Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Ej Wu napisał:

Naprawdę? Kurczę to mnie pocieszyłas. 24 powinnam ale zrobię sikacza w sobotę bądź niedziele.  Może już coś wykaże 

Czekam na informacje będzie dobrze!!! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Dziedziny ja po punkcji 🙂 5 pobranych, rozmrożą 4 i zobaczymy co z tego będzie 🤞🤞jutro powinni dzwonić, przypuszczam że w sobotę będzie transfer 🙈 no chyba że w 5 dobie🤷‍♀️ 

Gratulacje !!!! 

Będę trzymać kciuki!!!!! 

❤❤❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelin napisał:

Dziedziny ja po punkcji 🙂 5 pobranych, rozmrożą 4 i zobaczymy co z tego będzie 🤞🤞jutro powinni dzwonić, przypuszczam że w sobotę będzie transfer 🙈 no chyba że w 5 dobie🤷‍♀️ 

Super! Dobra wiadomość. Dawaj znać na bieżąco. Trzymamy kciuki !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ej Wu napisał:

Mieszkam w UK. To nie robią w klinice bety a zanim się dostanę do przychodni już dawno będzie wszystko jasne. Myśle ze jutro przyjdzie @ ale test i tak muszę zrobić 24 😕 chyba nawet nie chciałabym bety bo boje się dowodu czarno na białym. Ahhh niby to pierwszy raz ale jakoś tak...

Szkoda że nie można zrobić bety ale spróbuj z testu zrobić. Staraj się myśleć pozytywnie. Choć wiem że jest ciężko. Ja sobie też mówię uspokój się, nie nakręcaj ale przychodzi mi to ciężko. Ja po 2 transferze inaczej trochę przechodzę to wszystko. Bardziej na razie bez objawów. Tak jak by mi się nie udało. Już też mam czarne myśli i już planuje kolejny transfer i tonę łez jak dostane jutro wynik bety ale ciągle mam nadzieję że się zdziwię jak i Ty i okaże się że nasze dzidzie są w brzuchu i rosną zdrowo. Także musimy mieć nadal nadzieję i myśleć pozytywnie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, madzia:)) napisał:

Szkoda że nie można zrobić bety ale spróbuj z testu zrobić. Staraj się myśleć pozytywnie. Choć wiem że jest ciężko. Ja sobie też mówię uspokój się, nie nakręcaj ale przychodzi mi to ciężko. Ja po 2 transferze inaczej trochę przechodzę to wszystko. Bardziej na razie bez objawów. Tak jak by mi się nie udało. Już też mam czarne myśli i już planuje kolejny transfer i tonę łez jak dostane jutro wynik bety ale ciągle mam nadzieję że się zdziwię jak i Ty i okaże się że nasze dzidzie są w brzuchu i rosną zdrowo. Także musimy mieć nadal nadzieję i myśleć pozytywnie 😀

Właśnie u mnie jest taki stres bo z 5 jajeczek zaplodnily się tylko 2 z czego przetrwała jedna, ta podana mi i wiem ze jak nie wyjdzie to się zacznie wszystko od nowa ale troszkę mnie uspokoilyscie ze plamienie to jeszcze nie dowód na niepowodzenie. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i daj koniecznie znać jak beta jutro. Oby były łzy ale szczęścia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2020 o 21:08, Goralka napisał:

Przykro mi Oliwia! Uczucie rzeczywiście beznadziejne!masz jeszcze jakieś mrozaczki zeby spróbować znowu? 

Cześć, trochę mnie nie było. Niestety żadne nadprogramowe zarodki nie przetrwały i teraz mamy miesiąc przerwy. Zaczynamy kolejną procedurę pod koniec miesiąca, tym razem długi protokół. Kiepsko to wszystko znoszę i samą stymulację i to, co się dzieje potem. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie, że z każdym transferem szanse rosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ej Wu napisał:

Właśnie u mnie jest taki stres bo z 5 jajeczek zaplodnily się tylko 2 z czego przetrwała jedna, ta podana mi i wiem ze jak nie wyjdzie to się zacznie wszystko od nowa ale troszkę mnie uspokoilyscie ze plamienie to jeszcze nie dowód na niepowodzenie. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i daj koniecznie znać jak beta jutro. Oby były łzy ale szczęścia 

