Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, madzia:)) napisał:

Oczywiście że jutro idę. Nie wytrzymam do poniedziałku 🤣 

To trzymam kciuki za dodatnia:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monikakika napisał:

Madzia jakie tam jest podojscie do pacjenta? Mozesz napisac cos wiecej jakies plusy i minusy. My zaczynamy nasza przygode, narazie maz jest badany w invimed ale nie jest do konca zadowolowy z podejscia.

Ja chodzę do tego ginekologa już od dawna. Jest bardzo fajny i sympatyczny. Obsługa jest bardzo fajna i miła. Jak na razie minusów nie mam. Na wszystkie pytania Ci odpowiedzą. Trafiłam tam przez mojego lekarza i nie narzekam. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AsiaWin napisał:

To trzymam kciuki za dodatnia:)

Sama je też trzymam choć boje się strasznie że znowu będzie ujemny i tona łez. A Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, madzia:)) napisał:

Sama je też trzymam choć boje się strasznie że znowu będzie ujemny i tona łez. A Ty kiedy testujesz?

W 10dpt - środa czy czw. No chyba że nie wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, m_art_a napisał:

Ojej to tym bardziej trzymam kciuki, żeby się udało i rozumiem czemu teraz się tak martwisz 🍀🍀🍀🍀 A za pierwszym razem beta nie drgneła czy później był jakiś problem? Gdyby odpukać się nie udało...planujesz ponowną stymulację aby uzyskać więcej zarodków? Kurde mam nadzieję, że się uda i będziesz miała piękny prezent na święta 🙂 

Beta w ogole nie drgneła a co dalej jak sie nie uda to na razie z mezem nie myslimy co dalej, poki co walczymy z ostatnia szansa 🙂 moze akurat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, AsiaWin napisał:

W 10dpt - środa czy czw. No chyba że nie wytrzymam;)

Ja już nie wytrzymam tej niepewności. Wolę już wiedzieć i ewentualnie dojść do siebie po porażce a weekend to dobra okazja do tego. Choć ciągle mam nadzieję że będę płakać ale ze szczęścia. O to trzymam kciuki za Ciebie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, madzia:)) napisał:

Ja już nie wytrzymam tej niepewności. Wolę już wiedzieć i ewentualnie dojść do siebie po porażce a weekend to dobra okazja do tego. Choć ciągle mam nadzieję że będę płakać ale ze szczęścia. O to trzymam kciuki za Ciebie ❤

Jutro masz 7dpt to jak nic nie wyjdzie to i tam bym sprawdziłam w poniedziałek na Twoim miejscu  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AsiaWin napisał:

Jutro masz 7dpt to jak nic nie wyjdzie to i tam bym sprawdziłam w poniedziałek na Twoim miejscu  🙂

W poniedziałek pójdę już tylko na formalność w zasadzie żeby nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

gonal trzeba zużyć w ciągu iluś dni od otwarcia. Sama będę wyrzucać końcówki które mi zostały, menopur nie wiem ale pewnie też

Mi lekarz mówił aby nic nie wyrzucać tylko przynieść do kliniki. Są dziewczyny które nie mają refundacji i taki gest byłby na wagę złota. ❤

Ja potrzebowałam tylko jednorazowo 225 menopuru. Sama chętnie bym skorzystała jakby ktoś zostawił. 😊

Edytowano przez Martuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martuska napisał:

Mi lekarz mówił aby nic nie wyrzucać tylko przynieść do kliniki. Są dziewczyny które nie mają refundacji i taki gest byłby na wagę złota. ❤

Ja potrzebowałam tylko jednorazowo 225 menopuru. Sama chętnie bym skorzystała jakby ktoś zostawił. 😊

No to zadzwonię jutro do klinii czy jest taka opcja. A jak nie to może będą chcieli je zostawic żeby przeprowadzać instruktaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Martuska napisał:

Mi lekarz mówił aby nic nie wyrzucać tylko przynieść do kliniki. Są dziewczyny które nie mają refundacji i taki gest byłby na wagę złota. ❤

Ja potrzebowałam tylko jednorazowo 225 menopuru. Sama chętnie bym skorzystała jakby ktoś zostawił. 😊

No tak tylko to trzeba zrobić w tych 28 dniach od otwarcia.  U mnie już to minęło... sama myślałam że wykorzystam w razie czego do następnej stymulacji ale to się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AsiaWin napisał:

No tak tylko to trzeba zrobić w tych 28 dniach od otwarcia.  U mnie już to minęło... sama myślałam że wykorzystam w razie czego do następnej stymulacji ale to się nie da...

