Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryba

Pytanie do kobiet, związek z bisexem tak czy nie

Polecane posty

Ale o czym jest dyskusja? Biseksualny, to co zwalnia go z wierności. Wierność to ja wiem osobny temat, ale jakoś sobie nie wyobrażam , by kobieta , z którą jestem powiedziała mi że jest "bi" i chce by wylizała ją jakaś koleżanka. no ja bym się trochę wkurrwił. No albo ja, albo koleżanka i mam to gdzieś że ona jest biseksualna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

no i co z tego? Co się takiego stanie?

skończ pedale pisać. Jesteś cwelem i przyznaj sie do tego.

Powtarzam ŻADEN heteroseksulany facet nie pójdzie na masaż do faceta!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero

no to na 100 % jesteś cwelem teraz sie jeszcze za kobietę podaje bo już sie argumenty skończyły.

jesteś z tych najgorszych cweli - ukryty:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hetero napisał:

skończ pedale pisać. Jesteś cwelem i przyznaj sie do tego.

Powtarzam ŻADEN heteroseksulany facet nie pójdzie na masaż do faceta!!!

 

 zaden heterosekaulny który jest pewien swojej seksualności i męskości nie będzie myślał o masażu (a tym bardziej depilacji) jak o seksie. Jeszcze ten masaż mogłabym zrozumieć...ale depilacje?! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

no i co z tego? Co się takiego stanie?

Nic się nie stanie. Są osoby, które nie lubią gejów, nie lubią być dotykanym przez osoby tej samej płci. Rozumiesz czy nie? Dlaczego kobiety wybierają masażystów(częściej) albo facetów ginekologów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hetero napisał:

no to na 100 % jesteś cwelem teraz sie jeszcze za kobietę podaje bo już sie argumenty skończyły.

jesteś z tych najgorszych cweli - ukryty:D:D:D:D

a ja myślę, ze to po prostu jest projekcja z twojej strony. Zabolało bo zakwestionowałam coś co wyraźnie bardzo was martwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

jestem kobietą 🙂 i myślę, że boicie się, że się wam jeszcze spodoba jakby chciał was poderwać albo będzie was molestować tak jak faceci to czasem robią w stosunku do kobiet. Jesteście zdrowo zaburzeni i tyle

Może to Ty jesteś zaburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, acordeon napisał:

Nic się nie stanie. Są osoby, które nie lubią gejów, nie lubią być dotykanym przez osoby tej samej płci. Rozumiesz czy nie? Dlaczego kobiety wybierają masażystów(częściej) albo facetów ginekologów? 

masz jakieś statystyki na ten temat? Bo ja nic takiego nie zauważyłam. Są kobiety które wstydzą się np. swojego ciała i nie chcą żeby inna kobieta je oceniała, tak jak są kobiety które wstydzą się iść do faceta ginekologa. 

Rozumiem, ale uważam, że taka osoba ma zaburzenia samooceny i ogólnie problemy ze sobą. Więc gdyby potencjalny partner (czy nawet kochanek) mi takie głupoty opowiadał to pewnie bym go wyśmiała. Brzydko z mojej strony, wiem, ale cóż...jakoś musicie przeżyć, że dla kogoś jesteście śmieszni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, acordeon napisał:

Może to Ty jesteś zaburzona.

na pewno, w końcu nie podnieca mnie depilacja woskiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

masz jakieś statystyki na ten temat? Bo ja nic takiego nie zauważyłam. Są kobiety które wstydzą się np. swojego ciała i nie chcą żeby inna kobieta je oceniała, tak jak są kobiety które wstydzą się iść do faceta ginekologa. 

