Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, karioka84 napisał:

Ehh u mnie chyba niezbyt dobre wieści... w środę miałam punkcję, dzisiaj dzwoniłam do laboratorium i z 7 zapłodniło się 5, ale dzisiaj mija 5 doba i nie ma żadnej blastocysty... czekają do jutra, mam dzwonić po 13 😔

Kochana poczekaj do jutra i może będziesz miała dobre wiadomości. Czasem hodują je aż do 7 doby. A czy mówili coś więcej? Ilu komorkowe są lub jakie są prognozy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, karioka84 napisał:

Ehh u mnie chyba niezbyt dobre wieści... w środę miałam punkcję, dzisiaj dzwoniłam do laboratorium i z 7 zapłodniło się 5, ale dzisiaj mija 5 doba i nie ma żadnej blastocysty... czekają do jutra, mam dzwonić po 13 😔

Kochana nie trać nadziei bo ja wlasnie z 7 doby mam jedną blastke.trzymam bardzo mocno kciuki za Wasze szczęścia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DoMi napisał:

Kochana poczekaj do jutra i może będziesz miała dobre wiadomości. Czasem hodują je aż do 7 doby. A czy mówili coś więcej? Ilu komorkowe są lub jakie są prognozy? 

Już nie dopytywałam o szczegóły. A jak zapytałam o prognozy to lekarz powiedział że nie będzie zgadywał 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Goralka napisał:

Kochana nie trać nadziei bo ja wlasnie z 7 doby mam jedną blastke.trzymam bardzo mocno kciuki za Wasze szczęścia! 

U nas do 7 to nawet nie wiem czy hodują... a to teraz będziesz miała tę 7-dniową blastkę transferowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreamscometrue napisał:

Zaczynam się za was niecierpliwić z tymi wynikami  🤞☺️

My też, bo jeszcze nie ma🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreamscometrue napisał:

Zaczynam się za was niecierpliwić z tymi wynikami  🤞☺️

Jest. 139😲 7 dzien od transferu 

  • Like 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aga36 napisał:

Jest. 139😲 7 dzien od transferu 

Pięknie 👏👏👏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Aga36 napisał:

Jest. 139😲 7 dzien od transferu 

Cudowna wiadomosc!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Aga36 napisał:

Jest. 139😲 7 dzien od transferu 

Brawo! Cudownie! Kochana bardzo Cię proszę napisz mi jak czułaś się przez te dni po transferze! To czekamy jeszcze na Martę

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Aga36 napisał:

Jest. 139😲 7 dzien od transferu 

Jeszcze raz Gratulacje, strasznie się cieszę twoim szczęściem 🙂 🎉🎉🎉🎉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Aga36 napisał:

Jest. 139😲 7 dzien od transferu 

Wow super :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dreamscometrue napisał:

Swoją drogą wynik duży ... bliźniaki ☺️?

Podany miałam jeden, też tak pomyślałam. Boję się cieszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

4 minuty temu, Dreamscometrue napisał:

Swoją drogą wynik duży ... bliźniaki ☺️?

też o tym pomyślałam haha 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Aga36 napisał:

Jest. 139😲 7 dzien od transferu 

Super wynik gratuluję ❤ oby rosnąl w górę ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Akszeinga napisał:

Ja 2 dpt czułam kilka razy w brzuchu takie jakby uszypnięcie, ukłucie ale bardzo delikatne. Kilka razy w tym samym miejscu. Ale teraz już nic a nic. Lekarz kazal mi zrobić  betę w sobotę czyli 9 dpt. Ale pewnie nie wytrzymam i pójdę w piątek. Skoro Ty robisz 7 dnia to może ja mogę wczwśniej :):):) Miałam 5 dniową blastocystę transferowaną. 

Ja mialam takie uszczypnięcie przedwczoraj..

