Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość let me down

Ehh.. tak mi się nudzi, masakra.. tak bardzo tęsknie za starymi pięknymi czasami kiedy się całą ekipą jechało nad wode, na grilla szło, na działke do kogoś, imprezy itp.. dzisiaj od paru lat samotność totalna

Polecane posty

Gość let me down

mam juz swoj wiek, niestety moi wszyscy rowiesnicy sa juz dawno ustatkowani, wyprowadzili sie, pozakladali rodziny itp.. ja niestety nie mialem tego szczescia, cale zycie dostawalem kosze od kobiet, ale chociaz mialem w miare rozrywkowa mlodosc, zalozmy do 25 roku zycia..., a teraz? juz od dobrych 5 lat zyje totalnie sam w domu, nigdzie nie wychodze , z nikim sie nie spotykam, totalna samotnosc, ciagle tylko ja, dom i komputer.. to jest po prostu tragedia.. jak pojawia sie sloneczko to od razu wracaja do mnie wspomnienia z pieknych dawnych lat kiedy sie gdzies wychodzilo ;(  pozostaje mi sie milionowy raz upić w samotnosci z żalu ;(   pozdrawia was stary  przegryw zyciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

No taki twój los... Albo popracujesz by go zmienić albo będzie coraz gorzej. Twój wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Nedzny skur/wialy alkocwel. Wielka mi roznica - uchlanie paskudnego pedalskiego ryja samemu czy z innymi podobnymi pedalskimi smieciami. Chu/j w dupy wam skur/wiale smiecie. Jak ja nienawidze takich chodzacych gowien. Nie jestes smieciu przegrywem dlatego ze jestes samotny tylko dlatego ze brakuje ci tego syfu ktory opisales. Chlej jak najwiecej, szybciej zdechniesz za co planeta bedzie ci wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me down
 

No taki twój los... Albo popracujesz by go zmienić albo będzie coraz gorzej. Twój wybór 

a niby co ja moge zmienic bedac juz grubo po 30stce? nie majac zadnych znajomych? nie ma juz ratunku

 

Nedzny skur/wialy alkocwel. Wielka mi roznica - uchlanie paskudnego pedalskiego ryja samemu czy z innymi podobnymi pedalskimi smieciami. Chu/j w dupy wam skur/wiale smiecie. Jak ja nienawidze takich chodzacych gowien. Nie jestes smieciu przegrywem dlatego ze jestes samotny tylko dlatego ze brakuje ci tego syfu ktory opisales. Chlej jak najwiecej, szybciej zdechniesz za co planeta bedzie ci wdzieczna.

odpowiem krotko.. chooj ci co doopu cwelu z wolnosci, chetnie bym ci ro.zpier.olil morde cwelu teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakas pala przyszla
 

Nedzny skur/wialy alkocwel. Wielka mi roznica - uchlanie paskudnego pedalskiego ryja samemu czy z innymi podobnymi pedalskimi smieciami. Chu/j w dupy wam skur/wiale smiecie. Jak ja nienawidze takich chodzacych gowien. Nie jestes smieciu przegrywem dlatego ze jestes samotny tylko dlatego ze brakuje ci tego syfu ktory opisales. Chlej jak najwiecej, szybciej zdechniesz za co planeta bedzie ci wdzieczna.

kto nie piję- ten sprzedaję.. widocznie jesteś scierwem konfidenckim smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
 

a niby co ja moge zmienic bedac juz grubo po 30stce? nie majac zadnych znajomych? nie ma juz ratunku

odpowiem krotko.. chooj ci co doopu cwelu z wolnosci, chetnie bym ci ro.zpier.olil morde cwelu teraz

Takie gowna jak ty nadaja sie tylko na strzala po alkosyfie hehe wystarczy dmuchnac i takie smierdzace gowno sie przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
 

kto nie piję- ten sprzedaję.. widocznie jesteś scierwem konfidenckim smieciu

Nie dorastasz mi do piet alkocwelu. Skur/wialy alkosmiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me down
 

Takie gowna jak ty nadaja sie tylko na strzala po alkosyfie hehe wystarczy dmuchnac i takie smierdzace gowno sie przewraca

jezeli nie pijesz alkoholu to widocznie jestes gnoojkiem przed 18stką.. tak wiec nie rozmawiam ze szczylami, zegnam cie frajerzynko, juz glowka w dol i przechodzisz cichutko obok takich jak ja smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a niby co ja moge zmienic bedac juz grubo po 30stce? nie majac zadnych znajomych? nie ma juz ratunku

 

Poki żyjesz wszystko możesz zmienić. Pozwól Jezusowi wejść do Teojego życia a on zmieni wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość let me down
 

Poki żyjesz wszystko możesz zmienić. Pozwól Jezusowi wejść do Teojego życia a on zmieni wszystko. 

