Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po prostu ona

do panow 40 letnich i wiecej

Polecane posty

Gość Po prostu ona

Dobry wieczór wszystkim. Korzystajac z okazji że często pojawiaja się tematy o 40 letnich mężczyznach,którzy chcą mieć 18-25 letnie kobiety do związku. To ja wam coś opowiem co wydarzyło sie z miesiąc temu. Mam 21 lat. Otóż szłam na miasto i postanowiłam iść do galerii z koleżanką. Usiadłyśmy przy stoliku przed MacDonaldem i w pewnym momencie,nie wiem,pół godziny później może,podszedł do nas facet i do nas : cześć,przedstawił się i zapytał czy może się dosiąść. My takie że nie,nie potrzebujemy większego towarzystwa. Na co on czemu nie chcemy sie poznawać itd. i zapytał czy jesteśmy nieśmiałe, po czym dodał że szuka kogos na stałe,ma te 41lat,ale możemy się poznac,może coś ,,zaiskrzy". My kolejny raz odmówiłyśmy i kolejny i ciagle pytał: no ale co jest złego w poznawaniu się? My do niego,że jest od nas dużo starszy i naprawdę nie chcemy się poznawać. Chciałyśmy już iść,wstałyśmy a on cały czas,że chyba tak staro nie wygląda? Że możemy sie poznać,że przecież też są pary,że starsi łączą się z mlodszymi. My podziękowałyśmy,pożegnałyśmy się i poprostu wyszłyśmy z galerii. 

Pytam was: czemu wy,starsi, nie możecie zrozumieć że młode zazwyczaj nie chcą z wami sie poznawać? Do związku maja towarzystwo w swoim wieku,dlaczego tak usilnie i na chama zaczepiacie je? Przecież to nic nie da. A najgorzej jak po odmowie raz,dalej to ciągniecie. To jest denerwujące. Tak samo kiedyś szłam wieczorem w lecie i w drodze do domu mijałam 3 starszych typów,na oko po 30 i słyszę:ale sunia,taka to bym..

Dodam,że nie miałam na sobie nic wyzywajacego,włosy były spięte w kucyk,miałam na sobie ...enkę w kwiaty,ale ona nie byla ani krótka,ani głębokiego dekoltu..Przestańcie marzyć i ślinić się do takich młodych,bo to jest naprawdę fuj i nie do zniesienia. Tym bardziej,jeżeli sami wiecie,że nie jestescie już urodziwi. Znajdujcie kobiete troszkę młodszą,jak macie te 40 lat czy więcej,nie wiem,taką 5 lat góra 10 lat młodszą a nie...20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Masz rację całkowitą, myśle, że góra 7 lat młodszą 8 to już chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi tez sie zdarzylo takie cos. Mam 23 lata a w pubie podrywal mnie taki na oko 40 letni facet. W ogole podziw dla jego pewnosci siebie, gadal, ze "daja mu na oko 10 lat mniej a ja ile bym mu dała?" to powiedzialam, ze 35 bo chcialam byc miła, ale z lekkim niesmakiem odeszlam  chociaz postawil piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja akurat mam 40 lat, ale czuje sie duzo mlodziej, nie czuje sie mezczyzna w srednim wieku, chodze w krotkich spodenkach i t-shirtach

ja autentycznie nie czuje roznicy 15 lat jesli chodzi o mnie i 25 latke, czuje raczej doslownie kilka lat roznicy mentalnej

no i ja chce prawdziwej milosci, a nie seksu

 

oczywiscie 40 latek, co ma zone i dzieci moze chciec czego innego od mlodej kobiety, ale dlaczego jestem wrzucany z nim do jednego worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu ona
36 minut temu, Gość gosc napisał:

ja akurat mam 40 lat, ale czuje sie duzo mlodziej, nie czuje sie mezczyzna w srednim wieku, chodze w krotkich spodenkach i t-shirtach

ja autentycznie nie czuje roznicy 15 lat jesli chodzi o mnie i 25 latke, czuje raczej doslownie kilka lat roznicy mentalnej

no i ja chce prawdziwej milosci, a nie seksu

 

oczywiscie 40 latek, co ma zone i dzieci moze chciec czego innego od mlodej kobiety, ale dlaczego jestem wrzucany z nim do jednego worka?

