Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Polecane posty

Go艣膰 Hekate

Hej 馃槈

1 ICSI, jeden zarodek, beta 0

2 ICSI, 4 blastocysty, corka 4,5 roku 鉂わ笍

2 criotransfery z blastocyst pozostalych z drugiej procedury - beta 0聽

3 IMSI, jedna blastocysta, zaczynam 15tc, czekamy na synka 鉂わ笍

No prosz臋 jak Ci si臋 艂adnie uda艂o, sukces x 2 ! Gratulacje 馃檪

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hekate

Witam was dziewczyny 馃檪jestem w艂a艣nie 1 dzie艅聽po swoim pierwszym transferze czekam do nast臋pnego poniedzia艂ku na badanie bety...

No patrz, mia艂y艣my transfer tego samego dnia, a mi kazali zrobi膰 bet臋 dopiero po 12 dniach...

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Beta

No patrz, mia艂y艣my transfer tego samego dnia, a mi kazali zrobi膰 bet臋 dopiero po 12 dniach...

Ja po 7 dniach zrobi艂am bete a na te艣cie 2 kreski by艂y juz po 5 dniu聽

a beta w 7dpt wynosi艂a 32,3

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Patrycja

No prosz臋 jak Ci si臋 艂adnie uda艂o, sukces x 2 ! Gratulacje 馃檪

Dzi臋ki Kochana 馃槈

Przy tym ostatnim podej艣ciu nie wierzylam ze sie uda bo morfologia nasienia 0%, z 6 tylko 2 komorki sie zaplodnily a z tych dwoch przetrwal tylko jeden zarodek, na szcz臋艣cie byl bardzo dobrej klasy i zadomowi艂 sie u mnie 馃榿

Potwierdzilo sie powiedzenie ze potrzebny tylko jeden zarodek 馃槉

Trzymam kciuki za Ciebie 鉁鉁鉁鉁馃槝

Udost臋pnij ten post

Gdzies mi moj wczesniejszy post uciekl:)

Jestem I ja, najstarsza 'staraczka' na forum.

Ciesze sie, ze Was znalazlam bo nie raz dodalyscie mi checi do聽tego,聽zeby sie jeszcze nie poddawac.聽 Wspaniale miejsce I niesamowite Kobiety.聽

1transfer mrozona blastocysta 4AA + embryo glue - beta 2.5馃槬

2transfer mrozona blastocysta 4AA+ embryo glue + laserowe naciecie otoczki - beta 8.6馃槬

Nastepny transfer zaplanowany na sierpien. Teraz w trakcie usuwania miesniakow na macicy, ktore moga byc przyczyna niepowodzen.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Agata

Gratulacje Patrycja! Jeden najwa偶niejszy zarodek, to pokazuje, 偶e ka偶da z nas ma ogromne szanse! 馃檪

Ps. Ciesz臋 si臋, 偶e istnieje takie forum jak to, mi艂o b臋dzie m贸c pogada膰 z kim艣 kto przechodzi to samo!聽馃

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Agata

Gdzies mi moj wczesniejszy post uciekl:)

Jestem I ja, najstarsza 'staraczka' na forum.

Ciesze sie, ze Was znalazlam bo nie raz dodalyscie mi checi do聽tego,聽zeby sie jeszcze nie poddawac.聽 Wspaniale miejsce I niesamowite Kobiety.聽

1transfer mrozona blastocysta 4AA + embryo glue - beta 2.5馃槬

2transfer mrozona blastocysta 4AA+ embryo glue + laserowe naciecie otoczki - beta 8.6馃槬

Nastepny transfer zaplanowany na sierpien. Teraz w trakcie usuwania miesniakow na macicy, ktore moga byc przyczyna niepowodzen.聽

Mags 偶ycz臋 Ci, 偶eby mi臋艣niaki znikn臋艂y raz na zawsze i 偶eby si臋 uda艂o! B臋d臋 trzyma膰 kciuki, a偶 do sierpnia. 馃檪 Czas szybko biegnie. 馃檪

