Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

37 minut temu, m_art_a napisał:

Aja udało mi się dziś dorwać położną i powiedziała, że przechowywanie zarodków kosztuje 400 zł (jedna słomka), po czym rzuciła że powinnam mieć to w cenniku, który dostałam, więc sprawdziłam teraz go w domu i mam zapisane "przechowywanie zamrożonych oocytów powyżej jednego roku 500 zł, każda kolejna słomka powyżej 1 roku 500 zł" więc nie wiem które te ich ceny są aktualne ;/ 

Punkcje mam w czwartek rano, dziś dostałam gonapeptyl wieczorem dwa zastrzyki i dziś i jutro doksycyklina. Wracam o 13 na wymaz na COVID, ale oczywiście zeby nie było za pięknie mąż rano powiedział, że coś źle się czuje, że chyba coś go bierze, no i przed chwilą zmierzyłam mu temperaturę 37,5, bolą go też plecy nie wiem co teraz .... czuje, że nie będzie w czwartek świeżych plemników, że nic nie będzie bo on ma bardzo słabe nasienie, nie wiem czy mogę mu coś dać może poszukam marianowskiego jak pojade na wymaz, zastanawiam się czy z taką temperaturą w ogóle go wpuszczą 😞

 

 

Bardzo ci dziekuje. Czyli bajzlu ciąg dalszy. I potem człowiek się martwi czy na pewno opłacil to co trzeba. Ja nie przechowuje oocytów tylko zarodki.  I nie wiem czy jest jakaś roznica. Też to tłumaczyłam pani z recepcji. I oczywiście nie mam pojęcia na ilu slomkach są zarodki skoro są 3.  Ech.... Nic to. Jakoś to ogarnę. Dzięki jeszcze raz. 😘

A ty na spokojnie skontaktuj się z Marianowskim jak masz taką możliwość i powiedz mu jaka jest sytuacja. Wydaje mi się że punkcji już nie cofną. Co najwyżej zamrożą oocyty jeśli nie będą mieli czym ich zapłodnić i poczekają aż mąż się zregeneruje. A może będzie niespodzianka i te kilka pięknych idealnych plemników jednak się znajdą. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Emilia85 napisał:

W 10dpt (2x3dniowe zarodki) beta wynosi 211. Wiem, że muszę powtórzyć badanie za 2 dni, ale czy to oznacza, że się udało???

Piękny wynik!! Beta wysoka, więc na pewno będzie rosła- wierzę w to i mocno trzymam kciuki!! Relaksuj się i daj znać jaki będzie kolejny wynik 😁 ja dzisiaj robiłam swoją trzecią betę- pierwsza 243,54mlU/ml, druga 1300mlU/ml, ciekawi mnie co to będzie dzisiaj... Oby rosła... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Iffci@ napisał:

Piękny wynik!! Beta wysoka, więc na pewno będzie rosła- wierzę w to i mocno trzymam kciuki!! Relaksuj się i daj znać jaki będzie kolejny wynik 😁 ja dzisiaj robiłam swoją trzecią betę- pierwsza 243,54mlU/ml, druga 1300mlU/ml, ciekawi mnie co to będzie dzisiaj... Oby rosła... 

A pierwszą w jakim dpt robiłaś? Oczywiście trzymam kciuki, żeby rosła i rosła :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Emilia85 napisał:

W 10dpt (2x3dniowe zarodki) beta wynosi 211. Wiem, że muszę powtórzyć badanie za 2 dni, ale czy to oznacza, że się udało???

