Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

 

Misiaa to zrob tak zebys Ty czula sie w miare pewnie przed. Ale tez chyba nie ma co sie katowac ostrymi dietami bo skutek moze byc odwrotny. Z kolei gdzies w glebi internetow sa artykuly ktore mowia ze zbyt wysoka waga zmniejsza (ale nie wyklucza) szans na powodzenie. Mozna zapytac ile masz lat? Moze nie warto czekac? 

W tym roku kończę 29 lat. Boję się, że popadnę w jakąś karuzelę niekończących się badań i nigdy nie będę czuła się wystarczająco gotowa do podejścia.. To chyba ta świadomość, że to ostatnia szansa na posiadanie swojego biologicznego dziecka.

 

 

hej a jakie masz AMH? u mnie tez problem z Męża nasieniem  ja okaz zdrowia wyniki perfekt  nie pale  ,kawy nie pije zdrowo sie odzywiam  a tu psikus amh bardzo niskie 😪 .1,2  a mam 32 lata czyli problem po mojej stronie tez😪 moja  znajoma miala problem z nadwaga 1 proba i jej sie udalo synek  teraz czeka na 2  z mrozakow😊

Megi moje AMH to 1,95 i mój lekarz twierdzi, że to dobry wynik.. 1,2 to chyba nie aż tak niskie AMH? Jestem na początku tej całej drogi więc zaufałam ocenie lekarza. Mam nadzieję, że nie jest źle.

No to historia Twojej znajomej mnie podbudowała, dziękuję ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Misiaa to zrob tak zebys Ty czula sie w miare pewnie przed. Ale tez chyba nie ma co sie katowac ostrymi dietami bo skutek moze byc odwrotny. Z kolei gdzies w glebi internetow sa artykuly ktore mowia ze zbyt wysoka waga zmniejsza (ale nie wyklucza) szans na powodzenie. Mozna zapytac ile masz lat? Moze nie warto czekac? 

W tym roku kończę 29 lat. Boję się, że popadnę w jakąś karuzelę niekończących się badań i nigdy nie będę czuła się wystarczająco gotowa do podejścia.. To chyba ta świadomość, że to ostatnia szansa na posiadanie swojego biologicznego dziecka.

 

 

hej a jakie masz AMH? u mnie tez problem z Męża nasieniem  ja okaz zdrowia wyniki perfekt  nie pale  ,kawy nie pije zdrowo sie odzywiam  a tu psikus amh bardzo niskie 😪 .1,2  a mam 32 lata czyli problem po mojej stronie tez😪 moja  znajoma miala problem z nadwaga 1 proba i jej sie udalo synek  teraz czeka na 2  z mrozakow😊

Megi moje AMH to 1,95 i mój lekarz twierdzi, że to dobry wynik.. 1,2 to chyba nie aż tak niskie AMH? Jestem na początku tej całej drogi więc zaufałam ocenie lekarza. Mam nadzieję, że nie jest źle.

No to historia Twojej znajomej mnie podbudowała, dziękuję ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Misia osoby troszkę wieksze też zachodzą w ciążę. Jeśli to problem z nasieniem to nie zakładałabym na początku że jest to koniecznie po Twojej stronie. Staraj sie jesc zdrowo, jedz dużo warzyw, ale bez przesady. Wiele z Nas przeżywało podobne rozterki przed jak nie waga to inne rzeczy. Powodzenia- oby to był Twoj pierwszy raz z invitro z efektem w postaci dzidziusia✊💚

Dzięki bardzo! W poniedziałek idę też na wizytę do endokrynologa po raz pierwszy, bo tsh na poziomie 3,70 czyli najwyższym od kiedy je sprawdzam - wcześniej nigdy nie było potrzeby interwencji lekarza, teraz mam nadzieję na panel badań tarczycowych żeby obniżyć wynik w razie potrzeby (a myślę, że taka potrzeba będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Badania od immuno. Niewiem co to białko oznacza. Czekam jeszcze na wynik białka C. Konsultacja jak będę miała wszystkie wyniki

subpopulacje limfocytow, antykoagulant tocznia, białko c i s, wit.B12 w surowicy, homocysteina w surowicy, przeciwciała anty b2 glikoproteinie igG i IgM, przeciwciała anty kardiolipinia IgG i IgM 

Na te ostatnie czekam prawie 3O dni.

