Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość King

Co zrobi kobieta jeśli się zakocha ale facet o nią nie zabiega

Polecane posty

Gość Gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

ja lubie miec jasno okreslone o co chodzi, jak mezczyzna sie nie okresla tylko na cos czeka (niewiadomo co)  to go olewam bo mnie to wkurza takie niezdecydowanie, nie wiem czy mu sie podobam czy nie 

ja lubię mieć jasno określone o co chodzi, jak kobieta się nie określa tylko na coś czeka (nie wiadomo co)  to ją olewam bo mnie to wkurza takie niezdecydowanie, nie wiem czy jej się podobam czy nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Oo juz się odezwał sfrustrowany prawiczek który słowem boi się odezwac do kobiety, palcem nie kiwnie by ktoras poznac i oczekuje ze to kobiety będa za nim latać i mu wlazic w d...e byleby tylko zwrócił na nie uwagę 😂😂😂 dopiero wedy nie beda krolewnami z drewna 😂 seeerioo? Nie jesteś facetem tylko bierna pi.z.decz.ka cale życie.

Oo już się odezwała sfrustrowana kłoda która słowem boi się odezwać do mężczyzny, palcem nie kiwnie by któregoś poznać i oczekuje że to mężczyźni będą za nią latać i jej włazić w d...e byleby tylko zwróciła na nich uwagę  dopiero wtedy nie będą królewiczami seeerioo? Nie jesteś kobietą tylko bierną pi.z.decz.ka cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie chce mi się czytać 4 stron tych waszych wysrywow, ale na pytanie odpowiem. Jak dla mnie to się może powiesić 🤣

Toś błysnęła wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polki mają nasrane we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polki mają nasrane we łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.01.2020 o 11:32, Gość Gość napisał:

Oo już się odezwała sfrustrowana kłoda która słowem boi się odezwać do mężczyzny, palcem nie kiwnie by któregoś poznać i oczekuje że to mężczyźni będą za nią latać i jej włazić w d...e byleby tylko zwróciła na nich uwagę  dopiero wtedy nie będą królewiczami seeerioo? Nie jesteś kobietą tylko bierną pi.z.decz.ka cale życie.

Masz autyzm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.01.2020 o 17:52, Gość King napisał:

Tylko się patrzy. Odpuści sobie czy będzie go próbowała poderwać e

Zemsta!!! Na pewno z miłości zniszczy życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×