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Hekate

Ja po 7 dniach zrobi艂am bete a na te艣cie 2 kreski by艂y juz po 5 dniu聽

a beta w 7dpt wynosi艂a 32,3

Hmmm to mo偶e zrobi臋 bet臋 po 10 dniach, pewnie te dwa dodatkowe dni czekania i tak nic nie zmieni膮.... jak si臋 nic nie ruszy do 10 dnia to ju偶 p贸藕niej pewnie tez nie 馃槈

Dzi臋ki Kochana 馃槈

Przy tym ostatnim podej艣ciu nie wierzylam ze sie uda bo morfologia nasienia 0%, z 6 tylko 2 komorki sie zaplodnily a z tych dwoch przetrwal tylko jeden zarodek, na szcz臋艣cie byl bardzo dobrej klasy i zadomowi艂 sie u mnie 馃榿

Potwierdzilo sie powiedzenie ze potrzebny tylko jeden zarodek 馃槉

Trzymam kciuki za Ciebie 鉁鉁鉁鉁馃槝

Wow to rzeczywi艣cie trafi艂a艣 na ten jedyny, idealny zarodek - super 馃檪馃檪馃檪聽 Teraz tylko relaks i brak nerw贸w do ko艅ca ci膮偶y, i za kilka miesi臋cy rado艣膰 z synka 馃槝

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Hekate

Ps. Ciesz臋 si臋, 偶e istnieje takie forum jak to, mi艂o b臋dzie m贸c pogada膰 z kim艣 kto przechodzi to samo!聽馃

Dok艂adnie, dzi臋ki podczytywaniu forum naprawd臋 poszerzy艂am wiedz臋 i jestem wam bardzo wdzi臋czna za takie miejsce 馃檪

P.S. M贸j pierwszy wczorajszy聽 transfer odby艂 si臋 w moje urodziny,聽 wi臋c je艣li jakim艣 cudem co艣 z tego b臋dzie to mam pewno艣膰, 偶e nie zapomn臋 tej daty 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Patrycja

Dok艂adnie, dzi臋ki podczytywaniu forum naprawd臋 poszerzy艂am wiedz臋 i jestem wam bardzo wdzi臋czna za takie miejsce 馃檪

P.S. M贸j pierwszy wczorajszy聽 transfer odby艂 si臋 w moje urodziny,聽 wi臋c je艣li jakim艣 cudem co艣 z tego b臋dzie to mam pewno艣膰, 偶e nie zapomn臋 tej daty 馃槈

Te urodzinowe daty cos znacz膮, dobrze o tym wiem 馃槉 moja corka urodzila sie w dniu moich urodzin, wiec mamy tego samego dnia 馃榿 a teraz mam termin na 10 sierpnia, jest to dzien urodzin mojego m臋偶a 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Aja

Hej.

Troch臋 si臋 rozpisz臋 bo wcze艣niej nie pisa艂am o sobie nic.

Prawdopodobnie PCOS. Brak owulacji. Jajowody drozne. Histeroskopii ok. AMH luty 2019 - 11,2. Luty 2020 - 4,5 Nasienie wzorcowe.

Stycze艅, luty 2019

2 pr贸by wywo艂ania owulacji. Nie udane. Decyzja o in vitro.

Marzec 2019 pierwsza procedura.聽 聽 聽 15 p臋cherzyk贸w, tylko 5 oocyt贸w, tylko 1 dojrza艂y i 1 rokuj膮cy. Brak zap艂odnienia.

Maj 2019 druga procedura.聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 Ok. 30 p臋cherzyk贸w, 10 oocyt贸w, 5 dojrza艂ych i 1 rokuj膮cy. 6 zap艂odnie艅. 3 blastocysty.聽

13.07.2019 crio nr 1 - ci膮偶a bezzarodkowa, 15.08 wywo艂ane poronienie.

Pa藕dziernik 2019 - crio nr 2 i 3 - w obu przypadkach beta nawet nie drgn臋艂a.