Ty sie możesz czuć mentalnie,ale mlode niekonieczne. Nie za bardzo mam o czym rozmawiac z takim starszym facetem. Chcesz sie odmlodzic czy co? Dlaczego nie poszukasz sobie zadnej w swoim wieku albo przyblizonym? One tez chca milosci przeciez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie znam żadnego czterdziestolatka który chciałby zadawać się z gówniarami. Przecież dwudziestolatki to jeszcze dzieci, a taki facet potrzebuje dojrzałej, mądrej i seksownej partnerki, takiej w wieku 35-40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja też czuję się za młody w porównaniu z rówieśniczkami, jestem inny, nie mam takich starych myśli, a one tylko szukają problemów, nie potrafią się bawić rozmową tylko są dla mnie jak urzędniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Drogie dzi   ewczę. Bez względu na wiek, nie chciałbym kogoś kto siada "przy stolikach obok McDonalda "

Napisze jak to wygląda z mojej perspektywy, dojrzałego, starszego Pana. 

Wchodzisz do pu  bu bo masz spotkanie z klie.ntem. Obiecałaś że pokażesz mu miasto. Facet się spóźnia więc siadasz przy barze i zamawiasz piwo. I nagle dziewczyna która już miała wychodzić siada 3 miejsca od Ciebie, zamawia colę i co chwilę poprawia spó dnicę lub st..anik. Nie wiadomo na co czeka, chociaż w sumie wiadomo. I jej w... jak zauważy że nic z tego nie będzie. 

Druga sytuacja. Idziesz do klubu żeby się zresetować, na..walic i zapomnieć o robocie. Już po pół godzinie czujesz że na Ciebie zerka. Oczywiście całe kies.....zonkowe wydała na ten kawałek materiału co zakrywa jej tyyyyłek. Gadka szmatka i już się bawicie razem. 

Trzecia sytuacja, ale tam to myślałem że mnie wsadzac do więzienia.  początek października, studentki zjechaly do Warszawy.  Jakieś 3 mał...olatki ktore chcą się poczuć dorosłe. Pytasz się czy napiija się z wami drinka nazwijmy go X. X, hi,hi nie wiemy co to jest, nigdy nie pilysmy. Czy to już peofilia. Oczywiście można ja u pić w pół godziny, później się okazuje że nie tylko nie piła drinka x, ale nie była tu i tam, i że jesteś taki dojrzały, taki męski, że nie szpanujesz i inne ble ble ble. Od jednej nawet usłyszałem że byłem pierwszym facetem w jej życiu który nie bał się jej ostro potraktować. A ona to lubi.

Więc droga autorko, życzę szerszych horyzontów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Ja też czuję się za młody w porównaniu z rówieśniczkami, jestem inny, nie mam takich starych myśli, a one tylko szukają problemów, nie potrafią się bawić rozmową tylko są dla mnie jak urzędniczki

to dlaczego uwazasz ze kobieta moze byc tylko 8 lat mlodsza, a nie np. 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Ja też czuję się za młody w porównaniu z rówieśniczkami, jestem inny, nie mam takich starych myśli, a one tylko szukają problemów, nie potrafią się bawić rozmową tylko są dla mnie jak urzędniczki

to dlaczego uwazasz ze kobieta moze byc tylko 8 lat mlodsza, a nie np. 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Po prostu ona napisał:

Ty sie możesz czuć mentalnie,ale mlode niekonieczne. Nie za bardzo mam o czym rozmawiac z takim starszym facetem. .

chyba w Twojej glowie tkwi ta blokada, mozna rozmawiac o wakacjach, o kinie, o sporcie, o podrozach, o zyciu codziennym

dlaczego twierdzisz, ze na te tematy nie porozmawiasz z 40 latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powr
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie znam żadnego czterdziestolatka który chciałby zadawać się z gówniarami. Przecież dwudziestolatki to jeszcze dzieci, a taki facet potrzebuje dojrzałej, mądrej i seksownej partnerki, takiej w wieku 35-40 lat.