Ja kupiłam w środę a zawiozę w sobotę także będzie do użytku ;)

Chyba, że któraś z Was by chciała to chętnie oddam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziedziny ja po punkcji 🙂 5 pobranych, rozmrożą 4 i zobaczymy co z tego będzie 🤞🤞jutro powinni dzwonić, przypuszczam że w sobotę będzie transfer 🙈 no chyba że w 5 dobie🤷‍♀️ 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Zrób betę. Jak jesteś w ciąży to już wyjdzie 🙂

Mieszkam w UK. To nie robią w klinice bety a zanim się dostanę do przychodni już dawno będzie wszystko jasne. Myśle ze jutro przyjdzie @ ale test i tak muszę zrobić 24 😕 chyba nawet nie chciałabym bety bo boje się dowodu czarno na białym. Ahhh niby to pierwszy raz ale jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Luna_ napisał:

Nie robiłam do tej pory żadnych badań jeśli chodzi o immunologie i trochę tego żałuję bo skoro drugi raz powtarza się sytuacja może mój organizm jakos nie tak reaguje na te zarodki 😏

 

Za tydzień mam usg zrobić jeżeli do tego czasu nic niepokojącego się nie wydarzy. I to czekanie jest najgorsze bo nic nie wiadomo. Rok temu przestałam krwawić a tydzień później na usg serduszko już nie biło 😔

Luna czemu ty nie pojedziesz do szpitala żeby uspokoić swoje myśli. Ja też krwawiłam i to tylko krwiak, dzidzia żyje nie stresuj się będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Katya22 napisał:

Hej dziewczyny, ja po kontroli, zobaczyłam dzisiaj bijące ❤️ Mega mi ulżyło ❤️❤️❤️ Upuścili ze mnie z polowe krwi do badań wszystkiego 🤦‍♀️ Ale ogólnie wszystko wyglada dobrze 😄

Gratulacje!!!!! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angelin napisał:

Dziedziny ja po punkcji 🙂 5 pobranych, rozmrożą 4 i zobaczymy co z tego będzie 🤞🤞jutro powinni dzwonić, przypuszczam że w sobotę będzie transfer 🙈 no chyba że w 5 dobie🤷‍♀️ 

Dobry wynik!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Ej Wu napisał:

Mieszkam w UK. To nie robią w klinice bety a zanim się dostanę do przychodni już dawno będzie wszystko jasne. Myśle ze jutro przyjdzie @ ale test i tak muszę zrobić 24 😕 chyba nawet nie chciałabym bety bo boje się dowodu czarno na białym. Ahhh niby to pierwszy raz ale jakoś tak...

To zrób sikanca MOŻE coś wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, AsiaWin napisał:

To zrób sikanca MOŻE coś wyjdzie!

Tak zrobię. A pytanie na zapas. Ile trzeba odczekać żeby moc podejść do kolejnego in vitro? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ej Wu napisał:

Tak zrobię. A pytanie na zapas. Ile trzeba odczekać żeby moc podejść do kolejnego in vitro? Wie ktoś?

Można w kolejnym cyklu. Ale ty się nie nakręcaj i nie myśl o tym!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ej Wu napisał:

Tak zrobię. A pytanie na zapas. Ile trzeba odczekać żeby moc podejść do kolejnego in vitro? Wie ktoś?

Nie wiem ile trzeba, ale u mnie było tak, że e pierwszy transfer miałam 17.07, betę badałam 29.07. W sierpniu miałam przerwę i kolejny transfer mrozaczka 21.09...  