Emilia super wiadomość 😍 piękna beta! Teraz niech ładnie rośnie ✊🏻💙. Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Emilia85 napisał:

A pierwszą w jakim dpt robiłaś? Oczywiście trzymam kciuki, żeby rosła i rosła :):)

W 11 dpt 😉 trzymam kciuki za rosnące bety!! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny życzę wszystkim powodzenia i trzymam mocno kciuki. Ja też jestem już po 3 transferze. Jestem po 2 weryfikacji pierwsza beta 35 ale jeszcze zastrzyk z otrivelle działa druga beta 26 w 6 dobie. Czekam do czwartku czy wzrośnie czy nie. Nie mogę przestać myśleć.... Pierwszy transfer porażka drugi udany ale zarodek po 3 tygodniu przestał się rozwijać. Jak u was z weryfikacjami? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

dziewczyny wczoraj miałam transfer 5 dniowych blastek, a dzisiaj dziwnie się czuję. Miałam dreszcze i jest mi zimno. Postanowiłam zmierzyć temperaturę i raz miałam 36,9 a drugi 36,8. Wiem, ze to nawet nie jest san podgorączkowy ale ja z zasady mam niska temperaturę, gdy mierze zdrowa to mam ok 35,0 do 35,5. Dlatego zaczynam sie zastanawiać czy wszystko jest ok. Czy któraś z Was tak miała po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Wiosenka napisał:

Witajcie, 

dziewczyny wczoraj miałam transfer 5 dniowych blastek, a dzisiaj dziwnie się czuję. Miałam dreszcze i jest mi zimno. Postanowiłam zmierzyć temperaturę i raz miałam 36,9 a drugi 36,8. Wiem, ze to nawet nie jest san podgorączkowy ale ja z zasady mam niska temperaturę, gdy mierze zdrowa to mam ok 35,0 do 35,5. Dlatego zaczynam sie zastanawiać czy wszystko jest ok. Czy któraś z Was tak miała po transferze?

Cześć Wiosenko postaraj się nie panikować jeżeli dziwnie się czujesz weź Apap po nim nic ci nie będzie ale jeżeli będzie to konieczne na razie leż w łóżku i się wygrzewaj. Bierz relanium jak masz przepisanie i śpij to dobrze robi. Ja jestem przed 3 weryfikacja. Trzymam kciuki za ciebie dawaj znać jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aja napisał:

Bardzo ci dziekuje. Czyli bajzlu ciąg dalszy. I potem człowiek się martwi czy na pewno opłacil to co trzeba. Ja nie przechowuje oocytów tylko zarodki.  I nie wiem czy jest jakaś roznica. Też to tłumaczyłam pani z recepcji. I oczywiście nie mam pojęcia na ilu slomkach są zarodki skoro są 3.  Ech.... Nic to. Jakoś to ogarnę. Dzięki jeszcze raz. 😘

A ty na spokojnie skontaktuj się z Marianowskim jak masz taką możliwość i powiedz mu jaka jest sytuacja. Wydaje mi się że punkcji już nie cofną. Co najwyżej zamrożą oocyty jeśli nie będą mieli czym ich zapłodnić i poczekają aż mąż się zregeneruje. A może będzie niespodzianka i te kilka pięknych idealnych plemników jednak się znajdą. Trzymam kciuki.

Chyba nie ma różnicy czy zarodki czy oocyty, bo ja ciągle powtarzałam, że zamrożone są trzy zarodki a Pani ciągle mówiła o cenie za zamrożone słomki, więc chyba jedna cena. 

Dzwoniłam do Marianowskiego no i strach czy to nie COVID. Nie liczę na żadną niespodziankę ani cud bo mąż ogólnie ma bardzo słabe nasienie a przy już jednym przeziębieniu nie było nic teraz powtórka z rozrywki... oprócz gorączki zaczyna kaszleć, więc nic czekam i zobaczymy co dalej ... paracetamol dałam powiedział lekarz, że można

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Wiosenka napisał:

Witajcie, 

dziewczyny wczoraj miałam transfer 5 dniowych blastek, a dzisiaj dziwnie się czuję. Miałam dreszcze i jest mi zimno. Postanowiłam zmierzyć temperaturę i raz miałam 36,9 a drugi 36,8. Wiem, ze to nawet nie jest san podgorączkowy ale ja z zasady mam niska temperaturę, gdy mierze zdrowa to mam ok 35,0 do 35,5. Dlatego zaczynam sie zastanawiać czy wszystko jest ok. Czy któraś z Was tak miała po transferze?

