Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jakie rozmiary ubrań noszą/nosiły Wasze roczne dzieci?

Polecane posty

Gość gosc

I czy rozmiar bluzek i spodni był taki sam? Mój syn góry nosi rozmiar mniejsze niż spodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

80/86 a dół 86. Moja córka ma długie nogi, więc zazwyczaj nosi dół rozmiar większy, co było problemem, bo w pasie wąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Córka nosiła 74..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

74/80. Dół większy niż góra. Dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Zależnie od firmy 80-92. Glownie 86. Faktycznie bluzki ubieram rozmiar mniejsze niż dól, ale bodziaki i sweterki 86 (taki rozmiar jak spodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a ja miałam na opak, spodenki rozmiar mniejsze niż bluzeczki.Syn 80, body zawsze rozmiar większe niż reszta ubranek. Wiec jak spodenki 80były dobre, to góra 86, a body juz 92. No ale to zalez od firmy. Ubranka z Pepco są bardzo malutkie, Smyki mają wielką rozmiarówkę, a Lidl w ogole minął się z rozmiarem. Córka ma 10miesiecy , a wchodzi do legginsów rozmiar 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

80-86.Ważył 9,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

a ja miałam na opak, spodenki rozmiar mniejsze niż bluzeczki.Syn 80, body zawsze rozmiar większe niż reszta ubranek. Wiec jak spodenki 80były dobre, to góra 86, a body juz 92. No ale to zalez od firmy. Ubranka z Pepco są bardzo malutkie, Smyki mają wielką rozmiarówkę, a Lidl w ogole minął się z rozmiarem. Córka ma 10miesiecy , a wchodzi do legginsów rozmiar 68

Z pepco przede wszystkim są bardzo mało elastyczne. Kupowałam spodnie jak zaczęło się raczkowanie i tylko one się w miarę sprawdziły. Wszystkie góry jakieś takie sztuczne w dotyku, body sztywne, rękawy się prawie nie rozciągaly. Zakładanie tego było koszmarem. Wyrzuciłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhfuijhhggh

Córka ma 11mies i 2tyg. Nosi rozmiar 80 gora i 86 dół. Wysoka będzie, ma długie nogi, do tego jest spora, nie gruba, bo nie ma fałdek na brzuchu itd. ale okrąglutka jest 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×