Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co mają w głowie baby które robią sobie milion zdjęć twarzy z dzióbkiem?

Polecane posty

Gość Gość

Byłam dziś rano w Macdonald na kawie ale musiałam wyjść. To co zobaczyłam tak mnie obrzydzilo że masakra. Obok mnie siedziała kobieta podkreślam nie nastolatka (ten wiem ma swoje prawa) była na pewno grubo po 30. A moze nie? Bo była tak zniszczona z ryja po opalaniu że ciężko określić wiek. Zaczela sobie obok mnie robić zdjęcia selfie i tak ten ryj do dzioba wykrzywiała ze mnie obrzudzila 🤮 nawet nie wiecie jak to tragicznie wygląda jak stara baba próbuje się kreować na nastolatkę. Nie ma bardziej żenującego widoku. Dla mnie kobita jest piękna kiedy potrafi zachować się i ubrać stosownie do wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Byłam dziś rano w Macdonald na kawie ale musiałam wyjść. To co zobaczyłam tak mnie obrzydzilo że masakra. Obok mnie siedziała kobieta podkreślam nie nastolatka (ten wiem ma swoje prawa) była na pewno grubo po 30. A moze nie? Bo była tak zniszczona z ryja po opalaniu że ciężko określić wiek. Zaczela sobie obok mnie robić zdjęcia selfie i tak ten ryj do dzioba wykrzywiała ze mnie obrzudzila 🤮 nawet nie wiecie jak to tragicznie wygląda jak stara baba próbuje się kreować na nastolatkę. Nie ma bardziej żenującego widoku. Dla mnie kobita jest piękna kiedy potrafi zachować się i ubrać stosownie do wieku. 

To samo, co miliony innych. Pustkę. "Myślą" zupełnie innym organem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

no i co ? dowartościowałeś sie ? Przeszkadza ci? To łeb w drug strone i nie lamp na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowi

Też, dlatego nie mam żony mimo że parę babek naciskalo w życiu. One nadają się do jednego i tak też je traktuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas

Tak zgadzam się. To nawet nie jest śmieszne tylko żenujące. Też zastanawia mnie w jaki sposób one myślą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tacy ludzie bardziej politowanie wzbudzają. Ale fakt, nie chciałabym mieć takiego pustaka w swoim otoczeniu. Też bym pewnie wyszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paaani, nie pier.dolcie. Tacy ludzie jak ta dziubkobabka są bardzo użyteczni. Dzięki nim, możemy poczuć się zajebiste, prawdziwe kobiety z klasą, które nie zniżają się do tak pogardy godnego mizdrzenia. Mnie zawsze krzepi widok wszelkich zachowań bezwstydnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

moja znajoma, lat prawie 40, napisala artykul ostatnio o millenialsach krytykujac ich za taki samozachwyt, milion selfie, uzaleznienie od internetu itp. jej instagram: jej morda z dziobkiem na co drugim zdjeciu........ glupota nie zna wieku czy pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gorzej jak młoda jest tak wulgarna,ze az sie nie wierzy,że coś może obrzydzac bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a co mają w głowie ludzie zakładający takie tematy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Mojego brata zona jest taka. Cosziennie zdjecie na fb nowe hrheh 

Smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg

maja dziubek to co maja pokazac? pokazujesz co masz najlepszego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg

maja dziubek to co maja pokazac? pokazujesz co masz najlepszego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też tego nie rozumiem, ale cóż jazdy na jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkgosc

Niby zachowanie dziwne ale jeszcze dziwniejsze jest to czemu ciebie tak to boli? Chce to robi, nikogo nie krzywdzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja tez tego nie rozumiem. Te dziobki wygladaja glupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
 

Ja tez tego nie rozumiem. Te dziobki wygladaja glupio.

 A jak taki dzubek wygląda? Tak całuśnie, czy normalnie twarz i minka  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sa ...nie....te i tyle, zona mojego szwagra wstawia po 5 fotek dziennie , makijazem tak nieudolnie zrobionym jak kiedys ukrainki wygladaly, rozowa szminka i policzki namalowane burakiem na pol twarzy, siedzi w domu z dzieckiem, rzadko gotuje, nie sprzata wogole, w domu syf i burdel,za to robi zdjecia..hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

 A jak taki dzubek wygląda? Tak całuśnie, czy normalnie twarz i minka  😉

Co za różnica? One zawsze wyglądają głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zawsze jak widzę takie zdjęcie to chce mi się śmiać, bo wyobrażam sobie jak ono było robione. To jeest dziecinada "patrz na mnie jaka jestem piękna". Jeszcze jak to jest nastolatka to można wybaczyć próżność i głupotę, ale jak kobieta to głupio to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem po czym byłoby mi bardziej niedobrze. Po tym dzióbku, czy po kawie z takiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×