Zawsze do transferu miałam tylko progesteron i estrofem. 2 nieudane. Teraz szukam co by zmienić 

Wreszcie dostaniesz jakas sensowna diagnoze i nastepnym razem sie uda ✊🏻✊🏻✊🏻 ja mialam te same badania i wlasnie przy nich mi wyszlo wlasnie to bialko S i AT III, za niskie i musze brac heparyne.

Mnie wyszla dodatkowo mutacja, bo te witaminy i homocysteina w moim przypadku nie trzymaly sie norm. Twoje wygladaja bardzo dobrze 🙂🙂🙂 to wieczne czekanie zostanie nam wynagrodzone ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iryza napisz jak tam się macie ❤️jak się mają Dziewczynki? Jak się ogólnie czujesz?

My dzisiaj zaczynamy 6 miesiąc i ten drugi trymestr jest dla mnie ciężki. Pojawił się też u mnie mięśniak, ale póki co lekarz kazał się nie przejmować, więc na ile się da to staram się o tym nie myśleć. Nie zmiana to faktu, że ciąża do najłatwiejszych pod względem psychicznym dla mnie nie należy 😞 krwiaki, miesniak, problemy z pęcherz em, antybiotyki.. Teraz czekam jeszcze na cukrzycę ciążowa.. A co 😕

Tunessia, Patrycja, Lexy, Anana a jak u Was? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Świetne to ostatnie zdanie... w 100 % się z Tobą zgadzam. Ja chodziłam do niby najlepszej pani ginekolog w naszym mieście (teraz wiem, że na pewno najdroższej). Po 4. nieudanych inseminacjach nie chcieliśmy już podchodzić do nastepnej bo stwierdziliśmy,  że trzeba poszukać przyczyny, a nie robić coś co i tak się nie udaje. Na poczatku wizyt byłam zachwycona podejsciem pani dr, ale jak zaczęły się schodki, to nie było tak fajnie... po za tym miałam wrażenie,  że kasa tylko się dla niej liczy i tak teraz jeździmy do kliniki i sporo badań robiliśmy na własną rękę,  szukałam porad w internecie i przyczyn. Byłam pewna, że przecież wszystko ok to in vitro będzie pewniakiem, ale się trochę przeliczylam. 

My potrzebujemy diagnozy a nie mydlenia nam oczu! Z internetu mozna sie naprawde duzo dowiedziec i dobrze, ze przejelas stery, bo nikt o ciebie nie zadba tak jak ty sama 🙂 My tez osiagniemy nasz cel, dzieki naszej sie i wytrwalosci 🍀🍀✊🏻✊🏻

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W tym roku kończę 29 lat. Boję się, że popadnę w jakąś karuzelę niekończących się badań i nigdy nie będę czuła się wystarczająco gotowa do podejścia.. To chyba ta świadomość, że to ostatnia szansa na posiadanie swojego biologicznego dziecka.

 

Megi moje AMH to 1,95 i mój lekarz twierdzi, że to dobry wynik.. 1,2 to chyba nie aż tak niskie AMH? Jestem na początku tej całej drogi więc zaufałam ocenie lekarza. Mam nadzieję, że nie jest źle.

No to historia Twojej znajomej mnie podbudowała, dziękuję ❤️ 

moj lekarz powiedzial ze to jest bardzo niskie amh na moj wiek  teraz czekam na 2 ivf ale juz za granica jest tu pewien program ze zwracaja kase jesli sie nie uda ale nie dostalam sie wlasnie przez to niskie amh🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuzana bardzo sie ciesze, wygląda na to że wszystko idzie w dobrym kierunku! Będę trzymać nieustannie kciuki za Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milkaa u mnie jak narazie jest ok (odpukac), choc nie ukrywam ze siedzę jak na bombie bo wiem ze przez te niskie bialko Pappa problemy mogą sie pojawić 😑 na mysl o polowkowych to az się trzęse ze strachu... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny! Czytam dziś w delegacji Wasze wpisy w tym wątku i postanowiłam założyć konto i dołączyć 😉

Staramy się o dziecko od blisko dwóch lat. Zdiagnozowany problem z nasieniem męża, obecnie czekamy na telefon od koordynatora z Invicty, bo staramy się o dofinansowanie do in vitro.