Wysoki progesteron podnosi temperaturę. Mi gin powiedziała, że poniżej 37,5 wogole się nie przejmować. Ale oczywiście dbać o siebie. I wylegiwać w łóżku gdyby jednak coś się tam zaczynało to infekcyjnie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, m_art_a napisał:

Chyba nie ma różnicy czy zarodki czy oocyty, bo ja ciągle powtarzałam, że zamrożone są trzy zarodki a Pani ciągle mówiła o cenie za zamrożone słomki, więc chyba jedna cena. 

Dzwoniłam do Marianowskiego no i strach czy to nie COVID. Nie liczę na żadną niespodziankę ani cud bo mąż ogólnie ma bardzo słabe nasienie a przy już jednym przeziębieniu nie było nic teraz powtórka z rozrywki... oprócz gorączki zaczyna kaszleć, więc nic czekam i zobaczymy co dalej ... paracetamol dałam powiedział lekarz, że można

Trzymam kciuki za happy end. Mimo wszystko. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2020 o 14:45, abi napisał:

Witam. tak dzisiaj na Was trafiłam.

jestem po trzech transferach z kd .beta ani drgnie. immunologia w porzadku. endometrium tez ładnie rosnie i gdy cos lekarza niepokoiło odraczał transfer. biopsja ze scratchingiem zrobiona, histeroskopia tez, wszystko tam w porzadku .

moze jestescie w takiej sytuacji, co wasi lekarze jeszcze proponowali.jakie badania zlecali jeszcze w takiej sytuacji.co mówili.jak bardziej to endometrium przeswietlic. embriolog mówił ,ze zarodki były dobre i blastka w tym tez  i to tak wygląda jakby endometrium w ogóle nie czytało , nie zauwazało tych zarodków. nie wiem co jeszcze mogę zrobić?

czy Wam tez zarodki 3 dniowe podawano w 14 dc a 5 dn 17 dc. na sztucznym cyklu. napiszcie jak to u Was, bo zastanawiam się czy to moze tu problem. ale to chyba większośc tak ma, to chyba standardowa taktyka podawania zarodków

Pozdrawiam

A miałaś robioną drożność przewodów rodnych? A kurczliwość macicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak wyglądały wasze cykle natuaralne ? (27-28 dniowe) 

kiedy punkcją ? Kiedy transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki, chciałam Wam powiedzieć, że jestem na świeżo po spotkaniu wstępnym do invitro z innym niz dotychczas lekarzem w ramach tej samej kliniki. Już przeszliśmy 1 pełna procedure z 5 nieudnymi transferami. Jestem pełna nadziei, konkretny lekarz, poprosił o pewne badania, ale już wdrożył jakiś lek by od kolejnego cyklu mnie stymulować. Z racji słabego nasienia, chce powtórzyć badanie i mąż ma w razie co zamrozic nasienie, jakby w dniu punkcji nasienie było niewystarczające. Bardzo fajna opcja, bo przy pierwszej punkcji mąż oddawał nasienie 2 razy. Wprawdzie zapłodniły sie wszystkie komórki ale się tym zestresował, więc teraz będzie spokojny. Działamy dalej, a we mnie wstąpiła nowa energia. Lekarz na koniec dodał i myśleć proszę pozytywnie, bo się uda. Poprzedni mówił zobaczymy. Takze trzymam za Was kciuki mocno i jeśli któraś z Was chce zmienić lekarza to zmieniajcie✊ 

15 minut temu, NiskieAmH napisał:

Dziewczyny jak wyglądały wasze cykle natuaralne ? (27-28 dniowe) 

kiedy punkcją ? Kiedy transfer ?