Ja nie lubię takiej różnicy, moja żona jest tylko 12 lat młodsza, może dla innych aż. Nie czuję tej różnicy, jest od dawna po studiach, bardzo atrakcyjna, dobrze zarabia. Może bym się wstydził, ale zrozumiałem, że nie jestem taki stary jak po imprezie 4 jej koleżanki, jeszcze na studiach, zaczęły do mnie wypisywać... Teraz w ogóle nie widzę i czuję różnicy ale też nie dzieli nas 25 lat, może dlatego. I z pewnością jestem bardziej zadbany, wyższy od jej rówieśników. To widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

to dlaczego uwazasz ze kobieta moze byc tylko 8 lat mlodsza, a nie np. 12?

Kiedyś tj z 5 lat temu, często pisałem z takimi tj 12 młodszymi czasem nawet i 15 i zaskakiwały mnei jakie potrafią być pomysłowe, jak barwnie piszą, szczerze i chyba to jak ja pisałem im. Ale o spotykani nie było mowy.

Może być młodsza, ale ja się obawiam,żę nie chciałaby nic oprócz zabawy, pogawędki i kiedy tylko chce może porzucić znajomość. Pewnie, że to zupełnie inna rozmowa, jak z żywymi istotami pełnymi energii, bo równe wiekiem to często rozmawia się jak z kłodami, normalnie z przymusu. Z młodszymi wychodzi samo łatwiej i są emocje. Nie wiem z czego to wynika. Mówie o pisaniu. Na żywo to i 10 lat młodsza nie odczuwa dyskomfortu przy mnie, można pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ja akurat mam 40 lat, ale czuje sie duzo mlodziej, nie czuje sie mezczyzna w srednim wieku, chodze w krotkich spodenkach i t-shirtach

ja autentycznie nie czuje roznicy 15 lat jesli chodzi o mnie i 25 latke, czuje raczej doslownie kilka lat roznicy mentalnej

no i ja chce prawdziwej milosci, a nie seksu

 

oczywiscie 40 latek, co ma zone i dzieci moze chciec czego innego od mlodej kobiety, ale dlaczego jestem wrzucany z nim do jednego worka?

Chłopie dorosnij, żenujący jesteś. Stary dziad śliniacy się do 20 parolatki.

Ciekawe czy sam byś chciał, żeby twoja córka przyprowadziła takiego starego dziad jak ty do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszypan
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chłopie dorosnij, żenujący jesteś. Stary dziad śliniacy się do 20 parolatki.

Ciekawe czy sam byś chciał, żeby twoja córka przyprowadziła takiego starego dziad jak ty do domu.

Ja z pewnością wolałbym 15 lat starszego, inteligentnego bo to nie jest aż taka różnica, niż gdyby przyprowadzila  rowiesnika, małego, zjaranego sebusia bez zębów bez wykształcenia w koszulce Polska Walcząca - takich trochę widzę na ulicach, nawet wielu. To masz jak w banku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

właśnie, ciekawe czy chciałbyś aby twoja córka 20 parolatka spotykała się z takim staruchem 40 letnim jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
2 minuty temu, Gość Starszypan napisał:

Ja z pewnością wolałbym 15 lat starszego, inteligentnego bo to nie jest aż taka różnica, niż gdyby przyprowadzila  rowiesnika, małego, zjaranego sebusia bez zębów bez wykształcenia w koszulce Polska Walcząca - takich trochę widzę na ulicach, nawet wielu. To masz jak w banku. 

Tutaj się z Panem zgadzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

właśnie, ciekawe czy chciałbyś aby twoja córka 20 parolatka spotykała się z takim staruchem 40 letnim jak ty?

czuje sie bardziej na 28 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Starszypan napisał:

Ja z pewnością wolałbym 15 lat starszego, inteligentnego bo to nie jest aż taka różnica, niż gdyby przyprowadzila  rowiesnika, małego, zjaranego sebusia bez zębów bez wykształcenia w koszulce Polska Walcząca - takich trochę widzę na ulicach, nawet wielu. To masz jak w banku. 

Lecz się, co ty wypisujesz.

Czy ty uważasz, że 40 latni staruch jest przystojniejszy od 20 parolatka.

To raczej ten 40 latek jest bez zębów z łysiną i brzuchem.