Rozumiem Cię bo masz tylko jedyna nadzieję. Pewnie tak samo jak Ty bym panikowała i stresowała się. Niby te zarodki mam ale jaka jest gwarancja że któryś się przyjmie? Już chwilami tracę nadzieję na to. No ale zobaczymy co to będzie. Oczywiście napiszę wam zaraz. Wynik mogę mieć pod wieczór dopiero albo na drugi dzień rano. Nadzieję ciągle mam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oliwia_wawa napisał:

Cześć, trochę mnie nie było. Niestety żadne nadprogramowe zarodki nie przetrwały i teraz mamy miesiąc przerwy. Zaczynamy kolejną procedurę pod koniec miesiąca, tym razem długi protokół. Kiepsko to wszystko znoszę i samą stymulację i to, co się dzieje potem. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie, że z każdym transferem szanse rosą.

No sama stymulacja nie jest fajna. Ja po tych hormonach spać nie mogłam pomimo że zmęczona byłam. W nocy to jak bym czuwała. Punkcja też nie jest najprzyjemniejsza i to wszystko po. Ale czego się nie zrobi dla dziecka. Oby teraz udało Ci się udało mieć komórek i blastek jak najwięcej ✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2020 o 13:52, AsiaWin napisał:

Oliwia przykro mi 😞 ale pomyśl sobie, że skoro jedna na 3 próby powinna się udać (statystycznie) to ten nieudany transfer zbliża Cię do sukcesu! 🙂 Każdy sukces obarczony jest potem i łzami, ale nie można się poddawać. Wypłacz się dzisiaj, jutro będzie już lepiej 🙂

Płaczu było dużo, od wyniku testu prawie każdego dnia. Teraz jest już lepiej. Nastawiam się na kolejną procedurę i oby tym razem się udało. Dzięki za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oliwia_wawa napisał:

Płaczu było dużo, od wyniku testu prawie każdego dnia. Teraz jest już lepiej. Nastawiam się na kolejną procedurę i oby tym razem się udało. Dzięki za słowa otuchy.

Trzymaj się i bądź dzielna w końcu musi się udać! Trzymamy kciuki! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Angelin napisał:

Dziedziny ja po punkcji 🙂 5 pobranych, rozmrożą 4 i zobaczymy co z tego będzie 🤞🤞jutro powinni dzwonić, przypuszczam że w sobotę będzie transfer 🙈 no chyba że w 5 dobie🤷‍♀️ 

Super! :classic_biggrin: 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AsiaWin napisał:

W 10dpt - środa czy czw. No chyba że nie wytrzymam;)

trzymam kciuki dziewczyny, niechaj wyniki będą pozytywne! :classic_laugh:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ej Wu napisał:

Naprawdę? Kurczę to mnie pocieszyłas. 24 powinnam ale zrobię sikacza w sobotę bądź niedziele.  Może już coś wykaże 

Moje dwie dobre kolezanki urodzily w tym roku. Obydwie miały plamienia/krwawienia na samym początku przed testem. Jedna w ciąży z ivf, druga miaĺa stymulacje clo+lamette i zaszła naturalnie.

Obydwa dzieciaczki zdrowe 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny 4 tydzień ciąży. 
Jestem po wizycie .

HCG za niskie 380 

lekarz kazał odstawić leki. 
jestem podłamana. Któraś tak miała ? Smutno mi bardzo. ☹️🙁😟😟😔

  • Sad 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Dziewczyny 4 tydzień ciąży. 
Jestem po wizycie .

HCG za niskie 380 

lekarz kazał odstawić leki. 
jestem podłamana. Któraś tak miała ? Smutno mi bardzo. ☹️🙁😟😟😔

Hej, odpowiesz mi na zadane pytanie dwa dni temu ? 🙂 może źle ciąża liczona, bo skoro teraz masz 4 tydzień a dwa tygodnie temu już pisałaś, ze jesteś w ciazy to mnie bardzo zastanawia. Może to jest dopiero początek i przyrośnie jeszcze 😉 po prostu ja się bardzo pogubiłam w Twoich obliczeniach 😉 4 tydzień to czas @ i wtedy sie sprawdza czy w ogóle ciąża jest tzw pierwszy test 😉

Edytowano przez Katya22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Dziewczyny 4 tydzień ciąży. 
Jestem po wizycie .

