Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Megord

Nie chcę wozić dzieci do teściów

Polecane posty

Witam, jestem tu nowa. Dr chemii spod Warszawy. Jeśli ktoś kojarzy podobny temat proszę podrzucić link, nie chcę dublować. A więc nie chcę wozić dzieci do teściowej, szczególnie w święta, bo wtedy u niej w domu odbywają się pijackie juble. Na oczach dzieci. Alkohol leje się strumieniami, Krzyki, wrzaski, zero kontroli. Sprzeciwiam się temu, ale ona buntuje na mnie męża, potwornie, uważając że to ja przesadzam. Nie byłoby nic strasznego gdyby wypili po lampce wina, zachowywali się normalnie, ale tam jest butelka wódki za butelką. Później mam w domu kłótnie że obrażam mamunię, ostatnio to już i mąż zwariował i groził że mi dziecko odbierze. Błagam, co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ci iść po poradę do prawnika i zabezpieczyć się przed nimi. To jakaś patola i powinnaś jak najprędzej od nich uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nagrać libację i zabezpieczyć nagranie. W przyszłości zapytać męża przy jego propozycji zavbrania tam dzieci czy chce aby jego znajomi zobaczyli "święta z dziadkami".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jesteś z facetem którego się boisz? W takiej sytuacji nie możesz być szczęśliwa. Miłość i bliskość nie pasuje do zastraszania.

Problemem nie jest picie teściow tylko twoja pozycja w małżeństwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×