Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erika

Dlaczego kobiety wiążą się z niższymi mężczyznami?

Polecane posty

Gość BlackHairBlueEyes
 

Związek z niższym facecikiem to objaw desperacji no chyba że jest w miarę przystojny to jeszcze rozumiem ale mimo wszystko jednak desperacja bo gdzie z takim się pokazać ?

Ja jestem z takim niskim facetem ale sama jestem niska więc jest ok poza tym on jest taki ładny że na pewno byś się zakochała Ewelino i widzę jak inne kobiety na niego patrzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inne
 

Ja jestem z takim niskim facetem ale sama jestem niska więc jest ok poza tym on jest taki ładny że na pewno byś się zakochała Ewelino i widzę jak inne kobiety na niego patrzą 🙂

Ile macie wzrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dworzec

Ytb

A realnie co druga łaska jest z niskim gosciem

Widziałem ostatnio taka sucx z taki. Małym grubasem przecież w Polsce 165 to przeciętny wzrost

Większość z was ma słabych facetów albo żadnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dworzec

Ytb

A realnie co druga łaska jest z niskim gosciem

Widziałem ostatnio taka sucx z taki. Małym grubasem przecież w Polsce 165 to przeciętny wzrost

Większość z was ma słabych facetów albo żadnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subiektywna
 

Ja jestem z takim niskim facetem ale sama jestem niska więc jest ok poza tym on jest taki ładny że na pewno byś się zakochała Ewelino i widzę jak inne kobiety na niego patrzą 🙂

Ładny? Wolę przystojnego, wysokiego, męskiego i zadbanego. Ładny i niski to może być mój brat ale nie facet ☺️ Zwyczajnie mnie tacy nie pociągają, nie czuję się wtedy bezpiecznie, seks też jak z dzieckiem.. No nie.. Ale jak komuś pasuje to spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Trzeba jeszcze napisać o przedziale wzrostowym bo myślę że temat jest o niskich facetach a nie niższych. Normalne że siatkarka 187cm będzie miała przystojniaka 182 cm bo i tak będzie wyższa niż większość mężczyzn i ona na wzrost już nie patrzy.

Inaczej się też patrzy na kobietę 180 cm i 140kg która jest z niższym, ona uroda nie grzeszy więc wybór też ograniczony.

Ludzie źle patrzą na atrakcyjną 172cm i faceta 162 cm

Zgadzam się. Faceci powyżej 170 cm nawet jak mają kobietę trochę wyższą to wygląda to w miarę ok.

Ale facet niższy niż 170 cm z kobietą wyższą to żenada. Taki poniżej 170 cm powinien poszukać niższej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie mówię tu o kobietach nieciekawych, ale także atrakcyjnych, wykształconych. Z czego wynika pociąg do niższych, albo równych facetów?

Mało jest takich par, kobiety wolą jednak mieć przy boku mężczyznę wyższego choć o 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mało jest takich par, kobiety wolą jednak mieć przy boku mężczyznę wyższego choć o 5 cm

Zgadzam się. Facet musi być trochę wyższy. Żeby mieć niższego faceta to trzeba być desperatką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w ogóle nie widzę takich par, to musi śmiesznie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"-Co Ona w nim widzi?

-To,czego Ty nie widzisz..."

 

Miłość albo rozsądek(korzyści).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×