Ja mam pco, wiec naturalnie mialam cykle 35 dni, a od 1,5 roku przygody z invitro to była loteria. Ale punkcję mialam kolo 10 dc i za 3 dni transfer. Transfer jest tak max 5 dni od punkcji, w zależności w jakim momencie podaja zarodek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kinga123 napisał:

Hej Dziewuszki, chciałam Wam powiedzieć, że jestem na świeżo po spotkaniu wstępnym do invitro z innym niz dotychczas lekarzem w ramach tej samej kliniki. Już przeszliśmy 1 pełna procedure z 5 nieudnymi transferami. Jestem pełna nadziei, konkretny lekarz, poprosił o pewne badania, ale już wdrożył jakiś lek by od kolejnego cyklu mnie stymulować. Z racji słabego nasienia, chce powtórzyć badanie i mąż ma w razie co zamrozic nasienie, jakby w dniu punkcji nasienie było niewystarczające. Bardzo fajna opcja, bo przy pierwszej punkcji mąż oddawał nasienie 2 razy. Wprawdzie zapłodniły sie wszystkie komórki ale się tym zestresował, więc teraz będzie spokojny. Działamy dalej, a we mnie wstąpiła nowa energia. Lekarz na koniec dodał i myśleć proszę pozytywnie, bo się uda. Poprzedni mówił zobaczymy. Takze trzymam za Was kciuki mocno i jeśli któraś z Was chce zmienić lekarza to zmieniajcie✊ 

Cieszę się, że znalazłaś lekarza, który nastraja pozytywnie! Mi to zawsze bardzo pomaga i jestem spokojniejsza że lekarz wie co robić i ma plan żeby doprowadzić do sukcesu!!! Trzymam kciuki za szczęśliwą procedurę ✊

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kinga123 napisał:

Hej Dziewuszki, chciałam Wam powiedzieć, że jestem na świeżo po spotkaniu wstępnym do invitro z innym niz dotychczas lekarzem w ramach tej samej kliniki. Już przeszliśmy 1 pełna procedure z 5 nieudnymi transferami. Jestem pełna nadziei, konkretny lekarz, poprosił o pewne badania, ale już wdrożył jakiś lek by od kolejnego cyklu mnie stymulować. Z racji słabego nasienia, chce powtórzyć badanie i mąż ma w razie co zamrozic nasienie, jakby w dniu punkcji nasienie było niewystarczające. Bardzo fajna opcja, bo przy pierwszej punkcji mąż oddawał nasienie 2 razy. Wprawdzie zapłodniły sie wszystkie komórki ale się tym zestresował, więc teraz będzie spokojny. Działamy dalej, a we mnie wstąpiła nowa energia. Lekarz na koniec dodał i myśleć proszę pozytywnie, bo się uda. Poprzedni mówił zobaczymy. Takze trzymam za Was kciuki mocno i jeśli któraś z Was chce zmienić lekarza to zmieniajcie✊ 

Ja mam pco, wiec naturalnie mialam cykle 35 dni, a od 1,5 roku przygody z invitro to była loteria. Ale punkcję mialam kolo 10 dc i za 3 dni transfer. Transfer jest tak max 5 dni od punkcji, w zależności w jakim momencie podaja zarodek. 

Kinga trzymam kciuki za Ciebie ✊🏻 I Święte słowa co napisałaś! Ja tez zmieniłam lekarza prowadzącego w tej samej klinice i uważam ze to była najlepsza decyzja w mojej całej przygodzie w staraniach 💙 niedość ze u tamtego poprzedniego lekarza wizyty były oschłe i trwały 15min i na koniec islyszalm ze jak in vitro się nie uda to on mi już nie pomoże, o trafiłam pod skrzydła anioła 🥰 i mimo ze stał się cud i zaszłam naturalnie to cały czas opiekuje się mną i kontroluje leki aby były odpowiednie. Podejście lekarza do nas moim zdaniem jest mega ważne! 
 

powodzenia! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼✊🏻

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kinga123 napisał:

