Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Jutro pójdę na betę.... Boje się bo jak zwykle przed okresem mam lekka biegunkę.... 😪

Ja się bałam bety nawet jak trzymałam w ręku pozytywny test ciążowy. 😂 Który to będzie dzień po transferze? I ilodniowy zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dniowy... Licząc dzien transferu który miałam o 7 rano to 10 dzień.... A nawet go nie licząc to 9 dnia już coś wyjdzie jak ma wyjść... Dzisiaj jeszcze wzielam accofil i zaczynaja mnie nogi bolec jakbym na Rysy szła.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ehhh.... Rycze prawie w pracy po wyswoetleniu wyniku. w srode beta 16, dzis 0. Jest mozliwy taki spadek? Mam jakies skrawki nadziei ze cos pomylili w labolatorium

Bardzo mi przykro. Tulę Cię mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

3 dniowy... Licząc dzien transferu który miałam o 7 rano to 10 dzień.... A nawet go nie licząc to 9 dnia już coś wyjdzie jak ma wyjść... Dzisiaj jeszcze wzielam accofil i zaczynaja mnie nogi bolec jakbym na Rysy szła.... 

12 dzień życia zarodka. No teoretycznie powinno być już po implantacji. Wiec w krwi faktycznie może już coś byc. Tylko nie rób  sikacza. On nie wyjdzie jeszcze na pewno. 😉 Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to mam już czarno na białym wyniki bhcg.

8dpt - 60,3

12dpt - 90

15dpt - 37,8

Doktor twierdzi, że to nadal ciąża biochemiczna, bo nie ma jeszcze struktur w macicy.

Tak więc jeszcze chwilę muszę poczekać na krwawienie. Ale ciąża już obumarła.

Przykro mi bardzo. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

12 dzień życia zarodka. No teoretycznie powinno być już po implantacji. Wiec w krwi faktycznie może już coś byc. Tylko nie rób  sikacza. On nie wyjdzie jeszcze na pewno. 😉 Powodzenia.

Sikacz mnie tym razem nawet nie kusi... Szczerze to nawet na tą betę bym jutro nie poszła tylko leki mi się kończą i muszę wiedzieć co robic🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja dzis jestem 3 dzien po transferze, od wczoraj  odczuwam brzuch. Boję się, że nic z tego nie wyjdzie. 😥

 

 

Jutro pójdę na betę.... Boje się bo jak zwykle przed okresem mam lekka biegunkę.... 😪

Ktory to bedzie Twoj dzien po transferze? Ja transfer mialam w niedziele a bete zrobie w pon. Juz powinno wyjsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ehhh.... Rycze prawie w pracy po wyswoetleniu wyniku. w srode beta 16, dzis 0. Jest mozliwy taki spadek? Mam jakies skrawki nadziei ze cos pomylili w labolatorium

Magdaa tak mi przykro. Miałaś zastrzyk pregnyl lub ovitrelle ?? One zaklamuja wynik bety. Jeśli nie to znaczy że się zaimplantowal ale potem przestał się rozwijac. Strasznie mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ktory to bedzie Twoj dzien po transferze? Ja transfer mialam w niedziele a bete zrobie w pon. Juz powinno wyjsc..

9-10 zależy jak liczyć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny,

Jestem tu nowa, ale czytam Was od jakiegoś czasu😃 to moje pierwsze podejście do in vitro. Co dwa dni biorę zastrzyki z gonapeptylu, a wczoraj brałam ostatnią tabletkę anty, więc teraz czekam na okres. Pomimo anty była owulacja😒 w poniedziałek wizyta. Pozdrowienia😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć Dziewczyny,

Jestem tu nowa, ale czytam Was od jakiegoś czasu😃 to moje pierwsze podejście do in vitro. Co dwa dni biorę zastrzyki z gonapeptylu, a wczoraj brałam ostatnią tabletkę anty, więc teraz czekam na okres. Pomimo anty była owulacja😒 w poniedziałek wizyta. Pozdrowienia😉

Cześć Kinga to idziemy równo 😁 ja też jestem na etapie Gonapeptyl co drugi dzień, też pierwsze in vitro, ostatnią anty biorę w poniedziałek i też mimo anty miałam owulacja 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć Kinga to idziemy równo 😁 ja też jestem na etapie Gonapeptyl co drugi dzień, też pierwsze in vitro, ostatnią anty biorę w poniedziałek i też mimo anty miałam owulacja 😂 

A myślałam, że jestem wybrykiem natury😂jak widać takie rzeczy się zdarzają😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A myślałam, że jestem wybrykiem natury😂jak widać takie rzeczy się zdarzają😃

Ja poprostu biorę anty pierwszy raz w życiu i mój dr mi tłumaczył, że w pierwsze 3 miesiące brania różne rzeczy są możliwe. Przez 12 dni np.mialam plamienie albo nawet coś więcej niż plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja poprostu biorę anty pierwszy raz w życiu i mój dr mi tłumaczył, że w pierwsze 3 miesiące brania różne rzeczy są możliwe. Przez 12 dni np.mialam plamienie albo nawet coś więcej niż plamienie

Ja też miałam plamienie ok. 2 tygodni. Kilka lat temu brałam anty i tylko dwa miesiące, ale takich plamień nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

9-10 zależy jak liczyć... 

