Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, Dreamscometrue napisał:

Teoretycznie mam  7 tydzień 3 dzień. Mnie piersi bolą już od bardzo dawna choć bywa tak,że jednego dnia bolą mniej a drugiego tak bardzo,że wstać nie mogę z pozycji siedzącej do stojącej. Dzisiaj znowu mdłości jak poczułam z kuchni odgrzewany obiad męża  🥴 znowu spałam,niedawno się obudziłam ☺️

Mdłości ach te mdłości... Nie zazdroszczę, mnie męczyły bardzo długo. Tak naprawdę to do dzisiaj je odczuwam praktycznie codziennie tylko nie tak intensywnie, a dzisiaj już 16t+4d. Z drugiej strony odczuwając mdłości jestem spokojniejsza, że wszystko jest ok. Także jeśli Was to również będzie uspokajało to życzę Wam wszystkim tych mdłości 😉😋

Tak przy okazji... Niedawno wróciłam z wizyty... Dzieciątko rośnie prawidłowo. I dowiedziałam się, że najprawdopodobniej (chociaż lekarz zostawia sobie jakiś procent na pomyłkę) będę miała córeczkę 🥰😍 na początku ciężko było lekarzowi dojrzeć i powiedziałam lekarzowi, że jeśli dzidzia nie chce się ujawnić to dla mnie najważniejszą informacją będzie to, że wszystko jest dobrze i że maleństwo prawidłowo się rozwija. Lekarz jednak nie dał za wygraną... 😉

  • Like 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iffci@ napisał:

Mdłości ach te mdłości... Nie zazdroszczę, mnie męczyły bardzo długo. Tak naprawdę to do dzisiaj je odczuwam praktycznie codziennie tylko nie tak intensywnie, a dzisiaj już 16t+4d. Z drugiej strony odczuwając mdłości jestem spokojniejsza, że wszystko jest ok. Także jeśli Was to również będzie uspokajało to życzę Wam wszystkim tych mdłości 😉😋

Tak przy okazji... Niedawno wróciłam z wizyty... Dzieciątko rośnie prawidłowo. I dowiedziałam się, że najprawdopodobniej (chociaż lekarz zostawia sobie jakiś procent na pomyłkę) będę miała córeczkę 🥰😍 na początku ciężko było lekarzowi dojrzeć i powiedziałam lekarzowi, że jeśli dzidzia nie chce się ujawnić to dla mnie najważniejszą informacją będzie to, że wszystko jest dobrze i że maleństwo prawidłowo się rozwija. Lekarz jednak nie dał za wygraną... 😉

A u kogo prowadzisz ciąże? 🙂  Mi doktor dzis napisal ze czas szukac lekarza prowadzacego 🤭 przekopuje dziś internet, wertuje.
 

Halo dziewczyny Wrocław macie kogos do polecenia?! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milach napisał:

A u kogo prowadzisz ciąże? 🙂  Mi doktor dzis napisal ze czas szukac lekarza prowadzacego 🤭 przekopuje dziś internet, wertuje.
 

Halo dziewczyny Wrocław macie kogos do polecenia?! 🙂 

Ja nie jestem z Wrocławia, we Wrocławiu w Invimed jedynie jeździłam do kliniki, a lekarza mam od siebie z miasta, także niestety Ci nie pomogę... 😕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Milach napisał:

A u kogo prowadzisz ciąże? 🙂  Mi doktor dzis napisal ze czas szukac lekarza prowadzacego 🤭 przekopuje dziś internet, wertuje.
 