Hej Dziewuszki, chciałam Wam powiedzieć, że jestem na świeżo po spotkaniu wstępnym do invitro z innym niz dotychczas lekarzem w ramach tej samej kliniki. Już przeszliśmy 1 pełna procedure z 5 nieudnymi transferami. Jestem pełna nadziei, konkretny lekarz, poprosił o pewne badania, ale już wdrożył jakiś lek by od kolejnego cyklu mnie stymulować. Z racji słabego nasienia, chce powtórzyć badanie i mąż ma w razie co zamrozic nasienie, jakby w dniu punkcji nasienie było niewystarczające. Bardzo fajna opcja, bo przy pierwszej punkcji mąż oddawał nasienie 2 razy. Wprawdzie zapłodniły sie wszystkie komórki ale się tym zestresował, więc teraz będzie spokojny. Działamy dalej, a we mnie wstąpiła nowa energia. Lekarz na koniec dodał i myśleć proszę pozytywnie, bo się uda. Poprzedni mówił zobaczymy. Takze trzymam za Was kciuki mocno i jeśli któraś z Was chce zmienić lekarza to zmieniajcie✊ 

Ja mam pco, wiec naturalnie mialam cykle 35 dni, a od 1,5 roku przygody z invitro to była loteria. Ale punkcję mialam kolo 10 dc i za 3 dni transfer. Transfer jest tak max 5 dni od punkcji, w zależności w jakim momencie podaja zarodek. 

DZiekuje za informacje 🙂 ja 8dc mam pierwszy monitoring i to jest sobota. Czyli po weekendzie czeka mnie wszystko ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

Dziewczyny jak wyglądały wasze cykle natuaralne ? (27-28 dniowe) 

kiedy punkcją ? Kiedy transfer ?

Ja miałam cykle od 28 do 34 dni. Dzień punkcji zależy od tego jak rosną pęcherzyki. Ja za każdym razem miałam innego dnia cyklu chyba mniej więcej między 10 a 14 dniem cyklu. No a transfer jeśli świeży to zazwyczaj jest 3 lub 5 dni po punkcji. Jeśli krio transfer to już lekarz po kontrolach sam ustala najlepszy dzień. 

Czy pierwszą wizytę stymulacyjną ustalałaś z lekarzem? Bo ja zawsze w naszej klinice miałam pierwszą wizytę 5 lub 6 dnia cyklu i było to narzucone przez lekarzy z góry i choćby się paliło i waliło to musiał być ten konkretny dzień. 

Edytowano przez DoMi
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, DoMi napisał:

Ja miałam cykle od 28 do 34 dni. Dzień punkcji zależy od tego jak rosną pęcherzyki. Ja za każdym razem miałam innego dnia cyklu chyba mniej więcej między 10 a 14 dniem cyklu. No a transfer jeśli świeży to zazwyczaj jest 3 lub 5 dni po punkcji. Jeśli krio transfer to już lekarz po kontrolach sam ustala najlepszy dzień. 

Czy pierwszą wizytę stymulacyjną ustalałaś z lekarzem? Bo ja zawsze w naszej klinice miałam pierwszą wizytę 5 lub 6 dnia cyklu i było to narzucone przez lekarzy z góry i choćby się paliło i waliło to musiał być ten konkretny dzień. 

Tak lekarz mi ustalił na 8 dnia cyklu (Novum). Mówili ze podają 2 lub 3 dniowe zarodki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, NiskieAmH napisał:

Tak lekarz mi ustalił na 8 dnia cyklu (Novum). Mówili ze podają 2 lub 3 dniowe zarodki 

Jak lekarz to dobrze a u kogo jesteś jeśli mogę spytać? Ja miałam w Novum podany 5 dniowy zarodek więc to zależy od jakości zarodków i decyzji lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Emilia85 napisał:

W 10dpt (2x3dniowe zarodki) beta wynosi 211. Wiem, że muszę powtórzyć badanie za 2 dni, ale czy to oznacza, że się udało???