HCG za niskie 380 

lekarz kazał odstawić leki. 
jestem podłamana. Któraś tak miała ? Smutno mi bardzo. ☹️🙁😟😟😔

Przykro mi. Trzymaj się. Wiem że Ci teraz ciężko. Widocznie dzidzius nie był tak silny ☹ oby ten mrozaczek po którego wrócisz był silny ✊ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Katya22 napisał:

Hej, odpowiesz mi na zadane pytanie dwa dni temu ? 🙂 może źle ciąża liczona, bo skoro teraz masz 4 tydzień a dwa tygodnie temu już pisałaś, ze jesteś w ciazy to mnie bardzo zastanawia. Może to jest dopiero początek i przyrośnie jeszcze 😉 po prostu ja się bardzo pogubiłam w Twoich obliczeniach 😉 4 tydzień to czas @ i wtedy sie sprawdza czy w ogóle ciąża jest tzw pierwszy test 😉

chyba raczej ciężko się pomylić 2 a 4 tygodnie, skoro dziewczynie lekarz powiedział, że 4 tydzień to nie wiem nad czym tu spekulować. Może po prostu w czasie, gdy pisała, że jest w ciąży nie dodała w którym tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ToJaJustyna napisał:

Dziewczyny 4 tydzień ciąży. 
Jestem po wizycie .

HCG za niskie 380 

lekarz kazał odstawić leki. 
jestem podłamana. Któraś tak miała ? Smutno mi bardzo. ☹️🙁😟😟😔

Przykro mi bardzo😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Dziewczyny 4 tydzień ciąży. 
Jestem po wizycie .

HCG za niskie 380 

lekarz kazał odstawić leki. 
jestem podłamana. Któraś tak miała ? Smutno mi bardzo. ☹️🙁😟😟😔

Przykro mi bardzo ale ja bym chyba jeszcze poczekała dwa dni i sprawdziła bete czasami są leniwe zarodki no sama nie wiem to trudna sytuacja 😞 przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, emkw35 napisał:

Moje dwie dobre kolezanki urodzily w tym roku. Obydwie miały plamienia/krwawienia na samym początku przed testem. Jedna w ciąży z ivf, druga miaĺa stymulacje clo+lamette i zaszła naturalnie.

Obydwa dzieciaczki zdrowe 🙂

Wiec biorę dalej progesteron i czekam co się będzie działo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Katya22 napisał:

Hej, odpowiesz mi na zadane pytanie dwa dni temu ? 🙂 może źle ciąża liczona, bo skoro teraz masz 4 tydzień a dwa tygodnie temu już pisałaś, ze jesteś w ciazy to mnie bardzo zastanawia. Może to jest dopiero początek i przyrośnie jeszcze 😉 po prostu ja się bardzo pogubiłam w Twoich obliczeniach 😉 4 tydzień to czas @ i wtedy sie sprawdza czy w ogóle ciąża jest tzw pierwszy test 😉

Cześć, możesz jeszcze raz napisać jakie pytanie ? 
transfer miałam 26 października. 
Hcg robiłam co kilka dni. Na początku nie rosło, lekarza to już zastanawiało, później zaczęło rosną, teraz znów słabo. 
lekarz w invi med który mnie prowadzi powiedział, ze powinnam mieć ok 3000 tys hcg wiec nie ma szans. Smutek ogromny. Pisałam wcześniej tez ze pobrano mi 15 komórek a tylko 2 zapłodnili wiec mam ostatnia szanse. Jak organizm się unormuje to chyba podejdę ten ostatni raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToJaJustyna napisał:

Cześć, możesz jeszcze raz napisać jakie pytanie ? 
transfer miałam 26 października. 
Hcg robiłam co kilka dni. Na początku nie rosło, lekarza to już zastanawiało, później zaczęło rosną, teraz znów słabo. 
lekarz w invi med który mnie prowadzi powiedział, ze powinnam mieć ok 3000 tys hcg wiec nie ma szans. Smutek ogromny. Pisałam wcześniej tez ze pobrano mi 15 komórek a tylko 2 zapłodnili wiec mam ostatnia szanse. Jak organizm się unormuje to chyba podejdę ten ostatni raz. 