Tak się zastanawiam - czy jeśli mam nadwagę to znacznie obniża to szansę na powodzenie? Strasznie się obawiam, że moja waga wszystko zniszczy, ostatnio ogólnie szukam powodów, dla których mogłoby się nie udać i ciężko mi nabrać pozytywnego nastawienia.. chyba tez dlatego dołączam do Was - najzwyczajniej w świecie potrzebuję pobyć wśród osób z podobnymi problemami i które mnie zrozumieją.

Hej Misia 🙂

Ja kiedyś usłyszałam od mojej gin ze wbrew poziom latwiej jest zajsc w ciaze kobiecie ktora ma wiecej kilogramów niż takiej która jest szczupła. Więc myślę że jeśli u Ciebie wszystko jest ok i tylko kwestia nasienia to nie powinnaś się martwić 😉 zdrowo się odżywiaj, jedz regularnie i będzie ok 😉 A jak się boisz to proponuje byś zrobiła sobie krzywe- cukrzycową i insulinową. Jeśli wyjdzie jakiś problem to będziesz wiedziala ze musisz sie podleczyc bo nieprawidlowosci w tych badaniach niosą ryzyko np cukrzycy ciążowej. Więc z mojej strony proponuje Ci właśnie te dwa badania 🙂 najlepiej krzywe 3punktowe czyli krew pobrana na czczo, po godzinie od wypicia glukozy i po 2 godzinach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny wyszła mi wysoka homocysteina >15, dlatego chcę powtórzyć badanie i zrobić badanie b12 i kwas foliowy. I tu jest pytanko do Was: czy badania powinnam zrobic po odstawieniu przyjmowania kwasu foliowego na kilka dni? Właściwie to przyjmuję go już z 3 lata i po wyniku sklaniam sie do tego by go w ogóle odstawic - konsultacje z immunolog mam w przyszlym tygodniu i chcialabym mieć do tego czasu wiarygodne wyniki. 

Dziewczyny tu na forum pisały ze najlepiej odstawić wszystkie  witaminy na 3 dni pezed badaniem jeśli  nie jesteś w ciąży . Kobiety w ciąży nie powinny odstawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny tu na forum pisały ze najlepiej odstawić wszystkie  witaminy na 3 dni pezed badaniem jeśli  nie jesteś w ciąży . Kobiety w ciąży nie powinny odstawać 

Dzięki tak zrobię. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziekuje pieknie za odpowiedz  Sloneczko 1988 😉 wlasnie w te sobote bedzie 7 dzien stymulacji i w ten dzien przypada kontrola w inviccie. I mam nadzieje, ze jak bedzie malo pecherzykow, doktor podniesie mi dawke...

A to twoja pierwsza ?? Przepraszam ale nie wszystko spamietuje. Możesz kupić sobie dhea eljot na poprawę jakości i brać rano i wieczorem, niewiem czy pomoże ja brałam troszkę dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć dziewczyny! Czytam dziś w delegacji Wasze wpisy w tym wątku i postanowiłam założyć konto i dołączyć 😉

Staramy się o dziecko od blisko dwóch lat. Zdiagnozowany problem z nasieniem męża, obecnie czekamy na telefon od koordynatora z Invicty, bo staramy się o dofinansowanie do in vitro.

Tak się zastanawiam - czy jeśli mam nadwagę to znacznie obniża to szansę na powodzenie? Strasznie się obawiam, że moja waga wszystko zniszczy, ostatnio ogólnie szukam powodów, dla których mogłoby się nie udać i ciężko mi nabrać pozytywnego nastawienia.. chyba tez dlatego dołączam do Was - najzwyczajniej w świecie potrzebuję pobyć wśród osób z podobnymi problemami i które mnie zrozumieją.

Kobitko, nastaw się invitro to troszeczkę taka loteria ciężko stwierdzić czy się uda. Jedno  jest pewne warto i trzeba próbować do skutku !!. Jeśli masz nadwagę to warto włączyć jakaś dietę i trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wreszcie dostaniesz jakas sensowna diagnoze i nastepnym razem sie uda ✊🏻✊🏻✊🏻 ja mialam te same badania i wlasnie przy nich mi wyszlo wlasnie to bialko S i AT III, za niskie i musze brac heparyne.