Halo dziewczyny Wrocław macie kogos do polecenia?! 🙂 

Idę jutro do dr Kowalskiej. Polecił mi ją mój z kliniki pracował z nią w szpitalu na Brochowie Opinie ma w necie od bardzo złych do bardzo dobrych,ale to chyba jak prawie każdy. Prowadziła ciąże mojej przyjaciółki i jej siostry dwie ciąże były zadowolone. Przyjmuje prywatnie na Komandorskiej ale i w szpitalu. Przez tel już jak zaczęłam plamić kazała mi iść na Brochów i powiedzieć, że jestem jej pacjentka więc dobre wrażenie zrobiła na mnie póki co. Przyjaciółka mówiła,że zawsze jest pod telefonem a jak się coś dzieje to nie czeka na to kiedy będzie w gabinecie tylko od razu każe do siebie do szpitala jechać.

Więcej pewnie będę mogła powiedzieć jutro po wizycie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ja dzisiaj miałam wizytę po stosowaniu antykoncepcji z heparyna żeby torbiel się wchlonela. Na szczęście się wchłonęła i na dniach zaczynamy krótki protokół gonal 225 +menopur 75+clexane. 
kazdy dzisiaj pozytywnie nastawione ze jak zaczynamy wizyta w moje urodziny to musi się udac😅

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Madzia jak tam?dziś miałaś chyba wizytę? Co ci powiedział lekarz? Powtarzałas bete jeszcze czy już nie musiałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Goralka napisał:

Hej Madzia jak tam?dziś miałaś chyba wizytę? Co ci powiedział lekarz? Powtarzałas bete jeszcze czy już nie musiałaś? 

Hej jesli chodzi o mnie to powtarzałam dziś betę i wyszło to samo poniżej 2. Odstawiłam leki i dziś przyszla @ . Na dodatek od wczoraj boli mnie gardło. Dzwoniłam do lekarza i mam anginę wrrr... wizytę kolejna umówię jutro na 11.01 dopiero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, madzia:)) napisał:

Hej jesli chodzi o mnie to powtarzałam dziś betę i wyszło to samo poniżej 2. Odstawiłam leki i dziś przyszla @ . Na dodatek od wczoraj boli mnie gardło. Dzwoniłam do lekarza i mam anginę wrrr... wizytę kolejna umówię jutro na 11.01 dopiero. 

Kurcze strasznie Cię dopadło....kuruj się tam kochana.😘😘 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, NiskieAmH napisał:

Cześć dziewczyny ja dzisiaj miałam wizytę po stosowaniu antykoncepcji z heparyna żeby torbiel się wchlonela. Na szczęście się wchłonęła i na dniach zaczynamy krótki protokół gonal 225 +menopur 75+clexane. 
kazdy dzisiaj pozytywnie nastawione ze jak zaczynamy wizyta w moje urodziny to musi się udac😅

Super ten raz będzie szczęśliwy! 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Wypisują mnie dziś ze szpitala, i właśnie wróciłam z USG pokazali mi zarodeczek, jest maluteńki ale już go widać 🙂 Aż łza w oku się kręci 🙂 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Iffci@ napisał:

Mdłości ach te mdłości... Nie zazdroszczę, mnie męczyły bardzo długo. Tak naprawdę to do dzisiaj je odczuwam praktycznie codziennie tylko nie tak intensywnie, a dzisiaj już 16t+4d. Z drugiej strony odczuwając mdłości jestem spokojniejsza, że wszystko jest ok. Także jeśli Was to również będzie uspokajało to życzę Wam wszystkim tych mdłości 😉😋

Tak przy okazji... Niedawno wróciłam z wizyty... Dzieciątko rośnie prawidłowo. I dowiedziałam się, że najprawdopodobniej (chociaż lekarz zostawia sobie jakiś procent na pomyłkę) będę miała córeczkę 🥰😍 na początku ciężko było lekarzowi dojrzeć i powiedziałam lekarzowi, że jeśli dzidzia nie chce się ujawnić to dla mnie najważniejszą informacją będzie to, że wszystko jest dobrze i że maleństwo prawidłowo się rozwija. Lekarz jednak nie dał za wygraną... 😉

Córcia? Ale cudownie 😍😍😍 Płeć tak naprawde nie ma znaczenia, ważne by dzidziuś był zdrowy, ale cudownie, że jesteś już na tym etapie i juz tak naprawdę bliżej niż dalej 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, m_art_a napisał:

Hej 🙂 Wypisują mnie dziś ze szpitala, i właśnie wróciłam z USG pokazali mi zarodeczek, jest maluteńki ale już go widać 🙂 Aż łza w oku się kręci 🙂 

Nie ma to jak w domciu, super wiadomość!! Ja przy każdej wizycie robię chociaż jedną łezkę, a wiadomość, że ciąża jest czyli rosnąca beta i widok na USG, że ciąża umiejscowiona jest prawidłowo to jedne z pierwszych cudownych wiadomości!! Niech zarodeczek pięknie się rozwija!! Zdrowia dla Waszej dwójki 😍🥰

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goralka napisał:

Super ten raz będzie szczęśliwy! 😘

Tez mam taka nadzieje 🙂

szkoda ze nie chcą się zgodzić na 2 zarodki 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, NiskieAmH napisał:

Tez mam taka nadzieje 🙂

szkoda ze nie chcą się zgodzić na 2 zarodki 😁

A powiedzieli Ci dlaczego nie chcą się zgodzić na podanie 2? Mi mój lekarz fajnie wszystko wyjaśnił więc nawet nie myślałam że mi szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Goralka napisał:

Martuska powodzenia 😘😘😘😘

Jeszcze chwilka i kruszynka będzie z nami 🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po świętach! 🙂 

Madzia myślałam o Tobie, szkoda że nic nie ruszyło 😞 

Góralko, napisz jak CI lekarz wytłumaczył żeby nie podawać 2 zarodków? Ja sobie zaplanowałam że jak 4 transfer się nie uda to przy piątym wezmę ostatnie moje 2 mrozaczki na raz! Ale jestem ciekawa jak Ci lekarz wytłumaczył że lepiej 1. 

Ja z kolei odebrałam wyniki immunologii (jeszcze jedno będę robić ale 3 już mam) i wyszło mi KIR AA 😕 no i komórki NK 29%. Czy to bardzo zły wynik waszym zdaniem? Czy są na to skuteczne leki? i czy zaszłyście w ciążę z takimi wynikami?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NiskieAmH napisał:

Tez mam taka nadzieje 🙂

szkoda ze nie chcą się zgodzić na 2 zarodki 😁

Ze przy trombofili itp to jest zagrożenie i ze lepiej nie ryzykować. Ale zdrowo rozsądkowo to może rzeczywiście lepiej dwie ciąże i z głowa niż jedna z problemami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, NiskieAmH napisał:

Ze przy trombofili itp to jest zagrożenie i ze lepiej nie ryzykować. Ale zdrowo rozsądkowo to może rzeczywiście lepiej dwie ciąże i z głowa niż jedna z problemami 🙂

masz stwierdzoną trombofilie? czy tylko niektóre parametry nieprawidłowe? Ja mam 3 mutacje na 6 i to nie jest trombofilia ale mam zapisany acard i neoparin... zastanawiam się czy to też zwiększa ryzyko przy ciąży bliźniaczej? W sensie co może się stać? Krwotok? Krwiak? Czy o jakim zagrożeniu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, AsiaWin napisał:

masz stwierdzoną trombofilie? czy tylko niektóre parametry nieprawidłowe? Ja mam 3 mutacje na 6 i to nie jest trombofilia ale mam zapisany acard i neoparin... zastanawiam się czy to też zwiększa ryzyko przy ciąży bliźniaczej? W sensie co może się stać? Krwotok? Krwiak? Czy o jakim zagrożeniu piszesz?

