Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Julia

Pierwszy krok dziewczyny

Polecane posty

Go艣膰 mac

Czy cos jest nie tak ze mna czy z facetami? Po prostu czasami chcialabym z kims pogadac, wysloczyc na kawe , do kina. Czy faceci sie boja odwaznych kobiet ktore wiedza czego chca? Najbardziej nie lubie niepewnosci, konkrety, panowie konkrety 馃槈聽no jestem ciekawa czy moze on sie wstydzi albo nie jest gotowy na nowy zwiazek. Ale uwazam ze masz racje, warto sprobowac niz potem zalowac ze siedzialam i tylko czekalam

Faceci widz膮 was kobiety wypind偶one i wygl膮daj膮ce jak modelki i bierze ich parali偶 bo uwa偶aj膮 偶e zostan膮 olani, wi臋c nie robi膮 pierwszego kroku nawet. Kumasz? Do ciebie nale偶y aby jak najszybciej zrobi膰 krok nim inna go ci sprz膮tnie spod nosa a takie ryzyko jest codziennie.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc 1

Poczekaj do 14. Z zyczeniami i wtedy zobaczysz co bedzie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jak baba facetowi wpadnie w oko to facet nie czeka. Nie wiem po co babom macic w glowach, 偶e faceci boj膮 si臋 pi臋knych kobiet 馃槀sk膮d to si臋 wzi臋艂o w og贸le? Facet idzie na ca艂o艣膰 je艣li laska mu si臋 podoba, proste! 0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 6pak

A co ja mam zrobic? Nie mam nawet punktu zahaczenia, nawet nie wiem czy m贸j wybranek jest wolny 馃槬 jak wyskocze z propozycj膮 i dostan臋 kosza to umr臋 偶e wstydu!聽

lepiej umrze膰 ze wstydu ni偶 umrze膰 bez pr贸bowania, do odwa偶nych 艣wiat nale偶y, spytaj szwagra czy on kogo艣 ma, jak si臋 znaj膮 to szwagier b臋dzie wiedzia艂,聽a potem dzia艂aj jak on wolny, musisz si臋 prze艂ama膰 i tyle, ZR脫B TO

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

On nikogo nie ma jest sam. Szwagier mu wspominal o mnie i nawet go pozdrowil. I podobno on nie ma glowy do pisania i zwiazkow. Moze sie boi kolejnego zranienia? Nie wiem. Ale sprobuje , nie chce zalowac ze nie sprobowalam. Moze akurat on sie zlamie i mnie polubi 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarny scenariusz

Jak facetowi si臋 laska podoba to nie odpuszcza

Jak nie zrobi艂 tego pierwszy to nie jeste艣 wida膰 w jego typie

albo on uwa偶a 偶e ona jest powy偶ej jego ligi i nawet nie pr贸buje bo wie na 100% 偶e dostanie kosza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Skoro nadal po rozmowach itd nie zrobi艂 偶adnego kroku mimo tak idealnego pod艂o偶a, to ma wida膰 na ciebie wywalone. Mo偶e kocha inna. Mo偶e jest gejem. Mo偶e nie chce si臋 z nikim obecnie wi膮za膰, itd itp.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

No wlasnie nie wiem. Moze nie jest gotowy na zwiazek. Boje sie ze ja odpuszcze a potem zobacze go na miescie z inna. To by mi zlamalo serce :((. Napisze mu te zyczenia urodzinowe i wtedy zobaczymy co dalej聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 padres

Jedni mowia tak drudzy tak. Juz sama nie wiem co mam robic. Chyba najbardziej boje sie odrzucenia. Chcialabym po prostu go poznac i po jakims czasie ocenic czy cos z tego bedzie a jak on od razu zalozy z gory ze nie chce zwiazku, nie chce mnie poznac blizej, lub nie ma do tego glowy, bedzie mi po prostu przykro :(((

Faceci te偶 si臋 boj膮 odrzucenia, dlatego on do ciebie nie startuje, wi臋c musisz ty o to zawalczy膰 a wtedy facet ju偶 to dalej we藕mie i poprowadzi..... ty ruszaj pierwsza na niego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jak powodzial 偶e nie ma g艂owy do zwi膮zk贸w to znaczy, 偶e kto艣 w jego sercu utkn膮艂 i nie chce wyj艣膰. Przykro mi. No chyba, 偶e nie przeszkadza ci bycie druga opcja.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kanggur

Jak baba facetowi wpadnie w oko to facet nie czeka. Nie wiem po co babom macic w glowach, 偶e faceci boj膮 si臋 pi臋knych kobiet 馃槀sk膮d to si臋 wzi臋艂o w og贸le? Facet idzie na ca艂o艣膰 je艣li laska mu si臋 podoba, proste! 0

