Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdhd

Dziewczyny czy miałyście tak że facet poznany przez internet

Polecane posty

Gość kdhd

Na zdjęciach wydawał się przystojny a w rzeczywistości nie był? albo odwrotnie? facet nieatrakcyjny miał w rzeczywistości to coś w sobie?  mi jest nie raz ciężko określić czy facet z którym pisze przez internet jest przystojny czy nie bo wysyła kilka zdjęć i na jednym wyglada korzystnie na innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość niestety wygląda lepiej niż na zdjęciach i często przychodzi tragiczny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość niestety wygląda lepiej niż na zdjęciach i często przychodzi tragiczny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

„Lepiej niż na zdjęciach i przychodzi przychodzi tragiczny facet” 🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludy z budy

Bo zdjęcia to bezużyteczne gòwno, szczególnie gdy można mieć porządany efekt przy różnym oświetleniu, fotoshopach itp, a durne ludzie myślą że wszystko co widzą jest prawdziwe, prymitywne ludy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kshs

Czy tylko ja tak mam czy to normalne? w realu gdy się kogoś poznaje to od razu wiadomo czy ktoś się podoba czy nie, spędza sie troche czasu z człowiekiem i albo ma w sobie coś i zaiskrzy albo nie i też wiadomo jak ktoś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel

W ogóle nie oceniam po zdjęciach... większość miałaby przejepane😂😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigmas
 

Czy tylko ja tak mam czy to normalne? w realu gdy się kogoś poznaje to od razu wiadomo czy ktoś się podoba czy nie, spędza sie troche czasu z człowiekiem i albo ma w sobie coś i zaiskrzy albo nie i też wiadomo jak ktoś wygląda.

normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaalaalaala

A różnie jest czasem średni na zdjęciu na żywo wyglądał super a niby fajny na zdjęciu, na żywo źle. Nie zawsze to kwestia wybrania zdjęcia najlepszego jakie się ma. Niektórym dobra poza daje dużo a jak są fotogeniczni to mogą wyglądać lepiej niż na żywo     . Ale miałam okazję poznać faceta co totalnie kiepsko wyglądał na większości fotek a na żywo przystojniak. Pominąć należy desperacje z totalna przeróbka zdjęć bo to inna historia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam...I tak i tak,ale częściej na plus...

Ogólnie nim się spotkałam z jakiś,to lustrowałam profil godzinami,żeby mieć pewnosc. xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałam...I tak i tak,ale częściej na plus...

Ogólnie nim się spotkałam z jakiś,to lustrowałam profil godzinami,żeby mieć pewnosc. xD 

Co z lustrowania iluzji z profilu? Może się okazać że profil a realia to dwa bieguny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co z lustrowania iluzji z profilu? Może się okazać że profil a realia to dwa bieguny.

Może,nie mówię,że nie.Jednak jakoś tak razniej iść na taką randkę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Popatrzcie na profilowe na FB swoich znajomych, w jakim stopniu odzwierciedla ich faktyczny wygląd?

yyy...cytując klasyka internetu "no tak średnio bym powiedział,tak średnio" 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Popatrzcie na profilowe na FB swoich znajomych, w jakim stopniu odzwierciedla ich faktyczny wygląd?

Hehehe dokładnie zwłaszcza baby robią fotki z góry bo nie widać drugiej brody...😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hehehe dokładnie zwłaszcza baby robią fotki z góry bo nie widać drugiej brody...😂😂

Ja sobie kiedyś fotoszopowałam zmarchy i plamy opadowe (wcześniej pryszcze), ale teraz stwierdziłam "koniec!" Tak parszywą mordę mam i taką będę pokazywać światu. Ale kurva drugiej brody nie pokażę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja sobie kiedyś fotoszopowałam zmarchy i plamy opadowe (wcześniej pryszcze), ale teraz stwierdziłam "koniec!" Tak parszywą mordę mam i taką będę pokazywać światu. Ale kurva drugiej brody nie pokażę...

Hehe ja też dlatego jeśli kogoś poznajesz przez net to trzeba się jak najszybciej spotkać albo chociaż porozmawiać przez kamerkę żeby było jasne😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hehe ja też dlatego jeśli kogoś poznajesz przez net to trzeba się jak najszybciej spotkać albo chociaż porozmawiać przez kamerkę żeby było jasne😂😂

Nie trzeba jeżeli chcę, by to była tylko internetowa znajomość. A znajomych w necie można mieć wielu i to na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie trzeba jeżeli chcę, by to była tylko internetowa znajomość. A znajomych w necie można mieć wielu i to na całym świecie.

W necie wszyscy możemy być swobodnie szpetni. Tzn mieć urodę radiową. Urodę dla koneserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W necie wszyscy możemy być swobodnie szpetni. Tzn mieć urodę radiową. Urodę dla koneserów.

Dokładnie. Najważniejsze w takich znajomościach jest umieć rozmawiać, a właściwie jeśli chodzi o fora to pisać w miarę zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie trzeba jeżeli chcę, by to była tylko internetowa znajomość. A znajomych w necie można mieć wielu i to na

Napisałam to odnośnie szukania przez internet kogoś do związku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×