Mi lekarz podobnie wytlumaczyl ze przy pai jest trudnosc z utrzymaniem ciazy i zagniezdzeniem zarodka wiec wieksza szansa jest na utrzymanie pojedynczej ciazy z lekami niz ciazy blizniaczek z lekami. Nie klocilam sie z nim zaufalam mu 🙂 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Witajcie po świętach! 🙂 

Madzia myślałam o Tobie, szkoda że nic nie ruszyło 😞 

Góralko, napisz jak CI lekarz wytłumaczył żeby nie podawać 2 zarodków? Ja sobie zaplanowałam że jak 4 transfer się nie uda to przy piątym wezmę ostatnie moje 2 mrozaczki na raz! Ale jestem ciekawa jak Ci lekarz wytłumaczył że lepiej 1. 

Ja z kolei odebrałam wyniki immunologii (jeszcze jedno będę robić ale 3 już mam) i wyszło mi KIR AA 😕 no i komórki NK 29%. Czy to bardzo zły wynik waszym zdaniem? Czy są na to skuteczne leki? i czy zaszłyście w ciążę z takimi wynikami?

Hej Asiu, w skrócie to powiedział że lepiej podać jeden ze względu że mam tylko 2 z tej procedury i  przy podaniu 2 słabszy jeśli by się nie rozwijał mógłby zagrozić temu silniejszemu który jeśli byłby sam to by się zagnieździł i rozwijał 🙂 do tego nawet ten słabszy jeśli będzie podany sam to wszystko skupi się na nim i ma większe szanse na rozwój. Generalnie to ufam mu i wierzę że to rzeczywiście w moim przypadku lepsze rozwiązanie.

Co do immunologii to masz bardzo podobne wyniki do moich.tez mam KIR AA i trochę ponad normę komórek NK. Można to leczyć wlewami z Intralipidu oraz accofilem . Po potwierdzeniu ciąży(serduszko) dochodzi jeszcze neoparin albo clexane (zastrzyki).czy pomaga to powiem po becie 😉 trzymam kciuki kochana zeby się nam wszystkim udało 😘😘😘

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AsiaWin napisał:

Witajcie po świętach! 🙂 

Madzia myślałam o Tobie, szkoda że nic nie ruszyło 😞 

Góralko, napisz jak CI lekarz wytłumaczył żeby nie podawać 2 zarodków? Ja sobie zaplanowałam że jak 4 transfer się nie uda to przy piątym wezmę ostatnie moje 2 mrozaczki na raz! Ale jestem ciekawa jak Ci lekarz wytłumaczył że lepiej 1. 

Ja z kolei odebrałam wyniki immunologii (jeszcze jedno będę robić ale 3 już mam) i wyszło mi KIR AA 😕 no i komórki NK 29%. Czy to bardzo zły wynik waszym zdaniem? Czy są na to skuteczne leki? i czy zaszłyście w ciążę z takimi wynikami?

Witaj Asiu. Fajnie że już masz jakieś wyniki. Nie znam się na tym ale mam nadzieję że jeśli będziesz miała już wszystko to lekarz włączy odpowiednie leczenie i tym razem uda Ci się zajść w ciążę ❤

U mnie lekarz też preferuje podanie 1 zarodka. Nie chce ryzykować ciąży bliźniaczej i nie chce też żeby zarodek jeśli będzie mocniejszy i słabszy się trafi nie popchnął za sobą tego mocnego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Goralka napisał:

Hej Asiu, w skrócie to powiedział że lepiej podać jeden ze względu że mam tylko 2 z tej procedury i  przy podaniu 2 słabszy jeśli by się nie rozwijał mógłby zagrozić temu silniejszemu który jeśli byłby sam to by się zagnieździł i rozwijał 🙂 do tego nawet ten słabszy jeśli będzie podany sam to wszystko skupi się na nim i ma większe szanse na rozwój. Generalnie to ufam mu i wierzę że to rzeczywiście w moim przypadku lepsze rozwiązanie.

