Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylko ja

Chcę rozwodu, on mnie szantazuje, jak odejść?

Polecane posty

Gość Tylko ja

Mam nagrania awantur. Nie wiem czy to moze byc dowód, chcę odejc ale on grozi, Że sobie nie da rady, że się powiesi. Itp. Wywołuje we mnie poczucie winy. 

Mam dość awantur, krzykow i wyzwisk z jego strony. Wmawiania mi że załapałam Pana Boga za nogi wybierając sobie takiego "wspaniałego" męża. 

Dzieci kochają ojca, ale nie mają z nim głębokiej więzi. Nie wiem co mam robić. Czuję że się rozpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli te groźby działają to napewno nie przestanie ich stosować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podobno osoby które są zdolne do samobójstwa nigdy o tym nie uprzedzają, on tobą zwyczajnie manipuluje. Dzieci zawsze kochają ojca, ja też jak byłam dzieckiem kochałam ojca alkoholika i błagałam matkę, żeby nie brała z nim rozwodu. Ona traktowała to jako pretekst do powiedzenia, że przecież dzieci chcą być z ojcem i tak trwaliśmy w tym syfie emocjonalnym kilka lat. Nie patrz na to co mówią dzieci, ty jesteś dorosła, spróbuj spojrzeć na to z dystansu. Co jest lepsze dla dzieci, życie w spokojnym domu bez awantur czy życie z ojcem i trauma na całą dorosłość? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko ja

Dziękuję, nie wiem czemu założyłam temat, ilekroć jestem zdecydowana to on zachowuje się tak że zaczynam się łamać:-( muszę coś zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dziękuję, nie wiem czemu założyłam temat, ilekroć jestem zdecydowana to on zachowuje się tak że zaczynam się łamać:-( muszę coś zmienić. 

Myśl o dzieciach, daj im taki dom, na jaki zasługują. Bez przemocy psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko ja
 

Myśl o dzieciach, daj im taki dom, na jaki zasługują. Bez przemocy psychicznej

❤ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona40

zgłos sie do osrodka interwencji kryzysowej w Twoim miescie., znajdziesz tam pomoc psychologiczna i prawną

Zbieraj dowody, nie trzymaj ich w domu, jesli szukasz czegos na necie w zwiazku z odejsciem np piszesz posty tutaj, uzywaj trybu incognito.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jest szantaz emocjonalny. Uwierz, czlowiek, ktory chce popelnic samobojstwo nie bedzie o tym trabil na lewo i prawo. Twoj maz uderza w twoj czuly punkt, bo wie, ze go wtedy nie zostawisz. Jest tchorzem, uciekajacym sie do podstepu. Ja bym ratowala siebie, swoje zdrowie psychiczne a i dzieciom bedzie lepiej w domu bez awantur. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×