Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlenqa

Powiedzieć obcej kobiecie o zdrajcach jej męża?

Polecane posty

Oczywiscie ze powiedziec. Zonka moze o tym nie wie, bo mezus moze dobrze sie kamufluje. Jezeli ma zone i setki na koncie to nic imponujacego w tym nie widze, wrecz przeciwnie, pokazuje to tylko ze typ to chodzace szambo ruuchajace wszystko co sie nawinie, a nawija sie praktycznie kazda bo ma pewnie przystojny ryj... Potwierdza to tylko moja teorie o przystojniaczkach i ze dla kobiet lepiej jezeli trzymaja sie od takich jak najdalej ale wiadomo... Kobieca logika mowi ze wyglad jest najwazniejszy :D 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większej bzdury nie czytałem . Sama zdradzasz i komuś wpierdzielasz sie w życie ? Przestań się z nim spotykać, umoralniać go i najlepiej się nie wtrącaj w cudze życie. Ile miał kochanek nie wiesz ( o ile w ogóle je miał). Słowo może wyrządzić wiele szkód, których nie da się naprawić. Jego życie i się nie wtrącaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałabym wiedzieć ,gdyby facet mnie zdradził . Tak zwani życzliwi potrafią wyrządzić wiele krzywdy . Nic nie mów ,bo unieszczęśliwisz tę kobietę jeszcze bardziej . Jeżeli się domyśla ,dowie  się sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dylemat....czy w ogóle wyobrażasz sobie o czym mówisz???? Kobieto, zadenuncjowanie faceta w takim układzie to nie jest kwestia fajnego pomysłu i sprawiedliwości. Mówimy o sprawach potencjalnie samobójczych. Procesach sądowych. Dramacie dzieci. Całej rodziny. Koorwa...jak można. Nie wolno Ci tego dotykać i niszczyć życia wielu osób. Nie podoba Ci się taki układ to go skończ. Nic więcej, nic mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a smiec nadal bedzie zdradzal bezkarnie i nikt nigdy sie nie dowie jakim chodzacym gownem jest. brak slow na was i to bronienie smiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieć? może.... ale jakie dobrze rzeczy i dla kogo wynikną z tego moralnego uniesienia? Słucham. Dla niego? dla jego żony? dla dzieci? i dla jego kochanki? jakie? kto konkretnie na tym skorzyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie... dla zony? to chyba jasne. jezeli ejst madra to natychmiastowy rozwod i koniec kontaktow z chodzacym gownem a dzieci zrozumieja kiedys i beda wdzieczne ze sie dowiedzialy, ja bym chcial wiedziec o czyms takim i nie chcialbym miec z takim ojcem nic wspolnego. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

glupie pytanie... dla zony? to chyba jasne. jezeli ejst madra to natychmiastowy rozwod i koniec kontaktow z chodzacym gownem a dzieci zrozumieja kiedys i beda wdzieczne ze sie dowiedzialy, ja bym chcial wiedziec o czyms takim i nie chcialbym miec z takim ojcem nic wspolnego. proste.

Uwierz ,jeżeli byłaby taka mądra to już by o tym wiedziała .Może nie chce wiedzieć . Poza tym w życiu nie  zawsze ,wszystko jest takie proste jak Ci się wydaje .To zależy od wielu czynników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze smiec sie dobrze kamufluje. to akurat jest banalnie proste. nie mam pojecia jak ktos moze smiecia bronic, i chciec to ukryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

moze smiec sie dobrze kamufluje. to akurat jest banalnie proste. nie mam pojecia jak ktos moze smiecia bronic, i chciec to ukryc.

Znam kobiety, które wiedzą o notorycznych zdradach swoich facetów ale nic z tym nie robią .Wiesz dlaczego ? bo boją się ,że od nich odejdą .Myślisz , że są głupie ? Nie ! One twierdzą , że ich kochają ,takich , jakimi są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że może to się nie mieści w twojej głowie .Życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, przepraszam, zapomnialem ze wy kobiety macie swoja logike. wiec taaa moze lepiej nie mowic 😄 pewnie i tak ukryje to przed dziecmi jak sie dowie i wybaczy smieciowi bo kocha jego przystojny ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no tak, przepraszam, zapomnialem ze wy kobiety macie swoja logike. wiec taaa moze lepiej nie mowic 😄 pewnie i tak ukryje to przed dziecmi jak sie dowie i wybaczy smieciowi bo kocha jego przystojny ryj

No widzisz to za trudne dla Ciebie , abyś zrozumiał .🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No widzisz to za trudne dla Ciebie , abyś zrozumiał .🙂

trudno zrozumiec cos nielogicznego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a smiec nadal bedzie zdradzal bezkarnie i nikt nigdy sie nie dowie jakim chodzacym gownem jest. brak slow na was i to bronienie smiecia.

 

 

moze smiec sie dobrze kamufluje. to akurat jest banalnie proste. nie mam pojecia jak ktos moze smiecia bronic, i chciec to ukryc.

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście pogięci...jak wie,tym ,,lepiej" w tym kontekście że kobieta się pogodzila z tym dla dobra dzieci. A jeśli nie wie? Zarazi ją syfem? Czy wy ludzie jeszcze myślicie,czy poprostu plujecie co wam na język wszystko przyniesie? Czy wy,jako kobiety nie chciałybyście się dowiedzieć o tym?