Listopad 2019 trzecia procedura.聽 聽 聽 聽 聽 聽 16 p臋cherzyk贸w, 12 oocyt贸w, 8 dojrza艂ych, 5 zap艂odnie艅. 5 blastocyst.

13 stycznia 2020 crio nr 4 - beta nawet nie drgn臋艂a.

Aktualnie czekam, a偶 endometrium odbuduje si臋 po histeroskopii aby m贸c wywo艂a膰 miesi膮czk臋 i kolejne crio, je艣li nie b臋dzie jaki艣 kolejnych nieszcz臋艣膰, na pocz膮tku marca.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gingko

Witam,

To i ja sie dopisze.

Gingko:

1. ICSI - beta 0

2. ICSI聽 ciaza z trisomia

Obecnie zmiana lekarza, ze wzgledu, ze poprzedni olewal totalnie mutacje MTHFR i problemy z niej wynikajace tlumaczac wszystko wiekiem i statystyka (homo 677tt == AMH 4.5, malo occytow i kiepskiej jakosci embriony podczas procedury). Moj partner tez ma MTHFR, wiec oboje bierzemy metyle.

Mamy nieplodnosc idiopatyczna: jajowody, histeroskopia, hormony, nasienie, tarczyca, NK, zakrzepica typu V leiden PAI wszystko OK, jedyny problem to sklonnosc do zakrzepicy przez muracje MTHFR i zle dobrane suplementy podczas procedury.

Obecnie czekam na wynik ostatnich badan immunologicznych KIR, HLA jak rowniez polimorfizmy i metale ciezkie.

Bedziemy dzialac po oczyszczeniu organizmu z toksyn.

Pozdrawiam serdecznie 馃檪

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gingko

Hej.

Troch臋 si臋 rozpisz臋 bo wcze艣niej nie pisa艂am o sobie nic.

Prawdopodobnie PCOS. Brak owulacji. Jajowody drozne. Histeroskopii ok. AMH luty 2019 - 11,2. Luty 2020 - 4,5 Nasienie wzorcowe.

Stycze艅, luty 2019

2 pr贸by wywo艂ania owulacji. Nie udane. Decyzja o in vitro.

Marzec 2019 pierwsza procedura.聽 聽 聽 15 p臋cherzyk贸w, tylko 5 oocyt贸w, tylko 1 dojrza艂y i 1 rokuj膮cy. Brak zap艂odnienia.

Maj 2019 druga procedura.聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 Ok. 30 p臋cherzyk贸w, 10 oocyt贸w, 5 dojrza艂ych i 1 rokuj膮cy. 6 zap艂odnie艅. 3 blastocysty.聽

13.07.2019 crio nr 1 - ci膮偶a bezzarodkowa, 15.08 wywo艂ane poronienie.

Pa藕dziernik 2019 - crio nr 2 i 3 - w obu przypadkach beta nawet nie drgn臋艂a.

Listopad 2019 trzecia procedura.聽 聽 聽 聽 聽 聽 16 p臋cherzyk贸w, 12 oocyt贸w, 8 dojrza艂ych, 5 zap艂odnie艅. 5 blastocyst.

13 stycznia 2020 crio nr 4 - beta nawet nie drgn臋艂a.

Aktualnie czekam, a偶 endometrium odbuduje si臋 po histeroskopii aby m贸c wywo艂a膰 miesi膮czk臋 i kolejne crio, je艣li nie b臋dzie jaki艣 kolejnych nieszcz臋艣膰, na pocz膮tku marca.

Masz PCO? Badalas glukoze?

Mialas badanie MTHFR?

Ja mam wysokie AMH przy mutacji a jajniki ok. Czytalam amerykanskie publikacje mowiace o tym, ze przy tej mutacji jest wlasnie wysokie i sa problemy z owulacja i czesto LH/FSH podobne do PCO. Dodatkowo malo occytow i embriony slabsze podczas procedury.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Aja

U mnie to nie takie proste. W sumie w zale偶no艣ci kt贸rego lekarza zapytasz, to b臋dzie inna odpowied藕. Mam albo nie mam.

