Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość King

Co zrobi kobieta jeśli się zakocha ale facet o nią nie zabiega

Polecane posty

Gość Gosc

Dobranoc Najdroższa ❤ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie ten King?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkk
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Translate?

🚶‍♂️🗯️💩❤️🏃‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpinam się
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Lekarz prawda?

Tak, w moim przypadku to lekarz. Pracujemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość okkk napisał:

🚶‍♂️🗯️💩❤️🏃‍♀️

Facet rozmawia o kupię bo kocha dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

💩? 😐 🧻! 👍 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o
4 minuty temu, Gość gość napisał:

💩? 😐 🧻! 👍🙂

🤩😘🍴💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość okkk napisał:

🚶‍♂️🗯️💩❤️🏃‍♀️

 

17 minut temu, Gość gość napisał:

💩? 😐 🧻! 👍🙂

Idźcie spać dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Dlaczego ty nie możesz do niej zagadać? Skąd wiesz że ona jest w tobie zakochana ? I czy ty też ją kochasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość kobieta napisał:

Moim zdaniem kobieta może wykazać subtelną inicjatywę, ale facet powinien ją przejąć. Jeśli kobieta wychodzi z jakąś aluzją typu "Wybrałabym się na ten film..." , " Zawsze marzyłam, aby pójść do tej restauracji" , " Na sobotę nie mam żadnych planów" itp. to zostawia facetowi pole do manewru. Jeżeli jest zainteresowany to pociągnie temat, a jeśli nie to znaczy, że nie to po nim spływa, co mu mówię. Może jestem konserwatywna w swoich poglądach, ale już się tak nacięłam na takich "romantico", co wyłupiają na mnie oczy, szepczą miłe słówka, zagadują, a kiedy ja odwzajemniam zainteresowanie to facet znika. Miałam też przykrą sytuację, kiedy to facet mnie podrywał, trochę flirtowaliśmy itp, a potem dowiedziałam się, że pisał do mojej dobrej koleżanki, którą poznał kilka godzin wcześniej przeze mnie, żeby poszła z nim następnego dnia na imprezę. Facet tworzy taką atmosferę, że cały czas mam wrażenie, że jak zrobię jakś bardziej śmiały krok w jego kierunku to się wygłupię, więc cały czas gram w jego gierkę zgrywając obojętną.

Jesteś chora. Zwyczajne powiedzenie facetowi "chodźmy do kina" zamiast kre tyńskich sztuczek rodem z przedszkola cię przerasta? Czy twoja próżność jest aż tak wielka, że nie możesz się zwyczajnie odezwać i coś zaproponować? Polki mają strasznie nasrane we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee
8 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Idźcie spać dzieci !

🥚🥒🥚

 

4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Dlaczego ty nie możesz do niej zagadać? Skąd wiesz że ona jest w tobie zakochana ? I czy ty też ją kochasz? 

😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Ania napisał:

Mylisz pojęcia. To że kobieta nie będzie latała za facetem i nie będzie mu się narzucać nie oznacza że nie może z nim porozmawiać jeżeli on tego będzie chciał.  Może tak została wychowana i takie ma poglądy konserwatywne ze to faceta należy inicjatywa. Osobiście uważam ze to żałosne jak kobiety uganiają się za facetami bo w efekcie to facet i tak wybiera ta która on chce a nie ta która za nim lata i mu się narzuca taka prawda. Pomijam mężczyzn bez charakteru i własnego zdania. 

Brednie typowej królewny z drewna typu mumia-mimoza, która swoją próżność i przerośnięte ego próbuje nieudolnie tłumaczyć rzekomym wychowaniem i poglądami. Taka kobieta bez charakteru i własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśmina
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Brednie typowej królewny z drewna typu mumia-mimoza, która swoją próżność i przerośnięte ego próbuje nieudolnie tłumaczyć rzekomym wychowaniem i poglądami. Taka kobieta bez charakteru i własnego zdania.

Nie umiesz wyrwać żadnej laski, bo cio-ta z ciebie! Chciałbyś, żeby jakaś piękność cię poderwała, ale niestety nie masz wzięcia... I tak oto twoja frustracja przejawia się agresją słowną wobec kobiet, Prawiczku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to to
2 minuty temu, Gość Jaśmina napisał:

Nie umiesz wyrwać żadnej laski, bo cio-ta z ciebie! Chciałbyś, żeby jakaś piękność cię poderwała, ale niestety nie masz wzięcia... I tak oto twoja frustracja przejawia się agresją słowną wobec kobiet, Prawiczku 🤣

Kochana Jaśmina 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Brednie typowej królewny z drewna typu mumia-mimoza, która swoją próżność i przerośnięte ego próbuje nieudolnie tłumaczyć rzekomym wychowaniem i poglądami. Taka kobieta bez charakteru i własnego zdania.

Nauczyłeś się jednej sekwencji i teraz będziesz powtarzał to w kółko. A twoje marzenie o uganiających się za facetami kobietach nie spełni się ale to nie mój problem. Widać po twoich wypowiedziach że jesteś tym typem który chce rządzić kobietą i sam masz przerośnięte ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Jaśmina napisał:

Nie umiesz wyrwać żadnej laski, bo cio-ta z ciebie! Chciałbyś, żeby jakaś piękność cię poderwała, ale niestety nie masz wzięcia... I tak oto twoja frustracja przejawia się agresją słowną wobec kobiet, Prawiczku 🤣

Nie pier dol krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nauczyłeś się jednej sekwencji i teraz będziesz powtarzał to w kółko. A twoje marzenie o uganiających się za facetami kobietach nie spełni się ale to nie mój problem. Widać po twoich wypowiedziach że jesteś tym typem który chce rządzić kobietą i sam masz przerośnięte ego.