Tak to wyglądało u mnie. 

                 TRANSFER 26-10-2020

04-11-2020 BETA HCG  18.52  mlU/ml  (bruss)

09-11-2020 BETA HCG   22.92 mlU/ml  (bruss)

10-11-2020 BETA HCG  30,20   mlU/ml  (synevo)

12-11-2020 BETA HCG 67,50 mlU/ml (synevo)

19-11-2020 BETA HCG 380 mlU/ml (synevo

to wskazuje na nieprawidłowa ciąże . Niestety odstawiam leki ze smutkiem. Trzeba walczyć dalej. 😟

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Tak to wyglądało u mnie. 

                 TRANSFER 26-10-2020

04-11-2020 BETA HCG  18.52  mlU/ml  (bruss)

09-11-2020 BETA HCG   22.92 mlU/ml  (bruss)

10-11-2020 BETA HCG  30,20   mlU/ml  (synevo)

12-11-2020 BETA HCG 67,50 mlU/ml (synevo)

19-11-2020 BETA HCG 380 mlU/ml (synevo

to wskazuje na nieprawidłowa ciąże . Niestety odstawiam leki ze smutkiem. Trzeba walczyć dalej. 😟

Jasne że trzeba! Ja miałam transfer 27.10 a w 3weryfikacji bhcg spadła. Ciężko było. Ale już przygotowuje się do następnego transferu dziś mam wizytę i lekarz powinna wyznaczyć termin. Znowu pojawiła się nadzieja i to myślę nam pomogło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Oliwia_wawa napisał:

Cześć, trochę mnie nie było. Niestety żadne nadprogramowe zarodki nie przetrwały i teraz mamy miesiąc przerwy. Zaczynamy kolejną procedurę pod koniec miesiąca, tym razem długi protokół. Kiepsko to wszystko znoszę i samą stymulację i to, co się dzieje potem. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie, że z każdym transferem szanse rosą.

Nikt nie powiedział że będzie łatwo.... 

Jeśli fizyka czynię źle to znosisz, powiedz o tym lekarzowi. Może znajdzie jakieś rozwiązanie. 

Jeśli źle znosisz to przede wszystkim psychicznie, to tym bardziej powiedz o tym lekarzowi. I jeśli tylko masz możliwość skorzystaj z pomocy psychologa lub psychiatry. To żaden wstyd ani ujma. Wręcz przeciwnie. To pójście do specjalisty gdy jest problem. To odpowiedzialne. I może ci bardzo pomóc. I wogole. I w zajściu w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Tak to wyglądało u mnie. 

                 TRANSFER 26-10-2020

04-11-2020 BETA HCG  18.52  mlU/ml  (bruss)

09-11-2020 BETA HCG   22.92 mlU/ml  (bruss)

10-11-2020 BETA HCG  30,20   mlU/ml  (synevo)

12-11-2020 BETA HCG 67,50 mlU/ml (synevo)

19-11-2020 BETA HCG 380 mlU/ml (synevo

to wskazuje na nieprawidłowa ciąże . Niestety odstawiam leki ze smutkiem. Trzeba walczyć dalej. 😟

Powiem ci że zaskakują sa te twoje wyniki bety. Faktycznie na początku praktycznie nie rosła ale teraz rośnie. Tyle że takie wyniki faktycznie ma się raczej w 2-3 tygodnie po transferze a 4 tygodnie. Lekarz ci powiedział co się jego zdaniem dzieje? No bo jednak ta beta rośnie... Tylko wolno.

Tak apropos z tego co piszesz kiedy miałaś transfer to to ok. 25 dpt czyli to jest 6 TC nie 4. Bo na 4 TC to byłby dobry wynik bety. Stad pewnie te pytania dziewczyn. I slusznie, bo mnie też to zastanowiło.