Rozumiem, ale uważam, że taka osoba ma zaburzenia samooceny i ogólnie problemy ze sobą. Więc gdyby potencjalny partner (czy nawet kochanek) mi takie głupoty opowiadał to pewnie bym go wyśmiała. Brzydko z mojej strony, wiem, ale cóż...jakoś musicie przeżyć, że dla kogoś jesteście śmieszni 🙂

Ale Ty jesteś głupia, nie masz pojęcia na jakis temat to się nie wypowiadaj, bo to jest tak jak ja bym napisał jak boli cipa przy porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Hetero napisał:

hahaha, masakra zaboleć to Cie mogło jak spadleś/aś w dzieciństwie na głowę z łóżeczka.

Jak jesteś kobietą to jesteś totalna iditotką, która uważa że wie co inni myślą.

Skończ się bawić w psychologa. 

Ale tak między nami to i tak wiemy że jeseś pedałkiem i próbujesz się przebić tutaj:D

strzelałam w ciemno, ale po reakcji widzę, że trafiłam. Nikt, kto jest pewien swojej orientacji nie musi jej tak zaciekle bronić. Facet który zapewnia, jak bardzo jest hetero po prostu nie jest albo wie, że inni podejrzewają, że nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

ja i 3 facetów? spoko 😄 ja i inna babka i on? nie 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

na pewno, w końcu nie podnieca mnie depilacja woskiem 🙂 

Mnie tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Hetero napisał:

Ale Ty jesteś głupia, nie masz pojęcia na jakis temat to się nie wypowiadaj, bo to jest tak jak ja bym napisał jak boli cipa przy porodzie:D

Ja po prostu uważam, że facet który jest pewny siebie i swojej orientacji seksualnej nie zastanawia się nad takimi głupotami i nic nikomu nie udowadnia bo nie musi...inni nawet w nick na forum muszą wstawić zapewnienie o tym kogo lubią mieć w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

strzelałam w ciemno, ale po reakcji widzę, że trafiłam. Nikt, kto jest pewien swojej orientacji nie musi jej tak zaciekle bronić. Facet który zapewnia, jak bardzo jest hetero po prostu nie jest albo wie, że inni podejrzewają, że nie jest.

nie kompromituj sie już Pani pseudo psycholog, akurat ty wypowiadając się tak intensywnie udowadniasz że jesteś skrytym cwelem, tylko już teraz się boisz przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hetero napisał:

nie kompromituj sie już Pani pseudo psycholog, akurat ty wypowiadając się tak intensywnie udowadniasz że jesteś skrytym cwelem, tylko już teraz się boisz przyznać.

na anonimowym forum? 🙂 

Jedyna osoba która boi się do czegoś przyznać to ta, co nawet przed lustem musi powtarzać sama sobie, że na 100% jest hetero 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja po prostu uważam, że facet który jest pewny siebie i swojej orientacji seksualnej nie zastanawia się nad takimi głupotami i nic nikomu nie udowadnia bo nie musi...inni nawet w nick na forum muszą wstawić zapewnienie o tym kogo lubią mieć w łóżku

Pomyśl zanim cos napiszesz, przeczytaj sto razy:D

acoredon napisał że Ty możesz nie być ale jak idziesz do takiego faceta to ona na pewno jest gejem więc po ... do takiego iść. Nie bez powodu wiadomo że 99 % facetów fryzjerów to cioty:D

PS a ja uważam, że jakbyś był kobietą, to byś w oógle nie wypowiadała sie w tym temacie ale wszysyc wiemy że jesteś cwelem i to z tych najgorszych którzy żeby zaistniec muszą udawać kobietę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

masz jakieś statystyki na ten temat? Bo ja nic takiego nie zauważyłam. Są kobiety które wstydzą się np. swojego ciała i nie chcą żeby inna kobieta je oceniała, tak jak są kobiety które wstydzą się iść do faceta ginekologa. 