Ale bądź dobrej myśli!! 😃😃

Edytowano przez Iffci@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Iffci@ napisał:

Nie wiem ile trzeba, ale u mnie było tak, że e pierwszy transfer miałam 17.07, betę badałam 29.07. W sierpniu miałam przerwę i kolejny transfer mrozaczka 21.09...  

Ale bądź dobrej myśli!! 😃😃

Ja niestety nie mam żadnego mrozaczka. Miałam tylko jedna blastke wiec będę musiała przechodzić wszystko od nowa jak się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mariolka# napisał:

Można w kolejnym cyklu. Ale ty się nie nakręcaj i nie myśl o tym!!! 

Staram się ale ciężko jest. Dzięki za wsparcie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ej Wu napisał:

Ja niestety nie mam żadnego mrozaczka. Miałam tylko jedna blastke wiec będę musiała przechodzić wszystko od nowa jak się nie uda

Narazie nie myśl o tym. Nie skreślaj jeszcze tej fasoli, która jest z Tobą!! Głową do góry i bądź dobrej myśli 😃😃 życzę Ci dwóch kreseczek 🥰😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iffci@ napisał:

Narazie nie myśl o tym. Nie skreślaj jeszcze tej fasoli, która jest z Tobą!! Głową do góry i bądź dobrej myśli 😃😃 życzę Ci dwóch kreseczek 🥰😍

Dziękuje. Przyda się trochę waszego optymizmu. Może jeszcze tli się iskierka nadzieji 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ej Wu napisał:

Staram się ale ciężko jest. Dzięki za wsparcie 😘

Wiem że ciężko ale powtarzaj sobie co ma być to będzie nie pomożesz sobie myśląc negatywnie!!! Ja do 3 transferu podeszłam z takim lajtem później trochę się stresowałam ale byłam po weekendzie w spa i było mi błogo. Teraz 9 tc. Głowa do góry czekam na dobrą wiadomość!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Milach napisał:

Beta w ogole nie drgneła a co dalej jak sie nie uda to na razie z mezem nie myslimy co dalej, poki co walczymy z ostatnia szansa 🙂 moze akurat! 

Napewno, bądź dobrej myśli! Ja tak sobie myślę, że jakby miało się nie udać to chyba wolałabym właśnie, żeby w ogóle nie drgnęło niż cieszyć się i po kilku tygodniach stracić 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mariolka# napisał:

Wiem że ciężko ale powtarzaj sobie co ma być to będzie nie pomożesz sobie myśląc negatywnie!!! Ja do 3 transferu podeszłam z takim lajtem później trochę się stresowałam ale byłam po weekendzie w spa i było mi błogo. Teraz 9 tc. Głowa do góry czekam na dobrą wiadomość!!! 

Cały czas od transferu ogólnie się nie przejmowałam i chwilami nawet zapominałam ale to plamienie mnie rozbroiło. Gratulacje dla Ciebie! Cudnie jest słyszeć ze jednak się udaje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Ej Wu napisał:

Cały czas od transferu ogólnie się nie przejmowałam i chwilami nawet zapominałam ale to plamienie mnie rozbroiło. Gratulacje dla Ciebie! Cudnie jest słyszeć ze jednak się udaje 🙂

Udaje się udaje Tobie też się uda na pewno. Plamienie??? Ja w 5tc zaczęłam krwawić jakbym sikała i wszystko jest dobrze. Krwawienie może być kobiety czasami do 3 miesiąca krwawią i nie wiedzą że są w ciąży. Kiedy testujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mariolka# napisał:

Udaje się udaje Tobie też się uda na pewno. Plamienie??? Ja w 5tc zaczęłam krwawić jakbym sikała i wszystko jest dobrze. Krwawienie może być kobiety czasami do 3 miesiąca krwawią i nie wiedzą że są w ciąży. Kiedy testujesz? 

Naprawdę? Kurczę to mnie pocieszyłas. 24 powinnam ale zrobię sikacza w sobotę bądź niedziele.  Może już coś wykaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×