Co do immunologii to masz bardzo podobne wyniki do moich.tez mam KIR AA i trochę ponad normę komórek NK. Można to leczyć wlewami z Intralipidu oraz accofilem . Po potwierdzeniu ciąży(serduszko) dochodzi jeszcze neoparin albo clexane (zastrzyki).czy pomaga to powiem po becie 😉 trzymam kciuki kochana zeby się nam wszystkim udało 😘😘😘

Dzięki 🙂 a jaki masz wynik allo mlr? Ja się boję, że będzie zły i to już wogóle utrudni zagnieżdzenie... Neoparin i acard to ja już mam przed transferem 🙂 najbardziej się boję, że zaproponuje mi szczepienie limfocytami... na to się chyba nie zgodzę 😛 Góralko, trzymam za Ciebie kciuki 🙂 z tego co pamiętam testujesz 5.01! Oby beta była piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AsiaWin napisał:

Witajcie po świętach! 🙂 

Madzia myślałam o Tobie, szkoda że nic nie ruszyło 😞 

Góralko, napisz jak CI lekarz wytłumaczył żeby nie podawać 2 zarodków? Ja sobie zaplanowałam że jak 4 transfer się nie uda to przy piątym wezmę ostatnie moje 2 mrozaczki na raz! Ale jestem ciekawa jak Ci lekarz wytłumaczył że lepiej 1. 

Ja z kolei odebrałam wyniki immunologii (jeszcze jedno będę robić ale 3 już mam) i wyszło mi KIR AA 😕 no i komórki NK 29%. Czy to bardzo zły wynik waszym zdaniem? Czy są na to skuteczne leki? i czy zaszłyście w ciążę z takimi wynikami?

A przy kirach nie masz informacji o stwierdzonych i brakujących kirach? Bo to też bardzo ważne.  I możesz mieć już aa, czyli ten niby mniej korzystny dla płodności, ale jeśli masz kiry inplantacyjne, to nie jest źle. Przy kirze aa robi się też badanie męża jeśli dobrze pamiętam. 

Co do komórek nk to masz podwyższone.  Miałaś je badanie z krwi czy z macicy? Bo jeśli z krwi, to podobno warto sprawdzić w macicy bo potrafię się mocno różnić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mnie ogarnijcie bo znowu stres i czarne myśli przez wizytą u lekarza ... Chyba się denerwuje gorzej niż na pierwszej wizycie że coś poszło nie tak ... Rany ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dreamscometrue napisał:

Weźcie mnie ogarnijcie bo znowu stres i czarne myśli przez wizytą u lekarza ... Chyba się denerwuje gorzej niż na pierwszej wizycie że coś poszło nie tak ... Rany ..

Kiedy masz wizytę? I który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, m_art_a napisał:

Hej 🙂 Wypisują mnie dziś ze szpitala, i właśnie wróciłam z USG pokazali mi zarodeczek, jest maluteńki ale już go widać 🙂 Aż łza w oku się kręci 🙂 

Super wiadomość. 

A gdzie leżałaś? I jak oceniasz szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dreamscometrue napisał:

Za godzinę. 7tydzien.

Oki. Już wiem. Więc to już chwila moment. Nie ma się czego bać. Serduszko już widziałaś? Czy zobaczysz dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Aja napisał:

A przy kirach nie masz informacji o stwierdzonych i brakujących kirach? Bo to też bardzo ważne.  I możesz mieć już aa, czyli ten niby mniej korzystny dla płodności, ale jeśli masz kiry inplantacyjne, to nie jest źle. Przy kirze aa robi się też badanie męża jeśli dobrze pamiętam. 

Co do komórek nk to masz podwyższone.  Miałaś je badanie z krwi czy z macicy? Bo jeśli z krwi, to podobno warto sprawdzić w macicy bo potrafię się mocno różnić. 

 

Mam informację o rodzajach, ale nie przepiszę tego i za bardzo się na tym nie znam 🙂 pozostawię to już lekarzowi! Może nie będzie tak źle 🙂 niby powinno się zrobić HLA męża, ale nie wiem czy on zleci to badanie bo mówił, że dobierze leki na podstawie mojego KIRu. NK miałam z krwi. Dzięki! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×