Rozumiem, ale uważam, że taka osoba ma zaburzenia samooceny i ogólnie problemy ze sobą. Więc gdyby potencjalny partner (czy nawet kochanek) mi takie głupoty opowiadał to pewnie bym go wyśmiała. Brzydko z mojej strony, wiem, ale cóż...jakoś musicie przeżyć, że dla kogoś jesteście śmieszni 🙂

Nie mam żadnych zaburzeń samooceny. Wydaje mi się, że nie rozumiesz zwykłych przekazów, że ktoś może czegoś nie tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hetero napisał:

Pomyśl zanim cos napiszesz, przeczytaj sto razy:D

acoredon napisał że Ty możesz nie być ale jak idziesz do takiego faceta to ona na pewno jest gejem więc po ... do takiego iść. Nie bez powodu wiadomo że 99 % facetów fryzjerów to cioty:D

PS a ja uważam, że jakbyś był kobietą, to byś w oógle nie wypowiadała sie w tym temacie ale wszysyc wiemy że jesteś cwelem i to z tych najgorszych którzy żeby zaistniec muszą udawać kobietę:D

temat nazywa się "pytanie DO KOBIET....."

 

a po co iść do dobrego fryzjera czy barbera w waszym wypadku?? Bo chcesz mieć dobrze obciete włosy. To z kim ta osoba sypia nie ma tu żadnego znaczenia. Przynajmniej nie powinno dla normalnej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero
Przed chwilą, acordeon napisał:

Nie mam żadnych zaburzeń samooceny. Wydaje mi się, że nie rozumiesz zwykłych przekazów, że ktoś może czegoś nie tolerować.

acoredon nie wytłumaczysz pedałowi:)

z nimi jak z psycholami. Dla nich cały świat jest chory tylko oni są zdrowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, acordeon napisał:

Nie mam żadnych zaburzeń samooceny. Wydaje mi się, że nie rozumiesz zwykłych przekazów, że ktoś może czegoś nie tolerować.

ja rozumiem, uważam to po prostu za komiczne i dość żałosne. Nie potrafiłabym poważnie traktować tak przewrażliwionego na swoim punkcie faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hetero
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

temat nazywa się "pytanie DO KOBIET....."

 

a po co iść do dobrego fryzjera czy barbera w waszym wypadku?? Bo chcesz mieć dobrze obciete włosy. To z kim ta osoba sypia nie ma tu żadnego znaczenia. Przynajmniej nie powinno dla normalnej osoby...

dobra koniec tej rozmowy pedałku.

popłakałeś się i starczy, oczywiście napiszesz cos jeszcze bo jak typowy pedałek musisz mieć przecież ostatnie zdanie:)

fakt jest niepodwżalny. Ty jesteś cwelem a żaden normlany facet nie chodzi na masaż do innego faceta.

Tyle w temacie, pisz co chcesz ciepła kluseczko juz nie wchodze tutaj, za bardzo cwelami smierdzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

ja rozumiem, uważam to po prostu za komiczne i dość żałosne. Nie potrafiłabym poważnie traktować tak przewrażliwionego na swoim punkcie faceta. 

ciebie nikt tutaj nie traktuje poważnie, ale udzielasz sie jak ...

Hetero ma racje smierdzi od ciebie pedalstwem na odległość

ale brawo za jedno...przepieknie udajesz kobietę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

temat nazywa się "pytanie DO KOBIET....."

 

a po co iść do dobrego fryzjera czy barbera w waszym wypadku?? Bo chcesz mieć dobrze obciete włosy. To z kim ta osoba sypia nie ma tu żadnego znaczenia. Przynajmniej nie powinno dla normalnej osoby...

Zgadza się. Dopóki ktoś nie przekracza swoich uprawnień. W knajpie jak jeden koleś położył mi kiedyś łapę na du.pie to nie wiem czy pamięta z której strony dostał liścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Hetero napisał:

dobra koniec tej rozmowy pedałku.

popłakałeś się i starczy, oczywiście napiszesz cos jeszcze bo jak typowy pedałek musisz mieć przecież ostatnie zdanie:)

fakt jest niepodwżalny. Ty jesteś cwelem a żaden normlany facet nie chodzi na masaż do innego faceta.