Mnie wyszla dodatkowo mutacja, bo te witaminy i homocysteina w moim przypadku nie trzymaly sie norm. Twoje wygladaja bardzo dobrze 🙂🙂🙂 to wieczne czekanie zostanie nam wynagrodzone ❤️

A myślisz żeby zrobic coś jeszcze. Czytałem że dziewczyny robią wiecej badań Ana ,Asa,Kir ?? Itp. Niestety jestwm zielona. Mi zleciła tylko to. Właśnie czytałam że jak białko niskie to może być trombofili i włączą heparyne ale jak wysokie to nigdzie nie wyczytałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja dziś byłam na wizycie. Transfer 2.03. Od jutra do estrofemu, acardu, encortonu i kwasu foliowego dochodzi progesteron doustnie i dopochwowo I fraxiparyna. Już zaczynam się stresować.

 

 

Na co encorton i clexane, jakie masz zalecenia ??

Tw dwa leki bierze sie chyba do zabiegu bo po postach widze ze encorton ma tu kazda dziewczyna, a clexane mialam juz brac przy punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A w niedzielę, też robią transfer ?

Tam gdzie sie lecze w kazdy dzien tyg, wszystko zalezy od wynikow badan czy jestem juz fizycznie  gotowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po tych wszystkich lekach zle się czuję psychicznie.  Mam takie uderzenia przygnebienia, depresyjne. Też macie podobnie? Chcialabym zeby bylo juz po wszystkim. 😶

I mam nadzieję,  że w ciąży nie ma az takich skokow 😬🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tam gdzie sie lecze w kazdy dzien tyg, wszystko zalezy od wynikow badan czy jestem juz fizycznie  gotowa. 

Tak pytam, bo mnie 2 razy teoretycznie powinna wypaść inseminacja w niedzielę, i wtedy było kombinowanie albo sobota albo poniedzialek

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny , zamiast od 2 dnia cyklu zaczęliśmy stymulację od 1 dnia . Zamotaliśmy się z datami... stymulacja przerwana i czekamy do kolejnego miesiąca . Tak z ciekawości któraś tak miała czy tylko ja jestem takim asem ?;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej 🙂

bylas w tym samym labie? Dziwne to troche, bo to dosc krotko. Podejrzewam, ze to moze byc jakis blad w labie, bo az tyle w takim czasie, nawet biorac aktywne B9 i B12 to chyba ciezko az tyle zbic.

B9 jest witamina zalezna i wchlania sie jak ma odpowiednia ilosc B12, B6 i B2. Czytalam gdzies, ze to zalezy od osoby ale, ze wyregulowanie moze trwac 3 miesiace a w przypadku B12 nawet dwa razy dluzej. Byc moze teraz przez branie aktywnych witamin juz troszke wiecej trafilo do tkanek i nie krazy w krwioobiegu, stad moglby byc lepszy wynik 🙂

Ten spadek B12 jest ok 🙂 to malutka roznica a teraz bierzesz metylowana i ona sie lepiej wchlania. Podobnie jak przy B9 mierzymy to w krwi a nie w tkance i wynik moze byc w krwi nizszy a w tkance lepszy niz wczesniej 🙂 Byc moze poprzednim razem krazylo duzo w krwi niewchlonietej witaminy a teraz sie wchlania lepiej i nie krazy wiec jej w krwi nie znaleziono 😉 , albo cos zjadlas innego przed badaniem  🙂

obaczysz co teraz homocysteina pokaze, ob byla w normie 🙂🙂🙂dobrze, ze od razu zajmuja sie probka, to bardziej wiarygodny wynik.

Mam wynik homocysteiny 7,6. Też spory spadek w dół jak dla mnie przez ten krótki czas (dwa tygodnie). Mam nadzieję że to nie błędy w labie hehe

Co do tego co inaczej było przy tych badaniach to to że wszystko badałam na czczo rano -  Bo tak się powinno. A za pierwszym razem kwas foliowy zbadałam po jedzeniu i ok godz 12. Ale laboratorium te same było.