Daj znac jak będziesz miala wyniki. Ja tez boje się robic bete.. to byl Twoj pierwszy trasfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Daj znac jak będziesz miala wyniki. Ja tez boje się robic bete.. to byl Twoj pierwszy trasfer?

Drugi... I do wczoraj nic mi się nie działo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bardzo mi przykro, ze bera spadała. Oby to ostatni raz i obyscie miały mimo wszystko siłe walczyc dalej 😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z wczorajszych 9 konorek zapłodniło się 7. Jutro będą dzwonić czy rozwijają się. Patrycja do Ciebie w drugiej dobie od punkcji dzwonili? Bo ja nie wytrzymałam i dziś zadzwonilam. Recepcja połączyła z embriologiem i pani powiedziała że  będą jutro dzwonic czy sie dzielą. Powiedziała ze 7 zaplodnilo się,  a 2 nie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Drugi... I do wczoraj nic mi się nie działo... 

Trzymam mocno za Ciebie. Tez mnie to wykancza. To moj pierwszy transfer, ale duzo nieudanych prób za mną i mam mieszane uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Justyna jesteś bo mam sprawe😀

Jestem kochana, co byś chciała?? Potrzebujesz mnie??😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzymam mocno za Ciebie. Tez mnie to wykancza. To moj pierwszy transfer, ale duzo nieudanych prób za mną i mam mieszane uczucia. 

A ja za ciebie✊Ja też juz nie mam siły... Jak się teraz nie uda to nie wiem co dalej... Chyba już wszystkie możliwe leki mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny z wczorajszych 9 konorek zapłodniło się 7. Jutro będą dzwonić czy rozwijają się. Patrycja do Ciebie w drugiej dobie od punkcji dzwonili? Bo ja nie wytrzymałam i dziś zadzwonilam. Recepcja połączyła z embriologiem i pani powiedziała że  będą jutro dzwonic czy sie dzielą. Powiedziała ze 7 zaplodnilo się,  a 2 nie 

Zuza a to bardzo dobrze trzymam kciuki. 

Ja dzisiaj miałam weryfikację 11dpti beta 560🌻, cały dzień nie chciałam sprawdzać wyników do wizyty u lekarza na 18, myślałam że zejdę do tego czasu😅

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny z wczorajszych 9 konorek zapłodniło się 7. Jutro będą dzwonić czy rozwijają się. Patrycja do Ciebie w drugiej dobie od punkcji dzwonili? Bo ja nie wytrzymałam i dziś zadzwonilam. Recepcja połączyła z embriologiem i pani powiedziała że  będą jutro dzwonic czy sie dzielą. Powiedziała ze 7 zaplodnilo się,  a 2 nie 

Bardzo dobry wynik. Szansa na 7 mrozakow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zuza a to bardzo dobrze trzymam kciuki. 

Ja dzisiaj miałam weryfikację 11dpti beta 560🌻, cały dzień nie chciałam sprawdzać wyników do wizyty u lekarza na 18, myślałam że zejdę do tego czasu😅

Wow piękna beta !! Zazdraszczam.  Czekamy na przyrosty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zuza a to bardzo dobrze trzymam kciuki. 

Ja dzisiaj miałam weryfikację 11dpti beta 560🌻, cały dzień nie chciałam sprawdzać wyników do wizyty u lekarza na 18, myślałam że zejdę do tego czasu😅

Super🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzana ja miałam punkcje w poniedziałek a dzwonili w srode i to jeszcze po południu, tez nie mogłam wytrzymac. 

Super ze az 7 sie zapłodniło, to dobrze wróży 👍 u nas zaplodnily sie tylko 2 i ja myślałam ze juz po ptakach a tu się okazalo ze wystarczy JEDEN zarodek 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milaa gratuluje:)

Zuza - ladny wynik, a tak sie martwilas o stymulacje w ogole;)

 

u mnie tez ciekawa historia... lekarz kazal mi powtorzyc bete bo ewentualnie bylaby spadkowa a nie zerowa. Wyszla 27,6 (niesmialo ale rosnaca). Czyli nie cala nadzieja stracona.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Milaa gratuluje:)

Zuza - ladny wynik, a tak sie martwilas o stymulacje w ogole;)

 

u mnie tez ciekawa historia... lekarz kazal mi powtorzyc bete bo ewentualnie bylaby spadkowa a nie zerowa. Wyszla 27,6 (niesmialo ale rosnaca). Czyli nie cala nadzieja stracona.

Trzymam kciuki, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×