Super tylko się cieszyć:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Iffci@ napisał:

Piękny wynik!! Beta wysoka, więc na pewno będzie rosła- wierzę w to i mocno trzymam kciuki!! Relaksuj się i daj znać jaki będzie kolejny wynik 😁 ja dzisiaj robiłam swoją trzecią betę- pierwsza 243,54mlU/ml, druga 1300mlU/ml, ciekawi mnie co to będzie dzisiaj... Oby rosła... 

Będzie pięknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DoMi napisał:

Jak lekarz to dobrze a u kogo jesteś jeśli mogę spytać? Ja miałam w Novum podany 5 dniowy zarodek więc to zależy od jakości zarodków i decyzji lekarza. 

Dr Kaczyńska (Traczynska) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, NiskieAmH napisał:

Dr Kaczyńska (Traczynska) 

Chyba miałam u niej wypis po punkcji. Bardzo fajnie się mną zajęła kiedy źle się poczułam po punkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Iffci@ napisał:

Spokojnie 😉 mnie dzień przed zrobieniem bety bolał brzuch jak przed każdą miesiączką i też byłam pewna, że nic z tego, a dzisiaj jestem w 5 tyg ciąży, także trzeba mieć nadzieję!!! 🤰😁

Hej Iffci@

Jestem po wizycie, wczoraj zrobiłam betę 4200 a dziś miałam USG jestem w 5 tyg I 4 dniu. Pecherzyk ciążowy jest, I na razie trzeba czeka jakieś 2 tyg aby zobaczyć serduszko I wtedy potwierdzić czy jest ok🥰a ty kiedy miałaś transfer? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! Wczoraj miałam punkcję i miało być tak pieknie... miałam 8 niby pięknych pęcherzyków co po punkcji okazało się że jest tylko jedna komórka bo reszta była pusta... z mężem zalamalismy się bo przy pierwszej punkcji miałam 3 zarodki i Ok 20 pęcherzyków... miało być pieknie.... dzisiaj dzwonił embriolog i powiedział ze niby zarodek się dzieli i jutro transfer (2 doba), według mnie to za wcześnie i zadałam to pytanie to embriolog powiedział ze przy jednym zarodku tak podają... zreszta straciłam już nadzieje jadę bo jadę jutro na transfer ale wątpię żeby coś z tego było tym bardziej z zarodkiem 2 dniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mariolka# napisał:

Dziewczyny jakie wyniki miałyście po 1 2 i 3 weryfikacji po transferze? 

Po nieudanym: 16,32 8dpt/ 27,12 10dpt/ 54,26 14 dpt/ 55,38 16 dpt/ 53 18 dpt

udany: 8dpt  83,70 /12 dpt 556,00/ 15 dpt 1967,00

(Tak sie sklada ze zapisywalam w notatkach w tel wiec skopiowalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Motylek1616 napisał:

Cześć dziewczyny! Wczoraj miałam punkcję i miało być tak pieknie... miałam 8 niby pięknych pęcherzyków co po punkcji okazało się że jest tylko jedna komórka bo reszta była pusta... z mężem zalamalismy się bo przy pierwszej punkcji miałam 3 zarodki i Ok 20 pęcherzyków... miało być pieknie.... dzisiaj dzwonił embriolog i powiedział ze niby zarodek się dzieli i jutro transfer (2 doba), według mnie to za wcześnie i zadałam to pytanie to embriolog powiedział ze przy jednym zarodku tak podają... zreszta straciłam już nadzieje jadę bo jadę jutro na transfer ale wątpię żeby coś z tego było tym bardziej z zarodkiem 2 dniowym

Nie poddawaj sie bo przeciez do zajscia wystarczy Ci ten jeden jedyny zarodek! Nastaw sie tak by to przyszle dziecko chcialo u Ciebie zostac na dluzej i tego Ci zycze ;))

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×