Ale dzis odebrałam progesteron i spadł do 29,9 - nie wiem czy to nie za niski... Czekam na sms od lekarki Martwie sie Jsk wytrzymac do tego piątku z betą to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, m_art_a napisał:

ja cały czas czekam na wynik, coś się dłuży

trzymam mocno kciuki :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Akszeinga napisał:

Brawo! Cudownie! Kochana bardzo Cię proszę napisz mi jak czułaś się przez te dni po transferze! To czekamy jeszcze na Martę

 

Ja cały czas coś czułam. W dzień i jeden dzień po transferze miałam lekkie plamienie. Potem przerwa i znowu w czwartek zaczęły się takie delikatne plamienia trwały 3 dni. Czułam kłucie w jajniku  jakby mnie ktoś dzgal i ból szyjki macicy, poza tym delikatne bóle podbrzusza jak przed okresem. Dziś zawroty głowy ale to raczej z nerwów. Ale każda z nas jest inna więc nie ma co się sugerować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, madzia:)) napisał:

Super wynik gratuluję ❤ oby rosnąl w górę ❤

Madzia proszę Cię 🤪 Rósł nie rosnął 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, emkw35 napisał:

Ja mialam takie uszczypnięcie przedwczoraj..

Ale dzis odebrałam progesteron i spadł do 29,9 - nie wiem czy to nie za niski... Czekam na sms od lekarki Martwie sie Jsk wytrzymac do tego piątku z betą to nie wiem

Progesteron jest ok, ja też miałam w takich granicach jak go komtrolowalam. Dwa razy miałam niecałe 30, a raz 42. Lekarz cały czas twierdził ze progesteron jest ok i nie zmieniał mi leków. Ciążę przechodzę (dzięki Bogu) jak narazie bez komplikacji więc nie martw się 😉 jest dobrze 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dreamscometrue napisał:

Madzia proszę Cię 🤪 Rósł nie rosnął 😉

Haha na szybko pisane a mój słownik coś dziś świruje 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iffci@ napisał:

Progesteron jest ok, ja też miałam w takich granicach jak go komtrolowalam. Dwa razy miałam niecałe 30, a raz 42. Lekarz cały czas twierdził ze progesteron jest ok i nie zmieniał mi leków. Ciążę przechodzę (dzięki Bogu) jak narazie bez komplikacji więc nie martw się 😉 jest dobrze 😁😁

Miałam właśnie pisać, że progesteron super.

Edytowano przez Dreamscometrue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Aga36 napisał:

Ja cały czas coś czułam. W dzień i jeden dzień po transferze miałam lekkie plamienie. Potem przerwa i znowu w czwartek zaczęły się takie delikatne plamienia trwały 3 dni. Czułam kłucie w jajniku  jakby mnie ktoś dzgal i ból szyjki macicy, poza tym delikatne bóle podbrzusza jak przed okresem. Dziś zawroty głowy ale to raczej z nerwów. Ale każda z nas jest inna więc nie ma co się sugerować 

Ja też miałam zawroty głowy gdzieś od tygodnia po transferze i jak już wiedziałam, że jestem w ciąży. Jeśli te zawroty głowy się powtórzą to nie martw się, przejdą... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, m_art_a napisał:

ja cały czas czekam na wynik, coś się dłuży

Marta... Gratuluję cierpliwości, bo faktycznie przetrzymują Cię na maxa... BIDULKA... czekamy na wieści 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iffci@ napisał:

Ja też miałam zawroty głowy gdzieś od tygodnia po transferze i jak już wiedziałam, że jestem w ciąży. Jeśli te zawroty głowy się powtórzą to nie martw się, przejdą... 😉

Ja dziś sobie ciśnienie mierzyłam bo byłam pewna że mam niskie i dlatego mi się w głowie kręci ale miałam książkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Iffci@ napisał:

Marta... Gratuluję cierpliwości, bo faktycznie przetrzymują Cię na maxa... BIDULKA... czekamy na wieści 😉

Szczerze, to już zaczynam wątpić czy ten wynik dziś będzie, miał być ok. 18 i zazwyczaj tak były, zawsze robie w tym samym labie, a dziś jak na złość 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, emkw35 napisał:

Ja mialam takie uszczypnięcie przedwczoraj..

Ale dzis odebrałam progesteron i spadł do 29,9 - nie wiem czy to nie za niski... Czekam na sms od lekarki Martwie sie Jsk wytrzymac do tego piątku z betą to nie wiem

A kiedy maiałaś transfer? Jak teraz się czujesz? Mi wogóle lekarz nie kazał badać poziomu progesteronu, hm..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, m_art_a napisał:

Szczerze, to już zaczynam wątpić czy ten wynik dziś będzie, miał być ok. 18 i zazwyczaj tak były, zawsze robie w tym samym labie, a dziś jak na złość 😞 

Do 20 powinny być. Może wylogoj się i zaloguj od nowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×