A nie miałaś podanych 2 zarodków? Albo zastrzyku typu ovitrelle? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Aja napisał:

Powiem ci że zaskakują sa te twoje wyniki bety. Faktycznie na początku praktycznie nie rosła ale teraz rośnie. Tyle że takie wyniki faktycznie ma się raczej w 2-3 tygodnie po transferze a 4 tygodnie. Lekarz ci powiedział co się jego zdaniem dzieje? No bo jednak ta beta rośnie... Tylko wolno.

Tak apropos z tego co piszesz kiedy miałaś transfer to to ok. 25 dpt czyli to jest 6 TC nie 4. Bo na 4 TC to byłby dobry wynik bety. Stad pewnie te pytania dziewczyn. I slusznie, bo mnie też to zastanowiło.

A nie miałaś podanych 2 zarodków? Albo zastrzyku typu ovitrelle? 

Miałam podany jeden zarodek. 
mysle, ze lekarz wie co robi i jak zazal odstawić leki to muszę tak zrobić. 10 razy go pytałam ale nie dał żadnej szansy 😔

tarczyce i cukier sprawdzałam wszytko w normie. Tak się starałam i ... 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Miałam podany jeden zarodek. 
mysle, ze lekarz wie co robi i jak zazal odstawić leki to muszę tak zrobić. 10 razy go pytałam ale nie dał żadnej szansy 😔

tarczyce i cukier sprawdzałam wszytko w normie. Tak się starałam i ... 😣

Ja też myslę, że trzeba słychać lekarza i wie co robi. Przepraszam że dopytuje. Po prostu bardzo dziwna masz to betę i i stąd moje drążenie tematu. Ale już nie będę. Przepraszam. 

Wiem że się starałaś. Mi kiedyś lekarz po transferze powiedział w prost: na tym etapie nie jest pani w stanie zrobić coś nie tak. Wszystko robi pani dobrze. Po prostu nie ma pani teraz już na to wpływu. Jak ciąża ma być to będzie. 

Więc na pewno wszystko zrobiłaś dobrze. Trzymaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ToJaJustyna napisał:

Miałam podany jeden zarodek. 
mysle, ze lekarz wie co robi i jak zazal odstawić leki to muszę tak zrobić. 10 razy go pytałam ale nie dał żadnej szansy 😔

tarczyce i cukier sprawdzałam wszytko w normie. Tak się starałam i ... 😣

Justynko a nie chcesz zrobic bety jeszcze jutro? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ToJaJustyna napisał:

Tak to wyglądało u mnie. 

                 TRANSFER 26-10-2020

04-11-2020 BETA HCG  18.52  mlU/ml  (bruss)

09-11-2020 BETA HCG   22.92 mlU/ml  (bruss)

10-11-2020 BETA HCG  30,20   mlU/ml  (synevo)

12-11-2020 BETA HCG 67,50 mlU/ml (synevo)

19-11-2020 BETA HCG 380 mlU/ml (synevo

to wskazuje na nieprawidłowa ciąże . Niestety odstawiam leki ze smutkiem. Trzeba walczyć dalej. 😟

Bardzo mi przykro. Beta przyrasta za wolno co świadczy o tym, że z zarodkiem jest coś nie tak. Ja wychodzę z założenia , że jeśli dziecko miałoby być chore to lepiej, że ciąża sama się wyeliminuje naturalnie niż gdybym miała stanąć przed wyborem . ...sama straciłam ciążę przez trisomie 21( wyszło to dopiero w badaniu genetycznym płodu po poronieniu w 12 tc, do 12 tc wszystkie wyniki dzidzi były idealne, beta super). Choć strata była trauma...to  wynik genetyczny przyniósł mi ulge.. nie wyobrażam sobie wychowywać chorego dziecka. Głowa do góry. Na pewno będziesz mama zdrowego dzieciaczka. Sam fakt, że zaszłas w ciążę to już duży plus ...dobrze rokuje na przyszlosc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po telefonie z kliniki, okazało się że z 5 wczoraj pobranych komórek 4 były dojrzałe. Rozmrozili 4 i na ten moment z 8 komórek 5 się zapłodniło a 3 jeszcze walczą, także trzymajcie kciuki! 

Transfer we wtorek 🤞🤞🤞

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×