Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trochę Przerażona Ja

On nalega na aborcję

Polecane posty

Gość Gość

Ja bym mu zagrozila rozwodem,  może wizja alimentów na 4 dzieci i Ciebie jeśli nie pracowałeś jasno otworzy mu oczy ? To on na rozwodzie straci najwięcej, będzie już tylko pracować na alimenty i zostawać mu będzie niewiele dla siebie 🙂

w ciążę nie zachodzi się samemu, do tanga trzeba dwojga, nie rozumie jak można mieć trójkę dzieci i czwartego tak po prostu chcieć się pozbyć ? Co to za facet musi być ........ co to za człowiek ? 

Jeśli czujesz, że chcesz to dziecko to nie idź na aborcję ! Skoro to dziecko Was wybralo to tak miało być, a jeśli mężowi coś nie odpowiada to niech sobie wytnie jajka następnym razem jak mu się zachce iść do łóżka 😕 burak........!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym mu zagrozila rozwodem,  może wizja alimentów na 4 dzieci i Ciebie jeśli nie pracowałeś jasno otworzy mu oczy ? To on na rozwodzie straci najwięcej, będzie już tylko pracować na alimenty i zostawać mu będzie niewiele dla siebie 🙂

w ciążę nie zachodzi się samemu, do tanga trzeba dwojga, nie rozumie jak można mieć trójkę dzieci i czwartego tak po prostu chcieć się pozbyć ? Co to za facet musi być ........ co to za człowiek ? 

Jeśli czujesz, że chcesz to dziecko to nie idź na aborcję ! Skoro to dziecko Was wybralo to tak miało być, a jeśli mężowi coś nie odpowiada to niech sobie wytnie jajka następnym razem jak mu się zachce iść do łóżka 😕 burak........!!!

Ale oni nie mają przecież ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym mu zagrozila rozwodem,  może wizja alimentów na 4 dzieci i Ciebie jeśli nie pracowałeś jasno otworzy mu oczy ? To on na rozwodzie straci najwięcej, będzie już tylko pracować na alimenty i zostawać mu będzie niewiele dla siebie 🙂

Żebyś się czasem nie zdziwiła. Oni mieszkają w UK, nie mają ślubu, za to mają czwarte dziecko w drodze. Autorka na bank nie pracuje, skoro ma tyle małych dzieci. Więc niewykluczone, że po Brexicie straci prawo pobytu w UK, bo już widzę jak Brytyjczykom będzie się uśmiechało wydać zezwolenie na pobyt jakiejś bezrobotnej babie z Polski z czwórką przychówku i wypłacać jej child benefit. Żeby jeszcze męża tam miała, no ale nie ma. Skończy się pewnie tak, że będzie musiała wrócić z dziećmi do Polski, gdzie sąd wiadomo zasądzi pewnie alimenty w kwocie max 2000zł na całą czwórkę (niecałe 400GPB), które to facet jeżdżąc na tirach w UK zarobi pewnie w 3 dni. 

 

A nawet jeśli zostanie w UK, to i tak nie sądzę, by dała radę utrzymać się z samych alimentów i benefitów z czwórką dzieci. Ciekawi mnie też kwestia własności domu, bo nie podejrzewam, by tirowca było tam stać na kupno czteropokojowego domu. Pewnie wynajmują, a jak to własnościowy, to pewnie na jakiejś wiosze, gdzie nie ma pracy. Wiec tak czy siak, autorka będzie w czarnej d.pie. 

 

Aha i nie wierzę w tą "wpadkę". Dorosła baba, matka trójki dzieci, a nie wie że karmienie piersią nie zabezpiecza przed ciążą? Pewnie jej się zamarzyło posiedzieć z 10 lat w domu z dziećmi, ale się przeliczyła. No cóż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żebyś się czasem nie zdziwiła. Oni mieszkają w UK, nie mają ślubu, za to mają czwarte dziecko w drodze. Autorka na bank nie pracuje, skoro ma tyle małych dzieci. Więc niewykluczone, że po Brexicie straci prawo pobytu w UK, bo już widzę jak Brytyjczykom będzie się uśmiechało wydać zezwolenie na pobyt jakiejś bezrobotnej babie z Polski z czwórką przychówku i wypłacać jej child benefit. Żeby jeszcze męża tam miała, no ale nie ma. Skończy się pewnie tak, że będzie musiała wrócić z dziećmi do Polski, gdzie sąd wiadomo zasądzi pewnie alimenty w kwocie max 2000zł na całą czwórkę (niecałe 400GPB), które to facet jeżdżąc na tirach w UK zarobi pewnie w 3 dni. 