Sam lepiej spójrz w lustro, bo widać, że większość facetów chyba ma kiepski wzrok co do swojego kiepskiego juz wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

czuje sie bardziej na 28 latka

Dorośnij chłopie, bo przykro się tego czyta, że na swoj wiek jesteś taki głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Lecz się, co ty wypisujesz.

Czy ty uważasz, że 40 latni staruch jest przystojniejszy od 20 parolatka.

To raczej ten 40 latek jest bez zębów z łysiną i brzuchem.

Sam lepiej spójrz w lustro, bo widać, że większość facetów chyba ma kiepski wzrok co do swojego kiepskiego juz wyglądu

Ryan Gosling ma 39 lat, czy wyglada na star.u.cha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeden 40 latek na 100 moze sie uda 😛 co jest bardziej podobny do George'a Clooney niz do Borysa Szyca. I takiemu moze sie uda z 20 latka na serio, trafi sie slepej kurze ziarno itp. W innym przypadku kasa i dobra gadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Ryan Gosling ma 39 lat, czy wyglada na star.u.cha ?

No ja akurat z pewnego nazwijmy to okresu, może nie 40 latków ale bardziej 30kilku latków znam tak przystojnych i zadbanych facetów, którzy faktycznie bez problemu mogą sobie na 22 latki pozwolić i wielu ma dziewczyny, żony w tym wieku, czego o mało zadbanych i często słabych genetycznie wspomnianych tutaj sebusiach z młodych roczników nie można powiedzieć. Tego czy 40 paro latek może wyglądać lepiej od 20 latka nie wiem, ale z pewnością 30 paro latek tak i to bez problemu. Znam takich wielu. I może nie mają dziewczyn o 20 lat młodszych ale o 9-13 to bez problemu. Aha i nie są bogaci, dziewczyny nie lecą na ich hajs. Nie są to też grubaski z syndromem braku tatusia. Raczej bardzo atrakcyjne i wykształcone dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda

Prowo starej rury. Żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julki
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Lecz się, co ty wypisujesz.

Czy ty uważasz, że 40 latni staruch jest przystojniejszy od 20 parolatka.

To raczej ten 40 latek jest bez zębów z łysiną i brzuchem.

Sam lepiej spójrz w lustro, bo widać, że większość facetów chyba ma kiepski wzrok co do swojego kiepskiego juz wyglądu

To Ty się kobieto lecz. Mam chłopaka, który jest dobre kilka lat ode mnie starszy, może nie 30 jak w tych waszych hardcorowych opowiadaniach tylko kilkanaście i uważam, że wygląda lepiej od moich rówieśników bo zwyczajnie jest przystojny, zawsze był bardzo i zawsze miał powodzenie taka prawda. Fakt, widziałam zdjęcia jak był młodszy i mi się na nich nie podoba aż tak. Gładka buzia jak u dziecka, dlatego też nigdy rowiesniczki nie zwracały na niego uwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Piękna i młoda napisał:

Prowo starej rury. Żałosne. 

a ty facet udajacy laske zapewne 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

a ty facet udajacy laske zapewne 😛 

Pudło. Pudło tak jak ty, stare pudło hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie znam żadnego czterdziestolatka który chciałby zadawać się z gówniarami. Przecież dwudziestolatki to jeszcze dzieci, a taki facet potrzebuje dojrzałej, mądrej i seksownej partnerki, takiej w wieku 35-40 lat.

Masz rację. Myślę, że trzydziestokilkuletnia kobieta też potrzebuje dojrzałego i mądrego partnera. Najważniejsze jest porozumienie i chemia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrr
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Ryan Gosling ma 39 lat, czy wyglada na star.u.cha ?

Akurat on i jemu podobni nie mają takiego problemu jak matrony z tego forum, bo ma takie powodzenie że może sobie wybierać i przebierać a nie podrywac i się starać. Obojętne czy 19 latki czy 29 latki. Dla wszystkich jest atrakcyjny takie są fakty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Piękna i młoda napisał:

Prowo starej rury. Żałosne. 

dokładnie, pewnie jakaś siksa rzuciła się jej męzusiowi w ramiona....cóż,ale dla dojrzałego 40-paro latka seks z 20 latka to jak zoofilia ,co nawet mimo poniżająco brzmiącej nazwy lepsze jest niż nekrofilia, dlatego nie dziwie się mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×