Ja tak. Gdybym NIE WIEDZIAŁA a bym się dowiedziała,śmieć zaraz by walizki przed domem widział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście poryci...jak wie,tym ,,lepiej" w tym kontekście że kobieta się pogodzila z tym dla dobra dzieci. A jeśli nie wie? Zarazi ją syfem? Czy wy ludzie jeszcze myślicie,czy poprostu plujecie co wam na język wszystko przyniesie? Czy wy,jako kobiety nie chciałybyście się dowiedzieć o tym?

Ja tak. Gdybym NIE WIEDZIAŁA a bym się dowiedziała,śmieć zaraz by walizki przed domem widział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko - Jestes tu jeszcze ?

Mysle , ze gdybym ja sama znalazla sie na miejscu tej zony to na pewno chcialabym wiedziec. Pozostawianie tego w tajemnicy naraza tylko nastepne kobiety na podobna sytuacje a facetowi pozostawia bezkarnosc tego co zrobil do tej pory. Natomiast czy sprawa skonczylaby sie wystawieniem walizek za drzwi to zupelnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

moze smiec sie dobrze kamufluje. to akurat jest banalnie proste. nie mam pojecia jak ktos moze smiecia bronic, i chciec to ukryc.

Historyjka autorki to zmyślone prowo. Żadna kobieta, ktora jest singielką, nie chciałaby być jedną z wielu dla jakiegoś dupcyngiela, a i żaden dupcyngiel chyba nie spowiada się zaliczanym kobietom, z tego że oprocz niej równolegle macza jeszcze fiuta w kilkunastu innych. 

A kto broni takiego hipotetycznego śmiecia? Osoby z podobnym kręgosłupem moralnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Basen mje podaj bo do kibla daleko doktorze szogun. 

2 mld poszły na TVP. Na służbe zdrowia nie ma i na baseny zabrakło. Lej w łóżko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Ja tak. Gdybym NIE WIEDZIAŁA a bym się dowiedziała,śmieć zaraz by walizki przed domem widział. 

Za wcześnie te walizki wystawiasz .Pożyjemy zobaczymy .                                                                                                    A teraz hipotetycznie rzecz ujmując .Twój facet Cię zdradza ,mówi Ci o tym  twoja koleżanka .Wy się godzicie ....

bo tak się dzieje w większości przypadków .Jak myślisz ,kto będzie Waszym wrogiem nr 1 ? Nie kto inny ,jak właśnie owa koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za wcześnie te walizki wystawiasz .Pożyjemy zobaczymy .                                                                                                    A teraz hipotetycznie rzecz ujmując .Twój facet Cię zdradza ,mówi Ci o tym  twoja koleżanka .Wy się godzicie ....

bo tak się dzieje w większości przypadków .Jak myślisz ,kto będzie Waszym wrogiem nr 1 ? Nie kto inny ,jak właśnie owa koleżanka.

Koleżanko,ale dla mnie nie ma zgody. Jak facet zdradzil to sayonara. Po co mi taki facet? Do ozdoby? On skorzystał i ma wracać do łask? Nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLUTKA

Zdrajcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

A kto broni takiego hipotetycznego śmiecia? Osoby z podobnym kręgosłupem moralnym. 

Nikt nie broni śmiecia ! Powiedzieć czy nie powiedzieć oto jest pytanie ?  Źle mi się kojarzysz ,doktorze .Niedawno poznałam takiego, jednego ,który powinien posiadać kręgosłup moralny .Jak się okazało ,był go pozbawiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Koleżanko,ale dla mnie nie ma zgody. Jak facet zdradzil to sayonara. Po co mi taki facet? Do ozdoby? On skorzystał i ma wracać do łask? Nie ma mowy.

Tyle w teorii ....zobaczymy w praktyce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nikt nie broni śmiecia ! Powiedzieć czy nie powiedzieć oto jest pytanie ?  Źle mi się kojarzysz ,doktorze .Niedawno poznałam takiego, jednego ,który powinien posiadać kręgosłup moralny .Jak się okazało ,był go pozbawiony .

Ja nie mam kręgosłupa moralnego. Przyjmuje koperty pod stołem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tyle w teorii ....zobaczymy w praktyce .

To że Ty lubisz robić z siebie wielce męczennicę nie znaczy że inni lubią tak samo 😏

U mnie na zdradę nie ma ani wytłumaczenia,ani wybaczenia. Krótko i na temat. 

Tyle w teorii,a w praktyce jak załapiesz jakiegoś syfa(bo mógł się spotykać z wieloma kobietami,wie-lo-ma) np. Hiv to zapiejesz inaczej ;)

A póki co zezwalaj na to,na co zezwalasz,najwidoczniesz takie masz zasady moralne a nie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie mam kręgosłupa moralnego. Przyjmuje koperty pod stołem. 

Mam nosa .Od razu zapachniało mi korupcją 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To że Ty lubisz robić z siebie wielce męczennicę nie znaczy że inni lubią tak samo 😏

U mnie na zdradę nie ma ani wytłumaczenia,ani wybaczenia. Krótko i na temat. 

Tyle w teorii,a w praktyce jak załapiesz jakiegoś syfa(bo mógł się spotykać z wieloma kobietami,wie-lo-ma) np. Hiv to zapiejesz inaczej 😉

A póki co zezwalaj na to,na co zezwalasz,najwidoczniesz takie masz zasady moralne a nie inne

Ale się rozpędzilaś ! Sprawa nie dotyczy mnie .Od lat jestem z jednym partnerem i nie w głowie nam zdrady .Ale nie jedno w życiu widziałam i słyszałam .Ale wszystko przed Tobą koleżanko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×