Og贸lnie jajniki w obrazie USG wskazuj膮 na pco. Cykle nieregularne. Owulacji brak. Glukoza i insulina w normie. AMH jak w Pcos. Stosunek Lh/FSH 0,45 a wi臋c nie jak w Pcos. Stymulacja pierwsza by艂a przy dawkach jak dla pco i wysokiem AMH (menopur 150) i efekt mierny. Druga i trzecia stymulacja by艂y wi臋c zaryzykowaniem i zrobione z pomini臋ciem wyniku AMH i zawy偶ona dawk膮 hormonow (menopur 375). Co prawda jajniki ros艂y mi do wymiar贸w 15 cm, wiec transfer zawsze odroczony, i by艂o bardzo du偶o pustych p臋cherzyk贸w, ale same zarodki podobno bardzo dobre. Tylko ci膮偶y brak... Poza t膮 jedn膮 pierwsza, poronion膮.

Nie robi艂am 偶adnych bada艅 genetycznych. Immunologicznych te偶 nie. Nawet ostatnio d艂ugo rozmawiali艣my o tym z lekarzem. Ale on jest zdania 偶e to ju偶 tylko dodatki, kt贸re niewiele wnosz膮 na tym etapie, na kt贸rym jestem i skoro mam niby dobre zarodki, to tak naprawd臋 tylko powtarzalno艣膰 i jak ma by膰 ci膮偶a to b臋dzie. Bez wzgl臋du na te wszystkie nakr臋caj膮ca ekonomi臋 cuda. Jak on to nazwa艂. Wszystko sprowadza si臋 jego zdaniem do dobrego przygotowania endometrium i prawid艂owego przeprowadzenia transferu.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Rapita

Mi kazali zrobi膰 bet臋 10 dnia, a 12 dnia powt贸rzy膰 czy ro艣nie, ale tak sobie my艣l臋,聽偶e zrobi臋 9 dnia w poniedzia艂ek to ju偶 powinno co艣 by膰 je艣li si臋 uda艂o bo chyba zwariuje z tego czekania... Te偶 si臋 zastanawiam nad testem czy nie zrobi膰 wcze艣niej.

Udost臋pnij ten post

I ja si臋 dziewczyny do艂膮cz臋聽

1 in vitro 2019 punkcja marzec, zamro偶ono 6 zarodk贸w聽

1 transfer czerwiec beta 0, wykryto niedoczynno艣膰 tarczycy聽

2 transfer koniec pa藕dziernika beta 0

3 transfer zaraz w nast臋pnym cyklu 3 grudnia podano 5 dniowy zarodek 10dpt beta 140, obecnie 13 tydzie艅 ci膮偶y 馃榿

Problem czynnik m臋ski s艂aba jako艣膰 nasienia聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Izulka87

Hej dziewczyny u nas problem z niep艂odno艣cia idiopatyczna, ja mam mutacje genu mthfr i przy ostatnim 3 transferze mia艂am wdro偶ona heparyne i od 3 miesi臋cy jestem mam膮 艣licznej c贸reczki 馃槈

1 transfer- z mrozaczka nieudany beta w 11 dniu ponad 5 a p贸藕niej spadla

2 transfer - podane 2 zarodki mrozaczki beta w 11 dniu 12 p贸藕niej spadla聽

3 transfer - 1 zarodek z mro偶onego oocytu beta w 12 dniu ponad 180 - transfer zako艅czony szcz臋艣liwym happy endem 馃槈

Pozdrawiam was wszystkie i wiem 偶e ka偶da doczeka si臋 najpierw upragnionych dw贸ch kresek na te艣cie聽 a po 9 miesi膮cach 艣licznego bobaska ;*

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Iryza

Dotar艂am i ja馃槈

16 lat stara艅, problem贸w, chor贸b itp zbyt du偶a lista by wymienia膰, wi臋c w skrocie:

1 transfer - 2 mro偶one zarodki, beta 0

1 zarodek mro偶ony nie rozmrozil si臋

2 transfer - 2 mro偶one zarodki beta ruszy艂a, ale to zmylka po zastrzyku, czyli te偶 w sumie 0

Wprowadzono leczenie immunologicznego i trafiony zatopiony 鉂わ笍鉂わ笍

3 transfer - 2 艣wie偶e zarodki, w brzuchu 6-miesi臋czna ci膮偶a, czekamy na Ol臋 i Pol臋馃尡馃尡

,, Je艣li kto艣 m贸wi Ci, 偶e to ju偶 koniec, 偶e nie ma szans, 偶e nie dasz rady, odwr贸膰 si臋 i powiedz, NO TO K... PATRZ馃槝,,聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Angelin

Cze艣膰 dziewczyny 馃槉 i ja si臋 zamelduje

Endometrioza IV stopnia,聽jednej operacji rok temu z usuni臋ciem wzrost贸w i torbieli

AMH 0.7

S艂abe nasienie - 2% prawid艂owych聽

Aktualnie zacz臋li艣my stymulacje do pierwszego podej艣cia tak偶e 馃馃馃

Leczymy si臋 w Gyncentrum Katowice聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Rapita

Te偶 si臋 tam leczymy u doktor Czerwinskiej w sobot臋 mieli艣my pierwszy transfer mam nadziej臋, 偶e oka偶e si臋 szcz臋艣liwy鉁鉁鉁

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Angelin

Te偶 si臋 tam leczymy u doktor Czerwinskiej w sobot臋 mieli艣my pierwszy transfer mam nadziej臋, 偶e oka偶e si臋 szcz臋艣liwy鉁鉁鉁

My u dr Mercika.

Super! Zatem te偶 trzymam kciuki鉁鉁鉁 Oby te nasze pierwsze transfery by艂y owocne馃 馃槉

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Gingko

U mnie to nie takie proste. W sumie w zale偶no艣ci kt贸rego lekarza zapytasz, to b臋dzie inna odpowied藕. Mam albo nie mam.

Og贸lnie jajniki w obrazie USG wskazuj膮 na pco. Cykle nieregularne. Owulacji brak. Glukoza i insulina w normie. AMH jak w Pcos. Stosunek Lh/FSH 0,45 a wi臋c nie jak w Pcos. Stymulacja pierwsza by艂a przy dawkach jak dla pco i wysokiem AMH (menopur 150) i efekt mierny. Druga i trzecia stymulacja by艂y wi臋c zaryzykowaniem i zrobione z pomini臋ciem wyniku AMH i zawy偶ona dawk膮 hormonow (menopur 375). Co prawda jajniki ros艂y mi do wymiar贸w 15 cm, wiec transfer zawsze odroczony, i by艂o bardzo du偶o pustych p臋cherzyk贸w, ale same zarodki podobno bardzo dobre. Tylko ci膮偶y brak... Poza t膮 jedn膮 pierwsza, poronion膮.

Nie robi艂am 偶adnych bada艅 genetycznych. Immunologicznych te偶 nie. Nawet ostatnio d艂ugo rozmawiali艣my o tym z lekarzem. Ale on jest zdania 偶e to ju偶 tylko dodatki, kt贸re niewiele wnosz膮 na tym etapie, na kt贸rym jestem i skoro mam niby dobre zarodki, to tak naprawd臋 tylko powtarzalno艣膰 i jak ma by膰 ci膮偶a to b臋dzie. Bez wzgl臋du na te wszystkie nakr臋caj膮ca ekonomi臋 cuda. Jak on to nazwa艂. Wszystko sprowadza si臋 jego zdaniem do dobrego przygotowania endometrium i prawid艂owego przeprowadzenia transferu.聽

Faktycznie to nie takie proste z tym PCO. Wazne, zeby trafic na ten wlasciwy zarodek 馃檪 Podobno crio jest lepszy niz swiezy a Ty mialas blastocysty to musialy juz byc super jakosci. Ja mialam zawsze 3 dniowe zarodki. Ehhh lekarz tlumaczy dodatkowe badania ekonomia? one sa o wiele tansze, niz cala procedura a cos moga wniesc.