Byłam u dietetyka klinicznego wczoraj. Powiedział że się nie zna na takich rzeczach. 😲  Myślałam że o witaminach to dietetyk kliniczny mi coś powie a on do mnie że plan żywieniowy może mi ułożyć. A z moimi pytaniami to do ginekologa mnie wysyla. Byłam zawiedziona.

A co do wyników hm..sama nie wiem co myśleć, co mi pomogło. Bo na początku brałam: raz femibion a na drugi dzień tylko kwas foliowy i B12 metylowane i tak na zmiane przez ponad tydzień. A 18 lutego juz sama nie wiedziałam czy dobrze robię i odstawiłam femibion i brałam tylko kwas foliowy metylowany  B12 metylowana i Wit d i magne b 6 - ale czy to by tak pomogło taka praktyka przez tydzień ? Wątpię. Wydaje mi się że może zmniejszenie ilości brania femibionu plus wprowadzenie kwasu foliowego i B12 metylowanych dało taki efekt ? Bo ja mam mutacje c677t hetero. A czytałam że przy niej przysfajalnosc jeszcze nie jest taka tragiczna. No i ta B12 pomaga w tym wszystkim. Hmm. Ciekawa jestem Twojej opini.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny , zamiast od 2 dnia cyklu zaczęliśmy stymulację od 1 dnia . Zamotaliśmy się z datami... stymulacja przerwana i czekamy do kolejnego miesiąca . Tak z ciekawości któraś tak miała czy tylko ja jestem takim asem ?;) 

A to numer 🙂 ale powiem Ci że ja raz z tego wszystkiego jak kazali mi zaczac brać leki od pierwszego dnia krwawienia ( nie plamienia) to jak przyszedł czas miesiączki to już nie wiedziałam co to przyszło, bo jak na złość pierwszy raz miałam tak skąpe krwawienia, że się zastanawiałam co to jest 😛  I siedzialam i myślałam że wariuje że okres mam od  tylu  lat a nagle zastanawiam się czy to okres czy nie okres czy co to jest 😛 Ale podjęłam leki w dobrym czasie bo stymulacja się odbyła.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Iryza napisz jak tam się macie ❤️jak się mają Dziewczynki? Jak się ogólnie czujesz?

My dzisiaj zaczynamy 6 miesiąc i ten drugi trymestr jest dla mnie ciężki. Pojawił się też u mnie mięśniak, ale póki co lekarz kazał się nie przejmować, więc na ile się da to staram się o tym nie myśleć. Nie zmiana to faktu, że ciąża do najłatwiejszych pod względem psychicznym dla mnie nie należy 😞 krwiaki, miesniak, problemy z pęcherz em, antybiotyki.. Teraz czekam jeszcze na cukrzycę ciążowa.. A co 😕

Tunessia, Patrycja, Lexy, Anana a jak u Was? 😘

Dziękuję za pamięć 😘 u mnie tez problem z mięsniakami, ostatnio bylam w szpitalu z powodu bólu brzucha i okazało się ze bardzo urosły, jeden ma prawie 6cm, prawdopodobnie po porodzie będę musiala je usunąć 🙄  staram się myśleć tylko pozytywnie, chociaż nie powiem...też sie bardzo martwię, u mnie 18tc i za niedługo połowkowe, dalej nie wiem kto mieszka u mnie w brzuszku, maluszek nie chce się ujawnić 😁 a powiedz mi jaki duży jest ten Twoj mięśniak kochana??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję za pamięć 😘 u mnie tez problem z mięsniakami, ostatnio bylam w szpitalu z powodu bólu brzucha i okazało się ze bardzo urosły, jeden ma prawie 6cm, prawdopodobnie po porodzie będę musiala je usunąć 🙄  staram się myśleć tylko pozytywnie, chociaż nie powiem...też sie bardzo martwię, u mnie 18tc i za niedługo połowkowe, dalej nie wiem kto mieszka u mnie w brzuszku, maluszek nie chce się ujawnić 😁 a powiedz mi jaki duży jest ten Twoj mięśniak kochana??