litości.. nie do mnie z takimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Je/bac pedalskie alkosmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Przyglup mysli ze picie to cos fajnego. Jezeli masz wiecej niz 20 lat to znaczy tepaku ze zatrzymales sie w rozwoju na liceum. Czyli takie gowniarskie bachory jak ty moga mi buty co najwyzej czyscic. Ja z alko skonczylem kilka lat temu i bylo to moje niesamowite zwyciestwo nad tym skur/wialym syfem. Ty jestes zbyt slaby zeby cos takiego osiagnac. Takie miekkie pi/zdy jak ty nigdy z alko nie skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Niezle potrafie opisac jak bardzo zaluje ze zadawalem sie i pilem z podobnymi smieciami jak ten uchlany przyglup co tu co tydzien pisze to samo. A jak zmadrzalem i skonczylem z alko i zakonczylem z nimi znajomosci jest za pozno zeby naprawic pewne sprawy. Chetnie bym tym smieciom lby rozku/rwil za wciagniecie mnie w ten syf zadawania sie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

NIE potrafie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goss
 

litości.. nie do mnie z takimi tekstami

Dlaczego? Jezus Ciebie tez kocha. Takim jaki jesteś. Nie stawia Ci warunków.  Je chce żebyś się zmieniał. Jeśli pozwolisz Jemu wejść w Twoje życie to on je zmieni. Ciebie kocha od zawsze u na zawsze, ze wszystkim co się działo w Twoim życiu. Pozwól Jemu się przytulić i ukochac. powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kocham Leżaczka 💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Nie ma żadnych bogów, uwierz w to, że twoje życie zależy od ciebie. Zdaj sobie sprawę, że jest mnóstwo ludzi mogących powiedzieć tak samo. Wszystko się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila
 

Przyglup mysli ze picie to cos fajnego. Jezeli masz wiecej niz 20 lat to znaczy tepaku ze zatrzymales sie w rozwoju na liceum. Czyli takie gowniarskie bachory jak ty moga mi buty co najwyzej czyscic. Ja z alko skonczylem kilka lat temu i bylo to moje niesamowite zwyciestwo nad tym skur/wialym syfem. Ty jestes zbyt slaby zeby cos takiego osiagnac. Takie miekkie pi/zdy jak ty nigdy z alko nie skoncza.

sory ze zapytam ale czy ty jestes niepelnosprawny umyslowo? autor pisal, ze jest grubo po 30stce a ty do niego walisz tekst "jesli masz wiecej niz 20 lat", ja pierdziele.. wiesz co ja uwazam? ze masz 17 lat i rodzicie ci zabraniają napic sie piwka, ze takie pierdoły gadasz, tragedia na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahaah
 

Niezle potrafie opisac jak bardzo zaluje ze zadawalem sie i pilem z podobnymi smieciami jak ten uchlany przyglup co tu co tydzien pisze to samo. A jak zmadrzalem i skonczylem z alko i zakonczylem z nimi znajomosci jest za pozno zeby naprawic pewne sprawy. Chetnie bym tym smieciom lby rozku/rwil za wciagniecie mnie w ten syf zadawania sie z nimi.

ty nigdy piwa w ustach nawet nie miales.. inaczej bys takich pierdół nie pisał, zalosny 17letni gnoojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
 

sory ze zapytam ale czy ty jestes niepelnosprawny umyslowo? autor pisal, ze jest grubo po 30stce a ty do niego walisz tekst "jesli masz wiecej niz 20 lat", ja pierdziele.. wiesz co ja uwazam? ze masz 17 lat i rodzicie ci zabraniają napic sie piwka, ze takie pierdoły gadasz, tragedia na tym forum

Idz dziecko spac. Po kilku piwkach juz nie kontaktujesz 😄 pogadamy jak skonczysz liceum czyli moze za jakies 10 lat. 😄 ale watpie i pewnie do konca swoich uchlanych dni bedziesz w nim tkwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz

Dla wyjasnienia chodzi o mentalne liceum chociaz nie wiem czy to nie za duzo dla takiego przyglupa, moze to podstawowka nadal albo je/bane przedszkole. Chyba cie tepaku przecenilem wiec sorki za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a niby co ja moge zmienic bedac juz grubo po 30stce? nie majac zadnych znajomych? nie ma juz ratunku

Nie wkurzaj mnie ględzeniem, że po 30 nie można już nic zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Onko jesteś  panną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Onko jesteś  panną ?

A co to ma za znaczenie, czy panną, mężatką czy wdową? Bleblanie jakiegoś zgnuśnialca, że nic się nie da, mnie też demotywuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
 

Nie wkurzaj mnie ględzeniem, że po 30 nie można już nic zmieniać...

a niby co moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a niby co moge?

Jak teraz nie możesz, to co niby mogłeś kiedyś, he? Samo przyszlo, samo poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
 

Jak teraz nie możesz, to co niby mogłeś kiedyś, he? Samo przyszlo, samo poszło.

kiedys bylem mlody, myslalem ze zycie przede mna i nie mialem kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

tak to jest jak uzaleznia sie cos od kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergerg
 

tak to jest jak uzaleznia sie cos od kogos

kazdy uzaleznia cos od czegos idio.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

kiedys bylem mlody, myslalem ze zycie przede mna i nie mialem kompleksow

Co racja, to racja, uczucie, że życie przed Tobą, jest niepowtarzalne. No ale to se ne wrati, i tak jesteś w lepszej sytuacji niż siedemdziesięciolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×