Ja wierze w badania dodatkowe, dlatego zrobilam wszystkie mozliwe i czekam na ostatnie wyniki. Teraz jestem zla na siebie, ze tak pozno a nie przed pierwsza procedura.

Trzymam kciuki za Twoj transfer w marcu!

Udost臋pnij ten post

Starania od 4 lat, w tym 3 nieudane inseminacje. Nasienie m臋偶a ok ,dro偶no艣膰 moja ok, histeroskopia ok, amh ok. Immunologia nie badana. Pierwsza pr贸ba in vitro. Po艂owa by艂a zap艂adniana IVF, a po艂owa ICSI. Punkcj臋 mia艂am 2tyg temu. Uda艂o si臋 pobra膰 12 oocyt贸w. Z tego 2 blastocysty- 1 5dniowa, 1-6dniowa. Hiperstymulacja po punkcji. B臋dzie criotransfer, ale jeszcze nie wiem czy w przysz艂ym cyklu czy jeszcze w nast臋pnym.

Udost臋pnij ten post

My u dr Mercika.

Super! Zatem te偶 trzymam kciuki鉁鉁鉁 Oby te nasze pierwsze transfery by艂y owocne馃馃槉

A ja to w艂a艣ciwie raz chodz臋 Czerwinskiej ale wszystkie zabiegi mia艂am robione przez Mercika...聽 Wydaje mi si臋 偶e idziemy w dobrym kierunku... 馃檪

Udost臋pnij ten post

Dziewczyny ja po wizycie u immunologa. Ja ju偶 mia艂am Czesc wykonywanych bada艅 wcze艣niej wiec mam teraz zrobi膰:聽

ANA2, przeciwcia艂a allo - mlr + te艣膰 mikrocytotycznosci, test cytotoksycznosci kom贸rek NK i KIR.聽

powiedzial ze jak to zobaczymy to dobierzemy leki przed transferem. Pyta艂am go o badanie czynnika mthfr i tu odrazu powiedzia艂 ze tego niema sensu robi膰...

w nast臋pny czwartek robi臋 badania z m臋偶em,聽potem wizyta z wynikami 6.03

Udost臋pnij ten post

Przytoczy艂am tylko jego s艂owa. Ma swoje argumenty, nawet logiczne, cho膰 nie zawsze do sprawdzenia bez studi贸w medycznych, z reszt膮 tak samo jak druga strona..... Sama nie wiem do ko艅ca聽 w co wierzy膰,聽 ale聽 komu艣聽 zaufa膰聽 musz臋. A to m贸j lekarz na ten moment. On twierdzi, 偶e wszystkie procedury, kt贸re maj膮 potwierdzona skuteczno艣膰 naukowa mam wdro偶one, a reszta to kwestia przypadku. Z reszt膮 i tak do Pa艣nika nie uda艂o mi si臋 zapisa膰 drugi miesi膮c z rz臋du, a konsultacje u Lewandowskiego mam dopiero 7.04.聽

Transfer odroczony mi nigdy nie przeszkadza艂. Jako艣 po pierwszej procedurze zako艅czonej brakiem zarodk贸w ju偶 sama informacja 偶e w drugiej mam co transferowa膰 by艂a dla mnie sukcesem. Wi臋c nie martwi艂am si臋 偶e w nast臋pnym cyklu. A trzecia posz艂a z rozp臋du.

Ja te偶 wog贸le jako艣 zupe艂nie od ko艅ca podesz艂am do tego in vitro. Bo jak ju偶 si臋 dowiedzia艂am, 偶e nie mog臋 mie膰 dzieci naturalnie, to naturaln膮 kolej膮 rzeczy by艂o dla mnie 偶e w takim razie tak ma by膰 i moim powo艂aniem jest wida膰 wychowa膰 dziecko kt贸re gdzie艣 na mnie czeka. Dlatego zacz臋li艣my przygotowywa膰 si臋 do adopcji. Niestety, prawo jest tak skonstruowane, 偶e moja warto艣膰 jako rodzica adopcyjnego w Polsce jest zerowa. Nie mam wi臋c szans ani na naturalne macierzy艅stwo, ani na adopcj臋. Dopiero to popchn臋艂o nas do in vitro.

