taką sytuację dziewczyna się uśmiechała, zagadywala, często patrzyła w oczy. To pomyślałem podobam się i zaprosiłem na randkę. Odmówiła sugerując że mi się coś pomyliło. Dalej robi to samo

Olej kre tynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość K4k napisał:

Ty czym tłumaczysz swój brak działania? Możesz ją kompletnie źle oceniać. 

Sytuacja jest taka, że to kobiecie facet się podoba. Więc niech działa, a nie czeka jak krowa na rowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

No patelnia nie przywale. 🙂 akurat te moje sygnaly byly widoczne i na szczescie udalo mi sie mezczyzne zachecic 🙂 

Patelnia niepotrzebna, wystarczy zwyczajnie po ludzku się odezwać i tyle, np. zaprosić na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to

To wszystko to jest takie błędne koło.

Chłopak chce żeby dziewczyna wykazała inicjatywę -  dziewczyna wykazuje inicjatywę bo chłopak jej się podoba - chłopak ją olewa bo wie, że jej się podoba i nie ma dreszczyku emocji

chłopakowi podoba się dziewczyna - ona nie jest zainteresowana i olewa chłopaka - chłopak się jeszcze bardziej nakręca i zaczyna osaczać dziewczynę

dziewczyna narzeka, że nikt jej nie chce - chłopak wykazuje inicjatywę - dziewczyna go olewa i dalej narzeka, że nikt jej nie chce

dziewczyna twierdzi, że chce miłego sympatycznego gościa - miły sympatyczny chłopak okazuje zainteresowanie - dziewczyna go olewa i dalej wzdycha za dupkiem, który ma ją gdzieś

chłopak chce troskliwej kochającej dziewczyny - troskliwa kochająca dziewczyna chce się z nim spotkać - chłopak jej nie dostrzega i ogląda się za wredną małpą, która go upokarza i obśmiewa za plecami

Powiedzcie mi co się dzieje z tym światem, że ludzie gadają jedno a szukają czegoś innego? Nie lepiej od razu powiedzieć co kogo kręci i czego oczekuje? Myślę, że to uprościłoby sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lara napisał:

Macie Panowie odpowiedź .Ta ,która proponuje pierwsza spotkanie jest odrzucana ,jest nadal sama .Okazuje się ,że jednak nie lubicie kobiet z inicjatywą .

Kompletnie z dupy "wniosek". Po prostu laska się nie podobała temu którego podrywała, tak samo jak kobiecie może się nie spodobać facet który ją podrywa. Według twojej głupkowatej teorii, odrzuceni faceci powinni napisać "ten, który proponuje pierwszy spotkanie jest odrzucany, jest nadal sam". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Patelnia niepotrzebna, wystarczy zwyczajnie po ludzku się odezwać i tyle, np. zaprosić na piwo.

to nieprawda ja właśnie tak zwyczajnie zapraszam na piwo, kawę, bez jakiś podtekstów, że to randka czy coś. Przecież wyjście na piwo czy kawę to nie deklaracja uczuć tylko właśnie zwykłe wyjście. W późniejszych postach zostało mi to wyjaśnione, że jednak źle myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie bredź. Polskie paniusie nie podrywają, bo by im korona z próżnego łba spadła. Co do mnie, to akurat miałem kilka razy szczęście trafić na normalne kobiety, które potrafiły pokazać, że im zależy i nie zgrywały pseudoksiężniczek. Niestety ciągle wiele Polek ma nasrane we łbach i zgrywają hrabiny, do czego nie mają żadnych absolutnie podstaw.

podrywają, podrywają ale nie takich przegrywów jak Ty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×