Nie dzisiejsza generacja, bo facetom wm贸wiono 偶e nawet patrzenie na kobiete to molestowanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Brett

On nikogo nie ma jest sam. Szwagier mu wspominal o mnie i nawet go pozdrowil. I podobno on nie ma glowy do pisania i zwiazkow. Moze sie boi kolejnego zranienia? Nie wiem. Ale sprobuje , nie chce zalowac ze nie sprobowalam. Moze akurat on sie zlamie i mnie polubi 馃槈

Zamiast nad tym tyle rozmy艣la膰 to r贸b co艣, a nie namy艣laj si臋 co by i jak by, czyny tu s膮 istotnie nie analiza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 erik

Skoro nadal po rozmowach itd nie zrobi艂 偶adnego kroku mimo tak idealnego pod艂o偶a, to ma wida膰 na ciebie wywalone. Mo偶e kocha inna. Mo偶e jest gejem. Mo偶e nie chce si臋 z nikim obecnie wi膮za膰, itd itp.聽

Jak jest gejem to mog膮 si臋 przynajmniej kumplowa膰, kobiety lubi膮 gej贸w na koleg贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandman

No wlasnie nie wiem. Moze nie jest gotowy na zwiazek. Boje sie ze ja odpuszcze a potem zobacze go na miescie z inna. To by mi zlamalo serce :((. Napisze mu te zyczenia urodzinowe i wtedy zobaczymy co dalej聽

Nie czekaj do 14 bo stracisz tylko 2 tygodnie 偶ycia w niepewno艣ci, dzia艂aj jutro ju偶, co za r贸偶nica kiedy ruszysz na niego. Jak chcesz to daj do niego kontakt i ja z nim przeprowadze rozmowe odpowiedni膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

Wiem ze on zakonczyl powazny zwiazek, jest sam. Kazde z nas nie ma po 20 lat zeby czekac nie wiadomo na co. A kiedy zwiazek , oswiadczyny, slub i dzieci. Przeciez nie bede czekac w nieskonczonosc. Ale wszystko sie okaze 14 lutego. Hahah i to jeszcze w walentynki takie powazne zadanie przede mna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

I to jest najgorszze bo czuja ta presje. Jest idealny, bardzo mi sie podoba i jest fajnym chlopakiem. Nie wiem jak zniose odrzucenie z jego strony. :(((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandman

Jak powodzial 偶e nie ma g艂owy do zwi膮zk贸w to znaczy, 偶e kto艣 w jego sercu utkn膮艂 i nie chce wyj艣膰. Przykro mi. No chyba, 偶e nie przeszkadza ci bycie druga opcja.聽

G艂upota. Nawet najgorsza ex odpada na 5ty plan gdy na horyzoncie jest nast臋pna mi艂o艣膰. Julia, pi臋kne imie, mam nadzieje 偶e prawdziwe, ty nie my艣l o pora偶ce tylko dzia艂aj, dobrze ci radze, jeszcze mi b臋dziesz dzi臋kowa膰. G艂owa do g贸ry, odwaga i do boju. Masz jutro go zagada膰 i ustawi膰 jakie艣 spotkanie. Rozumiesz? Nie masz alternatywy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 exit

Jak powodzial 偶e nie ma g艂owy do zwi膮zk贸w to znaczy, 偶e kto艣 w jego sercu utkn膮艂 i nie chce wyj艣膰. Przykro mi. No chyba, 偶e nie przeszkadza ci bycie druga opcja.聽

Jak nie ma g艂owy do zwi膮zku to mog膮 zacz膮膰 od przyja藕ni, bo w sumie tak si臋 zaczyna dobry solidny zwi膮zek, od przyjacielskich spotka艅.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

Boje sie troche. Bo moze to glupie ale zalezy mi na nim bo czuje ze to ten. Cechy charakteru i wyglad , wszystko pasuje. Wielka szkoda jakbym stracila szanse na takiego fajnego chlopaka a potem meza i ojca moich dzieci. To bardzo dobry, szczery chlopak, z poczuciem humoru i z wartosciami. Pomozcie mi , prosze. Nie chce zeobic czegos zle.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

G艂upota. Nawet najgorsza ex odpada na 5ty plan gdy na horyzoncie jest nast臋pna mi艂o艣膰. Julia, pi臋kne imie, mam nadzieje 偶e prawdziwe, ty nie my艣l o pora偶ce tylko dzia艂aj, dobrze ci radze, jeszcze mi b臋dziesz dzi臋kowa膰. G艂owa do g贸ry, odwaga i do boju. Masz jutro go zagada膰 i ustawi膰 jakie艣 spotkanie. Rozumiesz? Nie masz alternatywy.