Udost臋pnij ten post

Malagosia super, teraz dzia艂ajcie 馃槝 nast臋pny transfer na pewno b臋dzie udany 馃崁

Ona Ty chyba jutro na USG, dobrze pami臋tam?? 馃槉 daj znac jak co艣 馃槝

Wczoraj napisalam ze 15, przepraszam pomylka u mnie 14tc

Udost臋pnij ten post

Malagosia super, teraz dzia艂ajcie 馃槝 nast臋pny transfer na pewno b臋dzie udany 馃崁

Ona Ty chyba jutro na USG, dobrze pami臋tam?? 馃槉 daj znac jak co艣 馃槝

Wczoraj napisalam ze 15, przepraszam pomylka u mnie 14tc

Ciesz臋 si臋 kochana 偶e tak pami臋tasz o mnie 馃槞馃榿tak ja jutro powt贸rka usg i wynik Pappa, my艣l臋 偶e wszystko jest dobrze, oby 馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹

Udost臋pnij ten post

Ciesz臋 si臋 kochana 偶e tak pami臋tasz o mnie 馃槞馃榿tak ja jutro powt贸rka usg i wynik Pappa, my艣l臋 偶e wszystko jest dobrze, oby 馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹

Ona trzymam kciuki 鉁鉁鉁鉁

A czy Ty nie mialas miec prenatalnych jakos kolo 4 lutego?? 馃

Udost臋pnij ten post

Przytoczy艂am tylko jego s艂owa. Ma swoje argumenty, nawet logiczne, cho膰 nie zawsze do sprawdzenia bez studi贸w medycznych, z reszt膮 tak samo jak druga strona..... Sama nie wiem do ko艅ca聽 w co wierzy膰,聽 ale聽 komu艣聽 zaufa膰聽 musz臋. A to m贸j lekarz na ten moment. On twierdzi, 偶e wszystkie procedury, kt贸re maj膮 potwierdzona skuteczno艣膰 naukowa mam wdro偶one, a reszta to kwestia przypadku. Z reszt膮 i tak do Pa艣nika nie uda艂o mi si臋 zapisa膰 drugi miesi膮c z rz臋du, a konsultacje u Lewandowskiego mam dopiero 7.04.聽

Transfer odroczony mi nigdy nie przeszkadza艂. Jako艣 po pierwszej procedurze zako艅czonej brakiem zarodk贸w ju偶 sama informacja 偶e w drugiej mam co transferowa膰 by艂a dla mnie sukcesem. Wi臋c nie martwi艂am si臋 偶e w nast臋pnym cyklu. A trzecia posz艂a z rozp臋du.

Ja te偶 wog贸le jako艣 zupe艂nie od ko艅ca podesz艂am do tego in vitro. Bo jak ju偶 si臋 dowiedzia艂am, 偶e nie mog臋 mie膰 dzieci naturalnie, to naturaln膮 kolej膮 rzeczy by艂o dla mnie 偶e w takim razie tak ma by膰 i moim powo艂aniem jest wida膰 wychowa膰 dziecko kt贸re gdzie艣 na mnie czeka. Dlatego zacz臋li艣my przygotowywa膰 si臋 do adopcji. Niestety, prawo jest tak skonstruowane, 偶e moja warto艣膰 jako rodzica adopcyjnego w Polsce jest zerowa. Nie mam wi臋c szans ani na naturalne macierzy艅stwo, ani na adopcj臋. Dopiero to popchn臋艂o nas do in vitro.

Witam, a mog艂aby艣 powiedzie膰 jakie s膮 wymogi do adopcji?聽 Dzi臋ki聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