Wiadomo, że was, próżne i puste królewny z drewna, boli jak się wam mówi prawdę o waszej bezdennej głupocie, próżności, zepsuciu i umysłowej tępocie. Nawet nie umiecie ogarnąć, że nikt nie pisze o rzekomym uganiania się kobiet za facetami. Tylko normalnym, ludzkim odezwaniu się do faceta, który wam się podoba. Wy jednak, skończone kre tynki, wolicie czekać biernie jak krowy na rowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Jaśmina napisał:

Nie umiesz wyrwać żadnej laski, bo cio-ta z ciebie! Chciałbyś, żeby jakaś piękność cię poderwała, ale niestety nie masz wzięcia... I tak oto twoja frustracja przejawia się agresją słowną wobec kobiet, Prawiczku 🤣

Nie umiesz wyrwać żadnego faceta, bo cio-ta z ciebie! Chciałabyś, żeby jakiś przystojniak cię poderwał, ale niestety nie masz wzięcia... I tak oto twoja frustracja przejawia się agresją słowną wobec mężczyzn, kłodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

skoro ona cie kocha to czemu nie gadasz, ale problem masz, czy to takie trudne 😛 przeciez sie zgodzi jak cie kocha i sie jej podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

skoro ona cie kocha to czemu nie gadasz, ale problem masz, czy to takie trudne 😛 przeciez sie zgodzi jak cie kocha i sie jej podobasz.

skoro ona go kocha to czemu nie gada, ale problem ma, czy to takie trudne 😛 przecież chłopak się zgodzi jak ją kocha i się mu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

skoro ona go kocha to czemu nie gada, ale problem ma, czy to takie trudne 😛 przecież chłopak się zgodzi jak ją kocha i się mu podoba.

ty sie jej boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja lubie miec jasno okreslone o co chodzi, jak mezczyzna sie nie okresla tylko na cos czeka (niewiadomo co)  to go olewam bo mnie to wkurza takie niezdecydowanie, nie wiem czy mu sie podobam czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak czy siak

Autor może tylko na nią patrzeć . Nie może się do niej odezwać w tym temacie .Kto zgadnie dlaczego ? Ja już wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

bezinteresowna milosc to tylko rodzicow do dziecka...wszedzie indziej masz walkę interesów, każdy chce dla siebie jak najlepiej i mieć jak najatrakcyjniejszego partnera/partnerkę...dotyczy to obu płci. Kobiety są na to bardziej uwrażliwione bo chcą urodzić zdrowe potomstwo "silnemu" samcowi ( z pozycją, kasa, wygladem).  Każdy orze jak może. 

Zdrowe potomstwo rodzisz samcowi najlepiej dopasowanemu genetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość lulu napisał:

"Zakocha" to trochę za mocne słowo. Przynajmniej jak dla mnie. Jednak jak spodoba mi się jakiś facet i jest wolny to walę prosto z mostu czy ma ochotę gdzieś wyjść. Nie umiem stosować sztuczek czy dawać sygnałów. Wychodzę z założenia, że jak raz go gdzieś zaproszę to zna moje zdanie na swój temat i kolejny krok zostawiam jemu. Jak tego kroku nie zrobi to odpuszczam. Nie lubię się narzucać ludziom.

I z jakim skutkiem Ci to wychodzi? Faceci często się zgadzają na randki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Brednie typowej królewny z drewna typu mumia-mimoza, która swoją próżność i przerośnięte ego próbuje nieudolnie tłumaczyć rzekomym wychowaniem i poglądami. Taka kobieta bez charakteru i własnego zdania.

Oo juz się odezwał sfrustrowany prawiczek który słowem boi się odezwac do kobiety, palcem nie kiwnie by ktoras poznac i oczekuje ze to kobiety będa za nim latać i mu wlazic w d...e byleby tylko zwrócił na nie uwagę 😂😂😂 dopiero wedy nie beda krolewnami z drewna 😂 seeerioo? Nie jesteś facetem tylko bierna pi.z.decz.ka cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oo juz się odezwał sfrustrowany prawiczek który słowem boi się odezwac do kobiety, palcem nie kiwnie by ktoras poznac i oczekuje ze to kobiety będa za nim latać i mu wlazic w d...e byleby tylko zwrócił na nie uwagę 😂😂😂 dopiero wedy nie beda krolewnami z drewna 😂 seeerioo? Nie jesteś facetem tylko bierna pi.z.decz.ka cale życie.

Ja się nie boję i robiłem to wielokrotnie, ale zawsze byłem odrzucany i wyśmiewany. Nie dziwcie się więc, że po wielu odrzuceniach nam się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

E❤ idź już spać bo zaspane oczka będziesz jutro mieć 🥱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość King napisał:

Tylko się patrzy. Odpuści sobie czy będzie go próbowała poderwać e

Nie chce mi się czytać 4 stron tych waszych wysrywow, ale na pytanie odpowiem. Jak dla mnie to się może powiesić 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×