Tyle w temacie, pisz co chcesz ciepła kluseczko juz nie wchodze tutaj, za bardzo cwelami smierdzi:D

bardzo ciekawe zachowanie z twojej strony - poczułeś się zagrożony więc łapiesz się najbardziej absurdalnych argumentów. Ja uważam, że masz zaburzenia - jakie nie wiem, nie wnikam. To nie ja wpisuję sobie orientację seksualną w nick, ale masz rację - powinieneś dać spokój. Robisz z siebie strasznego ...ę 🙂

Tak na przyszłość, facet który jest tak wrażliwy to straszna ci.pa, więc zmężniej trochę, może ci samoocena podskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

ja rozumiem, uważam to po prostu za komiczne i dość żałosne. Nie potrafiłabym poważnie traktować tak przewrażliwionego na swoim punkcie faceta. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, acordeon napisał:

Zgadza się. Dopóki ktoś nie przekracza swoich uprawnień. W knajpie jak jeden koleś położył mi kiedyś łapę na du.pie to nie wiem czy pamięta z której strony dostał liścia.

a jaki to ma związek z fryzjerem? Ludzie w barach są koszmarni, głównie pijani faceci każdej orientacji. 

Swoją drogą...z liścia? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 100% hetero
21 minut temu, Gość Hetero napisał:

buahhaha prawie umarłem ze śmiechu. Jeśli nie widzisz nic w tym złego to jesteś ...ą.

Zrozum chłopie, że jestes pedałem i tyle. Żaden normalny facet nie idzie na masaż do innego faceta. Tak samo tyczy się lekarzy jeśli dotyczą badań intymnych itd. Oczywiście jeśli nie masz wyjścia to co innego.

acoreon ma rację

Ja jestem całkowicie hetero ale tu akurat muszę powiedzieć że się mylisz. Oczywiście że to nie miłe ale są masaże gdzie facet robi masaż facetowi, najczęściej dzieje się to w sporcie i tu chodzi jedynie o masaż ale oczywiście trzeba mieć nadzieje że ten facet tak samo jest hetero i jedynie wykonuje swoją pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

bardzo ciekawe zachowanie z twojej strony - poczułeś się zagrożony więc łapiesz się najbardziej absurdalnych argumentów. Ja uważam, że masz zaburzenia - jakie nie wiem, nie wnikam. To nie ja wpisuję sobie orientację seksualną w nick, ale masz rację - powinieneś dać spokój. Robisz z siebie strasznego ...ę 🙂

Tak na przyszłość, facet który jest tak wrażliwy to straszna ci.pa, więc zmężniej trochę, może ci samoocena podskoczy

pedał poczuł że nie jest akceptowalny i zagrozony i pisze jako baba

tak na przyszłość gdybys była naprawdę kobieta to byś był masakrycznie tepą babą i żaden facet nie chciałby miec takiej pustej laski która broni cioty jako partnerki:d

ale widac strasznie cie to boli skoro tak piszesz i tak zaciekle sie bronisz

boli strasznie boli... ma boleć:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn
1 minutę temu, Gość gość 100% hetero napisał:

Ja jestem całkowicie hetero ale tu akurat muszę powiedzieć że się mylisz. Oczywiście że to nie miłe ale są masaże gdzie facet robi masaż facetowi, najczęściej dzieje się to w sporcie i tu chodzi jedynie o masaż ale oczywiście trzeba mieć nadzieje że ten facet tak samo jest hetero i jedynie wykonuje swoją pracę

człowieku czytaj psoty dokładniej, oni pisali o masaż sportowych albo takich gdzie nie masz wyboru jak np rehabilitacyjny. Ale na zwykły masaż relaksacyjny nie idziesz do pedzia:

więc nie wypowiadaj sie skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×