Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwone korale

Co zrobila dziewczyna ze na dłużej utkwila wam w pamięci?

Polecane posty

I czy wogole wam się to zdarzyło, by myslec o jakiejś dziewczynie dłużej nawet jesli już nie jesteście razem, albo wogole nie dane wam bylo być razem. Prosze o szczere odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy90

mnie zostawila w momencie, w ktorym bym sie tego nie spodziewal, nie chciala pozniej juz kontaktu, do dzis nie wiem w sumie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, ze dziwna historia. Jesli nie zrobiłeś czegoś co by na to wskazywalo, ale to byś przecież czuł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe życie narzekałam, że jestem brzydka i do niczego nie podobna. Kiedyś poznałam dziewczynę na wózku inwalidzkim, która przekazała mi wiele mądrości na temat postrzegania świata no i siebie. Choć minęło kupę lat, pamiętam ją do dzisiaj i jest mi niezwykle droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem facetem ale z opowiadań brata, kuzynów,kolegów wynika że zapamiętują te, które sie wyróżniają , zachowują inaczej niz większość dziewczyn które spotykali.Pod warunkiem,ze jest ladna oczywiscie i podoba im sie fizycznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorka szuka raczej sztuczki manipulacyjnej, żeby wywołać w kimś zainteresowanie.

Najbardziej intrygowały mnie te, które potrafiły same zagadać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była jedna taka, która totalnie mnie zaskoczyła. Mimo tego, że miała partnera, poprosiła mnie o to abym ją pocałował. Partner oczywiście nie był przy tym obecny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam sztuczek manipulacyjnych, nie lubie tego i nie robie, chodzi mi o to żeby poznac męska psychikę. Czasem was poprostu nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie jest nieprecyzyjne. Czyli właściwie chodzi Ci o to co urzeka mężczyzn w kobietach ? W takim razie google.com i masz tone artykułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciala isc ze mna zlozyc ofiare z kota albo zabic jakas zabe a skonczylo sie na wycieczce skarbu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tez mi zap[adla taka jedna co trenowala boks i inne takie sztyki walki jej brat karate i ona, jak mi chwyty pokazala to sie dziwilem oO serio zalatwila by kazdego z was suchklatesy. bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😄:classic_laugh: no oczywiscie sex przygodny w psychiatryku tam loszek co nie miara i same napalone.:classic_smile: milo wspomnieniec stare dobre młodzieńcze czasy. heh:classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twoje pytanie jest nieprecyzyjne. Czyli właściwie chodzi Ci o to co urzeka mężczyzn w kobietach ? W takim razie google.com i masz tone artykułów.

Skoro nie rozumiesz pytania nie trafiłeś na taka dziewczyne która utwila by ci w pamięci na dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×