Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie znacie psychiki mężczyzn dlatego nic się wam nie udaje z nimi głupie dziewuchy

Polecane posty

Gość gość

Nie znacie psychiki męczyzn w ogóle, odwalacie tak straszną manianę że głowa mała. Potem tu  desperatki wylewacie swoje żale przez to co same nawyprawiałyście.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, często mam odczucie, jakbym obcowala z dzikimi zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izip

bo kobiety to taticorcie, duze dzieci ktorym zawsze cos nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Onkosfera napisał:

Tak, to prawda, często mam odczucie, jakbym obcowala z dzikimi zwierzętami.

😂 Dokładnie mam to samo odczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izip

no, ja bym sie chcial bic z kobietami, w ogule to chcialem sie rozwijac w zyciu nie biurkowym, tylko spartanskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a to toto w ogóle ma psychikę ? Pierwsze słyszę, ale może były ostatnio jakieś badania i coś znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a to toto w ogóle ma psychikę ? Pierwsze słyszę, ale może były ostatnio jakieś badania i coś znaleźli

to ma psychikę jak dzikie zwierzęta. Daj mu palec oyebie ci rękę..coraz więcej żąda,nie da sie go oswoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 godzin temu, Gość lol napisał:

to ma psychikę jak dzikie zwierzęta. Daj mu palec oyebie ci rękę..coraz więcej żąda,nie da sie go oswoić

Jeżeli "to" znaczy "kobieta", to wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

No właśnie wszystko co napisałyście pozakuje waszą frustracje bo z nimi sobie nie możecie poradzić, bo nie potraficie, nie umiecie  i nie wiecie jak. Tępe gęsi nic więcej. Jakbyście były takie super i zajebiste to by nosili was na rękach i byście nie miały powodów do złości tępe gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ty m. in. tu siedzisz na forum dla kobiet i ciągle o nich i do nich piszesz. O czym to świadczy? Że żyć bez nich nie możesz i ze zalezy ci na ich opiniach jakichkolwiek. Jesteście zabawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2020 o 00:48, Gość hihi napisał:

No właśnie wszystko co napisałyście pozakuje waszą frustracje bo z nimi sobie nie możecie poradzić, bo nie potraficie, nie umiecie  i nie wiecie jak. Tępe gęsi nic więcej. Jakbyście były takie super i zajebiste to by nosili was na rękach i byście nie miały powodów do złości tępe gęsi.

Oj chlopcze...nawet jak sie jest fajna, Madra, wartościową kobieta i do tego ładna (ale nie ideałem 10/10, tylko jakieś tam sie ma kompleksy) noi jak sie nie jest łatwa która od razu rozkłada nogi to nie będzie taka noszona na rękach. Was głównie obchodzi czy ,,szybko da" i czy jest ślicznotka bez skazy, wtedy nie trzeba być zayebista z charakteru i osobowości, można być głupia gęsią i id.IO.tak, i tak te dwie cechy wystarczą żeby stado samców sie za taka uganialo bo wszystko kręci sie u was wokol seksu. Potworze po kolezankach wyzej- jesteście dzikie zwierzęta. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam i na szczęście nie mam poczucia, że omija mnie coś ważnego i fascynującego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2020 o 00:26, Gość gość napisał:

Nie znacie psychiki męczyzn w ogóle, odwalacie tak straszną manianę że głowa mała. Potem tu  desperatki wylewacie swoje żale przez to co same nawyprawiałyście.  

To znaczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2020 o 09:17, Onkosfera napisał:

Tak, to prawda, często mam odczucie, jakbym obcowala z dzikimi zwierzętami.

Masz na myśli nasz zwierzęcy magnetyzm? 😎

Dobra, nie odpowiadaj. Nie zabijaj mi tego złudzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×