Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość, wierność, szacunek, dozgonność - oto są wartości.

Polecane posty

Gość gość

Jak ktoś nie jest wolny, to nie wolno do niego startować ani nawet o nim myśleć!

Jeśli ktoś jest księdzem, to jest sługą Boga, i pozostanie nim do końca życia. Nie wolno go pragnąć! Nie wolno o nim myśleć w innych kategoriach, niż: życzliwość, kultura osobista.   

 

Zobaczyć niebo. Historie prawdziwe

Autor: John Burke

Dowiecie się jak cudowne jest niebo, i ja straszne jest piekło. Nawróćcie się póki Bóg daje wam łaskę życia, bo w każdej chwili może was do siebie zabrać. W radiu Maryja ( codziennie o 14.30 jest czytana). Wczoraj kiedy słuchałam, strasznie się spłakałam... Żal mi was, bo niektórzy żyją tylko dla siebie, żyją tak, jakby Boga nie było. A wieczność przed nimi jaka? 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen

To jakieś wybiórcze. W radiu Maryja powinni mówić o ubóstwie i skromności a nie o biznesach. Jeśli ktoś jest księdzem? Znasz takiego ? Powołujesz się na Pana Boga a nie dopuszczasz,że On ma swoje plany i zamiary niezrozumiałe dla nas ludzi? 

To mnie pociesza,że stanę przed Panem Bogiem , który zna całe moje serce, moje myśli i czyny nawet te , których jeszcze nie wykonałam. Bogu dzięki ,że oprawcy, biznesmeni i pozostali staną przed Nim bez wsparcia ziemskiego.Amen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgvalcony

związki monogamiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×