Właśnie nie wiem.. Idę dziisiiaj do gin to może coś wiecej się dowiem. Bo miesniak pierwszy raz się objawil  na 2 prenatalnych(polowkowych).. Jak nie urok to sraczka.. Mówię sobie w duchu, że byle do 28 tygodnia(jeszcze ponad miesiąc to już ten dzidziuś jest większy.. W razie wu :() zazdroszczę wszystkim co podchodzą do ciąży na luzie.. Nam tu chyba przychodzi to bardzo ciężko 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja po tych wszystkich lekach zle się czuję psychicznie.  Mam takie uderzenia przygnebienia, depresyjne. Też macie podobnie? Chcialabym zeby bylo juz po wszystkim. 😶

I mam nadzieję,  że w ciąży nie ma az takich skokow 😬🤭

No niestety to same hormony. Każdy reaguję inaczej. A do tego dochodzi stres. Spróbuj podejść na luzie , na spokojnie, będzie co ma być  a jak naprawdę będziesz się źle czuła powiedz lekarzowi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny , zamiast od 2 dnia cyklu zaczęliśmy stymulację od 1 dnia . Zamotaliśmy się z datami... stymulacja przerwana i czekamy do kolejnego miesiąca . Tak z ciekawości któraś tak miała czy tylko ja jestem takim asem ?;) 

A to aż takie ważne??? Nawet nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję za pamięć 😘 u mnie tez problem z mięsniakami, ostatnio bylam w szpitalu z powodu bólu brzucha i okazało się ze bardzo urosły, jeden ma prawie 6cm, prawdopodobnie po porodzie będę musiala je usunąć 🙄  staram się myśleć tylko pozytywnie, chociaż nie powiem...też sie bardzo martwię, u mnie 18tc i za niedługo połowkowe, dalej nie wiem kto mieszka u mnie w brzuszku, maluszek nie chce się ujawnić 😁 a powiedz mi jaki duży jest ten Twoj mięśniak kochana??

Oj Lexy ty zawsze coś.  W sumie najważniejsze że pomimo tego wszystkiego , dzieciątko dobrze się rozwija. Spokojnego rozwiazania ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja z dzis. 

Dzwonie do SYNEVO: Czy robia Panstwo badnia na trombolfilie ?

Pani odpowiada: JAKIE KONKRETNIE BADANIA?

Powtarzam ze na trombofilie

Ona do mnie :  Trombofilia ma wiele badan i sa dosc drogie, po kilkaset zlotych dlatego pytam jakie konkretnie bo nie wszystkie sie robi. Mowie Jej  ze chcialabym zajsc w ciaze i ze lekarz mi zlecil. Ona na to : NO TAK ALE JAKIE????

Ja na to : Nie wiem, moze MTHFR (bo czytalam o tym gdzies na internecie) ....

Ona do mnie : TO SAMA PANI SIE DIAGNOZUJE???

Ja Jej  na to :Yyyyyyy..........nie sama  tylko lekarz mi powiedzial cytuje, ''Prosze zrobic badania na trombofilie'', i juz, a ja glupia nie dopytalam o jakie konkretnie chodzi bo w zyciu ich nie mialam ani nie wiedzialam ze trzeba dopytac. 

Pani odlozyla sluchawke 😳😳 Pewnie juz na zawsze bede dla Niej kolejna bezradna panienka, ktora nie wie po co dzwoni.

Dlatego pytam Was, moje Kochane Specjalistki - jakie badania na  trombofilie nalezy zrobic ? Jak je robic? Z krwii, ze sliny? Na czczo/ nie na czczo ?

Bede wdzieczna za wszystkie odpowiedzi

 

P.s wizyta u prof Jerzak  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj Lexy ty zawsze coś.  W sumie najważniejsze że pomimo tego wszystkiego , dzieciątko dobrze się rozwija. Spokojnego rozwiazania ;*

Tak to najważniejsze 😊😊 dziękuję kochana i życzę dużo szczęścia 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane dzisiaj ciezki dzień... O 7 rano miałam transfer... Potem 4 godziny  siedzenia na twardym fotelu, pod kroplówka i 2 godziny jazdy do domu... Przez Nasze polskie drogi omału zębów nie stracilam.... 😁 Ale teraz już sobie leżymy i odpoczywamy😁 teraz 10 dni czekania😁 chciałam wam też powiedzieć że ceny lutinusa powalają ale w jednej aptece powiedzieli mi 220zl a w innej 99zl😁także szukajcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×