 

A nawet jeśli zostanie w UK, to i tak nie sądzę, by dała radę utrzymać się z samych alimentów i benefitów z czwórką dzieci. Ciekawi mnie też kwestia własności domu, bo nie podejrzewam, by tirowca było tam stać na kupno czteropokojowego domu. Pewnie wynajmują, a jak to własnościowy, to pewnie na jakiejś wiosze, gdzie nie ma pracy. Wiec tak czy siak, autorka będzie w czarnej d.pie. 

 

Aha i nie wierzę w tą "wpadkę". Dorosła baba, matka trójki dzieci, a nie wie że karmienie piersią nie zabezpiecza przed ciążą? Pewnie jej się zamarzyło posiedzieć z 10 lat w domu z dziećmi, ale się przeliczyła. No cóż. 

Autorka nie napisała, czy jej "facet" to Polak, Włoch czy Angol, przypuszczam, że Polak więc nawet jeśli dostanie alimenty 2000 zl + 2000 500+ , plus przez rok macierzyński 1000 zl to ma 5 tysięcy 🙂 ale to tylko głupie kalkulacje ! 

I wiesz co Ci powiem, życie dziecka jest ważniejsze niż jakiś facet ...a, który chętnie korzystał, pewnie nawet on wymuszał seks, bo przecież samiec alfa musi się piepszyć na okrągło, ale jak kur wa  splodzi dziecko to co ? To nagle aborcja ? Wina kobiety ? Problem ? Mógł  ciu lika trzymać przy sobie albo zadbać o gumki, a nie zwalać wszystko na kobietę ! 

I tak, ja bym zaryzykowała, wolałabym URODZIC TO DZIECKO! Po co mi taki facet ? Jakie wartości przekaże dzieciom ? Czy jest wart nazywania się ojcem ? Raczej nie po takim czymś .... 

Może Ci to trudno zrozumieć bo oczywiście wszystko tylko wokół kasy i kasy i kasy się kręci, życie dziecka to już kwestia do przekalkulowania? Masakra !!!!!!!!!!!!!

Też uważam, że dorośli ludzie nie powinni zakrywać się wpadka, bo to aż śmieszne, zwłaszcza kiedy posiada się już dzieci.... zresztą KAŻDE pójście do łóżka może grozić ciąża, ale lepiej powiedzieć, że to wpadka ! Dlatego trzeba brać za to odpowiedzialność.... 

Autorko "wpadki" jak spojrzysz później reszcie dzieciom w oczy ? Wstyd .... będziesz nosić to brzemię całe życie na sobie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani nie popieram, ani nie ganię. 

Co byś nie zrobiła to Twoja decyzja i Ty masz być jej pewna oraz dobrze się z nią czuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorka nie napisała, czy jej "facet" to Polak, Włoch czy Angol, przypuszczam, że Polak więc nawet jeśli dostanie alimenty 2000 zl + 2000 500+ , plus przez rok macierzyński 1000 zl to ma 5 tysięcy 🙂 ale to tylko głupie kalkulacje ! 

5000zł na pięcioosobową rodzinę i jeszcze trzeba z tego opłacić mieszkanie. A macierzyński ma się tylko przez rok. No normalnie kokosy. A za rok zrobią się z tego 4 tysiące, bo macierzyński się skończy. Sam wynajem mieszkania na tyle osób to co najmniej 2000zł z oplatami, a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu autorki wróciłabym do Polski do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

5000zł na pięcioosobową rodzinę i jeszcze trzeba z tego opłacić mieszkanie. A macierzyński ma się tylko przez rok. No normalnie kokosy. A za rok zrobią się z tego 4 tysiące, bo macierzyński się skończy. Sam wynajem mieszkania na tyle osób to co najmniej 2000zł z oplatami, a gdzie reszta?

Napisałam, że nie będę się licytować na kasę !!!!!!! Dałam to jako przykład co można zrobić, rok to sporo aby coś wymyślić, natomiast życie jest dla mnie ważniejsze, aniżeli pieniądze i nie wiem jak można zastanawiać się czy usunąć, albo czy to jest warte dotychczasowego życia, trzeba nie mieć duszy i serca !!!!!! Dlatego to twoje licytowanie się o pieniądze jest dla mnie głupie, a jeszcze glupsze jest być z mężczyzną, który proponuje usunięcie swojego dziecka, mając już inne dzieci.... co to za człowiek ? Dla mnie śmieć i diabeł! Morderca ! Takie słowa mogą paść z ust 18 latka, który ma pstro w głowie, ale nie od mężczyzny, ojca męża ...... tfuu, co z Wami ludzie ?  

Widzimisie jakiegoś glupka, ważniejsze od życia ludzkiego ? Nigdy ! 

Gdyby to był  mój facet zrobiłbym wszystko, żeby został w samych majtkach, dzieci najważniejsze! 

 

Ps. Można starać się o mieszkanie z miasta, trwa to około roku jeśli sytuacja tego wymaga ! Zawsze jest jakieś wyjście ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×