Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilka

Czy chcielibyście się całować z dziewczyną która tego nie potrafi robić?

Polecane posty

Gość Lilka

Pytam z ciekawości. Kiedyś spotykałam się z jednym gościem który mówił, że nie umiem się całować, ale i tak nie potrafił się trzymać z dala od moich ust. Więc jak to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

mało która potrafi się całować, mało to ich musiałem uczyć, praktycznie każdą, a troche ich było, więc jesteś w normie, jeśli chcesz się nauczyć to facet cię z czasem wyszkoli w tej sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Leon napisał:

mało która potrafi się całować, mało to ich musiałem uczyć, praktycznie każdą, a troche ich było, więc jesteś w normie, jeśli chcesz się nauczyć to facet cię z czasem wyszkoli w tej sztuce

Ty tak serio? Przecież całowanie to nie żadna wiedza tajemna. Aż mnie to zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ty tak serio? Przecież całowanie to nie żadna wiedza tajemna. Aż mnie to zaciekawiło.

widać że wiesz tyle co reszta kobiet na ten temat i jeszcze nie trafił się dobry nauczyciel, całowanie to jest prawdziwa sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Leon napisał:

widać że wiesz tyle co reszta kobiet na ten temat i jeszcze nie trafił się dobry nauczyciel, całowanie to jest prawdziwa sztuka

Aż tak ze mną źle? To wiesz po literkach? No coż, dopóty życia dopóki nadziei. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Niby nie sztuka, ale ja naprawdę tego nie umiem i dobrze o tym wiem. W moim przypadku wina leży w wiecznym napięciu, które mi towarzyszy. Ciągle jestem spieta I zestresowana. Zaczęło lepiej mi iść jak się napilam i rozluźniłam. Tak więc, dla niektórych to naprawdę sztuka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Lilka napisał:

Niby nie sztuka, ale ja naprawdę tego nie umiem i dobrze o tym wiem. W moim przypadku wina leży w wiecznym napięciu, które mi towarzyszy. Ciągle jestem spieta I zestresowana. Zaczęło lepiej mi iść jak się napilam i rozluźniłam. Tak więc, dla niektórych to naprawdę sztuka. 

Lilka najważniejsze, że Twojemu się podoba i ciągnie Go do twoich ust. Czym częściej się będziecie calowac, tym szybciej przestaniesz czuć stres, dopasujecie się, i będziesz czuła przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Jeżeli dziewczyna mi się podoba to nie musi być dobra w całowaniu. Z wielką przyjemnością będę robił to z nią aż do skutku- aż się nauczy. Potem również będę to z nią robił z taką samą przyjemnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×