Nie zgodz臋 si臋 niestety znam osoby zyjace ju偶 w kolejnym zwi膮zku a kochaj膮ce kogo艣 tam sprzed lat

Tragedia 鈽癸笍鈽癸笍鈽癸笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandman

Wiem ze on zakonczyl powazny zwiazek, jest sam. Kazde z nas nie ma po 20 lat zeby czekac nie wiadomo na co. A kiedy zwiazek , oswiadczyny, slub i dzieci. Przeciez nie bede czekac w nieskonczonosc. Ale wszystko sie okaze 14 lutego. Hahah i to jeszcze w walentynki takie powazne zadanie przede mna

Pisz do niego po聽po艂udniu i nie czekaj do 14go bo to bezsens. Musisz si臋 prze艂ama膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

Nawet gdyby stal sie moim przyjacielem byloby cudownie. Kino, kawa, jakies spacery, rozmowy. O tak na luzie bez zadnej spiny. Chcialabym po prostu przezyc cos fajnego i spedzic fajnie z nim czas.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Moim zdaniem z tego nic nie b臋dzie. Dostaniesz kosza.聽

Laske szwagier kolesiowi podaj臋 na talerzu a ten nic? No dla mnie sprawa jasna. On po prostu nie chce!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Nawet gdyby stal sie moim przyjacielem byloby cudownie. Kino, kawa, jakies spacery, rozmowy. O tak na luzie bez zadnej spiny. Chcialabym po prostu przezyc cos fajnego i spedzic fajnie z nim czas.聽

A po ile macie lat?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandman

Boje sie troche. Bo moze to glupie ale zalezy mi na nim bo czuje ze to ten. Cechy charakteru i wyglad , wszystko pasuje. Wielka szkoda jakbym stracila szanse na takiego fajnego chlopaka a potem meza i ojca moich dzieci. To bardzo dobry, szczery chlopak, z poczuciem humoru i z wartosciami. Pomozcie mi , prosze. Nie chce zeobic czegos zle.聽

Strach jest normalym uczuciem, rozumiem cie, ale musisz to zrobi膰 i to dzi艣, bez wym贸wek, bez analizy, zadzwo艅 czy napisz i prosto聽z mostu bo faceci lubi膮 konkrety. Jak on jest taki cudowny jak piszesz to b臋dzie wniebowzi臋ty 偶e go ty zagada艂a艣 i jest pewny 偶e nie dostanie kosza. Nie marnuj czasu, tylko dzia艂aj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

Po 27 lat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandman

Nawet gdyby stal sie moim przyjacielem byloby cudownie. Kino, kawa, jakies spacery, rozmowy. O tak na luzie bez zadnej spiny. Chcialabym po prostu przezyc cos fajnego i spedzic fajnie z nim czas.聽

Wi臋c zaproponuj przyjacielskie spotkanie, powiedz 偶e masz bilety do kina bo kto艣 ci odst膮pi艂聽bo co艣 wypad艂o, i czy chce si臋 wybra膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julia

Kazda wiadomosc jest inna. Sama nie wiem co mam robic. Tak bardzo bym chciala zeby mnie polubil i ze sie wstydzil albo bal zeobic pierwszego kroku i napisac do mnie. Bedzie mi bardzo przykro, bo nie wypbrazam sobie by taki fajny i poukladany chlopak moglby mnie tak zle potraktowac :((( najgorsze uczucie na swiecie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandman

Moim zdaniem z tego nic nie b臋dzie. Dostaniesz kosza.聽

Laske szwagier kolesiowi podaj臋 na talerzu a ten nic? No dla mnie sprawa jasna. On po prostu nie chce!聽

Przesta艅 wymy艣la膰, bo niby czemu ma jej da膰 kosza? Jak go zagada sama i na luzie bez spiny to facet si臋 zgodzi na kino i spacer.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 porucznik

Kazda wiadomosc jest inna. Sama nie wiem co mam robic. Tak bardzo bym chciala zeby mnie polubil i ze sie wstydzil albo bal zeobic pierwszego kroku i napisac do mnie. Bedzie mi bardzo przykro, bo nie wypbrazam sobie by taki fajny i poukladany chlopak moglby mnie tak zle potraktowac :((( najgorsze uczucie na swiecie聽

Id藕 spa膰, wy艣pij si臋, a聽jutro masz ugada膰 spotkanie, taki rozkaz !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×